Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

katz

Hófehér lelkû moderátorunk mindenkit üdvözöl Kínából. Azt üzeni, hogy reszkessetek, mihelyst hazajön, törli az össze offtopic hosszászólást és Ramiz mind az 50, ujonnan megnyitott threadjét.

sirtomi

Quote from: SidneyNem értem milyen tárgyi és személyi feltételre gondolsz? Arra, hogy hetente tart 1 órát + 2x vizsgáztat? Nagyon +erõltetõ lehet ennyi pénzért!
Engem még mindig jobban idegesít, hogy a rektor miért rak zsebre 2,4%-ot. Mert õ aztán tényleg semmit nem csinál ezen a szakon az biztos.

Pirula

Quote from: katzHófehér lelkû moderátorunk mindenkit üdvözöl Kínából. Azt üzeni, hogy reszkessetek, mihelyst hazajön, törli az össze offtopic hosszászólást és Ramiz mind az 50, ujonnan megnyitott threadjét.
Én írtam neki hogy amíg távol van megtesszük Ramizt is moderátornak. Erre visszavágott hogy akkor õ majd téged. :haha:

Sidney

Quote from: sirtomiEngem még mindig jobban idegesít, hogy a rektor miért rak zsebre 2,4%-ot. Mert õ aztán tényleg semmit nem csinál ezen a szakon az biztos.
A vezetõk már csak úgy "szokásból" mindig egy jókora összeget zsebretesznek...
Összegzés: Adják vissza a pénzt, amit elvettek, és osszák szét a rászoluló diákok közt (pl. mi  :) )!

Moha

De tényleg gyerekek, akkor most 2 hétig gyakorlatilag moderátor nélkül vagyunk? :haha:
Shadowolf nem tudni, mikor jön vissza, Chronos-nak és zsozso-nak meg - amint látom - nincs túl sok ideje...

Pirula

Quote from: MohaDe tényleg gyerekek, akkor most 2 hétig gyakorlatilag moderátor nélkül vagyunk? :haha:
Shadowolf nem tudni, mikor jön vissza, Chronos-nak és zsozso-nak meg - amint látom - nincs túl sok ideje...
Na, nyitunk lázadó topicot? :D

kisvirag

Quote from: SidneyÖsszegzés: Adják vissza a pénzt, amit elvettek, és osszák szét a rászoluló diákok közt (pl. mi  :) )!

én ezt inkább ugy fogalmaznám, hogy azoknak adják vissza,akiktõl jogtalanul elvették (bár a BMIs diákok 90%át nem sajnálom, kétlem h meghatná õket ez az összeg, mert mind vagy gazdaggyerek, vagy már "befutott" "médiasztár", like BB Zsanett és a hasonlók...) csoptárs mesélte, volt fenn vizsgázni, mert egyik kedves tanár közölte, h ezt az egy idõpontot adja szegeden, ha nem jó, legyünk szivesek felmászni (ez is nokomment), és hogy parkolo tele volt merci, bmw, porshe és egyéb drága kocsikkal.... és nem a tanári parkoloban....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: PirulaÉn írtam neki hogy amíg távol van megtesszük Ramizt is moderátornak. Erre visszavágott hogy akkor õ majd téged. :haha:
Rablóból lesz a legjobb pandúr!
Lehet hogy Ramiz lenne a legjobb moderátor :D

kisvirag

Quote from: sirtomiRablóból lesz a legjobb pandúr!
Lehet hogy Ramiz lenne a legjobb moderátor :D

:lol: :lul:

khm, eztmost elképzeltem :lol: :lul:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: PirulaNa, nyitunk lázadó topicot? :D
Majd kimoderálom :hehe:

kisvirag

Quote from: katzMajd kimederálom :hehe:
hm, errõl még nem halottam, hogy mûködik? :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: katzMajd kimoderálom :hehe:
Viva la resistance!  :muhahah:

edit: :wtf: Mi történt a rep-emmel? :eek:

