Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: NimlotHáj all! Most kezdtem nézni az animét. Naggyon jóóó:whoah:
Olvastam hogy készült belöle játék. A kérdésem az lenne hogy mire készült? és be lehet e valahonnan szerezni angol , vagy magyar felirattal.

Valójában az anime készült a játékból. ;)
Tudtommal PS2-re és PC-re is kiadták. Beszerezni eredetiben csak Japánból, esetleg E-Bay. "Kevésbé legális" forrásról nem tudok, de valószínûleg könnyen meg lehet találni, keress rá torrentoldalakon.
A feliratokkal kapcsolatban olvass vissza egy kicsit ezen az oldalon.

Ja, és még egy apróság. Ez nem "játék", abban az értelemben amit mi használunk itt Nyugaton. Ez egy visual novel, vagyis tulajdonképpen egy könyv, háttérképekkel.

Nimlot

Vágom h mi az a hentai gáme :) épp eleget játszottam vele. Most szedem egyébként a 9. részt. A gámét megtaláltam torrenten japánul és nem tettek mellé ps2-t szoval szerintem pc-s verzió 1.8 giga körül van uh megyek keresni a magyarszöveget. Ill angol lehet jobb lenne de mind1.
"Being too kind is also... cruel!"

Zsiga

Oh, akkor elnézést.
Magyar fordítás 100% hogy nincs , és 99,9% hogy nem is lesz soha, az angol meg készül, az Alkyra által belinkelt oldalon találsz róla infót hogy kik fordítják a teljes verziót (ott csak a demo fordítása van fent).

Nimlot

Hát akkor gyorsan megtanulok japánul :) és már fordítom is angolra meg magyarra egyszerre. igen az infókat megtaláltam róla köszönöm! Egyébként manga nem készül/-t belõle?
"Being too kind is also... cruel!"

Nevl

Jópofa ez az anime, de valahogy kicsit lapos is... jelenlegi tempója, stílusa mellett ennek nem kéne 13 résznél hosszabbnak lennie mert nincs az egészben 24-26 epizódra se történet(ez még talán orvosolható) se lendület. Szal 9 rész után elkönyvelhetjük, hogy volt kb 2 amiben volt rendes akció stb, a mondjuk másik 2 amiben volt 1-2 jobb jelenet a többi problémázás.
Nem azért mondom jól meg van rajzolva meg érdekes az egész, de valami mégiscsak hiányzik belõle.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Lehet de én a harc nélküli részeket nem éreztem üresjáratnak más animekkel ellentétben. Pl. Otome. A történet iránti izgalmat jól fel tudják tartani, és szép lassan behozzák a képbe az összes servantot. Ez még aféle bevezetõ de ellentétben néhány más animével ez jó szerintem.
Lassan azért mindenki színre lép és lassan lekezdõdik a grál háború komolyabb szakasza.

Kíváncsi vagyo k amúgy Rin+Emiya meg fog ae kûzdeni. Ha igen akkor boztos nem szokvényos csak 1 ,aradhat ahrc lessz, mert egyrészt Rin is szimpatizál Emyával másrészt a skac is kitalál majd valamit.

Mert hogy lehet veszíteni?
1. Meghal a mage. Bár a servan akkor köthet más szövetésget lásd. Berserker sé a kislány.
2. Meghal a servant. (Ez nem jár a mage ahlálával és valszeg ha Emiya megöl valami servantot a maget futni hagyja mert õ jószívû.:whoah: )
3. Túl sokszor kényszeríti akarata ellenére lévõ dolgokra a Servantot és felszakad a kötés... (Biztos lessz iylen hogy mondjuk egy szemét mester addig szivatja a servant míg elfogynak a jelei  és a servant meg besokall.)

Szóval szép kis kombinációk lehetnek.

Lazzaret

Eddig szerintem nagyon ott van. Ugyanis az egész felvezetése eddig nagyszerü és izgalmas. Talán eddig 1 rész volt amit uncsinak találtam de a többi hozzta a szintet. Nem lassu nem unalmas pont amilyen kell hogy legyen.


