Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: katz on 2009-06-21, 23:03:20
MX0<=wazzat? Esetleg írhatnál róla egy ismertetőt.
Jah, ilyen varászló sulis, sok kellemetlen szituval, ahol a mágiához nem konyító főhősünknek kell eljátszani a harry pottert. Nem rossz, a végére egész élvezhető lett és azt kívánja az ember, bárcsak folytatták volna.
[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-06-21, 23:23:00
Quote from: katz on 2009-06-21, 23:03:20
MX0<=wazzat? Esetleg írhatnál róla egy ismertetőt.
Jah, ilyen varászló sulis, sok kellemetlen szituval, ahol a mágiához nem konyító főhősünknek kell eljátszani a harry pottert. Nem rossz, a végére egész élvezhető lett és azt kívánja az ember, bárcsak folytatták volna.

Egyetértek. A végét sajnos(eléggé egyértelműen) elvágták és ez eléggé ingerülté tette a fanokat, de azóta se lehet semmit hallani róla..

Zen

Quote from: Alkyra on 2009-06-22, 10:39:55
Quote from: NLZ on 2009-06-21, 23:23:00
Quote from: katz on 2009-06-21, 23:03:20
MX0<=wazzat? Esetleg írhatnál róla egy ismertetőt.
Jah, ilyen varászló sulis, sok kellemetlen szituval, ahol a mágiához nem konyító főhősünknek kell eljátszani a harry pottert. Nem rossz, a végére egész élvezhető lett és azt kívánja az ember, bárcsak folytatták volna.

Egyetértek. A végét sajnos(eléggé egyértelműen) elvágták és ez eléggé ingerülté tette a fanokat, de azóta se lehet semmit hallani róla..
A mangaka többi mangáját kéne megnézni, de egyiket se találtam meg az általam látogatott oldalakon.
(Illetve lehet rossul emlékszek, de a Doki Doki Summer Beach-et nem adták ki magyarul? Vagy az vmi más?)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

The World God Only Knows ch 50 - há lol, ezt az áldozatot nem kell becserkészni már :D első látásra szerelem a csaj részéről  :lul: kiscsaj a démoncsajnak, írd le hogy néz ki: tall, with glasses, sort of godlike  :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-06-22, 16:23:22
The World God Only Knows ch 50 - há lol, ezt az áldozatot nem kell becserkészni már :D első látásra szerelem a csaj részéről  :lul: kiscsaj a démoncsajnak, írd le hogy néz ki: tall, with glasses, sort of godlike  :rotfl:
Vazzeee.. Keima hogy nézett már ki az utolsó oldalon? :XD Kész :XD

Prof. William

Sziasztok!
Új Manga fordítás került fel az oldalamra!

http://profwilliam.wordpress.com/

Jó olvasást!


Zen

AMV rettenet 2.0 1. rész 2:40 az NGE jelenetnél miből van a magyar szöveg, istennek se jut eszembe?
Megvan, Oroszlánkirály.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

balu0

MX0 5/10

Pretty Face 5/10

Nem mondom, hogy megbántam, de jobbra számítottam....

Zen

Mindenki szabadon formál véleményt.
[spoiler=Vagy nem]You are infeeeeeeriiiiooooooooorrrr, foooooooooool![/spoiler]
[spoiler] :angyali:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

MGLN Vivid ch. 2

Naaaaagyon fogom én ezt szeretni, már látom.
Ez a Vivio 2in1 játék bejövős, ferretboy még csak említés szintjén is alig kerül elő, a 2 mama theme meg jó még mindíg  :hopp:

Animu fucking when
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Onani Master K:


Hát ezt megbaszta szegény srác.:) Eléggé várható volt ez a dolog, engem leginkább az izgat, hogy meg tudja-e tartani a hidegvérét vagy dühtől vezérelve végülis kisegíti a 'kismókust'.

NLZ

Quote from: Alkyra on 2009-07-06, 19:49:02
Onani Master K:
Hát ezt megbaszta szegény srác.:) Eléggé várható volt ez a dolog, engem leginkább az izgat, hogy meg tudja-e tartani a hidegvérét vagy dühtől vezérelve végülis kisegíti a 'kismókust'.
Azt a végén mókus patkány-end lesz, mint ahogy Toradorában is a legszarabbat választotta főhősünk.
[reserved]

Liquid Snake


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:03:06
Quote from: Alkyra on 2009-07-06, 19:49:02
Onani Master K:
Hát ezt megbaszta szegény srác.:) Eléggé várható volt ez a dolog, engem leginkább az izgat, hogy meg tudja-e tartani a hidegvérét vagy dühtől vezérelve végülis kisegíti a 'kismókust'.
Azt a végén mókus patkány-end lesz, mint ahogy Toradorában is a legszarabbat választotta főhősünk.


Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:37:11
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 22:08:46
Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:03:06
Toradorában is a legjobbat választotta főhősünk.

Fix'd :)
Végülis, az apja gazdag ember... :D

NO FREAKIN SPOILER GODDAMMIT!!!!!!! Én a novella fordítását várom nagy lelkesen s nem olvasgattam előre semmit. ( Nah jó...nem akkora spoiler, de azé ne pusztítsátok el az ember reményeit...)

Továbbá...ennek az történetnek erősen kétlem, hogy 'patkány' endingje lesz. Egyb. én azért hívtam mókusnak, mert a manga is így említi, ha jól emlékszem...

Liquid Snake

Quote from: Alkyra on 2009-07-06, 22:51:39
Én a novella fordítását várom nagy lelkesen

Nem fogsz csalódni. Én még sírtam is xD ( az anime-n )

NLZ

Quote from: Alkyra on 2009-07-06, 22:51:39
NO FREAKIN SPOILER GODDAMMIT!!!!!!! Én a novella fordítását várom nagy lelkesen s nem olvasgattam előre semmit. ( Nah jó...nem akkora spoiler, de azé ne pusztítsátok el az ember reményeit...)

Továbbá...ennek az történetnek erősen kétlem, hogy 'patkány' endingje lesz. Egyb. én azért hívtam mókusnak, mert a manga is így említi, ha jól emlékszem...
Reménykedtél, hogy Ryuji igényesebb lesz?

A mókus meg mégiscsak helyes állat, ellenben azzal.
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 22:55:48
Nem fogsz csalódni. Én még sírtam is xD ( az anime-n )
:_piszka:
[reserved]

Alkyra

#1939
Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:56:37
Quote from: Alkyra on 2009-07-06, 22:51:39
NO FREAKIN SPOILER GODDAMMIT!!!!!!! Én a novella fordítását várom nagy lelkesen s nem olvasgattam előre semmit. ( Nah jó...nem akkora spoiler, de azé ne pusztítsátok el az ember reményeit...)

Továbbá...ennek az történetnek erősen kétlem, hogy 'patkány' endingje lesz. Egyb. én azért hívtam mókusnak, mert a manga is így említi, ha jól emlékszem...
Reménykedtél, hogy Ryuji igényesebb lesz?

Hát...őszintén Nekem teljesen mindegy volt, hogy kivel 'jönn össze' a végén, de a halovány kíváncsiság tartotta bennem a reményt,hogy nem egy sablon történet lesz belőle a végére...de majd meglátjuk. Eddig favorit. A témát ezennel lezárom. Türelmes gyerek vagyok és ha most 'felhergelem' magam akkor nehéz lesz megállni, hogy ne kezdjem el nézegetni az illusztrációkat a novelából...

Egyb. barátommal találtunk kiadót, aki hajlandó lesz megcsinálni 3000Ft-ért a novella méretben a PDF verziókat s majd akkor olvasom el az egészet.:)

Liquid Snake

#1940
Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:56:37
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 22:55:48
Nem fogsz csalódni. Én még sírtam is xD ( az anime-n )
:_piszka:

:(


Alkyra: Majd küldj egy copy-t :angyali:

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 23:05:45
Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:56:37
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 22:55:48
Nem fogsz csalódni. Én még sírtam is xD ( az anime-n )
:_piszka:

:(


Alkyra: Majd küldj egy copy-t :angyali:

Ha kifizeted : 10 kötet: 30.000 Ft. :) Majd szólok, ha minden fordítással meglesznek, de jól haladnak. Most egy emberke miatt eléggé leállt(Graywords. ígérte h fordít de nem csinált semmit s most így áll az 5ös volume)

Liquid Snake

Poénból írtam csak be amúgy :D De ha lenne rá, erősen elgondolkoznék h vegyek-e egyet :)

