Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Rounin


Zen

Quote from: NLZ on 2009-06-24, 21:34:51
De akkor mégiscsak kell neked segédanyag a nevetéshez. Jelen esetben a vicc, amit régebben hallottál és az emlékezeted, amiből előszedted a viccet. :D
A vicc nem segédanyag hanem kiváltó ok, duh. -.-

Amúgy nem tom, éjfél körül ingerlékenyebb vagyok, így a viccek is jobban ütnek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member


NLZ

Quote from: Zen on 2009-06-24, 21:37:24
Quote from: NLZ on 2009-06-24, 21:34:51
De akkor mégiscsak kell neked segédanyag a nevetéshez. Jelen esetben a vicc, amit régebben hallottál és az emlékezeted, amiből előszedted a viccet. :D
A vicc nem segédanyag hanem kiváltó ok, duh. -.-

Amúgy nem tom, éjfél körül ingerlékenyebb vagyok, így a viccek is jobban ütnek.
Miért, a segédanyag nem kiváltó ok?

Ha az ember fáradt, akkor a szarokat is élvezi. Én pl mostanában Shugo Carával szórakoztatom magam hajnalonta. :D
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-06-24, 22:25:13
Miért, a segédanyag nem kiváltó ok?

Ha az ember fáradt, akkor a szarokat is élvezi. Én pl mostanában Shugo Carával szórakoztatom magam hajnalonta. :D
Ha a segédanyag kiváltó ok lenne, akkor kiváltó oknak hívnák, nem segédanyagnak, duh.

Azt mondtam éjfél körül, nem azt h fáradtan. :ejnye:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-06-24, 22:30:04
Quote from: NLZ on 2009-06-24, 22:25:13
Miért, a segédanyag nem kiváltó ok?

Ha az ember fáradt, akkor a szarokat is élvezi. Én pl mostanában Shugo Carával szórakoztatom magam hajnalonta. :D
Ha a segédanyag kiváltó ok lenne, akkor kiváltó oknak hívnák, nem segédanyagnak, duh.

Azt mondtam éjfél körül, nem azt h fáradtan. :ejnye:
A gomba se segédanyag. Sőt, semmi se segédanyag. Vajon ki lehetetett az a hülye aberált állat, aki bevezette ezt a haszontalan szót a köznyelvbe.

Éjfél körül már minden normál ismer kezd fáradni. :P
[reserved]

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2009-06-24, 23:21:10
Sírva röhögőshöz: Muteki Kanban Musume

na lehet kincset fogtam :D ezt megsasolom valamikor :D

NLZ

Énis szedem le, de remélem nincs egy szinten a maid guyjal, meg az uncsi volt.
[reserved]

motifator

Biztos én vagyok a hülye, de én dobtam a Muteki Kanban Musumét 1 rész után. Azért élménybeszámolókra majd kiváncsi vagyok, lehet, hogy előveszem újra.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Quote from: motifator on 2009-06-25, 01:18:10
Biztos én vagyok a hülye, de én dobtam a Muteki Kanban Musumét 1 rész után. Azért élménybeszámolókra majd kiváncsi vagyok, lehet, hogy előveszem újra.
Hú basszus, ez nagyobb fos volt, mint amire számítottam. Hallgatva megérzéseimre a hetedik percnél abba kellett volna hagynom, utána csak egyre szarabb lett.
[reserved]

chilip

akkor nem próbálkozom :D

kacsa

sziasztok én is szeretnék anime ajánlást kérni:D
szeretem a naruti, bleach mert szeretem az olyan animekat amiben nagy erővel rendelkezik a főszereplő csak nem tud róla és valamilyen érzelmi állapotban előjön neki:D
köszönöm előre is:D ( több animét is láttam csak a nevüket leírni se tudnám most:D)

Zen

Ha tényleg konkrétan "benned van az erő" cucc kell, akkor Tengen Toppa Gurren Lagann leginkább.
Ha kevesebbel is beéred akkor Karas OVA, Scrapped Princess, FF 7: Advent Children Complete, (asszem, kicsit régen láttam) Vision of Escaflowne.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Sztem nem olyan értelemben gondolt az erőre. :D  Valami tipikus shónenre vágyik, ahol a főhős egy délután alatt mesteri erőre tesz szert és ő lesz a helyi basszájba. Sztem kb minden shounen ilyen. :merci:
[reserved]

Zen

TTGL attól még áll. :D
+ One Piece, Fullmetal Alchemist, fenetudja. Majd a 200+ anime-sok mondanak vmi okosat, én az ~50-emmel elvonulok a sarokba inkább.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo

Inuyasha, Yuu yuu hakusho?

