Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: KvikvegHmmmm. Ramiz, mikor es hol adod elo? Erdekelne... :D
Amugy azt is erdekes megemliteni, hogy eloszor az amcsik kezdtek bele tisztogatasba, pl emlekeim szerint ertelmi fogyatekosokat, siketeket, stb ivartalanitottak (Brr ez rondan hangzik, emberre lehet normalisabban mondani?? Egyaltalan? :eeek: ). Aztan eleg gyorsan abbahagytak. Szerencsere. Talan Spektrumon vagy Nationalen volt rola film. Neztunk is rendesen. Errol tobbnyire siri csond van ugye.
Errõl én is láttam egy mûsort. A két VH között valamilyen egészséges nemzet program keretében ment a verseny a németek meg az amcsik között. A cél a minél hibátlanabb génállományú családok összehozása volt ha jól emléxem.

Ramiz

#13651
Quote from: KvikvegAmugy azt is erdekes megemliteni, hogy eloszor az amcsik kezdtek bele tisztogatasba, pl emlekeim szerint ertelmi fogyatekosokat, siketeket, stb ivartalanitottak (Brr ez rondan hangzik, emberre lehet normalisabban mondani?? Egyaltalan? :eeek: ). Aztan eleg gyorsan abbahagytak. Szerencsere. Talan Spektrumon vagy Nationalen volt rola film. Neztunk is rendesen. Errol tobbnyire siri csond van ugye.
Nem tudom, errõl nem hallottam.
Egyébként eléggé belejöttem a keresgélésbe, és Mengele után (apropó: egy magyar fickó írt egy könyvet "Dr Mengele boncolóorvosa voltam" címmel... kiveszem, kíváncsi vagyok... :3x3: ) rákerestem olyan "örökzöld" nevekre, mint "Hitler" és "SS". Hmm... mi minden van a neten...
(Amikor egy fórumra keveredtem, ahol valaki épp azt bizonygatta, hogy õ - szerencsére! - annyira 100%-osan magyar, hogy az 1600-as évekig tudja vezetni a családfáját, de sajnos ez sok emberrõl Magyarországon nem mondható el, akkor azért röhögni kezdtem... bár sírni akartam...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz(Amikor egy fórumra keveredtem, ahol valaki épp azt bizonygatta, hogy õ - szerencsére! - annyira 100%-osan magyar, hogy az 1600-as évekig tudja vezetni a családfáját, de sajnos ez sok emberrõl Magyarországon nem mondható el, akkor azért röhögni kezdtem... bár sírni akartam...)

Hehe... lefogadom, hogy azért nem vezeti vissza korábbra, mert 1241-42 után betelepített németországi zsidóktól ered a családfa :__devil: :bsd:

Kvikveg

#13653
edit: atpakoltam a gasztronomiaba
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Wááá, nekem is el kell mennem ide!...
Csak azt nem értem, miért nem merészkedtél be ezzel a deli posttal a Gasztronómiába...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizNem is szép... :bsd:
Szerintem nagyon szép a csaj. Kicsit vékony, de még így is tetszik :)

Sidney

Quote from: sirtomiSzerintem nagyon szép a csaj. Kicsit vékony, de még így is tetszik :)
Ízlések és pofonok! (Ha pasi lennék, nekem nem jönne be :) ) De azért kiváncsi vagyok majd mi sül ki a dologból... A végén majd a nõk uralják a Forma1-et is  :haha:  :__devil:  :lul:

sirtomi

Quote from: SidneyÍzlések és pofonok! (Ha pasi lennék, nekem nem jönne be :) ) De azért kiváncsi vagyok majd mi sül ki a dologból... A végén majd a nõk uralják a Forma1-et is  :haha:  :__devil:  :lul:
Japánban már vezet valami csapatot a csaj, úgyhogy valószínûleg ért hozzá valamennyire.
De azért nem hiszem, hogy ezek után mégtöbb nõ jelenne meg az F1-ben.

Sidney

Quote from: sirtomiJapánban már vezet valami csapatot a csaj, úgyhogy valószínûleg ért hozzá valamennyire.
De azért nem hiszem, hogy ezek után mégtöbb nõ jelenne meg az F1-ben.
Bármi megtörténhet! :)  Lehet még a végénForma1-es nõi pilóta is lesz  :haha: (ültem már egy Forma1-es Bar Hondában, bár nem volt túl kényelmes...)

sirtomi

Quote from: SidneyBármi megtörténhet! :)  Lehet még a végénForma1-es nõi pilóta is lesz  :haha: (ültem már egy Forma1-es Bar Hondában, bár nem volt túl kényelmes...)
Elõfordulhat. Nõi MotoGP versenyzõ van asszem. Az ülést a versenyzõre formázzák, akkor talán kényelmesebb, de a biztonság a fõ cél :)

Sidney

Quote from: sirtomiElõfordulhat. Nõi MotoGP versenyzõ van asszem. Az ülést a versenyzõre formázzák, akkor talán kényelmesebb, de a biztonság a fõ cél :)
Hû! Ezt ki akarom próbálni! :)

Kvikveg

Quote from: RamizWááá, nekem is el kell mennem ide!...
Csak azt nem értem, miért nem merészkedtél be ezzel a deli posttal a Gasztronómiába...
Mert katz beszmoloja is itt volt.
De oda is beirom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: sirtomiA freemail éppen most is szarakodik. Nem jelenik meg a menû és fél nap mire megjeleníti a levelet. És kb 2 hete volt hogy szinte egy teljes napig nem tudtam belépni, mert állandóan azt írta, hogy adatbázishiba miatt szünetel.

