Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Rounin

#2910
Quote from: Zanador on 2006-12-17, 14:50:19
Ha konzervnek mennél, és kérdésed van hozzám, akkor azt majd a fórum keretei közt kell megtenned, merthogy a különböző fajok nem értik egymás beszédét, csak random karaktereket látnak. :D
Sok info van még az rf.mmosite.com-on is.

Világéletemben a konzerv volt a fő profilom mmorpg-kben, szóval sanszos, hogy az leszek. :angyali: Ki is néztem magamnak a Destroyereket. :)
Na, majd jelentkezem, ha problémám akad (1 óra még, mire lejön a kliens.. damn fileplanet, pont a végére esik vissza a sebesség).

thrall

nekemis megtetszett, szerintem én is menni fogok gamelni, majd csinálunk egy klánt, mint régen volt RO-ban (najó, csak hiú ábránd volt XD)

Rounin

Eh, indítás után a Serverválasztásnál egyszerűen kilép. MIndenféle hibaüzenet nélkül. Rákattintok a serverre, röpke töltés és vissza a desktopra. Kewl.

Dreamcleaver

Akkor az RF onlineról írjátok majd le a tapasztalaitokat pls. Ha sokaknak bejön én is megskubizom. Amúgy a klienst az official siteról lehet leszedni vagy ilyen fileplanetes baromság?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

#2914
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-17, 17:10:58
Akkor az RF onlineról írjátok majd le a tapasztalaitokat pls. Ha sokaknak bejön én is megskubizom. Amúgy a klienst az official siteról lehet leszedni vagy ilyen fileplanetes baromság?

Fileplanet vagy Xfire vagy pl. http://returnofares.com -ról is leszedhető.

Hm, szerintem az a baj, hogy nem patcheltem a hivatalos módon... juj, na még egy próba.

Edit: dögvész. Kezdem unni, hogy minden második mmorpg szarozik velem, ha nem hivatalos szerverre akarok menni. Gyakorlatilag mindenféle hiba nélkül desktop.

Zanador

Quote from: Rounin on 2006-12-17, 17:12:23

Fileplanet vagy Xfire vagy pl. http://returnofares.com -ról is leszedhető.

Hm, szerintem az a baj, hogy nem patcheltem a hivatalos módon... juj, na még egy próba.

Edit: dögvész. Kezdem unni, hogy minden második mmorpg szarozik velem, ha nem hivatalos szerverre akarok menni. Gyakorlatilag mindenféle hiba nélkül desktop.
A Return of Ares oldalán lévő leirás szerint simán kéne mennie, igy csak egyvalamire tudok gondolni: egy csúnya bug-abuse akció miatt kénytelenek voltak a az egyik npc-boltban módositásokat végrehajtani.. http://rapidshare.com/files/4509635/StoreU.edf.html ezt a file-t be kell rakni a régi helyére (talán a data könyvtár, vagy valamelyik, könnyen megtalálható). Részletek a főoldalon még láthatóak a hirek között. Elméletben ez nem csinálna ilyen hibát, de más tippem nincs... :(
Még valami: akiknek Ati kártyájuk van, biztos ami biztos első körben kapcsolják ki a glow-effektet. Néhány szériánál játék közben fogja magát és restartol a gép.. mire rájöttem, hogy mi volt a baj...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Rounin

#2916
Ez sajna nem oldja meg.

Hm, most nézem (illetve már kora délután), hogy jópár embernek van ez a kis hiba. Hörr.

Lehet az a probléma, hogy nem a Return of Ares oldalról töltöttem le a klienst, hanem a fileplanetest használom? Csak azért, mert nagyon nyomják magukat, hogy MÁS KLIENS NEM MŰKÖDIK!!!!!! basszus.. Lineage 2-ben megoldható? :rolleyes:
Szóval Giga 4 kliens letöltve, nem műxik vele. RoA-s meg 4-6Kbyte/seccel jön... hát lol.. (megauploados link meg nem műxik, IE-be pedig nem fogok telepíteni megaupload toolbart, amit behoz rá:F)

Edit: Lohooolol... a négy mirror, amit megadnak, nem működik. Ami filefrontos működik, azt meg ugye nem kell ecsetelnem, milyen sebességgel jönne. És persze, hogy nem működik, csak a saját kis kliensükkel. Eszem eldobom X):

Edit nr. 2: na jó, megnézzük az autoclientet. Hurrá, cirka 16 óra múlva lent is lesz.... :rolleyes:

Edit nr. 3: nyehe, megaupload lefagyott 100mb-nél és nem hajlandó folytatni :F Mindezt pár óra után közli velem... nyah, most megy a negyedik link, elvileg 25-90 óra alatt lentvan XD Kicsit ingatag a sebességük..és alacsony. <_<Na mindegy.