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Ezek szerint bennem van a hiba :D (mondjuk ez az utolsó rész tetszett, de a végén szerencsétlen hülye megint nem volt képes megoldani a szitut)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Hát igen ez a csajokkalénnemboldogulok címü szitu ez túl sablonos. De majd a csajok féltékenykedése lesz itt mérvadó sztem :D


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Láttam egy-két "Dark Saber"-es képet (fekete/vörös páncél, fehér haj, vörös szem). Nem tudom ezek a játékból voltak e, de remélem ez a fordulat valahogy az animban is benne lesz. Sztem köze lesz ahhoz a nagy tûzhoz, Saber lehet csinált valamit, amire lovagként nem nagyon büszke.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Ha jól láttam azokat a képeket akkor Sakura is benne lesz ebben a fordulatban. De ez csak merõ feltételezés :D


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Quote from: DreamcleaverLáttam egy-két "Dark Saber"-es képet (fekete/vörös páncél, fehér haj, vörös szem). Nem tudom ezek a játékból voltak e, de remélem ez a fordulat valahogy az animban is benne lesz. Sztem köze lesz ahhoz a nagy tûzhoz, Saber lehet csinált valamit, amire lovagként nem nagyon büszke.

És akkor megemésztette az erõ sötét oldala?! :hahaha: :hahaha: :)
Szerencsétlen Shirou már azt is nehezen dolgozza fel, hogy Saber felkel az ágyból, mi lesz ha átmegy hentesbe?! :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Nem kell aggódni...

Sihrou úgy is megoldja valahogy és kifehéríti Sabert. :)

Alkyra

Quote from: DreamcleaverLáttam egy-két "Dark Saber"-es képet (fekete/vörös páncél, fehér haj, vörös szem). Nem tudom ezek a játékból voltak e, de remélem ez a fordulat valahogy az animban is benne lesz. Sztem köze lesz ahhoz a nagy tûzhoz, Saber lehet csinált valamit, amire lovagként nem nagyon büszke.

Jól láttad, szerintem is létezik, de te rosszul tippelsz.
SPOILER:
[COLOR="White"]Sabar kardja '"Wind'" tulajdonságú. Akik játszottak FatalFakel azok tudják, hogy milyen képességei vannak.[/COLOR]

Viszont emlékszel arra, mikor Berserker jóóóll oldaltcsapta? Emlékszel a szemére?
Nézd meg a képeken a szemét s megérted.
DE ez csak szvsz.

Prof. William

Azt nehéz elfelejteni. Sztem azért mutatta Emiya -nak hogy, hátra mer úgy érezte õ maga is el tudja intézni Berserkert. Vagy csak féltette õt magától. De sajn itt msot nem derült ki semmi, mert fõhõsünk már rohant is önfeláldozni. :)

Manitu

Quote from: Prof. WilliamAzt nehéz elfelejteni. Sztem azért mutatta Emiya -nak hogy, hátra mer úgy érezte õ maga is el tudja intézni Berserkert. Vagy csak féltette õt magától. De sajn itt msot nem derült ki semmi, mert fõhõsünk már rohant is önfeláldozni. :)
Szerintem meg azért mutatta neki, hogy hátra, mert sejtette, hogy Emiya úgysem tudja bedarálni Berserkert, akárhogy erõlködik :D


Dreamcleaver

#226
Quote from: ManituSzerintem meg azért mutatta neki, hogy hátra, mert sejtette, hogy Emiya úgysem tudja bedarálni Berserkert, akárhogy erõlködik :D

Már hogyne tudná!! Csak Saber visszatartja. Fúj Saber, fúúúj!! Hagyd Emiyát érvényesülni!! Emiya a legjobb!! Emiya FTW!!!!! :whoah: :hahaha:

Fate Stay Night kövi ep egy jelenete:

