Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Makos


wini20

HI! Valaki megtudná mondani hogy miért nem tudok fellépni az ftp-re??!!
Azt írja "nem talál kiszolgálót"
mit rontotam el?
mindent úgy csináltam ahogy itt van:
http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm
HELP PLS!!!!

Selmo

Feltehetőleg valamit mégiscsak elírtál, mivel a szerver megy. Vagy rossz programmal próbálkozol, vagy proxy mögül, vagy... semmi konkrétumot se adtál meg, szóval szerintem sokol rádió.

A tökéletesség unalmas.

Mark001

Még mindig működik az FTP? Nem tudok belépni :S

Darkstar

Nálam működik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Itt is megy gond nélkül.

Mark001

Totalcommanderben ftp://usteam.hu:31337
És így nem csatlakozik..Lehetséges, hogy koliból nem megy?

Mark001

Jah,Debreceni egyetem, Kossuth koli..Miért ne volna letiltva?:)
Proxyról nem fog beengedni?

motifator

Szerintem le van ott lőve a 31337 port, azért nem megy. Ha van loginod delfinre, akkor ott be tudsz lőni egy SSH tunnelt, de az azért nem olyan egyszeru, hogy most 2-3 mondatban elmagyarázzam.

2 lehetőséged van szerintem:
- olvass utána az SSH Tunneling-nek
- látogasd meg a rendszergazdát, esetleg vihetsz sört is neki, és kérd meg szépen, hogy a te IP címedre engedélyezzen minden portot, de legalább a 31337-et kifelé.

Nekünk annakidején sikerült a második opció, de akkor még más világot éltünk.
Mi a Tisza koliban voltunk és ott eléggé vicces volt az internet kérdése anno. Én se akartam elhinni, de csak kérni kellett, és a srác végül mindent engedett, de csak a mi IP-nkrol.
Mondjuk nem kellett sokáig várni, hogy a koliszobánkba bekerüljön egy router, és a haverok mind részesüljenek a korlátozatlan internet csodáiból. Egyszerűen nem lehetett sokáig titokban tartani, hogy nálunk megy a torrent, amíg senki másnál nem :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Mark001

Hát, itt ez elég esélytelen sajna, semmit sem engednek..

Marad a proxy, vagy beállítom otthoni gépet, és azon keresztül fog menni..
Mert külföldi proxy lenne, csak hát azzal meg nem enged csatlakozni..:S

Animániákus

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a legutóbbi leállás óta nem tudok belépni az FTP-re (530-as kód, login incorrect). Valószínűleg a jelszavamat nem ismeri fel. Ez azért érdekes, mert korábban évekig jó volt (vagyis nem vagyok kezdő, tudom, milyen beállítások kellenek), és a főoldalra is minden gond nélkül be tudok jelentkezni ugyanezzel a névvel és jelszóval. Megpróbálkoztam egy jelszócserével, ez a főoldalon remekül működik, de az FTP-re nem jutok fel az új jelszóval sem (a főoldali jelszóváltás hatással van az FTP-re is? Ezt nem tudom).

Előre is köszönöm a segítséget!

Darkstar

Írj pm-et zsozsonak. Bár szerintem megtalálja itt is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

zsozso

Quote from: Animániákus on 2012-01-15, 13:42:46
Sziasztok!

Az a problémám, hogy a legutóbbi leállás óta nem tudok belépni az FTP-re (530-as kód, login incorrect). Valószínűleg a jelszavamat nem ismeri fel. Ez azért érdekes, mert korábban évekig jó volt (vagyis nem vagyok kezdő, tudom, milyen beállítások kellenek), és a főoldalra is minden gond nélkül be tudok jelentkezni ugyanezzel a névvel és jelszóval. Megpróbálkoztam egy jelszócserével, ez a főoldalon remekül működik, de az FTP-re nem jutok fel az új jelszóval sem (a főoldali jelszóváltás hatással van az FTP-re is? Ezt nem tudom).

Előre is köszönöm a segítséget!

Az ftp beallitasokrol csinalj egy screenshotot pls.

