Tarhálás, lejmolás ...

Started by Raggie, 2004-04-18, 12:20:06

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

Nekem van Berserkem (25 rész, de nem tudom milyen minõség. És hdd-n van, 5,65 GB.

Moha

A My Dear Marie (Boku no Marie) c. anime nincs meg valakinek véletlenül?
Vagy esetleg tudja-e valaki, honnan tudom letölteni?

Feldin

Nincs meg vkinek az I can hear the sea???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Quote from: FeldinNincs meg vkinek az I can hear the sea???
Szombaton odaadtam, nem?
Ja, amúgy egy jobb minõségû verzió engem is érdekelne! :p

Feldin

Quote from: MohaSzombaton odaadtam, nem?
Ja, amúgy egy jobb minõségû verzió engem is érdekelne! :p
Na, hát úgy értettem én is.
Hogy ne ezt írjam ki.
Amúgy megnéztem és szupi!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

A full kenshin érdekelne (kivéve a 4 részes OAV), megvan valakinek?

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

A full kenshin érdekelne (kivéve a 4 részes OAV), megvan valakinek?
Engem is!!!! De engem az OAV is :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Engem is érdekelne!
Engem minden érdekel :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Ajánlom figyelmetekbe ezt a linket.
Kiemelnék róla egy részletet:
QuoteIn case you don't recognize any of the footage as coming from the series, it didn't. It came from the Snow Angel music video, which to my knowledge has never been released in the US.
Egyszóval nem a sorozatból készült az AMV.

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Hello!

Nincs valakinek véletlenül olyan videója, amin éppen seiyuu-k láthatók munka közben? Érdekelne, hogy is megy. Valahogy kíváncsi vagyok, "mi megy a színfalak mögött". Egy "így készült" videó is jó lenne, de eddig csak olyanokat találtam, ahol az angol szinkron készítõivel volt interjú.
Annak is nagyon megköszönném, aki jpop/jrock videoklippeket tudna adni.

Elõre is köszi bárkinek.

Isi101

Quote from: MohaHello!

Nincs valakinek véletlenül olyan videója, amin éppen seiyuu-k láthatók munka közben? Érdekelne, hogy is megy. Valahogy kíváncsi vagyok, "mi megy a színfalak mögött". Egy "így készült" videó is jó lenne, de eddig csak olyanokat találtam, ahol az angol szinkron készítõivel volt interjú.
Annak is nagyon megköszönném, aki jpop/jrock videoklippeket tudna adni.

Elõre is köszi bárkinek.
Háát... Moha, most nagyon csúnyákat fogsz gondolni rólam:ejj:
Pár nappal ezelõtt, a Mik kerülhetnek fel topicban dobtam fel a kérdést...
Mivel semmilyen válasz nem érkezett rá, így ami nem kellett(nem fért a dvdre)töröltem :( Csak egy pár videót hagytam meg, különbözõ országok trailerei, ill Testarosa és Tokiwa bemutatkozását)
A többit, amin két seiyuu kólázik, viccelõdik munka közben(azt hiszem Sosukét, és Chidorit alkították)illetve egy másikat, amin Cg-s drótvázban mutatták az intrónak a tisztelgõs részét(mely ha jól értettem, csak tanulmányt szolgált, és maga az anim nem cg) sajnos letörültem :(
De, talán ujra meg tudom szerezni, bár ilyen ritkaságokra elég nehéz rábukkanni még nagy hubokon is :( Sorry... ha korábban olvasom ...

.Attila

A Puni Puni Poemi végén van egy rövid jelenet, bár az persze színészkedés, de az nagyon tetszett (az egészbõl csak az tetszett).

Moha

Quote from: Isi101A többit, amin két seiyuu kólázik, viccelõdik munka közben(azt hiszem Sosukét, és Chidorit alkították)illetve egy másikat, amin Cg-s drótvázban mutatták az intrónak a tisztelgõs részét(mely ha jól értettem, csak tanulmányt szolgált, és maga az anim nem cg) sajnos letörültem :(
Rats!
Na mindegy, majd utánanézek. Gondolom ilyen DVD-extrák között kellene keresgélnem. Hát így jártam... De nyugi, azért nem nyellek le! :D

Trivi: Köszi a tippet. Megnéztem, nagyon rövid a jelenet ugyan, de valami ilyesmit kerestem. A Puni Puni-t még nem néztem amúgy végig; ahhoz túl "pihent" állapotban kell lenni. :D