Ramiz

Quote from: MohaDe tényleg gyerekek, akkor most 2 hétig gyakorlatilag moderátor nélkül vagyunk? :haha:
Shadowolf nem tudni, mikor jön vissza, Chronos-nak és zsozso-nak meg - amint látom - nincs túl sok ideje...
SZABAD AZ OFF!!!!! :D :__devil:

Quote from: sirtomiRablóból lesz a legjobb pandúr!
Lehet hogy Ramiz lenne a legjobb moderátor :D
:lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizSZABAD AZ OFF!!!!! :D :__devil:
Nem akarlak elkeseríteni, de ebben a topicban mindig is az volt. :haha:

Ramiz

Quote from: PirulaNem akarlak elkeseríteni, de ebben a topicban mindig is az volt. :haha:
Akkor ezentúl TILOS AZ OFF!!! :morci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizAkkor ezentúl TILOS AZ OFF!!! :morci:
1. De az off itt on!
2. És az on off!
Tehát ha itt ontopicot írsz akkor az offtopic. Viszont ha offolsz az on, ami off.

Off, én beszéltem.

Darkstar

Quote from: Pirula1. De az off itt on!
2. És az on off!
Tehát ha itt ontopicot írsz akkor az offtopic. Viszont ha offolsz az on, ami off.

Off, én beszéltem.
Ehhez nem tudok mit hozzáfûzni. :tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

#13517
Akkor jó, mert TILOS bármit is HOZZÁFÛZNI!!! és tilos megszámozni a MONDANIVALÓT!!! És egyébként is! "TILOSAZÁ!" Hörr! :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote,,A diákok miért a Kft-nek, miért nem az egyetemnek fizetnek?" ,,Mondok egy példát, amelyet talán Önnek is sikerül megértenie" – válaszolta Havas. ,,Ha maga tilosban parkol, és megbüntetik, a postán fizeti be a pénzt, de az a pénz nem a postáé, a posta csak közvetíti azt." További kérdéseinkkel nem jutottunk tovább. A beszélgetést nem sokkal késõbb Havas Henrik azzal zárta, hogy kihûl a levese.
Hááát, azért a Posta és a nem pénzküldésre szakosodott magáncég nem egészen ugyanaz... Ugyeugye.
Nagy pénzlenyúlda.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: KvikvegHááát, azért a Posta és a nem pénzküldésre szakosodott magáncég nem egészen ugyanaz... Ugyeugye.
Nagy pénzlenyúlda.
Én még mindig nem értem ez miért olyan nagy probléma. Ha én tartom az órákat, az egyetem csak egy termet ad hozzá, akkor én szeretném megkapni a pénzt is érte, és ebbõl max fizetek valamennyi terembérletet.

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula1. De az off itt on!
2. És az on off!
Tehát ha itt ontopicot írsz akkor az offtopic. Viszont ha offolsz az on, ami off.

Off, én beszéltem.
Errõl a vicc jut eszembe: A legjobb mazochistának lenni: hert ha valami rossz, az neki jó, és ha pedig jó, akkor az rossz, tehát az is jó :D

Kuroi Tenshi

Hmm... már el is tünt a felesleges topic... ez ám gyorsabban ment, mint gondoltam. És Shiroi még nem is látta! (legalábbis feltételezem)

kisvirag

jaja, oda a dühöngõ :)

na mindegy, volt egy szép esténk :)

Pirulának meg ez az off-os fejtegetése hát :lul:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.