A tökéletesség unalmas.

katz

Tenjou Tenge, Vandread, Ushio and Tora

NLZ

Tenjou Tengét csak akkor, ha utálod magad.
[reserved]

Junchi

Quote from: NLZ on 2009-06-29, 14:17:52
Tenjou Tengét csak akkor, ha utálod magad.

Vagy ha érdekel, milyen az, mikor a seiyuu-teljesítmény egy animében közelít a nullához...

NLZ

Quote from: Junchi on 2009-06-29, 16:06:54
Quote from: NLZ on 2009-06-29, 14:17:52
Tenjou Tengét csak akkor, ha utálod magad.

Vagy ha érdekel, milyen az, mikor a seiyuu-teljesítmény egy animében közelít a nullához...
Vagy hogy hogyan kell elrontani az arányokat a sztori és a visszaemlékezés között. Jah, és hogy hogyan kell rettenetesen béna befejezést csinálni, amit aztán megkombózol egy még bugyutább OVA-val.
[reserved]

frozenstein

Quote from: kacsa on 2009-06-29, 02:56:16
sziasztok én is szeretnék anime ajánlást kérni:D
szeretem a naruti, bleach mert szeretem az olyan animekat amiben nagy erővel rendelkezik a főszereplő csak nem tud róla és valamilyen érzelmi állapotban előjön neki:D
köszönöm előre is:D ( több animét is láttam csak a nevüket leírni se tudnám most:D)
Air Gear, Air Master, Claymore, D.Gray-man, Kekkaishi

Zen

Ah, Claymore, tudtam h volt még vmi.

..Oh wait, ez az anime topic. Abból inkább a manga imo.

Also, ezt most találtam:

Ti ajánljátok? (Nekem obviously, nem kacsának.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

#1343
A lezárást eltekintve imho jó a Claymore anime is (hohó, de még mennyire ^.^).

Ami a Princess Tutut illeti: abszolút érdemes megnézni. Nem fogsz tőle hanyatt vágódni, de még így is egy egészen érdekes és egyedi cucc a maga kategóriáján (magical-girl like comedy stuff) belül. (Persze azért nem árt hozzá egy enyhécske fanatizmus is, szal ha nem csíped a baletott, akkor bukott ügy.)

Zen

Quote from: Junchi on 2009-06-29, 20:54:00
A lezárást eltekintve imho jó a Claymore anime is (hohó, de még mennyire ^.^).

Ami a Princess Tutut illeti: abszolút érdemes megnézni. Nem fogsz tőle hanyatt vágódni, de még így is egy egészen érdekes és egyedi cucc a maga kategóriáján (magical-girl like comedy stuff) belül. (Persze azért nem árt hozzá egy enyhécske fanatizmus is, szal ha nem csíped a baletott, akkor bukott ügy.)
Egyedül a lezárás miatt nem ajánlom Claymore-t.

Tutu-ra majd ránézek, kösz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kacsa

Quote from: frozenstein on 2009-06-29, 20:39:02
Quote from: kacsa on 2009-06-29, 02:56:16
sziasztok én is szeretnék anime ajánlást kérni:D
szeretem a naruti, bleach mert szeretem az olyan animekat amiben nagy erővel rendelkezik a főszereplő csak nem tud róla és valamilyen érzelmi állapotban előjön neki:D
köszönöm előre is:D ( több animét is láttam csak a nevüket leírni se tudnám most:D)
Air Gear, Air Master, Claymore, D.Gray-man, Kekkaishi


köszönöm a válaszotok:) a d.gray-man 2hete néztem végig és nem tudom tetszett:) a trigunt nem tudtam megunni mindig volt benen uj poén s vicces volt:D::Dá áá:D: <3 anime:D s köszi hogy segítetek hogy még több jó animét megnézzek:D ty:)

NLZ

Ha akarsz jó animéket még, akkor nézd meg az aláírásomban a linket. :D
[reserved]

kacsa

Quote from: NLZ on 2009-06-30, 02:17:03
Ha akarsz jó animéket még, akkor nézd meg az aláírásomban a linket. :D

köszönöm:) maradok a claymornál:D most ahogy elolvastam az ismertetőt megtetszett és érdekesnek tűnik:D ^^ utána jön a többi

kacsa

na ja ennyi volz a claymore meg is néztük^^ hát hülye egy befejezése van:D de amugy várható volt ez a befejezés:D

Member

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=150
NLZ, még egyszer bebizonyítottad nekem, hogy egy beteg sz*rdarab vagy... :lul: Hol találsz te ilyen agyatlan vígjátékokat? :D