Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: khk on 2006-10-11, 13:15:20
http://utorrent.com/ >> gyors jó, tud magyarul, és nincs fél mega:)
Ez mind igaz, a gond csak az hogy ezzel semmi újat nem mondtál. :)
Nagyjából a fórum fele ezt használja, és nagyjából mindenki ismeri.

freeknight

Sztem meg ez a kliens a nyerő: htttp:/www.bitlord.com
De ezzel se mondok újat :hopp:

khk

Hát igen ebben a témában jelen pillanatban nem is nagyon lehet sokmindent hozzátenni:)

zsozso

Quote from: freeknight on 2006-10-12, 08:46:16
Sztem meg ez a kliens a nyerő: htttp:/www.bitlord.com
De ezzel se mondok újat :hopp:

Az azert jo mert a bitcomet egy oslelet valtozatabol van es raadasul adware.
Death is the only redemption

Ramiz

Quote from: zsozso on 2006-10-12, 10:42:24
Quote from: freeknight on 2006-10-12, 08:46:16
Sztem meg ez a kliens a nyerő: htttp:/www.bitlord.com
De ezzel se mondok újat :hopp:
Az azert jo mert a bitcomet egy oslelet valtozatabol van es raadasul adware.
Hehe... :D
Higgyetek az utorrentnek, kétkedők. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Murphy torrentekre vonatkozó törvénye: a torrent mindig akkor gyorsul be, amikor az embernek valahova mennie kell és ki kell kapcsolnia a gépet. :rolleyes:

khk

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-20, 14:36:13
Murphy torrentekre vonatkozó törvénye: a torrent mindig akkor gyorsul be, amikor az embernek valahova mennie kell és ki kell kapcsolnia a gépet. :rolleyes:

Azt hiszem van oldal ami még arra is figyelmezted, hogy ne nézd, hanem inkább igyál kávét, akkor gyorsabb lesz:):):):)

gr33n

Tud vlk ajánlani egy Yami no Matsuei Dual Audio-s torrent-t amit még mindig Seed-elnek? VAgy vlk-nek megvan maga az Anime?

Draconire

Quote from: gr33n on 2006-10-30, 12:29:45
Tud vlk ajánlani egy Yami no Matsuei Dual Audio-s torrent-t amit még mindig Seed-elnek? VAgy vlk-nek megvan maga az Anime?
Fent van az ftp-n :P
Hogy dual audio vagy sem, azt nem tudom.

gr33n

Quote from: Gmer on 2006-10-30, 12:33:56
Fent van az ftp-n :P
Hogy dual audio vagy sem, azt nem tudom.

Már néztem, sajnos nem Dual Audio, de azért köszi hogy írtál.  :smile:

Zsiga

Quote from: gr33n on 2006-11-01, 14:38:08
Quote from: Gmer on 2006-10-30, 12:33:56
Fent van az ftp-n :P
Hogy dual audio vagy sem, azt nem tudom.

Már néztem, sajnos nem Dual Audio, de azért köszi hogy írtál.  :smile:
AniDB szerint nincs meg végig dual-audio változatban.

gr33n

Hops. Az valahogy elnéztem.  :wtf: :lame: Habár engem nem nagyon zavarna ha meglenne a AMedia 1-9-s változat. Az a gond hogy az AMedia-t nem találtam meg mivel nem igazi csapat és IRC-je sincs.  :ejj:

Ramiz

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-20, 14:36:13
Murphy torrentekre vonatkozó törvénye: a torrent mindig akkor gyorsul be, amikor az embernek valahova mennie kell és ki kell kapcsolnia a gépet. :rolleyes:
Ez milyen igaz! :haha: És fogadok, hogy még egy Murphy-könyvben sem írták meg. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Leszedtem a(z) utorrentet, de felmerült bennem egy kérdés: ha megnyitok benne egy torrentet, ami a BitCometben már kb. félig lejött, 0%-ról kezd-e tölteni, vagy meg lehet-e csinálni azt, hogy onnan folytassa, ahol a másik kliens tart?
(White SeeD-del ellentétben nekem nem jött le 72 óra alatt a Spiral.)

Draconire

Quote from: SaiyaGin on 2006-11-06, 21:17:51
Leszedtem a(z) utorrentet, de felmerült bennem egy kérdés: ha megnyitok benne egy torrentet, ami a BitCometben már kb. félig lejött, 0%-ról kezd-e tölteni, vagy meg lehet-e csinálni azt, hogy onnan folytassa, ahol a másik kliens tart?
(White SeeD-del ellentétben nekem nem jött le 72 óra alatt a Spiral.)
Persze, meglehet, csak arra kell figyelni, hogy amit a bitcomet töltött azoknak a fájloknak a végén van-e egy .bt végződés (ezt nem tudom, hogy alapból beállítja-e), na ezt a végződést kell kitörölni, és úgy indítani az utorrentel a letöltést, persze ugyanabba a mappába.

