Main Menu

Shaman King

Started by PiTzUsY, 2006-03-13, 14:20:33

Previous topic - Next topic

PiTzUsY

Remélem nem írok rossz helyre, de az FTP-n nem láttam a Shaman King címû sorozatot. Ha esetleg érdekel valakit, akkor nekem megvan az elsõ évad, eredeti japán hanggal és ráégetett angol felirattal.

Ha rossz helyere írtam bocsánat, csak még uj vagyok itt..

Hiei-sama

Direkt nincs fennt es sztem nem is lesz ;)

Ready2

Quote from: Hiei-samaDirekt nincs fennt es sztem nem is lesz ;)

miert mi vele a baj? (levan toltve demeg nemvolt ra idom, ugyhogy erdekelne mi vele a problema :))

Hiei-sama

Hat engem kulonosen nem erdekel,zsonal meg nem uti meg a mercet ha jol emlekszem ezert nem megy fel ;)

PiTzUsY

Oké, csak éedeklõdtem, szerintem pedig nagyon is jó sorozat

Member

Nem szép dolog a szelektálás... Mondjuk való igaz, hogy a HDD-k végesek, de akkor is...

kisvirag

nekem megvan a teljes SK, meg a 2 special is. egyébként nem rossz sorozat, az elsõ, amit végignéztem, bár a vége elég hülyére sikeredett, ami rontott rajta, nademindegy.
 
asszem egyébként ez is ment valamelyik magyar TVn... Coolon, vagy ilyesmi, és szerintem ezért nincs fenn. és valszeg nem is lesz.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Didico

Ez a topic mikor került ide? Imádom a Shaman-Kinget!!!!!!!!:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

PiTzUsY

Hát ha nem hát nem, én tényleg nem erõszakolok semmit

Didico

Quote from: kisviragnekem megvan a teljes SK, meg a 2 special is. egyébként nem rossz sorozat, az elsõ, amit végignéztem, bár a vége elég hülyére sikeredett, ami rontott rajta, nademindegy.
 
asszem egyébként ez is ment valamelyik magyar TVn... Coolon, vagy ilyesmi, és szerintem ezért nincs fenn. és valszeg nem is lesz.

Az egészet elrontotta! Annyit röhögtem rajta! Most meg azon szenvedek csináljanak még1 sorozatot belõle!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Suszi

Én is szeretem ezt a sorozatot.
Amúgy akkor azok az anime-k nem lesznek fennt a szerveren, amik mentek/mennek magyar adásban? Mert akkor pl az Inu Yasha-t is le leszedhetitek, mert az is megy. Szóval szerintem nem ez a gond.
(bár fogalmam sincs, hogy akkor mi lehet)
Én is szívesen leszedném, ha fennt lenne. :)

Hiei-sama

Komolyan nehanyan sotetek vagytok mar bocsanat direkt irtam hogy zsonal nem uti meg a mercet ezert nem megy fel.Aki meg nem tudja kicsoda zso az meg inkabb hallgasson tema reszemrol lezarva.

kisvirag

#12
Már ne haragudj, de azért kicsit visszavehetnél.

Én megértem, ha esetleg zso miatt nincs fenn, bár egyet nem értek vele...
egyébként meg bármit is mondasz, de ha megnézitek, a szerveren emlékeim szerint egyetlen olyan anime sincs fenn, ami megy valamelyik magyar TVn.

És a Shaman King is ment. Ergo AKKOR sem lenne fenn, ha esetleg zsozso mester izlésének megfelelne. egyébként szerintem elég hm, hogy is mondja, fura dolog ilyen alapon szelektálni... mert attol h valakinél nem üti meg a mércét, sokaknak tetszhet...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raisu-Sama

Khm, Kaleido Star, Cowboy Bebop, Trigun, Inuyasha... mind mennek az A+-on, mégis fent vannak... Mellesleg a Shaman King egy tök jó sorozat :)  Ren 4Ever!! A mangát olvasta valaki? Ott is ilyen nyílt befejezése van?

Hiei-sama

Quote from: kisviragMár ne haragudj, de azért kicsit visszavehetnél.

Én megértem, ha esetleg zso miatt nincs fenn, bár egyet nem értek vele...
egyébként meg bármit is mondasz, de ha megnézitek, a szerveren emlékeim szerint egyetlen olyan anime sincs fenn, ami megy valamelyik magyar TVn.