Ramiz

Dobj fel valami témát... én pénteken sokáig vagyok, de ha nincs téma, akkor csak filmezek, animézek . :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Könnyû mondani ;)

Na jó.
Néha így szembesülök vele meg rámtör, hogy milyen bunkó is a fõvárosi népesség.
Pl tegnap futnék egy busz után (át a piroson), de a zebránál a gyalogosok sorfala fogadott. nem igazán voltak hajlandóak megmozdulni. Mire átverekedtem magam rajtuk, addigra a zebra másik felén (út-villamosmegálló-sín-villamosmegálló-út, és itt a megállónál tartok) épp megindult a forgalom, s mire megint megint nem jött kocsi, addigra a busz pont elment; sõt, a másik busz is ott volt, és az is elment.
Na most már mindegy, gondoltam, szép lassan át megyek a zebra másik felén. Tömeg nem is annyira nagy, de jön velem szemben egy nõ. Kb 40-50 éves lehetett, jó ráncos, mogorva képû. Egy kicsit balra kerülök, épp csak annyi hely volt a mellettem menõ miatt, gondoltam õ is kerül egy kicsit, és akkor elférünk egymás mellett, de nem! Halál egyenesen felém jött! Kerülök még egy kicsit, amennyit még lehet, erre az még mindig nem kerül ki és bum! belerug a lábamba, de úgy, hogy komolyan majdnem elestem.  :mad:

Utálom a tömeget. Meg a tömegközlekedést. De úgy az embereket alapjáraton se kedvelem túlzottan.

Az is idegsít, hogy amikor villamoson állok (szinte sohasem ülök le, olyan "másnak biztos nagyobb szüksége van rá, én meg nem vagyok fáradt"-típusú ember vagyok), bármennyire is vékony vagyok, bármekkora hely is van mellettem, az emberek döntõ többésge csak az én kikerülésem nélkkül tud továbbhaladni.  :mad: Ezt is marhára utálom.

Na szóval téma: mi idegesít a legjobban a Bp-i (vagy helyi) tömegközlekedésben?

Djinn

Quote from: Kuro_TenshiNa szóval téma: mi idegesít a legjobban a Bp-i (vagy helyi) tömegközlekedésben?
Pl. az, hogy k**va büdös. Iszonyat érzékeny orrom van és ált. pesten (persze nem mindenhol) 15 perc alatt hányingerem van és fejgörcsöm. Kõbányán 5 pecr alatt. :(
Na és a tömegközlekedési eszközök ugye fokozottan büdösek. És valahogy mindig mellém állnak/ülnke a szagos emberek. (értsd pl. hajléktalan) Egyfolytában csak menekülök...  :3x3:

Ja meg az, hogy baromi drága. Keresztanyukám Budán lakik és nekem majdnem 2000 forintomba kerül ha meglátogatom. Azért az sok  :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kuroi Tenshi

Úgy llátszik, mégiscsak van valami elõnye az allergiának  :rolleyes:

2000 Ft? Nem egyszerûbb egy bérletet venni?  :3x3:
(Máshol még drágább különben a tömegközlekedés)

Djinn

Quote from: Kuro_Tenshi2000 Ft? Nem egyszerûbb egy bérletet venni?  :3x3:
(Máshol még drágább különben a tömegközlekedés)
Nem veszek bérletet, mert nem megyek annyiszor (egyébként volán bérlet majdnem egy tizes), hogy megérje. Nem tudom, hol máshol drágább, de nekem ez is sok. :(

Az allergiát meg nem akarok. Akkor már inkább a szagok.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiNa szóval téma: mi idegesít a legjobban a Bp-i (vagy helyi) tömegközlekedésben?
Az egész, úgy, ahogy van! :bsd:
Elõször is, a bûz. Mostanában nem csak elvétve találkozok büdös emberekkel - csövesekkel -, hanem állandóan, minden nap, és nem csak csövesek! Fiatalok, nyugdíjasok... ma még az elõadáson is egy büdös állat mellett ültem...
Másodszor az, hogy az emberek annyira nincsenek tekintettel egymásra. Sz.rnak egymásra! De mindig készek megsértõdni!
Harmadszorra pedig az állandó zsúfoltság.
Ezektõl készülök ki a legjobban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!