Death is the only redemption

Animániákus


zsozso

Quote from: Animániákus on 2012-01-16, 00:32:10


Kicsit atirtam a neved, mostantol Animaniakus -kent tudsz belepni, az ekezeteket nemigazan komalja az uj verzioju proftpd :\
Death is the only redemption

Animániákus

Így már tökéletesen működik. Nagyon szépen köszönöm!

kikuchiyo

What happen?
Somebody set up us the bomb?
Failure is the default option

zsozso

Quote from: kikuchiyo on 2012-01-19, 20:51:37
What happen?
Somebody set up us the bomb?

A root disk at lett migralva zfsre, sajna rebootnal megmakkant, ugyhogy kenytelen voltam bedocogni.
Death is the only redemption

tomassyno

Tiszteletem!

Jelen pillanatban nem enged csatlakozni (kapcsolat visszautasítva). Lehet valamiről lemaradtam netán a hiba az én készülékemben van?


Selmo

Nekem is hibát dob, szóval valszeg a kiszolgálóval van valami. Mivel frissítve lett az FTP motor, ezért könnyen ez állhat a háttérben, próbáld meg majd 1 nap múlva.

A tökéletesség unalmas.

KB

Sziasztok!

Ezek szerint nem velem van a baj, hanem valami hiba van a szerverrel!? Próbálgattam fellépni a régi felhasználói nevemmel és jelszavammal, nem sikerült. Aztán gondoltam csinálok egy új accot és azzal, de azzal sem megy. Total Commanderen keresztül próbálkoztam de azt írja ki, hogy kapcsolathívási hiba. Szerintem esélytelen, hogy a beállításoknál rossz paramétereket adtam volna meg.

Kapcsolat neve: USTEAM
Kiszolgáló neve: ftp://usteam.hu:31337
Felhasználói név: Spoon

Passzív mód használata az átvitelhez kipipálva!


Ezzel a felhasználói névvel és a hozzá tartozó jelszóval az oldalra be tudok lépni, csak a szerverre nem.  :bruhuhu:

Minden segitséget elölre köszönök! Legyen nagyon szép napja mindenkinek!   ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: KB on 2012-01-23, 15:12:32
Minden segitséget elölre köszönök!

Olvass vissza egy azaz 1 postot...

kadiry

Lenne egy kis gondom :(
Miután letöltöttem a videót, teljesen letölti, csak max 1-2 percnyi videót ad le a 23-24 perc helyett. Hétvégén még jó volt, tegnap vettem észre. Azt hittem nem töltötte le végig és azért van, de többször is megpróbáltam és akkor is ez volt az eredmény. Megpróbáltam más gépről is, de ugyan az az eredmény. Meg tuná mondani valaki, hogy pontosan mi a probléma, ha van. Köszönöm előre is.

Cobra

Írd ide a címét a filmnek, akkor meg tudjuk mi is nézni mi lehet a gond.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkfury

Detto, akármit próbáltam ma letölteni, csak az elsö másfél percet tudja lejátszani. MPlayert használok.

Amit próbáltam: Record of the Lodoss War bármelyik része, Sousei no Aquarion bármelyik része, Cowboy Bebop bármelyik része.
Választ nem lelem.
Ökölbe szorult kezem.
Pedig: a tenyerem.

Cobra

Valami gáz van, én is leszedtem ma 4 részt és egyik se megy. A legutolsó gépfrissítéskor hibás volt egy ram, lehet mással is gond van. Este szólok zso-nak, ha addig nem olvasná.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kadiry

#1436
Nem tudok címet mondani, mert szerintem minden vidire vonatkozik, megpróbáltam többet is, és az eredmény ugyan az volt :(

Előre is köszönöm :)

zsozso

Most probaljatok ujra, remelem elcsiptem a hibat.
Death is the only redemption

kadiry

Elkeztem töltögetni ott ahol abbahagytam, és JÓÓÓ!!!!!!!!!!!
Köszi szépen :)

Cloud

Illetékesekhez lenne egy olyan kérdésem hogy az ftp-n a Seto no Hanayome-nél direkt nincs feltéve az összes rész, vagy esetleg a többi cucc egy régebbi elhalálozott HDD-n voltak?