Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Darkstar

Mostanában eléggé rákattantam a To-Love-ru olvasására (nem tudom miért).
Kár hogy az uncensored verziók összevissza vannak, és most, hogy a 4chan nem megy, még csak megszerezni sem tudom azokat, maiket esetleg nem találok meg.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Zen on 2009-07-09, 00:09:34
Maga a manga az első pár ch alapján pöppet átlagos, de talán javul majd a minőség.
Heh, és tényleg javul.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-07-10, 19:19:36
Aranyos ez a Little Jumper, kár hogy alig van belőle.

Nem rég kezdték fordítani, ahogy elnézem...Én inkább a Sundome fordítását, pontosabban scannelését várom már nagyon, ugyanis meg lehet venni az angol változatot az Amazonon egészen az ötödik chapterig.(neten csak 4. chp végiég van fordítva)...meg jöhetne már az Onani Master K. többi része is vagy a KissxSis...Mostanában egyre több ilyen perverz mangát olvasok... :ejj:

Amúgy a firss Bleach&Naruto&Soul Eater részek is kinn vannak, bár ezek semmi érdekeset nem tudtak még felmutatni számomra, viszont a Pandora Hearts a furcsa, túlzott karakterjellemeivel egész érdekesnek bizonyult. Majd meglátjuk, hogy érdekes sztorit tudnak-e belőle keverni és rendesen be is tudják-e fejezni...

Én

Quote from: Alkyra on 2009-07-10, 20:27:48
Én inkább a Sundome fordítását, pontosabban scannelését várom már nagyon
:tezsvir: Már számolom a napokat augusztusig, asszem akkor jelenik meg angolul.

Alkyra

Quote from: Én on 2009-07-10, 20:36:52
Quote from: Alkyra on 2009-07-10, 20:27:48
Én inkább a Sundome fordítását, pontosabban scannelését várom már nagyon
:tezsvir: Már számolom a napokat augusztusig, asszem akkor jelenik meg angolul.

?

http://www.amazon.com/Sundome-Vol-5-KAZUTO-OKADA/dp/0759531331/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1247248027&sr=8-1

Ez angol, csak még senki nem scannelte fel a netre. Valami csapat csinálja ezt? Sajnos nem tudom, hogy ki is foglalkozik a projectel így eléggé le vagyok maradva a hírekkel.

Én

 :eek: Én azt hittem, júliusban jelenik meg az eredeti, rá egy hónapra az angol verzió (asszem mangafox fórumán olvastam, szóval nem hivatalos). A 3. volume-ig volt rendszeres szkennelő, azóta nem igazán, remélem valaki felkarolja...

Also, spoilers

Alkyra

Quote from: Én on 2009-07-10, 20:57:07
:eek: Én azt hittem, júliusban jelenik meg az eredeti, rá egy hónapra az angol verzió (asszem mangafox fórumán olvastam, szóval nem hivatalos). A 3. volume-ig volt rendszeres szkennelő, azóta nem igazán, remélem valaki felkarolja...

Also, spoilers

Meg kéne venni...Oh s spoilert sosem nézek. Elrontja az izgalmakat.:)

Én

Nem konkrét spoilerek, csak behatárolja, mi körül forog a volume :) De ha teljes meglepetést akarsz ne nézd meg, de annyi szent, hogy megéri várni :hopp:

Alkyra

MGX:

Ohohoho...Remélem azért a végén Urabe csak enged az ösztöneinek.:) Talán, majd, egyszer a távoli jövőben.^^''

LuckyDingo

#1960
Jah, a Sundome-ot érdekes lenne felkarolni. A Raw vol.6ig hozzáférhető. Úgy tűnik nem tetszik annyira az embereknek, hogy érdemes legyen fordítani.

Zen

Cage of Eden by Yamada Yoshinobu
Fantasy, Battle Royale light, Ecchi
Sengoku (haha) Akira és barátai osztálykirándulásról repülnek haza, amikor hirtelen elsötétül a világ, majd vmi lyukat üt a repülőbe. Később egy dzsungelben magához térve elindul túlélőket keresni, de helyettük egy Diatryma-val fut össze.
Az art szép, van pár félreérthető kép  :D, a Battle Royale-ság még csak most kezdődik, de eddig elég gáz.[spoiler]Fúú, lelökünk titeket a tutajról, mert csak, muhaha.[/spoiler] Ennek ellenére eddig tetszik.


http://www.onemanga.com/Ane_Doki/2/11/ De jól megy egyeseknek.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

7th Period is a secret by Chiba Kozue
Romance, School Life, Shoujo
Finished - 3 Ch
Shun régen félénk, magába fordult lány volt, de amikor iskola váltásra került sor, úgy döntött megváltozik. Azóta mindig vidám, mosolygó arcot mutat mindenkinek, mindig egyetért velük, stb. Kivétel ez alól a közkedvelt tanár, Jun-chan, akivel még egy szót nem váltott, mert úgy érzi ő keresztül lát rajta. Aztán egy nap Jun-chan elbeszélget vele. (Ominózus pontpontpont)
Nem nagy szám, egyszerű történet egy barátságról, megéri azt a 10 percet amíg elolvassa az ember.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

katz

Biomega
42 részes sci-fi, akcio, kaland
Eltelt 1000 év, a hatalmas városokban már csak virus által drone-okká vált lények botorkálnak és szintetikus emberek harcolnak az emberiségért.