És a Shaman King is ment. Ergo AKKOR sem lenne fenn, ha esetleg zsozso mester izlésének megfelelne. egyébként szerintem elég hm, hogy is mondja, fura dolog ilyen alapon szelektálni... mert attol h valakinél nem üti meg a mércét, sokaknak tetszhet...



Ketlem hogy visszaveszek...Es sok mas anime is fent van ami megy tv-ben,szal maskor inkabb gondolkozz mielott irsz...

kisvirag

hm, tenyleg most nézem... de mintha lett volna egy idõ, mikor az IY nem volt fenn....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Quote from: kisviraghm, tenyleg most nézem... de mintha lett volna egy idõ, mikor az IY nem volt fenn....
És a Slayers sem vált köddé hirtelen, pl...

Didico

Nem azért de itt Shaman King van kiírva! Hiei-sama... sztem itt a te véleményed nem sokakat érdekel. Már megbocsáss. :lame:  Ha vmi bajod van, inkább küld el pm-ben vkinek akit nagyon utálsz, de itt is nagyon sokan megfognak téged utálni. Tapasztalat... Én szeretem ezt az animét, na és ez kit érdekel. A lényeg az, h itt nem csak én vok olyan sötét. Kit érdekel milyen a grafikája, a szereplõknek van jelleme. Hiei-nek is van. De Kurama sokkal jobb.:beeee: :p


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Hiei-sama

Quote from: DidicoNem azért de itt Shaman King van kiírva! Hiei-sama... sztem itt a te véleményed nem sokakat érdekel. Már megbocsáss. :lame:  Ha vmi bajod van, inkább küld el pm-ben vkinek akit nagyon utálsz, de itt is nagyon sokan megfognak téged utálni. Tapasztalat... Én szeretem ezt az animét, na és ez kit érdekel. A lényeg az, h itt nem csak én vok olyan sötét. Kit érdekel milyen a grafikája, a szereplõknek van jelleme. Hiei-nek is van. De Kurama sokkal jobb.:beeee: :p



Jo komolyan ne jatszunk mar ilyet annyira leszarom.Nem utalok senkit es kit erdekel ha utalnak...Remelem ez a thread torolve lesz mert marcsak tiszta off mindig beugat vlki vlmi ertelmetlenseget...

Magma

Engem érdekelne eredeti hanggal, angol felirattal. Milyen minõség?
Men are supposed to forgive women's lies!

Didico

Engem is! :lame:  De már írtam érte pm-et :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Suszi

Én is szívesen fogadnám a dolgot :)

cica

Enis kedvelnem ha meglenne. Mar probaltam mas helyrol beszerezni de egy csomo megaupload-os link volt kozte es onnan mar nem volt nyero a szaggatott szorozatszamok miatt. :bruhuhu:

LuckyDingo

Mindegy jó topic sok offal, flameel kezdődik lol /Claymore XD/ :D Én nem ismerem a sorozatot, de most el vok havazva vagy 10-12 páruzamosan futóval, szal egyelőre hanyagolom XD
Amúgy esetleg valami leírást vagy ilyesmit lehetne kapni róla? :D  /jó oké tom, menjek erre meg arra az oldara érte, de akkor is valaki írja már le miért jó :D, jah és az a valaki ne cifrázza túl nekem a "fenomenálisan megalkotott karakterek csodálatos beépülése a mesés környezetbe" féle mondatokkal XD/ köcc! ;)

Liquid Snake

#24
Én is láttam már végig az anime-t a Jetix-en. Akkor még nem volt netem úgyhogy nem nagyon tudtam hova sorolni de ha a végét leszámítom akkor 10/5-öt adnék rá. A végét nagyon elszarták dehát ez már megszokott. De lehet hogy ha mondjuk nem magyar ( :fuk-u:) szinkronnal látom akkor többet kapott volna... Mondjuk 10/6,5 :D

edit.: Ja, ha a végét is beleszámítom akkor 10/3 :)

Kanae

Szerintem nagyon jó anime!
Len Tao Forever^^
A Jetixen ment eddig.. de nem tom hogy még megy e. Mind1 de azért kira anime.
Anime - Manga - RPG - Jpop Forever!
InuYasha - Naruto - Slayers - WITCH - Tsubasa - Elfen Lied - Bleach - Chobits
RPG-s csapatom a ~ Moon Phoenix ~.
Akane Kanae /Akane-chan/