Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

és most egyszerre senki SE gondoljon rózsaszín elefántokra, arany papucsokban, pipacsot szedve!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Rózsaszín majmokra szabad?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

az csak gusztus kérdése
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Fogorvos-fobiasok ne olvassak. Bar osszessegeben pozitiv. :)
[spoiler]Na, kinyuztak a bolcsessegfogamat. Megint mazlim volt (plusz a doki nagyon jo), 15 perc. Bar utana kisse le voltam eresztve mint a lufi. Hiaba, nem megszokott dolog, hogy a recsegest hallgatom a koponyambol.  :eek:
Most megy ki az erzestelenito, remelem nem fogom felora mulva a falat kaparni. Tavaly nem volt semmi. Remelem most is igy lesz.  ::)[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squazee2005

Fura érzés lehetett. >.<

Mondjuk gyökérkezelésnél talán jobb. Talán... *hides in the shadows*

NLZ

Annál minden jobb.
[reserved]

katz

Quote from: Kvikveg on 2009-06-12, 19:02:54
Fogorvos-fobiasok ne olvassak. Bar osszessegeben pozitiv. :)
[spoiler]Na, kinyuztak a bolcsessegfogamat. Megint mazlim volt (plusz a doki nagyon jo), 15 perc. Bar utana kisse le voltam eresztve mint a lufi. Hiaba, nem megszokott dolog, hogy a recsegest hallgatom a koponyambol.  :eek:
Most megy ki az erzestelenito, remelem nem fogom felora mulva a falat kaparni. Tavaly nem volt semmi. Remelem most is igy lesz.  ::)[/spoiler]
[spoiler]Nekem írtak fel fájdalomcsillapítót és antibiotikumot, meg bélbaktériumot hogy kioltsa az elozo 2 mellékhatását, meg egy fertőtlenítő sprét, hogy a baktériumok ne fertőzek el a sebet. Igaz, az enyém műtét volt és kivetettem mind2 alsót[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: katz on 2009-06-12, 19:27:48
[spoiler]Nekem írtak fel fájdalomcsillapítót és antibiotikumot, meg bélbaktériumot hogy kioltsa az elozo 2 mellékhatását, meg egy fertőtlenítő sprét, hogy a baktériumok ne fertőzek el a sebet. Igaz, az enyém műtét volt és kivetettem mind2 alsót[/spoiler]
Szerintem nalam ez a kovetkezo lepes lesz, amikor az egyetlen alsot szedetem ki. A masik nem nott ki, hurra!

Gyokerkezelesem meg hala az Egnek nem volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce


And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

izé, én vagyok furcsa,  h nekem felül kinőtt a bölcsesség, és simán megvagyok vele??
lassan már mindenki beírta, hogy hogy vették ki neki, ha kinőtt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2009-06-12, 23:10:42
izé, én vagyok furcsa,  h nekem felül kinőtt a bölcsesség, és simán megvagyok vele??
lassan már mindenki beírta, hogy hogy vették ki neki, ha kinőtt
igen. te vagy a furcsa. és közel sincs olyan tökéletes fogsorod, hogy a bölcsességfogaddal olyan büszke lehetnél rá :hehe:

Nakedape

Quote from: Fazék on 2009-06-12, 23:21:06
Quote from: Nakedape on 2009-06-12, 23:10:42
izé, én vagyok furcsa,  h nekem felül kinőtt a bölcsesség, és simán megvagyok vele??
lassan már mindenki beírta, hogy hogy vették ki neki, ha kinőtt
igen. te vagy a furcsa. és közel sincs olyan tökéletes fogsorod, hogy a bölcsességfogaddal olyan büszke lehetnél rá :hehe:

csak tényleg meglepődtem nna, meg persze örülök.

a hajóhinta meg hajóhinta :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bruce

Quote from: Nakedape on 2009-06-12, 23:10:42
izé, én vagyok furcsa,  h nekem felül kinőtt a bölcsesség, és simán megvagyok vele??
lassan már mindenki beírta, hogy hogy vették ki neki, ha kinőtt
Nekem sincs vele gondom, igaz, az egyik csak félig jött ki, aztán úgy maradt. A másik meg egyszer kijött, megállt, aztán gondolt egyet, és még egyszer megkínzott vagy két hétig, szóval most kb. fél centivel magasabb, mint a fogsorom többi tagja... De hogy csak azért megváljak tőle, mert kissé kíváncsi? Inkább nem.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Nakedape on 2009-06-12, 23:10:42
izé, én vagyok furcsa,  h nekem felül kinőtt a bölcsesség, és simán megvagyok vele??
lassan már mindenki beírta, hogy hogy vették ki neki, ha kinőtt
Nekem négyből 3 bölcsességfogam nőtt ki (jobb alsó még várat magára), ebből 1 betömve, 1 tömésre vár, harmadik köszöni jól van. :)

Xzone


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

nincs benne elég vidám szín ehhez a szép reggelhez :D


Makos

Imádom. Ebben az évben már a 4. ballagásra megyek...

Zen

Csak úgy falod a sulikat?  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire


Cloud

Quote from: Makos on 2009-06-13, 09:57:47
Imádom. Ebben az évben már a 4. ballagásra megyek...

Na azt hogy csinálod? Rokonok, barátnők? :D Vagy saját? :D

.Attila

Mivel ezt a topicot olvassák legtöbben:

Nemsokára a magyar gyerek következik a Guitar Idol-on: http://www.licklibrary.com/webcast/
Jelen pillanatban még egy valaki játszik, aztán jön a magyar fiú.

chilip

Quote from: .Attila on 2009-06-13, 12:56:37
Mivel ezt a topicot olvassák legtöbben:

Nemsokára a magyar gyerek következik a Guitar Idol-on: http://www.licklibrary.com/webcast/
Jelen pillanatban még egy valaki játszik, aztán jön a magyar fiú.

most értem csak haza :( így lemaradtam, de youtubeon fennvan. EZ az, nem? mert ez marha jó :)

.Attila

Quote from: chilip on 2009-06-13, 13:41:47
Quote from: .Attila on 2009-06-13, 12:56:37
Mivel ezt a topicot olvassák legtöbben:

Nemsokára a magyar gyerek következik a Guitar Idol-on: http://www.licklibrary.com/webcast/
Jelen pillanatban még egy valaki játszik, aztán jön a magyar fiú.

most értem csak haza :( így lemaradtam, de youtubeon fennvan. EZ az, nem? mert ez marha jó :)

Igen, ez volt az. Lehet még szavazni ám.
A performansz alatt néha mondjuk azt éreztem, hogy egy-két hajlítást elrontott, de lehet, tévedek.

chilip

#35486
most hallgatom a többieket is, mekkora számok vannak már itt... nekem eddig a 3. hely emiatt a brazil, a 2., ugye a magyar srácé tetszett a legjobban eddig és még hátravan pár  ^^

ed.: ez a srác is mekkora, "falling in love again" száma  :jee:

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Makos

Quote from: Cloud on 2009-06-13, 12:32:35
Quote from: Makos on 2009-06-13, 09:57:47
Imádom. Ebben az évben már a 4. ballagásra megyek...

Na azt hogy csinálod? Rokonok, barátnők? :D Vagy saját? :D
Barátnőm, bnőm tesója, stb :D