Tarhálás, lejmolás ...

Started by Raggie, 2004-04-18, 12:20:06

Previous topic - Next topic

Meske

Quote from: DjinnBocs,-tudom, hülye vagyok- nem tudom, mi az a "pm"(elárulhatná valaki)
A pm egy rövidítés: Private Message. (a jobb felsõ sarokban megtalálhatod) Remélem így már tudod.
És bocs az offért...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Fazék

Quote from: DjinnBocs,-tudom, hülye vagyok- nem tudom, mi az a "pm"(elárulhatná valaki), de azért itt egy link. Itt találsz Friends-et. A 10. évad még hiányzik, de hamarosan fent lesz szerintem.
http://friendsdvdrip.uw.hu/
útálom ezeket az emelt-díjas sms-es oldalakat... :ejj:
sztem akkor már inkább, akit érdekel, menjen és szerezze be DC-rõl, szinte 100% hogy megvan jópár embernek ingyen...

Marfy

Quote from: DjinnBocs,-tudom, hülye vagyok- nem tudom, mi az a "pm"(elárulhatná valaki), de azért itt egy link. Itt találsz Friends-et. A 10. évad még hiányzik, de hamarosan fent lesz szerintem.
http://friendsdvdrip.uw.hu/
Nagyon köszi jól lesz!  :merci: .
A PM pedig ahogy már Meske mondta a Private Message.
Hm 400Ft+áfa  :eeek: , na nem baj azért ennyit még kibírok :D.
Blimp: tudod nekem a DC vel annyi a baj hogy vagy jön vagy nem jön vagy nincs slot meg hiába tucc 120k-val tölteni ha õ csak 8k val tud feltölteni.
Djinn: Mégeccer köszi.

.Attila

Quote from: NokiBlimp: tudod nekem a DC vel annyi a baj hogy vagy jön vagy nem jön vagy nincs slot meg hiába tucc 120k-val tölteni ha õ csak 8k val tud feltölteni.
Ha viszont bõven elég ideje van az embernek, mert úgyis rengeteg anime-je van... :)

Fazék

#64
az emelt díjas sms-es oldalaknak fõleg a filozófiájával van bajom, sohasem szerettem a 'kalózkodással pénzt keresek' hozzáállást, de ez már egy másik téma...
amúgy dc-n, amikor én szereztem be a sorozatot, akkor mindig volt lan-os forrás, azokról meg általában max sebességgel jött, az ilyen népszerûbb dolgokhoz mindig volt forrás emlékezetem szerint :)
edit: ja és igen, ugyan mással, játékokkal kapcsolatosan, de dc-n tanultam meg mi az a türelem... :)

Djinn

Quote from: NokiNagyon köszi jól lesz!  
A PM pedig ahogy már Meske mondta a Private Message.
Hm 400Ft+áfa  :eeek: , na nem baj azért ennyit még kibírok :D.
Djinn: Mégeccer köszi.

Szivesen. És köszi az infót Lassan kiokosodom "fórumozós nyelvbõl".
Meske: Neked is köszi  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Djinn

Quote from: Blimpútálom ezeket az emelt-díjas sms-es oldalakat... :ejj:
sztem akkor már inkább, akit érdekel, menjen és szerezze be DC-rõl, szinte 100% hogy megvan jópár embernek ingyen...
Én is utállom ,de ha semmit nem használnánk az életben, amit utálunk...
De asszem ez már más téma  :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: NokiNem anime de hátha tudtok segíteni.
Nincs meg valakinek a Jóbarátok a 8. szezontól teljesen a végéig?
Pm-ben válszoljatok.
BME kolisoknak ott van a mindvnas.sch.bme.hu szerveren, de az csak 152.66.*.* tartományról mûködik...

katz

Nincsen vkinek Harem Scarem véletlenül? Nekem nincs csak 2 albumom és nagyon kiváncsi lennék a többi 4-5-re is.
Ha lehet ne Bittorrentet vagy egyéb p2p-t ajánljatok, mert azért a koliban a rendõrségi balhék miatt automatikusan 1 hónap net ban jár :beken:

Marfy

Keresem a Lost Memories címû filmet megvan valakinek?
Bitorrent is jöhet.

Fazék

#70
itt egyszer egy lista állt, Xipe gyors volt :)

Xipe

Quote from: Blimpnem tudtam hova dobjam, talán ez a topic jó lesz. szóval van pár cd-m, amire immár semmi szükségem, de kidobni nem nagyon szeretném õket, ezért ha bárkit érdekel belõle bármi, akkor társasjátékos meet-re el tudom vinni, és természetesen ingyér a kezébe nyomom. :)
bár ha jól sejtem nagy része mégiscsak a kukába fog kerülni... mert akit érdekelne úgyis megvan neki, a programok egy része pedig tényleg gagyi.
anime csak az X van közte...
lista
ha mégis érkezne be igény, akkor az érkezési sorrendet veszem figyelembe, ill. hogy mennyit kell szenvednem az átadásával :D

a listát 2-3 nap múlva törlöm. és ami nem kelt el megy a kukába


STIPISTOPI.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Hello!

Egy ismerõsömnek lenne néhány eladó autómodellje, megkért, hogy segítsek neki eladni õket. 1:18 és 1:25 méretarányúak, fõleg amerikai típusok és 4-7e ft lenne az áruk.
Aki esetleg gyûjt ilyeneket és érdekelné, az dobjon meg egy PM-mel és tudok küldeni listát ill. képeket.

