Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-11-24, 22:53:15
Quote from: Necrid^ on 2006-11-24, 22:44:45
Mennyire kell beállitani a feltőltés 3mb netnél?
attól függ melyik szolgáltatónál, és hogy kábel vagy adsl? :)

mondjuk 3mbit-hez ahogy nézem adsl-nél 384 kbit/s feltöltést adnak, szóval 48 KB/s az elméleti max feltöltési sebességed. ennek a 60%-ára érdemes beállítani sztem (szóval kb 30-ra), hogy ne akadályozza a letöltést a feltöltés. de próbálgatni kell :)
Aham, chellom van de én 20ra szoktam, a max feltőltésem pedig 60 de ennyire nem akarom beállitani miért végülis számol a számláló :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid^ on 2006-11-24, 23:00:31Aham, chellom van de én 20ra szoktam, a max feltőltésem pedig 60 de ennyire nem akarom beállitani miért végülis számol a számláló :)
akkor javaslom a chello unlimiter topic-ot, és máris elfeledkezhetsz a számlálóról ;)

szerk: de most látom, hogy már írtál is oda régebben... nem vált be?

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-11-24, 23:03:53
Quote from: Necrid^ on 2006-11-24, 23:00:31Aham, chellom van de én 20ra szoktam, a max feltőltésem pedig 60 de ennyire nem akarom beállitani miért végülis számol a számláló :)
akkor javaslom a chello unlimiter topic-ot, és máris elfeledkezhetsz a számlálóról ;)

szerk: de most látom, hogy már írtál is oda régebben... nem vált be?
hát igen régen probáltam egyszer de nem jött be :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu

Quote from: Fazék on 2006-11-24, 22:37:00
kezdem megútálni a torrent-et... most már 8KB/s feltöltésre lekorlátozva is totál belassítja a böngészést...
(1024/128 kbit/s-es net-em van)
Nem biztos, hogy a feltöltést kell lejebb korlátozni. Ha rendesen meg van seedelve a cucc amit szedsz, akkor a kliensed a világ összes sávszélességét meg tudja zabálni, úgyhogy érdemes a letöltést is korlátozni az elméleti maximum 80-90%-ára.


Fazék

#994
Quote from: Manitu on 2006-11-25, 15:36:33
Quote from: Fazék on 2006-11-24, 22:37:00
kezdem megútálni a torrent-et... most már 8KB/s feltöltésre lekorlátozva is totál belassítja a böngészést...
(1024/128 kbit/s-es net-em van)
Nem biztos, hogy a feltöltést kell lejebb korlátozni. Ha rendesen meg van seedelve a cucc amit szedsz, akkor a kliensed a világ összes sávszélességét meg tudja zabálni, úgyhogy érdemes a letöltést is korlátozni az elméleti maximum 80-90%-ára.
ennyire butának azért ne tessék nézni kérem szépen ;)
1. le van korlátozva
2. jelen esetben még csak nem is töltök lefelé, napok óta csak visszaosztok...
és igen, tudok arról az opcióról, hogy 'alternatív feltöltési sebesség, ha nincs letöltés', szóval nem az okozza a gondot és a schedule opciót is használom utorrent-ben :)

szerk: és általában egyetlen torrent fut csak és így is durván lassít

kikuchiyo

#995
Hány kapcsolatot építhet ki egyidejűleg a kliens? Nálam torrentenként 28-ra van beállítva, de néha így is zavarja a böngészést már két torrentnél is. Nem, vagy hiányosan jönnek be oldalak stb.

Próbáld ezt a beállítást korlátozni.

Szerk:
OMGWTF THOUSANDGET!!!!!!!11(cos2x+sin2x)
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-26, 01:39:30
Hány kapcsolatot építhet ki egyidejűleg a kliens? Nálam torrentenként 28-ra van beállítva, de néha így is zavarja a böngészést már két torrentnél is. Nem, vagy hiányosan jönnek be oldalak stb.

Próbáld ezt a beállítást korlátozni.
ok, köszi, lejjebb vettem, meglássuk javul-e

Fazék

valaki tudna működő link-et adni egy friss ipfilter.dat-hoz?
általában innen szoktam leszedni, de persze pont az utóbbi 1-2 órában nem működik...

Draconire

#998
Quote from: Fazék on 2006-11-30, 22:05:39
valaki tudna működő link-et adni egy friss ipfilter.dat-hoz?
általában innen szoktam leszedni, de persze pont az utóbbi 1-2 órában nem működik...
Én le tudtam tölteni.
szerk: de ha most se megy innen leszedheted

Fazék

Quote from: Gmer on 2006-11-30, 22:41:49
Quote from: Fazék on 2006-11-30, 22:05:39
valaki tudna működő link-et adni egy friss ipfilter.dat-hoz?
általában innen szoktam leszedni, de persze pont az utóbbi 1-2 órában nem működik...
Én le tudtam tölteni.
szerk: de ha most se megy innen leszedheted

nekem valamiért most is elérhetetlen az oldal... de a te link-edről lejött  :merci:


Rounin


Selmo

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

TurboK

Kár, lehetne még hova fejleszteni.