Zanador

 :ejj:
Én anno flashgettel szedtem le, úgy nem tartott sokkal tovább a szükségesnél. Kár, hogy ilyenkor nem tudok segiteni ebben, hiába van meg nálam a teljes progam, telepitő, bármi. A mirrorokkal meg azán végképp nem :frown:
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Rounin

Quote from: Zanador on 2006-12-18, 06:01:58
:ejj:
Én anno flashgettel szedtem le, úgy nem tartott sokkal tovább a szükségesnél. Kár, hogy ilyenkor nem tudok segiteni ebben, hiába van meg nálam a teljes progam, telepitő, bármi. A mirrorokkal meg azán végképp nem :frown:

A gond az, hogy a negyedik mirrort tudom használni csak, azt is csak úgy, hogy total commanderben csatlakozom az ftp-hez, mert máshogy NEM tölti a cuccot :rolleyes:
Meh, majd csak lesz valami. Addig kivégzek pár webcomicot.. :hehe:
Bár amilyen pechem van, ez sem fog menni XD

Dreamcleaver

Karácsonyi ajándék lesz belőle Rou. :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Raggie

Már kicsit előrehaladtam a DeusEx-el és egyre jobban tetszik! :cool: Sokkal jobb mint a kettes! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Draconire

Darkstar One

Egy nem oly rég megjelent űrszimulátor.
A játékmenet elég változatos, és szabad: egyaránt lehet különféle küldetéseket felvenni az űrállomásokon (szabotázs, fejvadászat, kalózok írtása, lehallgatás, stb.), és ahogy általában ilyen játékokban lenni szokott, lehet kereskedni is. Ahogy a történet halad előre úgy válik egyre nagyobb terület bejárhatóvá. A történet maga nem valami nagy szám, de legalább szép átvezető animációk vannak. Van egypár random esemény is, kalóztámadások amik ellened vagy más ellen irányulnak, leellenőrizni valamit egy helyi állomásnak, stb.

A hajónk különlegessége, hogy fejleszthető különféle artifact-ok felszedésével amikből értelemszerűen csak keveset lehet találni. Lehet a hajótörzset, a szárnyakat, illetve a hajtóművet fejleszteni, amik által új fegyverfoglalatok és egyéb fejlesztések válnak elérhetővé. Van pár különleges képesség is, amelyek közül szintén "szintlépéskor" válogathatunk.  Persze nincs elég artifact, szóval mindenki maga választja ki, merre akar specializálódni. A hajót másként is lehet fejleszteni, mindenféle alkatrészek vásárlásával, melyek fokozatosan lesznek elérhetőek. Mindeközeben hajónk kinézete is változik, annak megfelelelően, hogy merre fejlesztjük. Ennek az ára, hogy nem lehet más vadászt venni :/
Az irányítást nagyon jól megcsinálták, egérrel is tökéletesen lehet harcolni. Éppen annyi gomb van amennyi kell, nem is túl bonyolult, de nem is túl egyszerű.
Összességében egy nagyon jó, hangulatos űrszimulátor, passzoló zenével, és szép grafikával.
Aki szereti a műfajt, az szerezze be :)

[spoiler= there might be a little problem, with the protection it has]
"US/UK Darkstar doesnt just only use TAGES it uses a additional
custom protection. This custom protection causes weird
behaviour ingame when a non legit version/image/emulation
is detected...

symptoms are:

1. Gfx color corruption over time including acid trip colors
and image blurring (no joke really )

2. missile buying causes division by zero crash

3. All upgrades cost 0 credit thus making it quite
uninteresting to hunt for credits at all

4. Hyperjump Nav map jitters

5. Problems to continue the storyline at certain spots."

Szóval ha elindul a letöltött játék, attól még lehet, hogy nem fog normálisan menni.
javaslat: letölteni a legújabb cracket valahonnan
[/spoiler]

Dreamcleaver

Szóval a game nem annyira sztori orientált? Inkább freeplay néhány kulcseventtel?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Raggie on 2006-12-18, 19:00:15
Már kicsit előrehaladtam a DeusEx-el és egyre jobban tetszik! :cool: Sokkal jobb mint a kettes! ;)
hol tartassz?