Bishop


Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2009-07-07, 01:01:54
Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:56:37
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 22:55:48
Nem fogsz csalódni. Én még sírtam is xD ( az anime-n )
:_piszka:
Oh yeah, ez még nekem is sok  :_piszka:  :D

Ezért 0-ára verlek majd ha jössz...  ::)



De ne szemeteljünk szvsz :)

Zen

Onihime VS
action, comedy, ecchi, school life, seinen, supernatural
Setsuna szívbeteg és egy vesztes. Nővére minden nap sokat gürcöl h pénzt kerítsen a műtétjére, de Set megcsömörli h problémákat okoz tesója számára, ezért úgy dönt: öngyilkos lesz. Épp készülne levetni magát a hídról, amikor megszülítja őt a Közvetítő - halassza el a halálát egy évvel, éljen együtt az ügyfelekkel, majd amikor eljön az idő, a szerződésük szerint kell megpusztulnia, cserébe kap 10 millió yen-t. Set belemegy, majd másnap 2 gyönyörű nővel ébred: Kanna és Rena, a 2 démonhercegnő, akik egy nap megeszik a szívét.
A rajzoló ugyanaz, aki Unbalance x Unbalance-t rajzolja, nekem tetszik az art. A sorozat még csak 8 fejezetnél tart, a felénél vagyok, eddig nem történt semmi eget rengető, de van benne potenciál (bár még a nővér nevére se derült fény, duh.)
[spoiler=Jó duma :lul:][/spoiler]

Onidere
comedy, romance, school life, shounen
Tadashi egy átlagos gimnazista, aki boldogan tengeti napjait barátnőjével. Vagyis tengetné, ha az nem a helyi feminista lánybanda főnöke lenne, és kellene laposra vernie őt ha rá mer nézni.
A scanek sajna ratyik, de amúgy aranyosan/ra vannak megrajzolva a karakterek. Maga a manga az első pár ch alapján pöppet átlagos, de talán javul majd a minőség.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-07-09, 00:09:34
Onihime VS
action, comedy, ecchi, school life, seinen, supernatural
A rajzoló ugyanaz, aki Unbalance x Unbalance-t rajzolja
Nem csak a rajzolója, az írója is, szal valsz ez is masszív facepalm lesz egy idő után. :D

Jah, és ratyi scant úgy nézni még nem láttál, úgyhogy mutatok párat:
http://www.onemanga.com/Skip_Beat/80/02/
http://www.onemanga.com/Rave/82/04-05/
http://www.onemanga.com/Skip_Beat/89/05/

Ez az Onidere egész korrekt, csak kicsit fakó. leveszed a fényeröt és észre se veszed. :D
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-07-09, 01:04:54
Quote from: Zen on 2009-07-09, 00:09:34
Onihime VS
action, comedy, ecchi, school life, seinen, supernatural
A rajzoló ugyanaz, aki Unbalance x Unbalance-t rajzolja
Nem csak a rajzolója, az írója is, szal valsz ez is masszív facepalm lesz egy idő után. :D
Black God sztoriját is ő írja, az pedig jó (eddig).

Ane Doki
Comedy, Ecchi, Shounen, Vadi új
A 13 éves Kouta egy forró júliusi napon hazafele menet találkozik egy bombázó gimnazista lánnyal (akin iszonyat rosszul néz ki a maid ruha) és "megkínálja" fagyival, mire ő hálából odaköltözik hozzá h gondoskodjon róla amíg Kou apja üzleti Úton van. És mellesleg felforgatja az életét. Ichigo 100% mangaka-jától.
Expect gags, boobs, lots of pantsu and a hot maid beating up punks.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-07-09, 01:12:56
Quote from: NLZ on 2009-07-09, 01:04:54
Quote from: Zen on 2009-07-09, 00:09:34
Onihime VS
action, comedy, ecchi, school life, seinen, supernatural
A rajzoló ugyanaz, aki Unbalance x Unbalance-t rajzolja
Nem csak a rajzolója, az írója is, szal valsz ez is masszív facepalm lesz egy idő után. :D
Black God sztoriját is ő írja, az pedig jó (eddig).
Lehet, de nem bírok nekikezdeni, az anime elrettentett.
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-07-09, 01:14:34
Lehet, de nem bírok nekikezdeni, az anime elrettentett.
Talán abból kéne kiindulni h az anime mindig jobb.  ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1