Gasztronómia, főzőcske & jó helyek (kocsmák, éttermek)

Started by Ramiz, 2005-05-23, 17:01:58

Previous topic - Next topic

Ramiz

Így elolvasva nem túl étvágygerjesztő, amit Raggie kollega írt, pedig tényleg finom volt. ^^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Ki jön legközelebb? Nemsokára megyünk. Nem olcsó dolog diákzsebnek, de azóta is minden nap eszünkbe jut a Wasabi... Vissza kell mennünk! :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: 0 on 2006-05-26, 10:52:39
Ki jön legközelebb? Nemsokára megyünk. Nem olcsó dolog diákzsebnek, de azóta is minden nap eszünkbe jut a Wasabi... Vissza kell mennünk! :hopp:
én szeretnék egyszer
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

Quote from: 0 on 2006-05-26, 10:52:39
Ki jön legközelebb? Nemsokára megyünk. Nem olcsó dolog diákzsebnek, de azóta is minden nap eszünkbe jut a Wasabi... Vissza kell mennünk! :hopp:
én bocsánat, de garantáltan nem megyek. még egyszer ennyit nem bír ki a pénztárcám :(

Ramiz

Hmm... úgy látszik, rád nem tett akkora hatást. :) Vagy vigyáznod kell az alakodra? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: 0 on 2006-05-26, 11:40:14
Hmm... úgy látszik, rád nem tett akkora hatást. :) Vagy vigyáznod kell az alakodra? :)
számomra nagyon idegen ízvilág volt. tény hogy volt pár dolog ami kifejezetten ízlett, de a többséget csak azért toltam le a torkomon, legnagyobb tiltakozása ellenére, mert a végén úgyis ki kell perkálnom a 3500 Ft-ot, legalább egyek is vmit érte :) sajnos rettentően válogatós vagyok  :redface:
mondjuk nem volt rossz, de a szake se ízlett különösebben.

sirtomi

Én is megkóstolnám a japán kajákat, de nekem még Bp-re is fel kellene utaznom érte :)

OFF: Ez a topic egyébként, hogy került a Filmek,zenék témákhoz?

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-05-26, 11:53:54
számomra nagyon idegen ízvilág volt. tény hogy volt pár dolog ami kifejezetten ízlett, de a többséget csak azért toltam le a torkomon, legnagyobb tiltakozása ellenére, mert a végén úgyis ki kell perkálnom a 3500 Ft-ot, legalább egyek is vmit érte :) sajnos rettentően válogatós vagyok  :redface:
Sebaj, legközelebb majd csatlakozol csak a sörözésre. :) És Nakedape-et se hagyd otthon! :ejnye:

Quote from: sirtomi on 2006-05-26, 12:33:28
Én is megkóstolnám a japán kajákat, de nekem még Bp-re is fel kellene utaznom érte :)
Sebaj, majd összekötjük az esti borozással, amire majd úgyis feljössz. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: 0 on 2006-05-26, 13:08:25
Quote from: sirtomi on 2006-05-26, 12:33:28
Én is megkóstolnám a japán kajákat, de nekem még Bp-re is fel kellene utaznom érte :)
Sebaj, majd összekötjük az esti borozással, amire majd úgyis feljössz. :)
Azt már el is felejtettem, jó hogy mondod! :)

Raggie

Feldin: csak nehogy megint közbejöjjön valami! :hehe: :__devil:

sirtomi: naa, azért csak ne felejtsük el a mi jóó kis tervünket! ;) Wasabi-val egybekötve igazi gasztronómiai turné lenne! :jee: :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie on 2006-05-26, 17:36:04
Feldin: csak nehogy megint közbejöjjön valami! :hehe: :__devil:

sirtomi: naa, azért csak ne felejtsük el a mi jóó kis tervünket! ;) Wasabi-val egybekötve igazi gasztronómiai turné lenne! :jee: :whoah:
Megpróbálom nem elfelejteni :)
Jó előre meg kell beszélni, akkor tuti el tudok menni és nem jön közbe semmi.

Raggie

Quote from: sirtomi on 2006-05-26, 23:28:43
Megpróbálom nem elfelejteni :)
Jó előre meg kell beszélni, akkor tuti el tudok menni és nem jön közbe semmi.
Okey-dokey! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Közben új tippet kaptam az Ázsiafilmes társaságtól, akikhez legközelebb csatlakoznánk: van egy japán étterem, nem all-you-can-eat rendszerű, de olcsóbb és jónak mondják. (Valami Takebayashi.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Biztos az is jó, csak ot már elölre tudnod kell, mit rendelsz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Quote from: 0 on 2006-05-27, 12:03:23
Közben új tippet kaptam az Ázsiafilmes társaságtól, akikhez legközelebb csatlakoznánk: van egy japán étterem, nem all-you-can-eat rendszerű, de olcsóbb és jónak mondják. (Valami Takebayashi.)