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 20:00:52
Szóval a game nem annyira sztori orientált? Inkább freeplay néhány kulcseventtel?
Ha akarod, lehet csak a fő történetszálra koncentrálni, de e miatt jelentős pénzmennyiségtől esel el, amit később valószínűleg még megbánhatsz. Szóval szépen fejlődgetsz, majd amikor kezded egy kicsit unni, mehet tovább a sztori. Nincs megkötve, hogy most csak ezt és ezt a küldetést csinálhatod. Szerintem jól eltalálták az egyensúlyt.

Selmo

Nem lett olyan unalmas, mint a Freelancer?

A tökéletesség unalmas.

Draconire

Quote from: Selmo on 2006-12-18, 20:15:33
Nem lett olyan unalmas, mint a Freelancer?
Azzal még nem játszottam, de az biztos, hogy nem unalmas  :smile:
Nincs rákényszerítve az ember, hogy kereskedjen, már az elejétől lehet csak a harcra koncentrálni. Az ellenfelek is fokozatosan erősödnek, ahogy a történet halad előre, így mindig van kihívás.

Raggie

#2927
Quote from: Lythis on 2006-12-18, 20:04:21
Quote from: Raggie on 2006-12-18, 19:00:15
Már kicsit előrehaladtam a DeusEx-el és egyre jobban tetszik! :cool: Sokkal jobb mint a kettes! ;)
hol tartassz?
Áá még csak a Mole-peopleöknél nyomozgatok az NSF-el kapcsolatban(miután a bátyám elcseszte a küldetését). Még ez is bőven az eleje, csak már van egy kis rálátásom a játékmenetre, meg ilyenek. :cool:

EDIT: ja, és egyenlőre nem nagyon sikerült hentelés-mentesen tolnom... :rolleyes: (ha nem ölök meg őrökat, akkor utána mindag valamit elcseszek, rohannom kell, és akkor meg belebotlok azokba az őrökbe akiken már túllopakodtam de nem öltem meg és mindíg kinyírnak... uh egyenlőre csak a legfélreesőbb helyeken nem nyírom ki a őröket... :lame: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-12-19, 14:55:47
Quote from: Lythis on 2006-12-18, 20:04:21
Quote from: Raggie on 2006-12-18, 19:00:15
Már kicsit előrehaladtam a DeusEx-el és egyre jobban tetszik! :cool: Sokkal jobb mint a kettes! ;)
hol tartassz?
Áá még csak a Mole-peopleöknél nyomozgatok az NSF-el kapcsolatban(miután a bátyám elcseszte a küldetését). Még ez is bőven az eleje, csak már van egy kis rálátásom a játékmenetre, meg ilyenek. :cool:

EDIT: ja, és egyenlőre nem nagyon sikerült hentelés-mentesen tolnom... :rolleyes: (ha nem ölök meg őrökat, akkor utána mindag valamit elcseszek, rohannom kell, és akkor meg belebotlok azokba az őrökbe akiken már túllopakodtam de nem öltem meg és mindíg kinyírnak... uh egyenlőre csak a legfélreesőbb helyeken nem nyírom ki a őröket... :lame: )
És innentől egyre kevésbé lesz lehetőséged nem legyilkolni mindenkit. De igazából nem számít semmit, én pl. jobban élvezem egy célzott fejlövéssel elintézni az őröket mint a sötétben lopakodni és leütni őket. Sajnos több okból is el lett szúrva ez a része a játéknak, irreálisan nehéz. Mert míg egy Thief-ben valóban el tudsz bújni az árnyékban és tudsz hangtalanul is egész gyorsan menni, itt a megfelelő aug-ok nélkül ez esélytelen, és a nem halálos fegyverek is elég gyengék. (Baton rémgyenge magas skill nélkül, riotprod sok lőszert fogyaszt és nem lehet vele törni-zúzni, vagyis a helyet is foglalja az inventory-ban, tranquilizer dart nem hat elég gyorsan, stb...) Szóval ne lopakodj, maxold ki a rifle skillt, pakolj hangtompítót az Assault Rifle-re, és alázz. :D

