Gasztronómia, főzőcske & jó helyek (kocsmák, éttermek)

Started by Ramiz, 2005-05-23, 17:01:58

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Darkstar on 2006-05-17, 21:25:27
Engem is érdekelne, időpont szinte teljesen mind1, most péntek (19.-e) kivételével jövő hó 9.-ig bármikor. :)
:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-18, 00:58:55
Bevallom, elsőre furcsa volt, amikor megláttam, de most, hogy kiderült, hogy tőlem függetlenül tetted be, maradhat, végül is tök mindegy és Bender rulez! :cool: :D
ma reggel végeztem az utolsó résszel is sajnos a Futurama-ból és volt benne egy emlékezetes pillanat, amikor úgy döntöttem, ennek a mondatnak szerepelnie kell az aláírásomban :D (poor Bender) majd arra gondoltam, hogy végülis nyugodtan mehetne képpel együtt, reméltem hogy az még elfér az avatar-oddal szemben :) a megjegyzés észrevételéhez túl vak voltam :) de akkor bent hagyom, legalább 2-en hírdetjük, hogy mekkora arc Bender  :whoah:

hmm.. most bajban vagyok, mert végülis nekem mindhárom említett nap jó lenne, de pénteken azzal kezdem a napot, hogy 9:50-kor beállok a sorba a CD Galaxis előtt, és 10:15-kor legkésőbb szándékozom hazaindulni egy Heroes V példánnyal a táskámban, amit két kézzel óvok, bármiféle behatástól/lopástól majd... és utána úgy terveztem, hogy lényegében, minden egyéb (amúgy se igazán létező) dolgomat félretéve ájulásig Heroes V-özöm :)
de végülis a társaság fontosabb, szóval ha a többség azt mondja, hogy gogogo! akkor részemről is oké a most péntek is :)

Pirula

#872
Akkor én inkább a jövő hét valamelyikére voksolok, eddig úgy néz ki a többségnek jó akkor. Ne haggyuk már ki Darkstart a mókából!
Még annyit, hogy az MSN felől nekem kósza szavakat hord fülembe a szél holmi ebéd utáni sörözgetésről. Ha ezt is figyelembe vesszük, nekem a szerda lenne a tökély. :)

Ramiz

Zoli, a társaságnál, a barátoknál, a finom kajáknál és pipec japán nők popsijainál (bár ezt talán csak én képzelem bele a Wasabi repertoárjába... :muhahah: ) csak egy jobb dolog van, csak egyvalami, ami többet ér és igazibb élmény, és ez a SZÁMÍTÓGÉP! :D :whoah: Szóval nem akarunk eltéríteni nemes tervedtől. De aztán jövő héten majd kérünk élménybeszámolót! :)

Darkstar: viszont akkor jövő szerda BIZTOSAN jó, ugye?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Pirula on 2006-05-18, 01:34:44
Akkor én inkább a jövő hét valamelyikére voksolok, eddig úgy néz ki a többségnek jó akkor. Ne haggyuk már ki Darkstart a mókából!
Köszönöm. :)
Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-18, 01:38:11
Darkstar: viszont akkor jövő szerda BIZTOSAN jó, ugye?
Ha be nem adom addig a kulcsot, akkor igen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Pirula on 2006-05-18, 01:34:44
Még annyit, hogy az MSN felől nekem kósza szavakat hord fülembe a szél holmi ebéd utáni sörözgetésről. Ha ezt is figyelembe vesszük, nekem a szerda lenne a tökély. :)
A kósza szavak súlyt nyernek és léket ütve földanyába közénk csapódnak:
SÖR!!!
(Úgyis kell a sok fűszeres halra, na meg az ital drága is a Wasabiban. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hú, hogy elindul titten a szervezkedés! :D Nekem tulképpen bármikor jó, mert csak ilyen szóbelire készülős pecsségeim vannak a suliban elszórva mindenféle napra, de ezek közül bármelyiket kihagyom egy ilyen miatt! ;) :lazza:

Nekem is jobb lenne a hétköznap...(tudjátok: "no money, no sister, no house no ... no flower"), elvégre diakpénz mindí kevés! :D

Utánára BIZTOSAN viszek sört! (rám számíthattok ;) )  Jön Pirulaaaa???! Juhéééé! :jee: :cool: :whoah: Akkor naagy buli lesz! Mindenki:Wasabira fel!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Szerintem nem kell vinni sört, beülünk majd valahova. Ha már mulatunk... :D
Szóval akkor idáig négy embernek biztosan foglalok helyet: Mazs, Pirula, Darkstar. Zoli, lefixálhatlak téged is szerdára? És hányra megyünk? 11-től vannak nyitva, nem tudom, hogy "turnusok" vannak-e, mint pl a Trófeában vagy a Mongolban, vagy csak van egy hivatalos vacsorakezdet időpont, és addig az ebéd árasoknak el kell menniük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Szvsz normális ebédidőben menjünk: olyan 12-1ig valamikor.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hát akkor már 12-től 2-ig vagy 3-ig.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-18, 13:17:16
Hát akkor már 12-től 2-ig vagy 3-ig.
Részemről OK! Többiek?!

Let's Rock!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Ott leszek! Lehet fixálni nekem is.

Fazék

részemről tökéletesen megfelel

Raggie

KIRÁÁLY! Mindkét ritkánlátott meetes arc eljöön!!!! :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Oké. Akkor foglalok öt személyre helyet és lehet, hogy még egy meglepetésember is eljön, de neki már csak jut hely! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-18, 13:43:46
Oké. Akkor foglalok öt személyre helyet és lehet, hogy még egy meglepetésember is eljön, de neki már csak jut hely! :)
alakul, alakul, számolj be majd bankot rabolok :)
aakor szeda ebéd ugye?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Lythis

Mármint jövő szerda 24-edike?

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Az lehet, hogy nekem is jó, de még nemtom...

Raggie

Quote from: Lythis on 2006-05-19, 10:18:04
Az lehet, hogy nekem is jó, de még nemtom...
Ahogy amiz koma mondotta volt: hamarrrr tudd meg!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

#890
Nocsak, nocsak a végén még egész sokan leszünk! :D Helyes! :D

Nakedape

#891
hm. oda én is rég el akarnék, nézni...nem lenne gond, nekem is foglalni Ramiz mester? hátha nem zavarok sok vizet  :haha: :lazza:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Feldin on 2006-05-19, 10:00:59
úgy működik. és legyen a Kolosis mert az lent van és nem vagy kirakatban :)
Én kettő Wasabiról tudok, a honlapjukon is az a kettő utcanév van. A Podmaniczky utcában foglaltam asztalt, a Nyugati elég belvárosi hely, azt mindenki megtalálja. Remélem jól tettem.

Oké, tehát Feldin, Lythis és Nakedape is csatlakozik, remek! :D Mennyire biztosra mondjátok?

Illetve valaki, aki már volt ott, tudja, hogy mekkorák az asztalok? Öt főt mondtam a telefonon foglaláskor, de lehet, hogy csak az asztalt foglalják. Elférünk +3-an simán? Vagy mondjam meg nekik, hogy legyen 8 fő? Vagy foglaltok ti külön 3 főre, aztán majd ülünk, ahogy tudunk?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-19, 12:28:56
Quote from: Feldin on 2006-05-19, 10:00:59
úgy működik. és legyen a Kolosis mert az lent van és nem vagy kirakatban :)
Én kettő Wasabiról tudok, a honlapjukon is az a kettő utcanév van. A Podmaniczky utcában foglaltam asztalt, a Nyugati elég belvárosi hely, azt mindenki megtalálja. Remélem jól tettem.

Oké, tehát Feldin, Lythis és Nakedape is csatlakozik, remek! :D Mennyire biztosra mondjátok?