Ez a manga elsősorban nem a történetről szól, hanem az építész mangaka megalomániájáról. A háttérben szinte csak jelentős méretű építmények láthatóak, sokszor jobban kidolgozva, mint a karakterek. A történet elég lassan folyik, sokszor alig vannak párbeszédek csak a főhős motorozik 4-5 képkockán keresztül a kihalt gigantikus városban. Finoman szólva a mangaka hagyja gyönyörködni az olvasót a látványban és nem zavarja, holmi csupcsup csevejjel.
A 2-3 szálon futó sztori ugy a 2/3-ig egész jó (eltekintve a technoblabla részektől), de utána nagyon szétesik. Onnantól fogva pusztán hosszabb rövidebb, egymással többé kevésbé összefüggő történeteket látunk, random időugrásokkal ami a dark sorozattól meglehetősen furcsán zárul [spoiler]kb full hepiend[/spoiler]
5/10 mint manga gyenge
10/10 mint szép darkos slideshow, jó kis metal körítéssel viszont nagyon élvezhető

NLZ

Ennek az elején van a Bears with Guns, ha valakinek ez bíztatás. :D
[reserved]

katz

Quote from: NLZ on 2009-07-16, 23:56:05
Ennek az elején van a Bears with Guns, ha valakinek ez bíztatás. :D
1 bear w 1 gun :)

NLZ

Quote from: katz on 2009-07-17, 14:31:05
Quote from: NLZ on 2009-07-16, 23:56:05
Ennek az elején van a Bears with Guns, ha valakinek ez bíztatás. :D
1 bear w 1 gun :)
Jó, de az eredeti képen nem úgy van.
[reserved]

Én

Hmm... Mangafox fórumon az egyik arc azt mondta, hogy megvette angolul a Sundome 5. volume-ját, és hamarosan be fogja scannelni :lazza: :hopp:
Szerk&repost: megvan! :hopp: Bár egyelőre még csak 5 új ch: http://www.mangafox.com/manga/sundome/?no_warning=1

NLZ

Nah, Kekkaisi úgy néz ki túllépett a nyomorán, sikeresen lezajlott a szerencsétlen nyomor rész, Joshimori végre garkodik.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-07-19, 21:28:33
Nah, Kekkaisi úgy néz ki túllépett a nyomorán, sikeresen lezajlott a szerencsétlen nyomor rész, Joshimori végre garkodik.

2x is elolvastam, mert nem hittem a szememnek xD végre nem nyomorog a szerencsétlen

NLZ

Jah, majdnem olyan gar volt, mikor a muki ki akart jönni a földből, azt Joshi visszaküldte azzal az igérettel, hogy ad neki új lakást.
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Detective Conan 700.
Ismét beindultak a komolyabb események. :lazza:  :__devil:

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-07-22, 08:48:09
Detective Conan 700.
Ismét beindultak a komolyabb események. :lazza:  :__devil:
Gin-ék megint szerepeltek 3 képkockát?  :__devil:

Okay okay, shutting up, don't hit me!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2009-07-22, 08:59:08
Gin-ék megint szerepeltek 3 képkockát?  :__devil:

Okay okay, shutting up, don't hit me!

Nem, tízet.  :hehe:
Ne aggódj, nem ütlek meg viszont helyet cserélhetsz az alábbi úrral. :__devil:

Darkstar

To love ru 157

Lol, a mangakának úgy tűnik bejött az egyik Mikan doujin, mert a story szinte 100%ban ugyan az (- the pr0n). :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-07-22, 09:49:11
Ne aggódj, nem ütlek meg viszont helyet cserélhetsz az alábbi úrral. :__devil:
Bocs, tiltja a vallásom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Hohó, rögtön 3 Onani Master. És még csak a harmadik kötet közepén járunk a négyből.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-07-23, 12:08:59
Hohó, rögtön 3 Onani Master. És még csak a harmadik kötet közepén járunk a négyből.
Szegény Kurosawa :( Hát igen.. megértem mondjuk, hogy kiakadt Brokkolifejre XD

NLZ

Hát igen, az élet kemény, ha várjuk a sültgalambot. :)
[reserved]