Raggie

Quote from: Zsiga on 2006-12-19, 15:15:34
Szóval ne lopakodj, maxold ki a rifle skillt, pakolj hangtompítót az Assault Rifle-re, és alázz. :D
Berserk Zsiga megszólalt! :D :D :__devil:
Jó, hár egyenlőre nem stégyelltem ölni, de azért nem akarok teljesen hentesbe átmenni. Már csak azért sem, mert a lőszerkiadó fickó rohadt jó arc és ő is a minél kevesebb áldozat pártján áll... :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Zsiga on 2006-12-19, 15:15:34
És innentől egyre kevésbé lesz lehetőséged nem legyilkolni mindenkit....
ne hallgass Zsigára, simán meg lehet oldani, csak bele kell jönni.. igaz nehezebb, mint végighentelni magad a pályákon, de szerintem simán lehetett lopakodni is... még a [spoiler=raggie ezt ne]dragontooth terveket is le lehet nyúlni riasztó megszólalás nélkül - bár ezt asszem írtam megfelelő topicba[/spoiler]Annyiban más, mint a thief, hogy itt mindenképpen vannak, akiket el kell tenned láb alól.
Meg lehet csinálni lopakodva, és csak azokat kinyírni, akik nagyon útbanvannak, de van amikor élvezetesebb bemenni szétcsapni a nép között (egy szál pajszerral 6 őrt anélkül, h 20%nál jobban megsérülj... :rolleyes: ..monomolecular plating rulz...)

Zsiga

#2931
Quote from: Raggie on 2006-12-19, 15:37:42
Quote from: Zsiga on 2006-12-19, 15:15:34
Szóval ne lopakodj, maxold ki a rifle skillt, pakolj hangtompítót az Assault Rifle-re, és alázz. :D
Berserk Zsiga megszólalt! :D :D :__devil:
Jó, hár egyenlőre nem stégyelltem ölni, de azért nem akarok teljesen hentesbe átmenni. Már csak azért sem, mert a lőszerkiadó fickó rohadt jó arc és ő is a minél kevesebb áldozat pártján áll... :)
Bizony, nincs is jobb annál mint amikor fogom a Dragon's Tooth-t, bekapcsolom a fullos Speed-et, Regeneration-t, Combat Strength-t és Power Recirculator-t, és úgy jövök ki akármilyen harcból (kb. 3 máspdpercen belül XD) hogy maxon van a HP-m... ;)
De alapvetően nem erről van szó, hangtalan és pontos fejlövésekkel ki lehet nyírni a legtöbb őrt úgy hogy más nem veszi észre, vagy ha esetleg mégis, akkor még azelőtt meghal ő is hogy akár csak a riasztó gombja felé fordulhatna. :) Szóval berserk Zsiga helyett inkább sniper Zsiga. :D

Lythis: Igaz, lehet kicsit agyamrament a sok Rainbow Six az utóbbi hetekben, hangtompítós MP5-ökkel álmodom mostanában... :D

Mishra


Tycho

#2933
Na nekiülök még egyszer a népszerűsítésnek... A tremulous egy Q3Arena mod, önnálló lett, felturbózott (nagyon durván felturbózott!) grafikával, ha nem lenne leírva róla ez, rá se jönnél! egy FPS/RTS keverék. Izgalmas, állítólag sok ilyen van, de ez az első amiről főleg pozitív visszajelzés jön, és persze ebben nincs parancsnoki szék, így nem egy balféken múlik a vereség/győzelem (kivéve a bunkózást, de azt nem szokták tolerálni) Bekerült a top100 mod szavazásba is immár, alkalmasint több mint 96 szerver dolgozik a neten, ingyenes, szabad forráskódú, izgalmas, sorolhatnám tovább, de belinkelem a cikket róla inkább, itt úgyis többet látott szemek jobban összeszedték ezt róla: Tremulus review a ModDb-n - az aláírásom Tremulous-os userbarja is kattintható lett a Tremulous lapjára...
Screenshotok
A főoldala a játéknak