Az a www.bambuszliget.hu lesz, ballagásom után oda akartam vinni a famíliát de sajna voltak nagymamik(papik) is akik nemhiszem hogy pálcikákkal boldogultak volna, árlapja tényleg nemtúl drága mint 1-2 japán étteremnek BP-n... De szerintem a Wasabi pl. még mindig pénztárcagazdaságosabb ha jóllakottság/kajamennyiséget nézzük.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: Ramiz on 2006-05-27, 12:03:23
Közben új tippet kaptam az Ázsiafilmes társaságtól, akikhez legközelebb csatlakoznánk: van egy japán étterem, nem all-you-can-eat rendszerű, de olcsóbb és jónak mondják. (Valami Takebayashi.)
hmm ha addig találok vmi olyan japán ételt, ami megfelelhet ízlésemnek, akkor oda én is mennék talán :)

RE@L:
ezen a címen van naked sushi lehetőség is  :hopp:

RE@L

Quote from: Fazék on 2006-05-27, 17:40:30
RE@L:
ezen a címen van naked sushi lehetőség is  :hopp:

Annak meg sem mertem nézni az árát, vagy utánnaérdeklődni  :rotfl:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Miért, mi az? Meztelenül szolgálják fel? Vagy mi?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Quote from: Ramiz on 2006-05-27, 20:17:26
Miért, mi az? Meztelenül szolgálják fel? Vagy mi?

Hamvas, csinos női mezítelen testről csipegetné éhségoltó étkeket =]
http://www.bambuszliget.hu/magyar/naked_sushi.htm

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-27, 20:33:24
Quote from: Ramiz on 2006-05-27, 20:17:26
Miért, mi az? Meztelenül szolgálják fel? Vagy mi?

Hamvas, csinos női mezítelen testről csipegetné éhségoltó étkeket =]
http://www.bambuszliget.hu/magyar/naked_sushi.htm
LooooooL! :eek: :3x3:  :Kiraly: :jee: :cool:
(de sajna csak pálcikáva  szabad nyúlni gondolom! :rolleyes: .... kézzel nem... ... csáppal főleg nem Ramiz...  :frown: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Nemtudom :) Nempróbáltam még sajna, de akkor miért mondják hogy teljes anonimitás vállalás és diszkréció? :angyali:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-27, 21:01:04
Nemtudom :) Nempróbáltam még sajna, de akkor miért mondják hogy teljes anonimitás vállalás és diszkréció? :angyali:
:rolleyes: ... *mély hallgatás közepette gondolataiba merül*
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Megmondom nekik, hogy én nem tudok pálcikával enni, és egy speciális kór miatt villát meg kést sem tudok a kezembe fogni, ergo muszáj vagyok kézzel, nyelvvel és egyéb hosszúkás szerveimmel nyúlkálni, és ez a részemről nem számít indiszkréciónak, ergo ne hajítsanak ki... :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

..... :o

Egyébként a Wasabi azért szerintem kicsit is nagyétkűbb embereknél simán olcsóbbra jön ki...

(Egyébként te még itthon vagy? Tehát nem mész be? Tehát film + sör? :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz on 2006-05-27, 22:21:03
Egyébként a Wasabi azért szerintem kicsit is nagyétkűbb embereknél simán olcsóbbra jön ki...

(Egyébként te még itthon vagy? Tehát nem mész be? Tehát film + sör? :D )
Jaja! Én is pont ezt akartam mondani!

De épp most indulok be a városba sörözni! :( Majd holnap! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Hazatértem, majd nekiállok feltölteni a Wasabis fotókat.

Ramiz

Alig várjuk! :) Aztán már készül is a Képmutató... :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

A cucc a szokott helyen. Mozdulj rá.  :lazza:

Sosem fogom elfelejteni a wasabis szójaszósz és a wasabival töltött szusi találkozását a szájüregemben. :) Nátha ellen mondjuk tényleg jó, de elsírtam a szervezetem fél vízkészletét egy falat után ha rossz légzéskombinációval próbáltam lenyelni.  :redface:
Amúgy az összes ilyen tekercselt rizses/polipos/rákos halas kombináció finom volt szerintem. Meg a takonyzöld almaleves és a két bíztatóbb kinézetű - kókusztejes meg mangós - testvére. De a mocsi... :ejj: :D Várom a filmet.