SaiyaGin

#975
Quote from: Gmer on 2006-11-06, 21:22:15
Persze, meglehet, csak arra kell figyelni, hogy amit a bitcomet töltött azoknak a fájloknak a végén van-e egy .bt végződés (ezt nem tudom, hogy alapból beállítja-e), na ezt a végződést kell kitörölni, és úgy indítani az utorrentel a letöltést, persze ugyanabba a mappába.

:merci:
szerk.:működik!  :smile:

via_mala

Quote from: SaiyaGin on 2006-11-06, 21:40:05
Quote from: Gmer on 2006-11-06, 21:22:15
Persze, meglehet, csak arra kell figyelni, hogy amit a bitcomet töltött azoknak a fájloknak a végén van-e egy .bt végződés (ezt nem tudom, hogy alapból beállítja-e), na ezt a végződést kell kitörölni, és úgy indítani az utorrentel a letöltést, persze ugyanabba a mappába.

:merci:
szerk.:működik!  :smile:
De előtte ki kell adni a Force Re-Check utasítást a torrentre, különben szerintem elölről fogja kezdeni.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Mit jelent a torrentes filmek nevében az, hogy "DVDsrc"? Eddig csak CAM verzió volt kint az A Scanner Darkly-ból, ez már vajh' dvd-rip?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

Quote from: Ramiz on 2006-11-09, 09:41:55
Mit jelent a torrentes filmek nevében az, hogy "DVDsrc"? Eddig csak CAM verzió volt kint az A Scanner Darkly-ból, ez már vajh' dvd-rip?
DVD Screener
Kritikusoknak kiadott DVD-változat, mindenféle figyelmeztetésekkel a filmek közben, hogy tilos terjeszteni.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

kikuchiyo

Sono toori desu.

Néha csak egyetlen üzenet van a film elején, hogy "Amennyiben illetéktelnül Önhöz került volna, hívja az 1-800-FUCK_MY_ASS tel.számot", de sokszor - mint ennél a Scanner Darklynál is - ötpercenként beúszik ez a figyelmeztetés, és időnként fekete-fehérre vált a kép.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Ramiz on 2006-11-09, 09:41:55
Mit jelent a torrentes filmek nevében az, hogy "DVDsrc"? Eddig csak CAM verzió volt kint az A Scanner Darkly-ból, ez már vajh' dvd-rip?
Nem DVDscr?

sirtomi

Quote from: via_mala on 2006-11-09, 10:43:11
DVD Screener
Kritikusoknak kiadott DVD-változat, mindenféle figyelmeztetésekkel a filmek közben, hogy tilos terjeszteni.
Ezt nem tudtam. Abban a hitben voltam, hogy a screener verzió az valamilyen technikával az eredetiről másolt változat :)

Zsiga


Yakumo

Quote from: via_mala on 2006-11-09, 10:43:11
Quote from: Ramiz on 2006-11-09, 09:41:55
Mit jelent a torrentes filmek nevében az, hogy "DVDsrc"? Eddig csak CAM verzió volt kint az A Scanner Darkly-ból, ez már vajh' dvd-rip?
DVD Screener
Kritikusoknak kiadott DVD-változat, mindenféle figyelmeztetésekkel a filmek közben, hogy tilos terjeszteni.
Uh, akkor nekem egyszer egy ilyen változat volt meg a LOTR Two Towers-ből. A film közben vagy 10 percenként kiírta a figyelmeztető szöveget, hogy ez a kópia csak egy bizonyos akadémiának van megtekintésre mittudomén kiknek. Tehát akkor ők voltak a kritikusok, jó tudni. ^^

Ramiz

#984
Hmmm... asszem kikuchiyo tippje az 1-800-FUCK-MY-ASS-es telefonszámmal nem túlzás. Ez köcsögség, kérem! :ejj: Na mindegy. Várok akkor a dvd rip-re.
:merci: az infót! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Lesz az Anifesten is, megnézheted moziban.
Failure is the default option

kikuchiyo

T8lt8k éppen vmit, és a uTorrent ötpercenként lerohad azzal, hogy "Error: Érvénytelen Paraméter". Ezt miért csinálja?
Failure is the default option

Fazék

kezdem megútálni a torrent-et... most már 8KB/s feltöltésre lekorlátozva is totál belassítja a böngészést...
(1024/128 kbit/s-es net-em van)

Necrid^

Mennyire kell beállitani a feltőltés 3mb netnél?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid^ on 2006-11-24, 22:44:45
Mennyire kell beállitani a feltőltés 3mb netnél?
attól függ melyik szolgáltatónál, és hogy kábel vagy adsl? :)

mondjuk 3mbit-hez ahogy nézem adsl-nél 384 kbit/s feltöltést adnak, szóval 48 KB/s az elméleti max feltöltési sebességed. ennek a 60%-ára érdemes beállítani sztem (szóval kb 30-ra), hogy ne akadályozza a letöltést a feltöltés. de próbálgatni kell :)