-amúgy a játékélményről azért téved az író, szrintem gyorsan megtanulható, alienekkel nehezebb tanulni persze, az hogy hol béna a játék, hol meg isteni, az viszont igaz, de előbb utóbb akik tudnak játtszani már előre köszönnek egymásnak és keresik a szevereken egymást, a nyomeszok, önzőzők, teamkillerek, bázis lebontók és egyéb antiszociális játékosok meg kikopnak, a társaság segítőkész a legtöbb helyen, ha kérdezel válaszolnak azonnal, egyetlen alapszabály van amit érdemes betartani: válassz nevet mielőtt belépnél a játkba. szerver csatlakozás után azonnal options és írdbe magad, mert a legtöbb helyen perceken belül kidobják az unnamed playereket. végülis mindenki utálja érthető módon, ha egy szerveren 3 unnamed is van és mondjuk elkezd az egyik csapat ellen fordulni stb... (minden 10.ik játékot el tudja szúrni egy ilyen antiszoc lény, kicsit paranoid a hardcore réteg ezért, mert egyetlen rosszkor lebontott reactor/overmind vesztét jelentheti az egész meccsnek...) a hangulat eddig 95%ban isteni volt a szervereken, ha valakinek megtettszik lesz hozzá külön topic is, ahol lehetszerverket ajánlgatni, ahol jó az admin/van egyáltalán/alacsony a ping/jó játékosk gyűlnek addig ajánlok csak egyet: [T]Base
engem ott Tycho néven lehet megtalálni (színt beálítani AltGR+3+szám-mal lehet... (tehát gépelve a nevem pölö: ^3Tycho )

Jó szórakozást!

Fazék

#2934
Star Wars - Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords

nekem az első rész jobban tetszett.
jók az ebben a részben tapasztalható kis kiegészítések, mint "alkatrészgyártás/-bontás", de ezek sajnos nem tudják teljesen elvonni az ember figyelmét a rengeteg hibáról, hiányosságról.
nagyon érződik a játékon, hogy sietve adták ki, rengeteg féltartalom van benne, további küldetések tömkelegét kellett szanálniuk, hogy időre megjelenjen a kijelölt késési dátumra a játék.
a történet egész jó volt, de sajnos ebből a szempontból is jobb az első rész. viszont szerencsére rengeteg párbeszéd van, szóval ha az ember akarja, akkor annyi infót tud kiszedni az emberekből, hogy már talán a legkíváncsibb is beleun a végére, de bármikor ki lehet hagyni ezeket, max kevésbé értesz pár történést :)
a harc sajnos továbbra is katasztrófális, eszméletlen könnyfakasztó dolgokat tudnak művelni időnként maguktól az emberek, hiába választod ki nekik, hogy "stationary" viselkedés, akkor sem tudnak a seggükön maradni... illetve hiába mondod nekik, hogy csinálják ezt vagy azt, ők ragaszkodnak hozzá, hogy ezt az ellenfélhez odarohanva adják elő, stb, stb. szóval itt semmi javulás sajnos az első részhez képest.
a swoop versenyek átlagjátékos számára sajnos játszhatatlanokká váltak ebben a részben. ezt lehet, hogy ők is így érezték, mert kevesebb van benne és sokkal kevésbé motivált az ember, hogy részt vegyen rajtuk.
a játék normál fokozaton sajnos nagyon könnyűre sikeredett, majd sötét oldallal megpróbálom nehéz fokozaton végigtolni, ha majd újból kedvet kapok hozzá.
ez az influence rendszer egész jó volt, bár volt pár fura csökkenés/növelés, de tetszett az ötlet és egy külön ízt ad a játéknak.
látszik, hogy a küldetések úgy vannak megalkotva, hogy szinte semmivel sem kerül hátrányba, ha valaki gonosz karakterrel akar végigmenni a játékon, neki is megadták a választás, a fejlődés lehetőségét, szóval ez szimpatikusan sikeredett. kevés más játékban találkoztam ilyen lehetőségekkel (bár egy kicsit talán túl egyszerű választásosra sikeredtek, de ezt elnézzük :)).
a befejezés eléggé elkapkodottra és unalmasra sikeredett érzésem szerint. mintha úgy lettek volna vele, hogy "hú már ennyi az idő, vazze össze kéne ide dobni valamit, hogy kicsit hosszabb legyen a játék!"
[spoiler=MAJOR SPOILER]szóval ez a malachor v-ön fél-1 órás folyamatos hentelés, csak hogy eljuss Kreia-hoz, eléggé kiölte a maradék játékhangulatot is belőlem. a go-to és kis röpködő vacak + hanharr és mira jelenetét meg végképp erőltettnek érzem... csak úgy lógnak a levegőben...[/spoiler]
sajnos még a legutolsó javítással is sajnos nagyon sok hiba van a játékban. ezáltal az amúgy kiváló Star Wars hangulat is folyton meg-megtörik...