Tud valaki magyar torrent oldalt? Találtam egykét HD minőségű filmet (720p h264) magyar 5.1 szinkronnal, és kiváncsi vagyok hogy hol máshol lehet ilyeneket találni. Állitólag egy magyar helyről került át az oldalra ahonnan én szedem.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Liquid Snake

Quote from: TurboK on 2006-12-11, 22:57:17
Kár, lehetne még hova fejleszteni.

Tud valaki magyar torrent oldalt? Találtam egykét HD minőségű filmet (720p h264) magyar 5.1 szinkronnal, és kiváncsi vagyok hogy hol máshol lehet ilyeneket találni. Állitólag egy magyar helyről került át az oldalra ahonnan én szedem.


Majomparádé,Bithumen,Endless... Ez mind magyar torrent oldal csak annyi a baj h meghívóval lehet bejutni...

sirtomi

Endlessen éppen egy jó kis hibaüzenet van csak :D

via_mala

Karácsonyi ajándék az AsianDvdClub-tól:

QuoteMerry Christmas!

It's Christmas soon, and to celebrate this we have made all the torrents golden. That means that no download statistics are being recorded, and that means that no matter how much you download - it can only affect your ratio positively!

And as if that was not enough we have raised the leech slot cap to 15, that means that you can now download 15 torrents simultaneously. There is currently no official time set when the free downloading period will end, but don't expect it to be too long. So get out there and download right away!

On behalf of the whole ADC staff I wish all our users a Merry Christmas!

Magyarul arányromlás nélkül tölthető minden! Ááááá! Nyomás letölteni ezerrel!
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-12-22, 12:32:54
az meg valahogy pont nem tud érdekelni, hogy rengeteg idő visszaosztani. én vissza tudom osztani 1.5-ös aránnyal mindent amit leszedek, nem hiszem hogy legalább egy 0.8-as arány ne bírna ki más is. akár későbbre is lehet halasztani a visszatöltését. ha én mondjuk leszedek 3 szezont egy sorozatból, akkor szépen laállítom a 2. és 3. szezont, amíg vissza nem osztottam kellő arányban az elsőt, után jön a 2. majd idővel a 3.
meg lehet csinálni, csak a szándék kell hozzá.
Márpedig nekem sosem sikerül visszaosztanom, állandóan a bannolás szélén állok és csak azért nem bannoltak még az asiandvdclub-ról, a bithq-ról meg a cinematik-ról, mert nekik pontosan az olyanokra van szükségük, mint én, aki csak leechel, és nem tud visszaosztani, mert nekik meg így lesz meg a ratio-juk. Nekem lassú a neten, mire leér egy dvd, már majd' mindenkinek leért az egész, de még ha lenne is kinek visszaosztani, egyszerűen nem férek hozzá, mert lassan tudok feltölteni is, és akinek gyorsabb a nete, azt többet engedi tölteni a tracker (vagy valami ilyesmi lehet, mert sokszor volt, hogy 4-5 seederből én voltam az egyik és egyszerűen nem tudtam feltölteni, hiába lőttem le minden mást). Szóval nagyon visszás dolog ez, folyton szarul kell magam éreznem, amiért mocsok leecher vagyok, de mivel a legtöbb oldalon pár ember tölt fel és nekik többszázas ratio-juk van akár, ahhoz, hogy az 1-3 ratio-jú embereknek meglegyen annyi, szükségük van arra az iszonyú sok 0-0.5-ös ratio-jú "pórnépre". Szóval igazi aránytalan, visszás, féloldalas "demokrácia" fejlődött ki, lehet, hogy aránylag a legjobb lehetséges rendszer, de attól még igazságtalan és messze van a tökéletestől - pont mint a valóságban. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Nekem is lassú a netem, de én szeretek visszatölteni mindent :) Ha letöltök egy dvd-t legalább másfélszeresen visszatöltöm, volt dvd amit ugyan hetek alatt de 3szorosan sikerült visszaosztani.
Lehet hogy hülye vagyok, de tetszik, hogy megoszthatom másokkal ami nekem már megvan :)

Szerk: Egyébként igaza van Ramiznak, szükségvan olyanokra is akik leginkább csak letöltenek és nem nagyon osztanak vissza semmit. A nagy feltöltők belőlük élnek ;)

Kuroi Tenshi

Persze amikor meg később kéne, akkor meg elég kellemetlen
tud lenni... van pár seeder, és ahelyett, hogy a majdnem
kész leecherek seederekké válnának, kilövik, s lassan a többi
seeder is elmegy, elérve a rátáját, s marad pár ember néhány
hiányzó százalékkal. Cuki, nem? :)
Nekem is lassú a feltöltésem (192 -> 15-17 használható ha
netet is nézek mellette), de a nagyátlagot idővel visszaviszem
1 fölé :hehe:

Fazék

#1010
KAA torrent oldala már jó ideje nem él, vagy csak most a kedvemért lőtték le, hogy véletlenül föl akartam nézni? :)

szerk: ha minden igaz, ez a címük: http://kaa.animeconnection.net/torrentpage/

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-12-26, 22:15:31
KAA torrent oldala már jó ideje nem él, vagy csak most a kedvemért lőtték le, hogy véletlenül föl akartam nézni? :)

szerk: ha minden igaz, ez a címük: http://kaa.animeconnection.net/torrentpage/
Pár napja amikor néztem még működött. Mi kéne egyébként?

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 22:32:02
Quote from: Fazék on 2006-12-26, 22:15:31
KAA torrent oldala már jó ideje nem él, vagy csak most a kedvemért lőtték le, hogy véletlenül föl akartam nézni? :)

szerk: ha minden igaz, ez a címük: http://kaa.animeconnection.net/torrentpage/
Pár napja amikor néztem még működött. Mi kéne egyébként?
midori no hibi-t vettem észre, hogy még mindig ott van kiíratlanul a vinyómon és kéne a hely, de ez még a régi tvrip minőség, nem akarnám kiírni, hát gondoltam leszedem a dvdrip-et ftp-ről, de ott nincs fönt még, szóval nekiálltam volna leszedni a kaa-s dvdrip-et, az oldal nem jött be, de isohunt-on rátaláltam a torrent-re, szóval már meg is oldódott a dolog, de remélem azért rövidesen a saját torrent gyűjtőoldaluk is föléled. -levegővétel- szóval azért köszi :)

Ramiz

Filmből láttam ilyen t.rrentet, hogy "(filmnév) x264 ac3", ami 300 megás. Vajon ez valami zsebverzió vagy nézhető minőségű?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-05, 03:16:39
Filmből láttam ilyen t.rrentet, hogy "(filmnév) x264 ac3", ami 300 megás. Vajon ez valami zsebverzió vagy nézhető minőségű?
Ekkora méretben még a h264 se nagyon tud nézhető képet produkálni DVD-felbontásban egy komplett egészestés filmből.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-01-05, 03:33:12
Quote from: Ramiz on 2007-01-05, 03:16:39
Filmből láttam ilyen t.rrentet, hogy "(filmnév) x264 ac3", ami 300 megás. Vajon ez valami zsebverzió vagy nézhető minőségű?
Ekkora méretben még a h264 se nagyon tud nézhető képet produkálni DVD-felbontásban egy komplett egészestés filmből.
Kinek kell dvd minőség? Elég a szokásos avi felbontás... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Quote from: Ramiz on 2007-01-05, 03:39:04
Kinek kell dvd minőség? Elég a szokásos avi felbontás... :D
Hát, kábé olyan lehet, mint amikor divx-el egy CD-re rippelik a kétórás filmet...


Zen

#1017
Bocs, ha annak ellenére postolok, hogy korábban le lett írva a válasz valahol, de ez így egyszerűbb (nekem :hehe:).

Szóval 2 kérdésem lenne:
Torrent letöltőt pontosan hogyan kell használni?
És torrenteknél a Seed/Leech mit takar?
Egész pontosan arra vagyok kiváncsi, hogy mi az oka, amiért fel vannak tűntetve?

Edit: Ja igen, azt elfelejtettem, hogy Bitlord 1.1-et "használok".
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Amateurs' hour.  :ejj:

- A megfelelő menü "open torrent" parancsával kiválasztod a .torrent fájlt, amit letöltöttél mondjuk a Tokyotoshoról, megadod, hogy hova mentse, aztán megvárod, amíg lejön a cucc.
- A seed(er) olyan felhasználó, akinek az adott, általad éppen töltött fálj hiánytalanul megvan. A leech(er) olyan felhasználó, akinek még nincs meg.
- Azért, hogy lásd, mennyire népszerű a cucc, amit töltesz. Ha nincs seed, az azt jelenti, hogy éppen az adott fájlt töltők közül senkinek nincs meg az összes darab. Ekkor előfordulhat, hogy nem fogod tudni letölteni az áhított fájlt.
Failure is the default option

Zen

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-07, 00:14:17
Amateurs' hour.  :ejj:

Bocs, hogy nem értek mindenhez, és nem vagyok a tökély ama megtestesülése mint te.

Tessék ezt dobja ki, amikor megnyitom a torrentet letöltéshez:

Error: Tracker Response Error:unregistered torrent in Tracker: http://tracker.torrenty.org:6969/announce
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1