Anime és az ellenkező nem (=partner)

Started by Ramiz, 2004-05-18, 19:43:45

Previous topic - Next topic

.Attila

Én nem ilyen anyagra gondoltam :rolleyes:

Beren

Quote from: BonciÉn nem ilyen anyagra gondoltam :rolleyes:

Hát, nem is volna helyes "anyagnak" nevezni a csodálatos nõi személyt, kinek hangjával hûtõt lehetne olvasztani...
Bár a Garbage se semmi... húúúú
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

syeren

#182
Én azt hiszem a párom már jó úton jár, aktív fórumozó lett!
Az legyen a nap talánya, hogy ki az! :)
Egyébként meg nem akarom erõltetni a dolgokat, de japánul az igazi!!!

.Attila

Quote from: BerenHát, nem is volna helyes "anyagnak" nevezni a csodálatos nõi személyt, kinek hangjával hûtõt lehetne olvasztani...
Bár a Garbage se semmi... húúúú
Most már csak azon gondolkozom, vajon nagyon rejted, hogy nem érted, vagy tényleg nem érted :)

Beren

Quote from: syerenÉn azt hiszem a párom már jó úton jár, aktív fórumozó lett!
Az legyen a nap talánya, hogy ki az! :)
Egyébként meg nem akarom erõltetni a dolgokat, de japánul az igazi!!!

nem
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Hogy milyen animéket nem szeretek?
a hancúrozós kislányosat
a mindenki nyírjon ki mindenkis-mindenkinek halál a fejére, akinek keze vanosat
egyszerõ vegetatív reflexként lefordulok a székrõl reakciót kiváltósat
kérdezze meg pszichológusát, tûzszerészét stílusosat
a világ megdöglõset
a világ rúzsaszíneset
a japán nyelvûset
fél órán át ordíííítósat, a végén még nagyot se csattanósat
a végén mindenki kibelezõdõset

Szerintem
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Ramiz

Quote from: BerenHogy milyen animéket nem szeretek?
a hancúrozós kislányosat
a mindenki nyírjon ki mindenkis-mindenkinek halál a fejére, akinek keze vanosat
egyszerõ vegetatív reflexként lefordulok a székrõl reakciót kiváltósat
kérdezze meg pszichológusát, tûzszerészét stílusosat
a világ megdöglõset
a világ rúzsaszíneset
a japán nyelvûset
fél órán át ordíííítósat, a végén még nagyot se csattanósat
a végén mindenki kibelezõdõset
Szerintem
Szerintem meg az rtl klubos szövegnél a japán hang jobb. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

szerintem meg biztosanhogya japán hangús a jobb :)

a legjobb :)

de nem csak a rtl klubbosnál
de a németesnél is :)

egyébként meg, eddig egyetlen egy olyan sráccal volt csak közelebbi (értsd, partneri) kapcsolatom, aki nem szerette az animeket, sõt, megérteni se nagyon értett ezzel kapcsolatban... :) az összes többi szerette/nézte/nézi :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Quote from: BerenCsak fekszel a Napon, hallgatod a zenét, és lebegsz
Errõl egy nóta jutott eszembe, Sugarloaf - Vízihulla dala(" csak fekszem a napon és süt rám a nap /sortörés/ jó neked a parton szárazon vagy...")!

Ramiz biztos érti...

kisvirag: akkor szerencsés voltál eddig! :)

Beren:én meg az RTL klubbal vagyok hasonló viszonyban, mint te a Távol-Kelettel! Ez viszont egyszerûen megmagyarázható, és nem személyes: sz*r. És semmi több. De azt kegyetlenül nagyon csinálja. :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: kisviragegyébként meg, eddig egyetlen egy olyan sráccal volt csak közelebbi (értsd, partneri) kapcsolatom, aki nem szerette az animeket, sõt, megérteni se nagyon értett ezzel kapcsolatban... :) az összes többi szerette/nézte/nézi :)
Na ki vele, hány volt? :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Beren

Quote from: Raggie GordonErrõl egy nóta jutott eszembe, Sugarloaf - Vízihulla dala(" csak fekszem a napon és süt rám a nap /sortörés/ jó neked a parton szárazon vagy...")!