2 zavaró hiba, ami hirtelen beugrott:

light mastery +3 értékek csak a főhősnél működnek. a többieknél is írja, hogy mit kapnának, de ténylegesen már nem adja hozzá a tulajdonságukhoz

[spoiler=minor spoiler - nar shadda - Kahranna seeking passage ]küldetés esetén, hiába próbáltam goto hajójának elpusztítása után az immár tiszta légtérben hajót szerezni nekik, nem vállalta a dokkmester...[/spoiler]

volt, hogy egy rossz válasz miatt egyszerűen kizökkent a játék, és befejezhetetlenné vált. ugyanígy ha Telos-on az Exchange folyosón lévő konzolját elpusztítja az ember mielőtt bejutna, szintén befejezhetetlen lesz a játék, és egy hasonló durva hiba van még goto hajóján is a droid programokkal...

mondjuk még így is, hogy rengeteg tartalmat kényszerültek kihagyni, a végletekig kivesézve a játékot bőven összejött az 50+ órányi játékidő, szóval el se merem képzelni mi lett volna, ha nem kényszerülnek a tervek lefaragására :)

összességében a játék jó. érdemes végigjátszani. akinek az első rész tetszett, annak ez is fog, aki szereti az SW univerzummal kapcsolatos dolgokat, ne hagyja ki. de sajnos túlságosan érződik a játékon az elkapkodott kiadás, és tartalomkivágások...

84/100

Draconire

Quote from: Fazék on 2006-12-23, 11:55:49
nekem az első rész jobban tetszett.
:tezsvir:

Quote from: Fazék on 2006-12-23, 11:55:49
a játék normál fokozaton sajnos nagyon könnyűre sikeredett, majd sötét oldallal megpróbálom nehéz fokozaton végigtolni, ha majd újból kedvet kapok hozzá.
Legnehezebb fokozaton is szinte gyerekjáték... :ejj:
Én alapból úgy kezdtem el, mert olvastam, hogy mennyire könnyű, és nem igazán volt nehézségem.

Dreamcleaver

Quote from: Gmer on 2006-12-23, 12:15:58

Quote from: Fazék on 2006-12-23, 11:55:49
a játék normál fokozaton sajnos nagyon könnyűre sikeredett, majd sötét oldallal megpróbálom nehéz fokozaton végigtolni, ha majd újból kedvet kapok hozzá.
Legnehezebb fokozaton is szinte gyerekjáték... :ejj:
Én alapból úgy kezdtem el, mert olvastam, hogy mennyire könnyű, és nem igazán volt nehézségem.


Őőőő...már az első része is ugyanilyen könnyű volt.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

UFO Alien Invasion

Végy egy klasszikust; UFO: Enemy Unknown és rakj alá egy quake2-es motort. Hát az az AI. A kinézete és a kezelése elsőre kicsit szokatlan, de hamar visszaadja a régi játék hangulatát. Ez még mindig befejezetlen verzió, így az ufopaedia hiányos és nincsenek benne harci járművek sem, amit még a lángszóró sem tud feledtetni az emberrel. A játékmenet nagyjából megegyezik az eredetivel és az első pár bevetésen hasonló ütemben hullanak az embereink is. :D Nem játszottam vele túl sokat de ígéretesnek tűnik, ha elkészülnek vele, mindenképpen beszerzem.
Akit még érdekel, innen beszerezheti: http://ufoai.net/

A tökéletesség unalmas.

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-23, 15:57:54
Őőőő...már az első része is ugyanilyen könnyű volt.  :haha:

Hát az 1 szerintem annyira nem volt végig olyan könnyű (igaz azzal már nagyon régen játszottam, szóval lehet, hogy rosszul emlékszem).
Az 1. rész onnantól válik könnyűvé, amikor már mehetsz full jedi-s csapattal, a 2 meg már teljesen az elejétől az.

Liquid Snake

Én most fejeztem be a Rainbow Six Vegas-t. Nagyon jó játék volt. Tökéletes grafika irányítás és a hangok is ot vannak. Ám ami mégis a legjobb benne az a csapat irányítása és a fegyverkezelés. Olyan jók az újratöltési mozdulatok ill. mikor leereszkedünk egy falról... Tökéletesen van animálva. :D