.Attila

Quote from: MohaHello!

Egy ismerõsömnek lenne néhány eladó autómodellje, megkért, hogy segítsek neki eladni õket. 1:18 és 1:25 méretarányúak, fõleg amerikai típusok és 4-7e ft lenne az áruk.
Aki esetleg gyûjt ilyeneket és érdekelné, az dobjon meg egy PM-mel és tudok küldeni listát ill. képeket.
Sry, de ilyen árért újat kapok.

TurboK

nem anime, de a régi Tini Bandzsa Tekknõcök (& MC Hawer) képregény eredeti angol kiadása nincs meg valakinek beszkennelve (TMNT Adventures néven futott)? Archie volt a kiadó, és pont ezért alig találom mert az Archie csak ilyen gyerekes szarokat adott ki (pl Sabrina). Marvel, Image, DC, Dark horse, mindent találok ezerrel csak ezt nem...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Nincs valakinek Twin Peaks? Avi vagy dvd formátum is jó!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ToTo

Nincs meg valakinek a One Piece 145. résztõl? Nem tud valaki egy oldalt ahonnan lehet tölteni? :D

Djinn

Quote from: ToToNincs meg valakinek a One Piece 145. résztõl? Nem tud valaki egy oldalt ahonnan lehet tölteni? :D
Szerintem itt  nézz körül. Nekem nem volt türelmem végnézni, de azt már látom, hogy az elsõ a 146. rész :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: ToToNincs meg valakinek a One Piece 145. résztõl? Nem tud valaki egy oldalt ahonnan lehet tölteni? :D
Na most már tudom, ki vagy. :D (Pedig azt mondtad, nem fogsz regisztrálni. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Már nekem is feltûnt, hogy csak 140-körülig vann fenn az FTP-n! Ez miért lehet? Nem lenne rá lehetõség, hogy feltegyünk egypár újabbat is?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Plastic Little megvan valakinek?
Léccíííí..... :)  :)  :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizPlastic Little megvan valakinek?
Léccíííí..... :)  :)  :)
Szerveren fönn van. 1 cd. Engem is érdekel majd, annak ellenére, h azt mondják xar. Bár egy cenzúrázatlan Front Innocentnek jobban örölnék Satoshi mesterõl

.Attila

Quote from: RamizPlastic Little megvan valakinek?
Léccíííí..... :)  :)  :)
Megvan. Nem nagy durranás, de a fürdõ jelenet... :rolleyes:

Ramiz

Quote from: katzSzerveren fönn van. 1 cd. Engem is érdekel majd, annak ellenére, h azt mondják xar.
Nem fog érdekelni a sztori, a zene meg a többi egyébség. :D

Quote from: katzBár egy cenzúrázatlan Front Innocentnek jobban örölnék Satoshi mesterõl.
Ha találkozol azzal, szólj. :lazza: (Bár én még az eredetit sem láttam, úgyhogy majd ellejmolom meet-en. :D Amúgy ez sorozat lesz vagy ez is csak egy rész?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizHa találkozol azzal, szólj. :lazza: (Bár én még az eredetit sem láttam, úgyhogy majd ellejmolom meet-en. :D Amúgy ez sorozat lesz vagy ez is csak egy rész?)
Nincs meg. AHQ-ról töltöttem le. A cenzorok nagyon unatkozhattak :grr:
Szvsz cenzúrázatlanul a hentaik királya lehet. :jee:
Sorozat? Nem tom, csak remélem :D Én csak egy részrõl tudok. Vmi japcsi oldalon árulják a DVD-t, gondolom cenzúrázottan. :(

zolan43

Az FTP-re fel lesz töltve a School Rumble utolsó 4 része?

Darkstar

Ha érdekel, akkor ebben a torrentben benne van mind a 26 rész.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: zolan43Az FTP-re fel lesz töltve a School Rumble utolsó 4 része?
Szerintem biztos, feltéve, hogy a WF befejezi. A Shrimps verziót szvsz fölösleges föltenni: arra épp jó, hogy az ember befejezze a sorozatot, de elég gyenge minõségû a videó meg a hang... :(
A WF meg még mindig csak a 22. résznél tart.
Szóval, ha szeretnéd végignézni a sorozatot, akkor szedd le torrentbõl az utolsó 4 részt.

zolan43

Quote from: MohaSzerintem biztos, feltéve, hogy a WF befejezi. A Shrimps verziót szvsz fölösleges föltenni: arra épp jó, hogy az ember befejezze a sorozatot, de elég gyenge minõségû a videó meg a hang... :(
A WF meg még mindig csak a 22. résznél tart.
Szóval, ha szeretnéd végignézni a sorozatot, akkor szedd le torrentbõl az utolsó 4 részt.

Köszönöm. 12 óra alatt lejött kemény 17% (csak az utolsó 4 részt töltöm)

Fazék

Quote from: zolan43Köszönöm. 12 óra alatt lejött kemény 17% (csak az utolsó 4 részt töltöm)
türelem anime-t terem. én már három napja tölötm a V-A -féle Kuranai no Buta elsõ cd-jét és ma reggelre már elértem a 91%-ot! jeee csomószor 0/0 volt a forgalom, jó kis seed-je/tracker-e van... és emellett vélhetõen ez is ugyanúgy ki fog lépni az 50. percben, szóval szerezhetem be végül más "kiadásban"...