Nem véletlenül jutott az eszedbe! Idei nyári kis (három hetes, 884km-es) keróstúránk egyik szakasza (konkrétan a balatoni) kapta a "Fekszek a vizen és süt rám a nap" címet. Örökbecsû muzsika, az én Tinúvielem szerezte valahonnan nekem is. A túra persze még további "jellegzetes" szakaszcímmel büszkélkedhetett:
Eagle dawn (Orosháza-Szentes)
Blues a Mississippin (ez monjuk semminek nem a címe, csupán tiszteletemet fejezte ki a mûvészet íránt, amúgy: Dunaújváros komp-Várpalota)
Kobra, Puma, Zen (nem hinném, hogy be kéne mutatni az eredetet, Várpalota-Sopron, Gyõrön át)
Kispirics (Sopron fedõneve:) )
Over the hills and far away (Sopron-Röjtökmuzsaj)
Sleeping Sun (Zalasztgrót-Zalakaros)
Gimme Fuel gimme fire (Zalakaros-Böhönye)

meg még saját készítésû elmebetegségek is voltak, mint Atomgombolyag (Várpalota-Paks-Kalocsa), de nem fárasztom a tisztelt társaságot...
 
Quote from: Raggie GordonBeren:én meg az RTL klubbal vagyok hasonló viszonyban, mint te a Távol-Kelettel! Ez viszont egyszerûen megmagyarázható, és nem személyes: sz*r. És semmi több. De azt kegyetlenül nagyon csinálja. :ejj:

Mélységesen igazad van, tv-t gyakorlatilag alig nézek, mert lusta vagyok végignézni a reklámokat (könyvelõ és marketinges nem leszek!!!), csak a minap összefutottam egy Gesztis cikkel, és mély benyomástétele (te jó ég, aludnom kéne...) ebben az irományban nyilváult meg. Tudjátok, a tudatalatti, meg az ott lakozó hülyeség együttesen "belülrõlbarnítópiercinggé" alakul át, "ami zavart kelt az agyhullámokban és átmeneti elmezavart okozhat".
Jó, húzok szunyálni!
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Quote from: RamizSzerintem meg az rtl klubos szövegnél a japán hang jobb. :D

Jó, Hölgyek és Urak, bevallom férfiasan, egyszerû oka van, hogy miért hanyagolom a mûfajt: kiver a frász, hogy egy ültõ helyemben végig kelljen néznem mondjuk 30 részt valamibõl. Még attól is lábrázást kapok, hogy most gyakorlaton nyolc órán át bent kell tespednem a Cégnél! Nem, hogy monikor elõtt (bár, ma ott voltam... de az mégis csak munkaféle volt! amiért nem fizetnek... bár, én se fizetnék azért, amit ma tettem x-be...) tespedjek kismillió óráig! Kiveri a víz a talpamat (és akkor büdös lesz), ha erre gondolok. Még egy-egy film elmegy, azokat komálom, de sorozat?! Szabadidõben?! Amikor ott az Út?! Már így is majd hülyét kapok, hogy egész augusztusban nem kaptam indulási engedélyt a pocsék idõ miatt, erre most csodás minden...
Szóval, az egy részes filmeset szeretem (persze, ha van benne Liv Tyler, vagy Andrea Parker, akkor jöhet a 95467843894836855 részes is!!! a motiváció ez esetben eltéríti a fogyasztó hasznossági görbéjét:)))))) )
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

katz

Quote from: RamizNa ki vele, hány volt? :__devil:
Talán holnapig sikerül összeszámolni :__devil: ;) :D

kisvirag

Quote from: RamizNa ki vele, hány volt? :__devil:


hátõõõ....

x+1?

egyébként, csaka hivatalosakra vagy kiváncsi, vagy beleszámoljam a titkosakat is? :P :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviraghátõõõ....

x+1?

egyébként, csaka hivatalosakra vagy kiváncsi, vagy beleszámoljam a titkosakat is? :P :D
Friend, Richard (Tom Selleck/Magnum) + Monica az ágyban:
R: Hágy pasid volt eddig?
M: Hát, azt hiszem kitenne egy focicsapatot.

Titkosakkal még 100 alatt van? :D Egyátalán mi számit titkosnak? Nethiree férje pl?

kisvirag

Quote from: katzFriend, Richard (Tom Selleck/Magnum) + Monica az ágyban:
R: Hágy pasid volt eddig?
M: Hát, azt hiszem kitenne egy focicsapatot.

