Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

Fazék

mi lehet az oka a következőnek:

fixen beállítok egy ip-címet a gépen.
router-en beállítom a port forwardingot adott ip-címre, x portra.
x port-ot megadom utorrent-ben.
setup guide-ja segítségével elllenőrzöm, nyitottnak mondja a portot, minden frankó.
1-2 óra múlva újra ránézek a gépre, és már nem mondja nyitottnak a portot.

és ezt mindkét gépen előadja ugyanígy.

Cobra

Használj uPnP-t és nem lesz ilyen gondod.
Egyébként a tűzfalon is engedélyezted az uTorrentet?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2013-06-24, 09:16:57
Használj uPnP-t és nem lesz ilyen gondod.
Egyébként a tűzfalon is engedélyezted az uTorrentet?
nos.

utorrent beállításoknál enable upnp mellett pipa volt eddig is, és add windows firewall expection mellett is.
további információkra lenne szükségem, hogy mit és hol baszok el, thx.

.Attila

Ha tűzfal hiba lenne, gyanítom, hogy nem lenne 1-2 órára sem zöld.

Fazék: windows start keresőbe kezd el ezt beírni: windows firewall with advanced security.
Onnantól szerintem megtalálod, mit is kell tenni. Bal oldalt vannak a kimenő és bejövő forgalom szabályai.

Fazék

#1384
Quote from: .Attila on 2013-06-24, 09:26:22
Ha tűzfal hiba lenne, gyanítom, hogy nem lenne 1-2 órára sem zöld.

Fazék: windows start keresőbe kezd el ezt beírni: windows firewall with advanced security.
Onnantól szerintem megtalálod, mit is kell tenni. Bal oldalt vannak a kimenő és bejövő forgalom szabályai.
igen, és "inbound rules"-nál utorrent-nek minden engedélyezve van látszólag.

és most megint nyitottnak mondja, fél órája meg nem, és azóta semmit sem állítottam. yeaaaaah. szóval kedve szerint változik.

szerk: és a másik gépen is most már nyitottnak mondja a portot, amihez utorrent setup guide-os ellenőrzésen túl tényleg hozzá se nyúltam

.Attila

Nekem ezt a vuze csinálta, viszont a le-/feltöltés ment normálisan.

Cobra

Router típust kérnék (ha van, verziószámmal együtt).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2013-06-24, 13:55:03
Router típust kérnék (ha van, verziószámmal együtt).
tp link wrt 1024 azt hiszem, openwrt van rápakolva, de fejből nem rémlik melyik verzió, vmi jó régi már

Cobra

A 1024 switch szóval más lesz a típusa. Nézz újabb firmware-t, hátha utána jó lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2013-06-24, 15:26:54
A 1024 switch szóval más lesz a típusa. Nézz újabb firmware-t, hátha utána jó lesz.
TP-Link TL-WR1043ND, szóval a népszerű usb-s.
és igen, innentől elég gyanús lett, hogy ha két gépen ugyanazt a trükköt mutatja akkor a közös pont lehet a hibás

Selmo

Quote from: Fazék on 2013-06-24, 08:39:11
mi lehet az oka a következőnek:

fixen beállítok egy ip-címet a gépen.
router-en beállítom a port forwardingot adott ip-címre, x portra.
x port-ot megadom utorrent-ben.
setup guide-ja segítségével elllenőrzöm, nyitottnak mondja a portot, minden frankó.
1-2 óra múlva újra ránézek a gépre, és már nem mondja nyitottnak a portot.

és ezt mindkét gépen előadja ugyanígy.
utorrent faszság, nálam is ezt műveli, de ettől függetlenül még problémamentesen megy. Csak akkor problémázz vele, ha nem megy a töltögetés.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2013-06-24, 16:02:20
utorrent faszság, nálam is ezt műveli, de ettől függetlenül még problémamentesen megy. Csak akkor problémázz vele, ha nem megy a töltögetés.
ok. dank. akkor inkább csak azt nézem majd, hogy megy-e a letöltés.
éppen egyetlen torrent volt hozzáadva a letöltési listához, amihez még a metaadatokat se volt képes leszedni magnetlink alapján, szóval nem igazán éreztem mérvadónak :)

Ramiz

Én pár hónapja havi 2700 Ft-ért bérlek seed szervert (65 GB), nagyon megérte, ennyit a gyorsabb netért is kifizetnék, csak azt a családom kihúzogatja, túlterheli, ledobál stb, és még a gépnek is mennie kéne. Azóta rendben van a ratio-m a fontos oldalon (cinemageddon), sőt véletlen bennhagytam 1 bithumen-es torrentet, nem is túl frisset, és most már ott is 10+-os ratio-m van... :Kiraly: Hülye vagyok, hogy nem kezdtem ezt el előbb. Szóljatok, ha kell az oldal (állítólag nem mind ilyen megbízható)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Egy pár hónapig én is használtam, aztán mióta bitgate nevet váltott és az arányom magas maradt, meg az ncore már aránymentes, feleslegesnek tartom.

.Attila

Felélesztem kicsit a topicot.

Kipróbáltam a deluge-t, mert említve lett a fórumon. Macerásabb kezelni a utorrentnél, de legalább nem villog.
Viszont a nyomorult aktív portot nem sikerül beállítani.
1. Meg van adva a bejövő port, feladó és címzett ugyanaz, legyen mondjuk 64444.
2. A programnak engedélyezve van Win tűzfalban a port. Kimenő és bejövő is.
3. UPC routerben továbbítva van a port.

Amit nem értek, hogy netstattal megnézve az látható, hogy ezen a porton a 0.0.0.0 fülel.

Fazék

izé. manapság honnan szerez az ember anime-t az ftp-n kívülről?
szeretném frissíteni lehetőleg HD változatra azt a pár anime-t, amit érdemesnek tartok rá

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin


Fazék


frozenstein

Meg klasszikusokhoz ott a BakaBT, de mintha most megszűnt volna a public része.

NLZ

Quote from: frozenstein on 2017-04-20, 13:20:55
Meg klasszikusokhoz ott a BakaBT, de mintha most megszűnt volna a public része.
Ha nem lenne regisztrációd:

QuoteAs many of you are now aware, starting yesterday you were faced with a login screen when you tried accessing BakaBT.
This time it is not a prank, we are forced to change our model to a private tracker, and to remove our public component.

The reason for the change is a targeted assault by a copyright agency. Despite our cooperation and ban of the reported titles, they kept spamming our hosting provider with C&D letters because their botched algorithm of detection will report any title that may or may not even be their property, only having a similar name. Their responses were even more amusing claiming rights to images on descriptions, despite the content being made unavailable. Fair use, who ever heard of that.

However, their actions have caused a side effect where our provider, spineless as they always are, gave us an ultimatum to remove our domain from their IP.
It is still uncertain whether or not we will be forced to relocate servers altogether, so if we become inaccessible later today, it means we are most likely relocating.

Sign ups are currently closed, so if you are currently without an account or your account has been pruned, you will be unable to use BakaBT from now on.
There will be a system set in its place, either invite or applications or something similar a bit down the line.
Password recovery will also be included sooner rather than later.

Additionally, please do not post/forward this information to social media and other sites until this matter is handled.
We will post an update on our official channels when we have secured our position and fully resolve the situation.
[reserved]

Selmo

Tudtam én, hogy a "majd egyszer regisztrálok" szopás lesz. :D
Amúgy egy jó ideje qBittorrentet használok és meg vagyok vele elégedve, mégha van pár hülye húzása is.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Ott van még az animebytes is bár kell hozzá egy kis szöszölés. Az a vicc, hogy itt kint ha lemaradok egy részről, akkor max a Netflix/Hulu marad amik tetű lassan updatelnek. Letölteni nem merek.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Seed server? onnan meg SFTP-vel, vagy hasonlóval lehúzod. Vagy VPN
[reserved]

Cloud

Quote from: Darkstar on 2017-04-23, 20:32:40
Ott van még az animebytes is bár kell hozzá egy kis szöszölés. Az a vicc, hogy itt kint ha lemaradok egy részről, akkor max a Netflix/Hulu marad amik tetű lassan updatelnek. Letölteni nem merek.  :D

Stream oldalak? Kissanime pl? :D



Selmo

QuoteMay 3, 2017

On May 1, 2017, NyaaTorrents officially ceased operations.
At time of this writing, nothing remains of the site. These are actions taken by the owner of the site and not a result of some form of internal subversion or engagement by government or legal entities.
The exact reasons for shutdown remain a mystery to all but the anonymous owner, but remaining former NT associates are led to believe that based on the circumstances surrounding closure, it was in response to recent court rulings that had the potential to affect site operations in the future. Rather than face this possibility, and any repercussions it would have on all parties involved, the owner decided to bring everything to a complete end. Based on operating principles, nothing will remain of the original site and all content, to include back-end, front-end, and all databases, has likely been purged.

There are no plans to continue any activity under the NyaaTorrents banner.
Any projects that occur from here on out are not associated with the original site.

The above serves as an official statement by what remains of the site.
Further questions can be directed via IRC to those remaining in #NyaaTorrents on irc.rizon.net.

- The (former) NyaaTorrents moderation staff
RIP

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Tokyotoshonak fel is kellett lőnie +2 szervert a terhelés miatt :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

#1409
A végén be kell imádkoznom magam bakabt-re. Hiába, a túlzott jólét. Majd mehetek vissza IRC-ről tölteni cuccot, ha így folytatódik. Remélem TT átveszi a helyét.

FAQ-ban frissítettem a torrent oldalakat, maradt 3. :frown:

A tökéletesség unalmas.