Saber és Emiya a dojóban.
Saber - Rendben Emiya lássuk mit tudsz. Válassz egy fegyvert és támadj!
Emiya felkap egy vasrudat.
Emiya - Rendben Saber. Most fogom a rudam és jól megkeményítem.
Saber - Nagyszerû Emiya, látom a rudad már igen kemény. Gyere és próbáld meg belémdöfni.
És akkor Emiya rástartol...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Emiya-ból kinézem majd hogy késõbb feltápolódva lenyom valami servantot. Mondjuk szerez vagy csinál egy kardot, amit aztán feltápol a fémmegerõsítõ képességével+kendót is tanul... Én Berserker helyében remegõ térdekkel várnám azt a napot amikor Emiyával kerülök szembe.
Meg aztán tanulhat még magicot. Én a helyében már 2-résztõl kedve rágtam volna Rin fülét (vagy legalábbis erotikusan harapdálnám:ejnye: ) hogy tanítson már valami varázslatot.

Prof. William

Quote from: DreamcleaverFate Stay Night kövi ep egy jelenete:

Saber és Emiya a dojóban.
Saber - Rendben Emiya lássuk mit tudsz. Válassz egy fegyvert és támadj!
Emiya felkap egy vasrudat.
Emiya - Rendben Saber. Most fogom a rudam és jól megkeményítem.
Saber - Nagyszerû Emiya, látom a rudad már igen kemény. Gyere és próbáld meg belémdöfni.
És akkor Emiya rástartol...

Vajon miért érzem egy kissé kétértelmûnek ez a jelnetet? :ejnye:

Emiya amikor megerõsítete az a posztert jó pár csapást kibírt Lancer-tõl. Pedig biztos Lances sem aprózta el az ütéseket. Képzelem, ha komolyabb matéria kerül a kezébe. Mondjuk szervál valahonnak egy õsi szamurálykardot és azt teszi még elleneálóbbá.

Vagy még egyszerûbben.

-Add ide az a szuper fegyvered Saber! Mindent beladok és felerõsítem! Aztán adhatod a páncélt is.
- Tessék Shirou.

Dreamcleaver

Quote from: Prof. WilliamEmiya amikor megerõsítete az a posztert jó pár csapást kibírt Lancer-tõl. Pedig biztos Lances sem aprózta el az ütéseket. Képzelem, ha komolyabb matéria kerül a kezébe. Mondjuk szervál valahonnak egy õsi szamurálykardot és azt teszi még elleneálóbbá.

Erre már én is gondoltam. Emiyából is fegyverforgatót kéne csinálni. Supererõs cuccal tudná magát ellátni. Válvetve nyomnák egymás mellett Saberrel, mindenkit bedarálnának. Tulajdonképpen a servantok nem harcolnak egyedül, hiszen a mágus támogatja õket.

Vagy még egyszerûbben.
Quote-Add ide az a szuper fegyvered Saber! Mindent beladok és felerõsítem! Aztán adhatod a páncélt is.
- Tessék Shirou.

-Ok, most a ruhádat Saber.
-Shirou dehát...
-Most nincs idõnk vitatkozni! Toshaka add a ruhád te is! :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: DreamcleaverVagy még egyszerûbben.


-Ok, most a ruhádat Saber.
-Shirou dehát...
-Most nincs idõnk vitatkozni! Toshaka add a ruhád te is! :D

LOL'D!:hahaha: :hahaha: :hahaha: :muhahah: :muhahah:
Hát itt dögöljek meg.
Ott a pont Dreamcleaver.

egyb. ahogy láttátok, vlm hasonló dolog lesz a kövi részben(
Saber pucéron rohangál Shirou elõtt vagy, miXD)

Flaser

#231
Azt mondtam nem fogom lelõni a poénokat, s végül tartom is magam hozzá.
Ugyanakkor úgy látom, hogy gondolkodás nélkül elfogadtok mindent amit szereplõk mondanak, mintha õk *tévedhetetlen* lennének...

