Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Ramiz

Paranoia Agent - a visszatérõs szinti dallam tetszik. A Boogiepop Phantomra emlékeztet, abban van hasonló (ugyanez? utalás?).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rune

FLCL soundtrekk nagyon bejövõs. Tegnap kezdtem el nézni a sorozatot azán hallom hogy milyen jó kis muzsika van alatta :)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Moha

Quote from: RuneFLCL soundtrekk nagyon bejövõs. Tegnap kezdtem el nézni a sorozatot azán hallom hogy milyen jó kis muzsika van alatta :)
Jajan, The Pillows rulez! :D:D Egyik kedvenc japán együttesem, már egy csomó albumot + klippet beszereztem tõlük. :)

Rune

Quote from: MohaJajan, The Pillows rulez! :D:D Egyik kedvenc japán együttesem, már egy csomó albumot + klippet beszereztem tõlük. :)
Esetleg tudsz ajánlani valami lelõhelyet? Boxtorrenten csak a FLCL Original Soundtrack 3-at találtam meg. Hybrid Rainbow nagyon bejövõs :lazza:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Moha

Quote from: RuneEsetleg tudsz ajánlani valami lelõhelyet? Boxtorrenten csak a FLCL Original Soundtrack 3-at találtam meg.
Pedig van ott más is:
OST1 és OST2

De Isohunt-on találni komplett Pillows discography-t is. ;)

Rune

Quote from: MohaPedig van ott más is:
OST1 és OST2

De Isohunt-on találni komplett Pillows discography-t is. ;)
Köszi már töltöm is...biztosan bealudtam miközben keresgéltem :)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

gabiwong

Sziasztok,

valaki nemtudja, hogy honnan tudom leszedni a Samurai Champloo OST-ket ?
A torrentmatrixos (az van a torrentreactoron is) nem megy (nincs seeder).

Necrid^

Quote from: gabiwongSziasztok,

valaki nemtudja, hogy honnan tudom leszedni a Samurai Champloo OST-ket ?
A torrentmatrixos (az van a torrentreactoron is) nem megy (nincs seeder).
Click 27 seeder. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Maron

Tsubasa Chronicle Future Soundscope II

Végre megjelent a 2. OST a sorozathoz, és éppen azt hallgatom. 3 szám után még nem merek nagyon véleményt mondani, de eddig tetszik  :)

Lazzaret

Hali!


Nem tudjátok honnan tudnám leszedni a Chobits zenéit, olyan kéne ameiken rajta van a fõcimdal teljesen.


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: LazzaretNem tudjátok honnan tudnám leszedni a Chobits zenéit, olyan kéne ameiken rajta van a fõcimdal teljesen.
Itt van egyben az OST 1 és 2 + egy char song album. Valamelyik OST-n tuti, hogy teljesben megvan a fõcímdal.

Lazzaret

Ohh Arigato Gozaimasu!!! :hail:


www.arkangyalok.uw.hu

Maron

#702
Ide is beírom: kéne a Boku wa imouto ni koi wo suru OVA endingje. A címét sem tudom, annyit tudtam csak elolvasni, hogy "Ai ga...". Nincs meg vkinek?

Edit: közben eszembejutott, hogy én hülye az Animenews networkön nem kerestem! Ha esetleg érdekel vkit:
Cím:愛が欲しい (Ai ga hoshii; angol fordítás szótár szerint: Desired Love)
Elõadó: Shion

Relunx

Erementar Gerad OST-jét hallgatom mostanában! Egyenlõre csak az intrója van meg, de nagyon rulz! (a többi az feltehetõen a mai nap folyamán meglesz, tnx to Necrid).

Relunx

Sidney

Egész nap ezt énekeltük szobatársammal:
Komatsu Ayaka: Baby baby  :haha:
(Szerintem ez a legjobb szunyogriasztó)

Kvikveg

Keresem a Texhnolyze zenejet, kulonos tekintettel a 9. resz 16:47-nel indulo zongoras szamra.
Illetve Wolf's Rain masodik resz elejen levo csellos szam nincs meg valakinek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

#706
A Texhnolyze OST-kat én asszem az Anime-Game-osts -ról töltöttem, le (írd be googlebe és biztos megtalálod), de nemtom, hogy van-e torrent, mert én IRC-röl szedtem le.
Wolf's rain ost is megvan szerintem nekik, de a konkrét számokban nemigazán tudok most segíteni, mert egyik sincs a gépemen:)

edit: najó rendes leszek http://www.anime-game-osts.com/
edit2: err... most nézem, hogy Texhnolyze-t nem is adták ök ki, akkor tuti csak valakinek megvolt a chanelljükön...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Necrid^

Quote from: KvikvegKeresem a Texhnolyze zenejet, kulonos tekintettel a 9. resz 16:47-nel indulo zongoras szamra.
Illetve Wolf's Rain masodik resz elejen levo csellos szam nincs meg valakinek?
Click Énnen szdtem le.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ready2

bleach reven figyeltem fel rie fu-ra aki az elso par resz ending theme-jet enekli. tole most szereztem meg egy viszonylag friss single-jet a negaigoto-t es most azt hallgatom es nekem nagyon bejon (jpop) :)
Innen lehet letolteni bar valszeg tobbszor kell probalkozni, mert elegge leterhelt a server, nekem is csak sokadjara sikerult leszednem.

Danhibiki

Halee!

Valaki nem tud egy weblapot ahonnan lelehet szedni a School rumble zenéit? Legalább az openinget meg az endinget...:) Köff
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Moha

Quote from: DanhibikiValaki nem tud egy weblapot ahonnan lelehet szedni a School rumble zenéit? Legalább az openinget meg az endinget...:) Köff
Ez megfelel? :)
A Wannabe-rõl pedig még egy klippet is le lehet szedni. :)

Danhibiki

Quote from: MohaEz megfelel? :)
A Wannabe-rõl pedig még egy klippet is le lehet szedni. :)

1000 köszönet:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Member

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy merre lelhetõ fel a "Ready Steady Go"-s együttes Link címû száma? (FMA Movie) :eeek:

Necrid^

Quote from: MemberValaki esetleg meg tudná mondani, hogy merre lelhetõ fel a "Ready Steady Go"-s együttes Link címû száma? (FMA Movie) :eeek:
Click jó töltegés.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

Hát izé, magába nincs? (bittorrent nélkül, mert azt csak havermonál lehet elérni, õt meg ritkán látom, nameg sokáig is tart)

Necrid^

Quote from: MemberHát izé, magába nincs? (bittorrent nélkül, mert azt csak havermonál lehet elérni, õt meg ritkán látom, nameg sokáig is tart)
Ugy vizont akkor a  :G Az ember legjóbb barátja.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Hello emberek nem tudja megmondani valaki, hogy az Ah! My goddess-ben a 22.rész 21:48 idõpontjában milyen címû szám kezdõdik?
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Quote from: NimlotHello emberek nem tudja megmondani valaki, hogy az Ah! My goddess-ben a 22.rész 21:48 idõpontjában milyen címû szám kezdõdik?

Hmm leszedtem az OST-jét és nincsen rajta:( De attól függettlenül nagyon jó a CD anyag...ajánlom mindenkinek :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Nimlot

én sem találtam ugyhogy asszem marad a dc-s 2 napon át való keresés. Ha a chobits szám fönn volt akkor enek is fenn kell lennie valahol csak meg kell találni kívánjatok sok szerencsét :P
"Being too kind is also... cruel!"

zefi

Nincsmeg valakinek a yuyu-hakuso Japán 'fõcímdal'  :D