Illetve valaki, aki már volt ott, tudja, hogy mekkorák az asztalok? Öt főt mondtam a telefonon foglaláskor, de lehet, hogy csak az asztalt foglalják. Elférünk +3-an simán? Vagy mondjam meg nekik, hogy legyen 8 fő? Vagy foglaltok ti külön 3 főre, aztán majd ülünk, ahogy tudunk?
sztem Nakedape 99%, hogy jön (kb 1% esélye van, hogy megölöm addigra), és sztem érdemes lenne fölhívni őket, hogy 6-8 személyre kéne mégiscsak asztal, amennyiben megoldható :)

Nakedape

#894
Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-19, 12:28:56
Quote from: Feldin on 2006-05-19, 10:00:59
úgy működik. és legyen a Kolosis mert az lent van és nem vagy kirakatban :)
Én kettő Wasabiról tudok, a honlapjukon is az a kettő utcanév van. A Podmaniczky utcában foglaltam asztalt, a Nyugati elég belvárosi hely, azt mindenki megtalálja. Remélem jól tettem.

Oké, tehát Feldin, Lythis és Nakedape is csatlakozik, remek! :D Mennyire biztosra mondjátok?

Illetve valaki, aki már volt ott, tudja, hogy mekkorák az asztalok? Öt főt mondtam a telefonon foglaláskor, de lehet, hogy csak az asztalt foglalják. Elférünk +3-an simán? Vagy mondjam meg nekik, hogy legyen 8 fő? Vagy foglaltok ti külön 3 főre, aztán majd ülünk, ahogy tudunk?
ottlétem esélye 98,78 %!! :lazza:
asztal nagynéném infója szerint, 5 személyes mondjuk ő a másikban volt, de ugyanaz, gondolom hogy a futószalagot el lehessen érni (azon jön a kaja) s érdemes a szalag kezdetéhez közeli asztalt foglalni (hogy le lehessen csapni az összes szimpatikusra:) ), viszont, had legyek lusta, Mester, s szólj Te rájuk, hogy 5 helyett többen mennénk..na lécci lécci  :angyali:

szerk: esélyt Fazék eltalálta majdnem:) a maradék 0, 22% bizonyítja, hogy kiismerhetetlen vagyok, s előtte is lehetnek titkaim :lol:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Raggie

Ez rrohadt jóóó kezd lenni!!!!! :jee:  :whoah: El sem hiszem! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Dobtam k100-zal, 98.777779 lett az eredmény, szóval éppenhogy, de Nakedape BIZTOSAN el fog jönni. :D Oké, akkor megmondom nekik, hogy két asztalt foglaljanak. (Kivéve, ha elfelejtem. :o Aminek esélye 3.21%. Dobjatok kockával.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-19, 12:28:56
Quote from: Feldin on 2006-05-19, 10:00:59
úgy működik. és legyen a Kolosis mert az lent van és nem vagy kirakatban :)
Én kettő Wasabiról tudok, a honlapjukon is az a kettő utcanév van. A Podmaniczky utcában foglaltam asztalt, a Nyugati elég belvárosi hely, azt mindenki megtalálja. Remélem jól tettem.

Oké, tehát Feldin, Lythis és Nakedape is csatlakozik, remek! :D Mennyire biztosra mondjátok?

Illetve valaki, aki már volt ott, tudja, hogy mekkorák az asztalok? Öt főt mondtam a telefonon foglaláskor, de lehet, hogy csak az asztalt foglalják. Elférünk +3-an simán? Vagy mondjam meg nekik, hogy legyen 8 fő? Vagy foglaltok ti külön 3 főre, aztán majd ülünk, ahogy tudunk?
én még mindig a Kolosit pártolom :)
a nyugatis az olyan kirakatos. én nem láttam nagy asztalokat.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Azt mondták, vannak 4 személyes asztalok (abból kettőt foglalnánk el) meg 8 személyesek. Mondtam, hogy mindegy, csak 8 személynek legyen hely. Annyian megyünk, ugye?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"