Titkosakkal még 100 alatt van? :D Egyátalán mi számit titkosnak? Nethiree férje pl?

blee, ez csúúúnya volt, és igen, 100 alatt van :P
sõt, még két kezemen meg tudom számolni :)

 :__devil:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

syeren

Quote from: Raggie GordonErrõl egy nóta jutott eszembe, Sugarloaf - Vízihulla dala(" csak fekszem a napon és süt rám a nap /sortörés/ jó neked a parton szárazon vagy...")!
Beren is szereti ezt a számot, meg is szereztem neki a múltkor! :)

katz

Quote from: kisviragblee, ez csúúúnya volt, és igen, 100 alatt van :P
sõt, még két kezemen meg tudom számolni :)

 :__devil:
jah, ha a bal kezeden számolod a tizes értékeket :D :__devil:

Beren

Quote from: katzjah, ha a bal kezeden számolod a tizes értékeket :D :__devil:

Akkor: 100>(10*5*X)+5*X
        100>55X
       1,81>X
X E Z+   tehát X=1. De mi az X???????              
[és mé' nem alszom???]        
(az aláírásod Patton-tõl van? ismerõõs:) )
[me' a fogyósabb énem éppen flúdol!!!]
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

kisvirag

Quote from: katzjah, ha a bal kezeden számolod a tizes értékeket :D :__devil:

szerinted bölcsészként esélyes ez a verzió?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xaga

Quote from: katzjah, ha a bal kezeden számolod a tizes értékeket :D :__devil:

Úgy lehet hogy overflow keletkezik binárisan kell számol a kézen is az 1023-t is meg tud jeleníteni :)  :__devil:

Beren

Quote from: XagaÚgy lehet hogy overflow keletkezik binárisan kell számol a kézen is az 1023-t is meg tud jeleníteni :)  :__devil:

jaj ne, ezt a bináris kézen számolást már láttam! Jó tanács, ne órán mutassátok be, mert félreérthetik! (talán a néegyes szám, vagy afölött, nekem bonyolult volt megjegyezni...:) )
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

katz

Quote from: kisviragszerinted bölcsészként esélyes ez a verzió?
uhh, bocs. Igazad van. Maradjunk a 10-nél. Már csak az a kérdés, mekkora idõközönként váltod azt a tizet :D

Ramiz

Quote from: katzuhh, bocs. Igazad van. Maradjunk a 10-nél. Már csak az a kérdés, mekkora idõközönként váltod azt a tizet :D
Vagy inkább: egyszerre hányat. :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizVagy inkább: egyszerre hányat. :D :__devil:
Ha hányat akkor nem jó...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Mekkora egy hímsoviniszta banda van itten!....  :rolleyes: ............. had csatlakozzam én is! :D :__devil:  nna, akkor kit is szivatunk??...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hagyjuk abba, mert a végén még valaki hozzánk vágja, hogy megérdemeljük, hogy nem tudunk animés lányt találni/lányokat animével beoltani, ha már ilyen hímsoviniszta megjegyzéseink vannak... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Beren

Quote from: RamizHagyjuk abba, mert a végén még valaki hozzánk vágja, hogy megérdemeljük, hogy nem tudunk animés lányt találni/lányokat animével beoltani, ha már ilyen hímsoviniszta megjegyzéseink vannak... :__devil:

ja. bár,... :bsd:  :beeee:  :hogyaza:  :_piszka:
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Pirula

Quote from: RamizHagyjuk abba, mert a végén még valaki hozzánk vágja, hogy megérdemeljük, hogy nem tudunk animés lányt találni
Komolyan animés lányt akarsz keríteni? Hogy majd azért nyúzzon hogy melyik - õáltala roppantmód kedvelt de általad rühellt - sorozatra pazarold a sávszélességed? :haha:

Mattanja

Quote from: PirulaKomolyan animés lányt akarsz keríteni? Hogy majd azért nyúzzon hogy melyik - õáltala roppantmód kedvelt de általad rühellt - sorozatra pazarold a sávszélességed? :haha:
Nálunk egyelõre nincs ezzel gond, egyedül az Inu Yasha-t nem akartam nézni. Most pl. a Kimi ga-t nézzük aztán valószínûleg Naruto lesz. Vampire Hunter D, Berserk, Midori no hibi, Angel sanctuary, Onegai teacher, DearS... mind bejött...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((