Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: PirulaHa már mindenki, akkor én is megvallom 183/82. Lehet találgatni hogy melyik magasság, melyik súly. ;)
És melyik a szélesség! :hehe:  :__devil:
A tippedet majd megpróbálom... bár eléggé soványnak hangzik, ugyhogy lehet, hogy mégis inkább a Bíró Icánál maradok! :D

Kuro_Tenshi: nemsemmi! :eeek:

Többiek: neeee, ne bioszozzunk mán ittis!! kéremszépeeen.... inkább mondjon valaki valami fársztó viccet:
Véres kutyából nem lesz vizes szalonna!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moonshiner

Amúgy csatlakozom az elõbbi vallomáshoz: 170/63
Ez is kegyetlen, hja  :3x3:

Pirula

Quote from: MoonshinerCsak utána eszedbe jut az a finom hortobágyi palacsinta,
Légy kicsit kegyesebb, és ne emlegesd többé a hortobágyi húsos palacsintát mert zárlatos lesz a billentyûzetem a nyáltól.
Köszönöm. :szenved:

Raggie

Quote from: Moonshineraz tanulásba vagy animébe(mangába), ha belefeledkezel, akkor jár az agyad is és fogyózol is.
Ha csak az agyad megy sétálni, akkor csak õ fogy nem?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moonshiner

Nem. Hanem, olyan fehércsoki színû a felsõ része és abba, olyan hullámszerûen megy bele a tejcsoki. (Na meg a padló! Az olyan mintha réten lennénk. Már csak a lila tehén hiányzik a bõgésével.)
( Megyek le a boltba plüsstehenért, de megéheztem!) :rolleyes:

Raggie

Teszegény! :) Én csak egy hétig laknék abban a szobában, és kienném a helyi kisboltot a Milka-tartalékjukból! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Kész. Végem. Megyek vacsorázni.

Moha

Quote from: MoonshinerAmúgy csatlakozom az elõbbi vallomáshoz: 170/63
Ez is kegyetlen, hja  :3x3:
És én mit szóljak a 172/56-tal? :rolleyes:
Természetesen hízni én sem tudok...

Pedig még az "aggódó édesanya odaviszi a kaját" is megvan. :haha:

Darkstar

Quote from: MohaTermészetesen hízni én sem tudok...
Minden hízni vágyónak: irány a konditerem! És persze nem a futópad!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: PirulaKész. Végem. Megyek vacsorázni.
:) :D  :__devil:  : most ettem egy kis füstölt disznósonkát olajon megpirítva hagymával és ráütva kéttojást! :nyamm: deszemétvagyok!  :rolleyes:  :__devil: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moonshiner

hízókúrázóknek ajánlom, hogy kezdjenek bele egy fogyókúrába, de elõtte még alaposan töltsék fel a hûtõt mindenféle finom kajcsiva, lakatolják le a frigót 3 napra, és miután eléggé kiéheztek irány a zaba. Utána napokig nem tudod abbahagyni. Fel lehet ám szedni jó pár kilót! :3x3:

Moonshiner


Pirula

Quote from: DarkstarMinden hízni vágyónak: irány a konditerem! És persze nem a futópad!  :)
Hanem a büfé! Jeee! :D
Quote from: Raggie Godronmost ettem egy kis füstölt disznósonkát olajon megpirítva hagymával és ráütva kéttojást! :nyamm: deszemétvagyok!
Één meg rakott krumplit. Finom volt.

Kuroi Tenshi

Quote from: MoonshinerNem. Hanem, olyan fehércsoki színû a felsõ része és abba, olyan hullámszerûen megy bele a tejcsoki. (Na meg a padló! Az olyan mintha réten lennénk. Már csak a lila tehén hiányzik a bõgésével.)
Lehet, hogy ezt csak bebeszéled szegény szobádnak, és csak a saját, csokoládéval kapcsolatos asszociációidat vetíted ki rá :p

Moonshiner

:ejj: Sajnos nem. Tegnap lett kifestve és ma került rá a parkettea, csak hát ikor a festéket kevertük teljesen más volt a színe, mint száradás után. A parketta meg máshogy mutatott magában.

