Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

.Attila

Meglátjuk, addig nem vitatkozom, amíg meg nem nézem.
Manitu, kicsit beleolvastam az írásodba. A goth stílusra jellemző az erős smink, szóval a rettenetesen erős sminket szerepeltetni a goth stílussal egy mondatban kicsit ellentmondó, hacsak maga a goth stílus neked nem tetszik ;)


Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-07, 20:12:44
Meglátjuk, addig nem vitatkozom, amíg meg nem nézem.
Manitu, kicsit beleolvastam az írásodba. A goth stílusra jellemző az erős smink, szóval a rettenetesen erős sminket szerepeltetni a goth stílussal egy mondatban kicsit ellentmondó, hacsak maga a goth stílus neked nem tetszik ;)

[ img ]
Mondjuk a "goth" és a "stílus" szót egy mondatban emlegetni hasonlóan főbenjáró bűn... :rolleyes:

.Attila

Quote from: Zsiga on 2006-12-07, 21:16:48
Quote from: .Attila on 2006-12-07, 20:12:44
Meglátjuk, addig nem vitatkozom, amíg meg nem nézem.
Manitu, kicsit beleolvastam az írásodba. A goth stílusra jellemző az erős smink, szóval a rettenetesen erős sminket szerepeltetni a goth stílussal egy mondatban kicsit ellentmondó, hacsak maga a goth stílus neked nem tetszik ;)

[ img ]
Mondjuk a "goth" és a "stílus" szót egy mondatban emlegetni hasonlóan főbenjáró bűn... :rolleyes:

Maradjunk annyiban, hogy ez a te véleményed. Attól, hogy nem tetszik neked, az még egy stílus. (csak az lehet stílus, amit te annak tekintesz?)

Manitu

Quote from: .Attila on 2006-12-07, 20:12:44
Meglátjuk, addig nem vitatkozom, amíg meg nem nézem.
Manitu, kicsit beleolvastam az írásodba. A goth stílusra jellemző az erős smink, szóval a rettenetesen erős sminket szerepeltetni a goth stílussal egy mondatban kicsit ellentmondó, hacsak maga a goth stílus neked nem tetszik ;)

Mondjuk úgy, hogy nem a szívem csücske... leginkább pont a smink miatt, egy diszkrét smink még elmegy egy nőn, de az én ízlésemnek már a Real Mayerénél sokkal enyhébb is sok. Legközelebb azért próbálok odafigyelni rá, de mostmár nem javítok bele egy két hónapos postba :)


.Attila

Ha nem tetszik, akkor nem, ezzel nincs semmi baj. Én sem szeretem egyébként a sok sminket, de a goth más kategória egy kicsit, sok a smink, de mégis más, nem tudom elmagyarázni sajnos. Persze goth-on belül is csak bizonyos dolgok tetszenek, piercing szigorúan tilos.
Csak máskor próbáld meg jelezni valahogy, hogy a saját ízlésed miatt nem tetszett ;) (postodból látom, hogy erre van hajlandóságod) Nekem spec tetszik Lil karaktere :)

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-07, 21:50:37
Maradjunk annyiban, hogy ez a te véleményed. Attól, hogy nem tetszik neked, az még egy stílus. (csak az lehet stílus, amit te annak tekintesz?)
Maradjunk annyiban hogy humorérzékben van még mit fejlődnöd.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2006-12-07, 22:47:55
Quote from: .Attila on 2006-12-07, 21:50:37
Maradjunk annyiban, hogy ez a te véleményed. Attól, hogy nem tetszik neked, az még egy stílus. (csak az lehet stílus, amit te annak tekintesz?)
Maradjunk annyiban hogy humorérzékben van még mit fejlődnöd.

Ja hogy az vicc volt... sajnos nem láttam poénosnak. Most, hogy tudom, poén volt, még így sem látom annak.

