Main Menu

Chaos Head

Started by Christian, 2008-10-15, 13:02:33

Previous topic - Next topic

Christian

Chaos Head

Egyenlőre még egy rész van kint csak, de azt kell mondjam érdekesnek tűnik. A sztoriról nem igazán tudni még semmit, de annyi már fix, hogy lesz benne gyilkosság dögivel :) A főhős egyébként egy otaku, aki hajlamos néha összekeverni a fantáziát a valósággal... Ennek még később lesz valami jelentősége gondolom. Spoilerezni pedig nem igazán szeretnék az első részből. Akit érdekel innen leszedheti:

Chaos Head Ep 01
Chaos Head Ep 02

LuckyDingo

Nem tűnik rosszna, csak a főszereplő csávót megfojtanám egy kiskanál vízben :D De hátha fejlődik a jelleme. Bár a fene tudja XD

chilip

kijött FES insert song-ja, a "Haritsuke no Missa" (FLAC-ben) a FES koncertről asszem a 3. részből.

for slowpokes
ED - Super Special
OP - F.D.D

Xzone

Jé, ennek van saját topicja...

Nem lenne ez rossz sorozat, a karakterdizájn még mindig nagyon tetszik... de: ez a sok áltudományos baromság, amiből kapunk minden részben 10-15 percet nagyon nem kellene.

Darkstar

Quote from: Xzone on 2008-11-26, 14:37:27
de: ez a sok áltudományos baromság, amiből kapunk minden részben 10-15 percet nagyon nem kellene.
Abból kevesebb kéne "erotic Rimi"-ből meg több. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Első három részt megnéztem, de már ott is bele-bele kellett tekernem. Később is hasonlóan ótvar a sorozat vagy javul valamit? Bár én már a karaktedizájntól sem dobtam el az agyam. Meh.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Az 5. részben is ilyen még. ^^'
[reserved]

LuckyDingo

A 7. rész már szinte jó.. de csak szinte :)

NLZ

Ejjjj... Most meg behozták ezt a gonosz cég világuralomra tör sablont.... Kár érte.
[reserved]

Prof. William

Ez engem is meglepett. Nem lett volna rossz ha megmarad a miszikus dolog vagy ha akár az lett volna az ellen akit FES jövendölt - az a Garuu vagy ki - meg. De még így nagyon jó kis sorozat...

A telepata csaj kawai faktora pedig Rikáéval (Higurashi) vetekszik. :)

Soul

Hát eleinte bejött nagyon ez a sorozat, majdnem verekedett a "mi a legjobb sorozat nekem ősszel címért", de mostanra kicsit elvagyok keseredve.Tudom hogy Visual Novell-ből van az anime, igaz nem jácottam vele mivel egyenlőre nincs angol változat de biztos hogy nem egészen iylen mint ahogy láthatjuk az animba.
Volt itt is hogy sokáig nem történt semmi szinte, már nemtom hány rész óta keresi a kardot, és szinte minden rész után úgy állok fel a monitor elől hogy hjaj  én többre számítottam.Lehet én csinálom rosszul és több részt egyszerre dolgot kéne tennem.
De így kapásból, több pszihó történés, több vér, több gyilkolás, ugymond több "borult" effektus sztem sokat dobhatna rajna.Elvileg 10eniksz rész lesz, csak ne rontsák el.Na meg mostanába kevesebbet haluzik a srác ez sem állapot  :D.

NLZ

Ez a gonosszcéggonoszemberegonosztervethajtvégre, de egyesítjükerőinketésdiadalmaskodikajó történés naggyon nem kellett volna bele.
[reserved]

White SeeD

Nekem tetszett. Bár a végefelé főhősünk töketlensége ténylegesen elég idegesítő tudott lenni.
+Mondtam én hogy lesz monsta meg kardozás :D
Mindenesetre megérdemli az és  :wtf: animéje címet.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

Az év facepalm címe, esetleg. ^^
[reserved]

Soul

Én végig se néztem.Ha valaki unatkozik beírhatja mi volt az utolsó 2-3 részben.

Xzone

Quote from: Soul on 2008-12-29, 20:28:11
Én végig se néztem.Ha valaki unatkozik beírhatja mi volt az utolsó 2-3 részben.

[spoiler]A főhős levetkőzi a töketlenségét, badass módon nekiáll egy Devil May Cry-stílusban túlméretes karddal rohangálni; kiderül róla as is, hogy "Shogun" elméjének szüleménye. Nanami is "Shogun" testvére eredetileg. A fiatal detektív kinyírja (a nevére nem emlékszem) az idősebbet, és egy Noah II-táskával keménykedik ~su.

Bishii, Nanamit lecseréli a főgonosz Rimire, Taku pedig megy kiszabadítani, mert rájön, hogy szereti. Taku egy elég idióta módon kivitelezett duelben megöli a fiatal nyomozót. A háremével együtt (az utolsó rész közepén az az álomjelenet azért megnevettetett :) ) kinyírják a főgonoszt a Noah II-vel együtt, egy az előzőhöz hasonlóan bugyután, hülyeségeket belemagyarázva megírt harcban.

Takumi a város romjai között fekve várja a halált, de ő és Rimi is rájönnek, hogy az eredeti Taku(Shogun) és ő egy és ugyanaz. Boku mo kimi ga suki desu, happy end stb.[/spoiler]

chilip

én is megnéztem az uccsó részt, télleg elég
[spoiler][/spoiler]
volt

Soul

Quote from: Xzone on 2008-12-29, 20:54:34
[spoiler]A főhős levetkőzi a töketlenségét, badass módon nekiáll egy Devil May Cry-stílusban túlméretes karddal rohangálni[/spoiler]

Ha megvan még a video fájl, kérhetek erről 1 screenshotot?  :D

Xzone

Quote from: Soul on 2008-12-29, 21:36:44
Quote from: Xzone on 2008-12-29, 20:54:34
[spoiler]A főhős levetkőzi a töketlenségét, badass módon nekiáll egy Devil May Cry-stílusban túlméretes karddal rohangálni[/spoiler]

Ha megvan még a video fájl, kérhetek erről 1 screenshotot?  :D

Hát persze :)


Soul

Én buta meg azt hittem iylen Berserkes Guts szintű kardot kap  :D, én buta, ez 1 hosszú fogpiszkáló, ráadásul rózsaszín  :ejj:.
Köszi a képet meg az infót  :smile:.

White SeeD

#20
Quote from: Soul on 2008-12-29, 22:28:58
Én buta meg azt hittem iylen Berserkes Guts szintű kardot kap  :D, én buta, ez 1 hosszú fogpiszkáló, ráadásul rózsaszín  :ejj:.
Köszi a képet meg az infót  :smile:.

Ugyan, az semmi ehhez képest, ugyanis ehhez szériatartozék a 20-30m-es fekete kígyó, és amikor egyesül a srác a lányokkal, a kígyó meg a kardal, az arannyá változik és a standart sword throw attackal egybekötött golden beammá válik :smile:

ed: némi extrának
http://www.sankakucomplex.com/2008/12/29/chaoshead-ita-bus/
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soul

Jobb lett volna ha csak 1 múvit csinálnak, és lehet olcsóbb is.

NLZ

Ha semmit nem csinálnak, az mégolcsóbb lett volna. :D
[reserved]

Alkyra

#23
Én majd inkább a VN-t olvasom ki...Az anime-re átírt dolgokban Én már nem hiszek...

edit: S itt is van. Tessék a patch.