Darkstar

Quote from: PirulaHanem a büfé! Jeee! :D
Azis! :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: PirulaHanem a büfé! Jeee! :D
Ihatod a sok löttyöt marha drágán :D

Quote from: PirulaÉén meg rakott krumplit. Finom volt.
Én zöldborsó fõzeléket ettem sült csirkacombbal. Régen ettem rakottkrumplit.

Darkstar

Off az offban: Gondoltátok volna, hogy a NIS olyan hülye (legalábbis a 2004, de nemsokára kipróbálom a 2005-tel is), hogy ha lejár az 1 év, amíg elvileg frissíteni lehet, és utána újratelepítik, elölrõl kezdi számolni az évet? Eléggé meglepõdtem, de nem zavar túlzottan. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Mi az a NIS?  :confused:

Lythis

Quote from: sirtomiÉn zöldborsó fõzeléket ettem sült csirkacombbal. Régen ettem rakottkrumplit.
Én most gyrost.

Moha

Mi van itt? "Miya Kayama" - azaz japán szakácsnõ? :haha: Jó téma!

Én meg pl. most egy kis húslevest ettem grízkockával - vagy mi.
De még kéne valami normálisat is vacsira. Habár én rántottánál és szendvicsnél egyebet nem tudok magamnak készíteni... :rolleyes:

Lythis

Quote from: MohaMi van itt? "Miya Kayama" - azaz japán szakácsnõ? :haha: Jó téma!

Én meg pl. most egy kis húslevest ettem grízkockával - vagy mi.
De még kéne valami normálisat is vacsira. Habár én rántottánál és szendvicsnél egyebet nem tudok magamnak készíteni... :rolleyes:
nembaj, az is jó! Néha nekem egyenesen késztetésem van, hogy olyat egyek.

Ramiz

Egyébként a gép elõtt is lehet mozogni. Pl játék alatt tolod az egeret, aztán megnézel egy animét, ahhoz testhelyzetet lehet változtatni, én pl átülök az ágyra. Sõt néha lemegyek teáért. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Rántotta az egyik legjobb kaja. Hagymával, kolbásszal reggelire.

Lythis

Quote from: sirtomiRántotta az egyik legjobb kaja. Hagymával, kolbásszal reggelire.
szívembõl szóltál!:haha::jee:

 Ramiz, egyszer rendezhetünk egy lustaságversenyt:D

Sidney

Én is a hortobágyi húsospalacsintára szavazok, vagy kínai hús rízzsel, kagylóval, szójaszósszal! Nyámmm!  :)

Moha

Quote from: sirtomiMi az a NIS?  :confused:
Norton Internet Security - tûzfal program.
Elég jó progi, de én még mindig a 2001-es verziót használom. Az újabbak teljesen "lamerware"-ek lettek, az összes részletes beállítás el lett rejtve, mert "hülyén azok, nem értenek hozzá". Meg pl. nem tetszik, hogy míg a 2001-es esetében egy új kapcsolódásnál 3 lehetõség van (engedély most, tiltás most, szabály beállítás), addig az újaknál csak engedélyezés és tiltás van, ami kapásból mindent enged/tilt és nem mondhatod azt, hogy csak ezt az egy kapcsolatot engedje/tiltsa. Ergo új programoknál nem igazán tudod ellenõrízni a netes tevékenységet. :(

Rounin

Quote from: DarkstarMinden hízni vágyónak: irány a konditerem! És persze nem a futópad!  :)

Tömegnövelõk roxx :D Na de most mi bajotok van? 182,5 és 66 kg-al tökéletesen elégedett voltam magammal. Mostanra cirka 68 vagyok (kis mozgás) és elégedett. :3x3: Szeresd a tested bébi ;>

Moha

Quote from: Ramizaztán megnézel egy animét, ahhoz testhelyzetet lehet változtatni, én pl átülök az ágyra.
Nekem sajna rossz szögben is van az ágyam, meg onnan már nem látom normálisan a feliratokat (hiába, kicsi a monitorom... (jól van, na! a szemem rossz :D))
Én általában lentebbsüppedek a széken és félig fekvõ helyzetben, a lábamat a gépre vagy az az asztal sarkára téve nézek animét. :)

Egyébként rántotta rulez! Hagymával. Soooook hagymával! :D

Rounin

Quote from: MohaEgyébként rántotta rulez! Hagymával. Soooook hagymával! :D

Hagyma nélkül. Szalonnával vagy kolbásszal! Sokkal!!!