Raggie

Quote from: Zsiga on 2006-12-07, 22:47:55
Quote from: .Attila on 2006-12-07, 21:50:37
Maradjunk annyiban, hogy ez a te véleményed. Attól, hogy nem tetszik neked, az még egy stílus. (csak az lehet stílus, amit te annak tekintesz?)
Maradjunk annyiban hogy humorérzékben van még mit fejlődnöd.
:lol: :lul: :lul: :lul: Ezen mekkorát röhögtem!
Bocs :Attila no offense de télleg vicces volt... legalábbis számomra.

Egyébként mi ez az Ergo Proxy? Csomó emberkének a mániája lett mostanában én meg sosem tudom, hogy miről beszélnek... :eek: :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: Raggie on 2006-12-07, 22:52:19
Egyébként mi ez az Ergo Proxy? Csomó emberkének a mániája lett mostanában én meg sosem tudom, hogy miről beszélnek... :eek: :)

Kicsit meglep, hogy nem tudsz róla, pedig Ramiz nagyon várta, amikor kijött a trailere anno. Ezek szerint nem mesélt róla neked.
Jövőben (másik világban?) játszódó, postapokaliptikus hatású, dark-os anime. Hogy milyen, azt ne tőlem kérdezd, csak 9 részt láttam eddig (azt is régebben, ezért újrakezdem inkább), és nekem tetszett.

Raggie

Quote from: .Attila on 2006-12-07, 22:56:03
Kicsit meglep, hogy nem tudsz róla, pedig Ramiz nagyon várta, amikor kijött a trailere anno. Ezek szerint nem mesélt róla neked.
Jövőben (másik világban?) játszódó, postapokaliptikus hatású, dark-os anime. Hogy milyen, azt ne tőlem kérdezd, csak 9 részt láttam eddig (azt is régebben, ezért újrakezdem inkább), és nekem tetszett.
Jaja, azt tudtam, hogy ő nagyon várta csak aztán valamiért csalódott benne és nem mesélte el végül, h mi a fene az...
Egyébként ezalapján jónak tűnik... asszem belekukkantok :) .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Hogy lehet hogy a tegnap kiadott Shana OVA egyeltalán nincs benne az AniDBben? Vagy csak én nem találom? o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: Darkstar on 2006-12-08, 21:41:00
Hogy lehet hogy a tegnap kiadott Shana OVA egyeltalán nincs benne az AniDBben? Vagy csak én nem találom? o.O

Erre gondolsz?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: Darkstar on 2006-12-08, 22:23:54
Quote from: Necrid^ on 2006-12-08, 22:19:09
Erre gondolsz?
Erre bizony. Már le is szedtem egyből ahogy megjelent. :D

Én inkább megvárom a Subot :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu

#1244
Quote from: Darkstar on 2006-12-08, 21:41:00
Hogy lehet hogy a tegnap kiadott Shana OVA egyeltalán nincs benne az AniDBben? Vagy csak én nem találom? o.O
Ez érdekes... Ha nincs benne, gondoltam hozzáadom. Kitöltöm az adatlapot, erre közli, hogy ezzel a címmel már létezik egy anime, meg is adja hozzá a linket. Rákattintok: ERROR, this entry may have been deleted from the database. Frankó. Valamiért egyszer kitörölték, és újra nem lehet hozzáadni.

Edit: A fórumban kértem, hogy adják hozzá az adatbázishoz, meglátjuk mi lesz.

Edit2: Azért lett törölve, mert cím alapján nagyon gyanus, hogy inkább egy fanservice special a sorozathoz, mint külön OVA. (Értsd, önmagában nézve nincs sok értelme.) Szóval most jegelve van, amíg egy admin meg nem nézi, aztán majd eldönti, hogy hova tegyék...