Edit: Most meg szép "Adatbázis hiba!" üzenettel elszállt az egész :)
The same with me... ugyanígy egy az egybe. :mad:  :hogyaza:

Yakumo

Quote from: sirtomiSzerintem nagyon szép a csaj. Kicsit vékony, de még így is tetszik :)
Megintcsak csatlakoznom kell, aranyos és kész ;)

Yakumo

#13664
Quote from: kisviraghátnem tudom sirtomi

nekem sem ma, sem hetekkel ezelõtt, sõt, lekopogom, nagyon régen volt gondom a freemaillal, pedig ha az mondom h óránként nézem, lehet h keveset mondok (ha gép elõtt ülök, a negyedóra biztos)
A jelenség létezik! Mi vagyunk rá a tanuk, esküszünk Vampire Princess Miy.... kisvirag! ;)

Edit: sorry for the flood....  :lame:

kisvirag

/me félénken a quote gomb mellett megjelenõ edit gombocskára mutogat, illetve halkan azt súgja: CTRL+C - CTRL+V....  :rolleyes:  :p
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kisvirag/me félénken a quote gomb mellett megjelenõ edit gombocskára mutogat, illetve halkan azt súgja: CTRL+C - CTRL+V....  :rolleyes:  :p
Ha ez nekem szolt, azert ennyire meg nem szenesedett el az agyam a tegnapi hosegben...  :lul:
Sot, CTRL+C CTRL+X, es link beirasa, hogy ne ket helyen legyen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KvikvegHa ez nekem szolt, azert ennyire meg nem szenesedett el az agyam a tegnapi hosegben...  :lul:
Sot, CTRL+C CTRL+X, es link beirasa, hogy ne ket helyen legyen.

IMO Yakumo rookie floodernek szólt :D

kisvirag

Ahogy Rounin mondja

Dehogy is feltételeznék ilyet rólad, Vértestvérem!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviragAhogy Rounin mondja

Írja. :_piszka:

Vííííííííííííííííííííííííííííííí de rég kötözködhettem ^^ ^^ ^^ ^^ ^^

Jóbocsmuszájvolt^^'

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Djinn

Quote from: HVp213Nem! Nem értem... Rossz a felfogo képességem meg ha épp müx is akkor is lassan! :3x3:
Jól van na, nem kell mindjárt a lelkedre venni. Csak vicces akartam lenni, ami szokás szerint nem jött össze... Bocsánat, ha rosszat csináltam!
  :zen: Love & Peace
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

:haha: Legyen béke (egy darabig)! :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

#13673
Písz end láv! (télleg, ilyen smiley nincs? na maj mingyárt utánanézünk!)
ez jolesz:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

KÉMHOLDAT kapcsoltak ránk! A Mátrix a nyomomban!

Ahem...

Mi van akkor, ha a telefonban egy kocsma hangjai hallatszanak, NEM lehet bontani a vonalat (esküszöm, még ki is kapcsoltam a telefont, lehúztam a 220-ról, de visszadugás után ugyanúgy megy benne a háttérzaj és még foglaltat is jelez, ha megpróbálom mobilról hívni o.o )

Félek..... O.O

Yakumo

Quote from: RouninIMO Yakumo rookie floodernek szólt :D
:lame:  :lame:  :lame:  :lame:  :lame:  :lame:

sirtomi

Quote from: RouninKÉMHOLDAT kapcsoltak ránk! A Mátrix a nyomomban!

Ahem...

Mi van akkor, ha a telefonban egy kocsma hangjai hallatszanak, NEM lehet bontani a vonalat (esküszöm, még ki is kapcsoltam a telefont, lehúztam a 220-ról, de visszadugás után ugyanúgy megy benne a háttérzaj és még foglaltat is jelez, ha megpróbálom mobilról hívni o.o )

Félek..... O.O
Ez érdekes. Még a legelsõ telefonunkkal volt egyszer hasonló, akkor valami cb rádió szerû cucc ment rajta. Egyszercsak megjavult és azóta nincs gond.

Rounin

Quote from: sirtomiEz érdekes. Még a legelsõ telefonunkkal volt egyszer hasonló, akkor valami cb rádió szerû cucc ment rajta. Egyszercsak megjavult és azóta nincs gond.

Most már jó O.O
Talán már megtudták, amit akartak o.o

Megyek röntgenre, hátha beültettek valamit o.o

kisvirag

#13678
reklámgyilkos

nekem tegnap csinált hasonlót a telefonom, wapon fel akartam menni egy oldalra, de nem hozta be, csak a töltõképernyõ volt, a gprs kapcsolat élt, de semmi nem történt. összecsuktam, hogy akkor hagyjuk, de mikor kinyitottam, ugyanúgy ott figyelt, pedig ugye erre bontást kellett volna produkálnia. nyomogatom a kikapcsológombot, semmi. Illetve, ugyanaz. Kiveszem egy pillanatra aksit, visszateszem, még mindig ott a képernyõ! :wtf: mondom... kikapom az aksit, elszámolok 20ig visszateszem, na akkor már kikapcsolt a drága...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: RouninKÉMHOLDAT kapcsoltak ránk! A Mátrix a nyomomban!
Majd ha Kovácsék keresnek. Akkor lesz izgalmas a helyzet.  :__devil: