Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: Cloud on 2012-07-04, 22:47:52
Illetékesekhez lenne egy olyan kérdésem hogy az ftp-n a Seto no Hanayome-nél direkt nincs feltéve az összes rész, vagy esetleg a többi cucc egy régebbi elhalálozott HDD-n voltak?

Nemsokara potolom.
Death is the only redemption

Cloud

Big respect a gyors válaszért... :kocc:

zsozso

Death is the only redemption

Jozsoo

Üdvözletem!

Segítséget szeretnék kérni, ugyanis hiába próbálok belépni a TC-el már három napja,
nem tévesztem el egyik beírást sem, igen be van pipálva a "passzív", és végig olvastam a FAQ
ide vonatkozó részeit, ja és a ban listán sem szerepelek, mégis csatlakozáskor 530 hibával kidob....
Valamiért nem jó a felhasználó nevem és a jelszavam....pedig azt használom amivel az oldalra
belépek (remélem jól olvastam azt kell!) Erre fel kérném, valaki segítségét aki tud tenni valamit az ügyben!

Üdv, JOzsoo

Cloud

Mármint azt a felhasználónevet használod amivel a főoldalra(nem ide a fórumba) jelentkezel be?

Most néztem én be tudok lépni ftp-re.

Jozsoo

Quote from: Cloud on 2012-07-22, 20:45:41
Mármint azt a felhasználónevet használod amivel a főoldalra(nem ide a fórumba) jelentkezel be?

Most néztem én be tudok lépni ftp-re.

Hm...csak egy felhasználói nevem van, amivel belépek a főoldalra....(ezt írja ki a fórumon is)
és ezzel nem működik, gondolom én tolok el valamit, csak tudnám mi az....?

zsozso

Quote from: Jozsoo on 2012-07-22, 21:39:41
Quote from: Cloud on 2012-07-22, 20:45:41
Mármint azt a felhasználónevet használod amivel a főoldalra(nem ide a fórumba) jelentkezel be?

Most néztem én be tudok lépni ftp-re.

Hm...csak egy felhasználói nevem van, amivel belépek a főoldalra....(ezt írja ki a fórumon is)
és ezzel nem működik, gondolom én tolok el valamit, csak tudnám mi az....?

A forumba kulon felhasznalonev illetve jelszo kell mint az oldal/ftphez!
Death is the only redemption

Treanorium

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne. hogy lassan már több mint 1 éve töltögetek le csendesen, viszont 1 hete újra kellett raknom a gépem és nem mentettem el és regisztrálni se tudok az oldalon valami oknál fogva. Ha valami admin féleség tudna segíteni nekem azt megköszönném :)

Selmo

#1448

A tökéletesség unalmas.

Treanorium


Selmo

Hm úgy látom valami gubanc van a szerverrel, várj holnapig, majd zsozso megnézi, ha felkel.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2012-09-22, 02:19:38
majd zsozso megnézi, ha már nem lázas.

Fix'd. Pár napot most pihen.

Werro

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki meg tudná e súgni, hogy az oldalon a Werro nevű felhasználóhoz milyen email cím van rendelve?  (akkor már csak az ottani jelszavam kéne kitalálni, hogy megkapjam az oldalhoz a  jelszavam :D )

Werro

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-22, 02:36:51
Quote from: Selmo on 2012-09-22, 02:19:38
majd zsozso megnézi, ha már nem lázas.

Fix'd. Pár napot most pihen.

Jobbulást!

hubulka

Sziasztok
Szeretném megkérdezni,hogy az Ftp-ről a "doujinshi" végleg eltünt,vagy csak átmenetileg nem látható?
Esetleg a fórummotor cseréje miatt van?
Válaszotokat előre is köszönöm.

zsozso

Quote from: hubulka on 2012-09-25, 08:32:53
Sziasztok
Szeretném megkérdezni,hogy az Ftp-ről a "doujinshi" végleg eltünt,vagy csak átmenetileg nem látható?
Esetleg a fórummotor cseréje miatt van?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Koszi, hogy szoltal, javitva!
Death is the only redemption

hubulka

Ez gyorsan ment!!! :haha:
Köszönöm a gyors segítséget! :kocc: :appl:

frozenstein

Ez az oldal a múlt heti server-down óta ilyen.