SaiyaGin

Detective Conan Movie 11 in April (2006-12-07 17:20:09)
The eleventh Detective Conan film (Case Closed in English), Jolly Roger in the Deep Azure, will premiere April 21 in Japan.                  (ANN.com)

Darkstar

Quote from: Manitu on 2006-12-08, 23:21:55
Edit2: Azért lett törölve, mert cím alapján nagyon gyanus, hogy inkább egy fanservice special a sorozathoz, mint külön OVA. (Értsd, önmagában nézve nincs sok értelme.) Szóval most jegelve van, amíg egy admin meg nem nézi, aztán majd eldönti, hogy hova tegyék...
Egyébként az, de ez már a címéből is kiderül. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-09, 08:51:42
Detective Conan Movie 11 in April (2006-12-07 17:20:09)
The eleventh Detective Conan film (Case Closed in English), Jolly Roger in the Deep Azure, will premiere April 21 in Japan.                  (ANN.com)
Alig várom  :whoah:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Ergo Proxy/goth-ról jutott eszembe:


Dreamcleaver

Shuffle! Memories
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4759

Tudja valaki, hogy ez OVA vagy second season lesz?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-13, 21:24:07
Shuffle! Memories
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4759

Tudja valaki, hogy ez OVA vagy second season lesz?
Egyik sem. Remake. De ha kérdésed arra irányul, akkor elvileg TV sorozat, hetenkénti epizódokkal.


Alkyra

tudna valaki egy linket adni arra, hogy miként kezdjem el a .hack-et nézni?
(vagy esetleg melyik játékkal kezdeni..) Nagyon kíváncsi vok erre a sorozatra.

.Attila

Quote from: Alkyra on 2006-12-15, 13:45:54
tudna valaki egy linket adni arra, hogy miként kezdjem el a .hack-et nézni?
(vagy esetleg melyik játékkal kezdeni..) Nagyon kíváncsi vok erre a sorozatra.

http://en.wikipedia.org/wiki/.hack

Egyébként:
1. .hack//SIGN
2. Játékok: .hack//INFECTION, .hack//MUTATION, .hack//OUTBREAK, .hack//QUARANTINE (rohadt egyhangú játékmenet, iszonyat unalmas tud lenni, az utolsó lemez vége előtt meguntam, azóta sem játszottam végig)
3. .hack//LIMINALITY (egyidőben megy a játékkal, egyébként a játékkal együtt adják)
4. .hack//Twilight Bracelet vagy Legend of the Twilight (asszem több variációja van a címnek)

Ha minden igaz, a .hack//SIGN-nak is van előzménye, de már elfelejtettem a címét. Meg van sokminden hozzá egyéb hozzá, de az unalmas játéknál én abbahagytam.

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2006-12-15, 13:45:54
tudna valaki egy linket adni arra, hogy miként kezdjem el a .hack-et nézni?
(vagy esetleg melyik játékkal kezdeni..) Nagyon kíváncsi vok erre a sorozatra.
http://www.anime-planet.com/animerec/helpfulInfo.php?k=37

via_mala

Karácsonyi ajándék az AsianDvdClub-tól:

QuoteMerry Christmas!

It's Christmas soon, and to celebrate this we have made all the torrents golden. That means that no download statistics are being recorded, and that means that no matter how much you download - it can only affect your ratio positively!

And as if that was not enough we have raised the leech slot cap to 15, that means that you can now download 15 torrents simultaneously. There is currently no official time set when the free downloading period will end, but don't expect it to be too long. So get out there and download right away!

On behalf of the whole ADC staff I wish all our users a Merry Christmas!

Magyarul arányromlás nélkül tölthető minden! Ááááá! Nyomás letölteni ezerrel!
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Zsiga

Quote from: via_mala on 2006-12-22, 10:07:11
Karácsonyi ajándék az AsianDvdClub-tól:

QuoteMerry Christmas!

It's Christmas soon, and to celebrate this we have made all the torrents golden. That means that no download statistics are being recorded, and that means that no matter how much you download - it can only affect your ratio positively!

And as if that was not enough we have raised the leech slot cap to 15, that means that you can now download 15 torrents simultaneously. There is currently no official time set when the free downloading period will end, but don't expect it to be too long. So get out there and download right away!