Feldin

Quote from: Isi101Háát... Moha, most nagyon csúnyákat fogsz gondolni rólam:ejj:
Pár nappal ezelõtt, a Mik kerülhetnek fel topicban dobtam fel a kérdést...
Mivel semmilyen válasz nem érkezett rá, így ami nem kellett(nem fért a dvdre)töröltem :( Csak egy pár videót hagytam meg, különbözõ országok trailerei, ill Testarosa és Tokiwa bemutatkozását)
A többit, amin két seiyuu kólázik, viccelõdik munka közben(azt hiszem Sosukét, és Chidorit alkították)illetve egy másikat, amin Cg-s drótvázban mutatták az intrónak a tisztelgõs részét(mely ha jól értettem, csak tanulmányt szolgált, és maga az anim nem cg) sajnos letörültem :(
De, talán ujra meg tudom szerezni, bár ilyen ritkaságokra elég nehéz rábukkanni még nagy hubokon is :( Sorry... ha korábban olvasom ...
Ilyet letörölni :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Isi101

Quote from: FeldinIlyet letörölni :(
Kérdeztem, senki nem szólt rá egy szót sem hogy kell :(
Amúgy azóta sem találom,de amit megtartottam belõle azt megoszthatom, de csak az maradt amit írtam fentebb.

Moha

Quote from: Isi101Kérdeztem, senki nem szólt rá egy szót sem hogy kell :(
Én szóltam volna, de sajna a DVD-extráról nem ugrott be, hogy ilyesmirõl van szó.
Asz'ttem ez is olyan unalmas beszélgetés a rendezõvel, mint ami sok DVD-n van.

Ramiz

Halihó!
Nincs meg valakinek a Samurai Champloo?
Nagyon érdekel!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Halihó!
Nincs meg valakinek a Steamboy?
Nagyon érdekel!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Hello!

Tudom, hogy ez nem a legmegfelelõbb hely, de hátha:

Nincs véletlenül valakinek egy eladó Tualatin magos Pentium 3 procija? Ha van, pls PM!

Elõre is köszi.

Ramiz

Samurai Champloo megvan, ennek okán már nem aktuális, a Steamboy viszont még igen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Isi101

Fõleg Moha figyelmébe !  :D

Most szedek egy Ghibli studiót bemutató filmet(Studio Ghibli Nippon Television Special 320 Mb),ami rajzolás közben mutatja az ott dolgozókat, ill. készülõ animékbõl vázlatokat is mutat.
Sajna még nem teljesen jött le, így az egész tartalmáról nem tudok nyilatkozni, de érdekesnek tûnik.

Ha lejön(még ebben az évben, tekintve a források számát(1), és a sebességet(500-700b/s))  és érdekel valakit,feltolhatom valahova.

Ramiz

Engem is érdekel, és másokat is biztos!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: RamizEngem is érdekel, és másokat is biztos!

Ez így is van.

Marfy

Nem anime de hátha tudtok segíteni.
Nincs meg valakinek a Jóbarátok a 8. szezontól teljesen a végéig?
Pm-ben válszoljatok.

Isi101

#55
Quote from: MohaHello!

Nincs valakinek véletlenül olyan videója, amin éppen seiyuu-k láthatók munka közben? Érdekelne, hogy is megy. Valahogy kíváncsi vagyok, "mi megy a színfalak mögött". Egy "így készült" videó is jó lenne, de eddig csak olyanokat találtam, ahol az angol szinkron készítõivel volt interjú.
Annak is nagyon megköszönném, aki jpop/jrock videoklippeket tudna adni.

Elõre is köszi bárkinek.
Quote from: Isi101Fõleg Moha figyelmébe !      Most szedek egy Ghibli studiót bemutató filmet(Studio Ghibli Nippon Television Special 320 Mb),ami rajzolás közben mutatja az ott dolgozókat, ill. készülõ animékbõl vázlatokat is mutat.  Sajna még nem teljesen jött le, így az egész tartalmáról nem tudok nyilatkozni, de érdekesnek tûnik.    Ha lejön(még ebben az évben, tekintve a források számát(1), és a sebességet(500-700b/s)) és érdekel valakit,feltolhatom valahova.

Végre lejött, gondolom reggelre fel is tudom tenni az ATWre, érdekes, egyszer érdemes megnézni :jee:
Leszedheted innen
Bocsi, aki szedte volna, de törölték a tárhelyemet :(
akinek még kell, privi.

Marfy

Nekem van 2 videóm a Love Hina készítésérõl.

Isi101

Érdekelne :)
Fel tudnád te is tenni valahova?

Marfy

Quote from: Isi101Érdekelne :)
Fel tudnád te is tenni valahova?
Most nézem fent van az FTP-n is :).
A Love Hina könyvtárban egy 64 és egy 86 MB-os fájl.

Djinn

Quote from: NokiNem anime de hátha tudtok segíteni.
Nincs meg valakinek a Jóbarátok a 8. szezontól teljesen a végéig?
Pm-ben válszoljatok.

Bocs,-tudom, hülye vagyok- nem tudom, mi az a "pm"(elárulhatná valaki), de azért itt egy link. Itt találsz Friends-et. A 10. évad még hiányzik, de hamarosan fent lesz szerintem.
http://friendsdvdrip.uw.hu/
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"