MacKenzie

Hello,

The World only God knows sorozatot töltöttem le, de mintha hardcoded spanyol subja volna? Ha tudom valahogy korrigálni kérlek mondjátok meg.

Köszönöm!
Nothing Personal... Kid.

Cobra

Olasz a subber csapat, nem tudom ki követte el ezt a feltöltést. Itt egy torrent, bár valószínűleg nem lesz túl gyors: http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=338873
Hide and fear, Cobra Commander is here !

szkandergraun

sziasztok!

nekem is hasonló gondom volna mint Jozsoonak: amikor megpróbálok csatlakozni az ftp-hez 530-as hibával nem enged felcsatlakozni
jelszót és felhaszn nevet azt adtam meg amivel a főoldalon reggeltem, az ftp beállításaiban is a "mohán" leírtak szerint jártam el

tudnátok segíteni mi lehet a baj? (most próbáltam volna először felmenni az ftp-re)

köszi a segítséget előre is!

szkandergraun

Módosítottam a jelszót így már rendben lett

nuke7

hallo,


nem vagyok hardcore anime-os, de jópár éve regisztráltam ide - talán 6-7... azóta elég passzív voltam, de most újranézném a "Berserk"-et, meg megmutatnám barátaimnak.
Létezik, hogy nincs már fenn..?!  :eek:

Cobra

Én látom. Ha nálad a program valamiért nem kezeli a linkelt könyvtárat, akkor keress rá a Kenpuu_Denki_Berserk könyvtárra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Otanaru

Hi,

Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni, mert sajnos valamiért nem működik az ftp TC-ben  :bruhuhu:
ban listán nem vagyok, minden úgy van beállítva, ahogy annak lennie kell, ráadásul 2008 óta problémamentesen működött.
Most nem ír hibaüzenetet, sőt igazából semmit, bejelentkezik, ahogy szokott, majd látok egy üres oldalt, ahol a TC azt írja, hogy nincs is semmi adat. Mellékeltem egy screenshotot a dologról, előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

Selmo

Nálam minden jó. Ez általában akkor szokott előjönni, ha a passzív mód nincs beállítva. Ha be van állítva, akkor a %TEMP% alatti tcftp.log fájlt keresd meg, ha megvan töröld ki, ha nincs ilyen, akkor állítsd be a logolást - beállítások->FTP->logolás -, próbálj fellépni a szerverre és utána a tartalmát másold be.

A tökéletesség unalmas.

Otanaru

passzív módban van. a tcftp-t megkerestem, kitöröltem. úgy se ment, de a logolás be volt állítva, küldöm csatolva, amit azóta csinált (a hiba megmaradt).

Selmo

Nem látok semmi problémát. Próbáld ki a következőket: a távoli mappánál állítsd be mondjuk az Anime-t, a haladó fülön vedd ki a pipát a gyorsítótárazás elől, valamint próbáld meg sima böngészővel, hogy látod-e az FTP tartalmát.

A tökéletesség unalmas.

Otanaru

Böngészőben megnyílik normálisan, látok is mindent. Ha távoli mappának beállítom az Anime-t, a következőt látom:

Selmo

Sosem találkoztam ilyennel, ráadásul mintha össze-vissza adatokat dobna ki. Lehet valami TC hiba, próbáld meg újratelepíteni, vagy újabbat felrakni, esetleg törölni a wincmd.ini-t, amiben a beállításait tárolja. De az is lehet, egy win restart segít rajta.

A tökéletesség unalmas.