On behalf of the whole ADC staff I wish all our users a Merry Christmas!

Magyarul arányromlás nélkül tölthető minden! Ááááá! Nyomás letölteni ezerrel!
Ennek örömére alig seedelik azt a három DVD-t amit elkezdtem tölteni...  :grrr:

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-22, 12:17:15Ennek örömére alig seedelik azt a három DVD-t amit elkezdtem tölteni...  :grrr:
no igen, ez az egyetlen komoly bajom az ilyen akciókkal és a leech-eléssel... rengetegen élvezik, hogy csak letölteniük kell, és ilyen akciók alkalmával csak valami 0.1-es aránnyal töltenek fel, mert amint lejött ki is szedik a feltöltések küzül, és ha sokan csinálják ezt, akkor előbb-utóbb elfogynak a seed-ek...
az meg valahogy pont nem tud érdekelni, hogy rengeteg idő visszaosztani. én vissza tudom osztani 1.5-ös aránnyal mindent amit leszedek, nem hiszem hogy legalább egy 0.8-as arány ne bírna ki más is. akár későbbre is lehet halasztani a visszatöltését. ha én mondjuk leszedek 3 szezont egy sorozatból, akkor szépen laállítom a 2. és 3. szezont, amíg vissza nem osztottam kellő arányban az elsőt, után jön a 2. majd idővel a 3.
meg lehet csinálni, csak a szándék kell hozzá.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-12-22, 12:32:54
Quote from: Zsiga on 2006-12-22, 12:17:15Ennek örömére alig seedelik azt a három DVD-t amit elkezdtem tölteni...  :grrr:
no igen, ez az egyetlen komoly bajom az ilyen akciókkal és a leech-eléssel... rengetegen élvezik, hogy csak letölteniük kell, és ilyen akciók alkalmával csak valami 0.1-es aránnyal töltenek fel, mert amint lejött ki is szedik a feltöltések küzül, és ha sokan csinálják ezt, akkor előbb-utóbb elfogynak a seed-ek...
az meg valahogy pont nem tud érdekelni, hogy rengeteg idő visszaosztani. én vissza tudom osztani 1.5-ös aránnyal mindent amit leszedek, nem hiszem hogy legalább egy 0.8-as arány ne bírna ki más is. akár későbbre is lehet halasztani a visszatöltését. ha én mondjuk leszedek 3 szezont egy sorozatból, akkor szépen laállítom a 2. és 3. szezont, amíg vissza nem osztottam kellő arányban az elsőt, után jön a 2. majd idővel a 3.
meg lehet csinálni, csak a szándék kell hozzá.
Én nem szoktam így számolgatni hogy mit mennyire töltök vissza, általában inkább azt figyelem hogy melyik torrentnél van kevés seed, és azt benthagyom maximális sebességen, a többit meg leállítom, szerintem több értelme van azt a minimális kis 10k uploadomat olyan torrentbe tenni ahol a teljes sebesség 30-40k mint oda ahol többezren töltenek sokszáz kbps sebességgel. Éppen ezért nem szeretem azokat az oldalakat ahol kötelező egy bizonyos arányt tartani.

kikuchiyo

Hát igen, ti mindketten olyan áldott jó emberek vagytok...
Én ellenben egy aljas, utolsó szemét vagyok, a társadalom söpredéke, aki kilövi a torrentet, miután lejött. Főleg, ha többen seedelik, mint ahányan letölteni próbálják.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-22, 13:30:47
Hát igen, ti mindketten olyan áldott jó emberek vagytok...
Én ellenben egy aljas, utolsó szemét vagyok, a társadalom söpredéke, aki kilövi a torrentet, miután lejött. Főleg, ha többen seedelik, mint ahányan letölteni próbálják.
Ha az érdekeim úgy kívánják akkor én is szemrebbenés nélkül kilövöm, csak mivel általában nincs szükségem a feltöltési sávomra, ezért nem zavar ha megy valami torrent felfelé.