KEMÉNY SPOILER:
[COLOR="White"]-Shiro NEM Sabertõl a szerzõdésen át kapja a gyógyulás képességét
-Jó a Shiro féle tápelmélet, de szerinted ha képes megerõsíteni tárgyakat, s pontosan ismeri azok szerkezetét; akkor nem tudna készíteni....
-Ki mondta, hogy CSAK HÉT mester és servant van? Továbbá, biztos, hogy csak Shiro ismerõse mágus? A Fate írói ennél SOKKAL JOBBAK.
-Biztos, hogy a Grál teljesíti a kívánságot? Ha igen, mi történt az elõzö bajnokság során?
-Miért utálja Archer úgy Shiro-t?
-Valyon Archer miért nem emlékszik az életére....vagy talán csak azt mondja, hogy nem emlékszik?[/COLOR]
SPOILER END
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Prof. William

Ezek nekem is eszembe jutottak....

Alkyra

Quote from: FlaserAzt mondtam nem fogom lelõni a poénokat, s végül tartom is magam hozzá.
Ugyanakkor úgy látom, hogy gondolkodás nélkül elfogadtok mindent amit szereplõk mondanak, mintha õk *tévedhetetlen* lennének...

KEMÉNY SPOILER:
[COLOR="White"]-Shiro NEM Sabertõl a szerzõdésen át kapja a gyógyulás képességét
-Jó a Shiro féle tápelmélet, de szerinted ha képes megerõsíteni tárgyakat, s pontosan ismeri azok szerkezetét; akkor nem tudna készíteni....
-Ki mondta, hogy CSAK HÉT mester és servant van? Továbbá, biztos, hogy csak Shiro ismerõse mágus? A Fate írói ennél SOKKAL JOBBAK.
-Biztos, hogy a Grál teljesíti a kívánságot? Ha igen, mi történt az elõzö bajnokság során?
-Miért utálja Archer úgy Shiro-t?
-Valyon Archer miért nem emlékszik az életére....vagy talán csak azt mondja, hogy nem emlékszik?[/COLOR]
SPOILER END


Te ezeket honnan tod egyb?
Játszottál a játékkal?

Dreamcleaver

Quote from: AlkyraTe ezeket honnan tod egyb?
Játszottál a játékkal?

Õ nyerte meg az elözõ Grál Háborút. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nevl

Quote from: FlaserAzt mondtam nem fogom lelõni a poénokat, s végül tartom is magam hozzá.
Ugyanakkor úgy látom, hogy gondolkodás nélkül elfogadtok mindent amit szereplõk mondanak, mintha õk *tévedhetetlen* lennének...

KEMÉNY SPOILER:
[COLOR="White"]-Shiro NEM Sabertõl a szerzõdésen át kapja a gyógyulás képességét
-Jó a Shiro féle tápelmélet, de szerinted ha képes megerõsíteni tárgyakat, s pontosan ismeri azok szerkezetét; akkor nem tudna készíteni....
-Ki mondta, hogy CSAK HÉT mester és servant van? Továbbá, biztos, hogy csak Shiro ismerõse mágus? A Fate írói ennél SOKKAL JOBBAK.
-Biztos, hogy a Grál teljesíti a kívánságot? Ha igen, mi történt az elõzö bajnokság során?
-Miért utálja Archer úgy Shiro-t?
-Valyon Archer miért nem emlékszik az életére....vagy talán csak azt mondja, hogy nem emlékszik?[/COLOR]
SPOILER END

Egy privi keretében nyugodtan lelõhetnéd nekem a poénokat :D

Egyébként ezek a kérdések szerintem mindenkiben felmerültek, jó lenne egybe megszerezni a sorozatot... valahogy nincs kedvem 17 hetet várni a válaszokra  :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

#236
Itt a 10. rész kin szeretné töltse le. Eclipse Verzió.

Prof. William



Alkyra

#239
Quote from: Zsiga667Itt pedig a h264 verzió:
(Hogy lehet attachmentet létrehozni? :confused: )

Zippeld s úgy már engedi.