Main Menu

The Third

Started by Lazzaret, 2006-04-24, 21:00:33

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Nem tom még ki nézi ezt rajtam kívül de azért megnyitom ezt a toicot.

Amikor az első részét(eddig csak ez van kint subbolva) végignéztem azonnal megfogott. Talá egy kicsit a sötét hangulata vagy maga a világ nem is tudom igazán.

Történetünkbe a föld nagy része elpusztult egy háborúban és nagyrészt csak sivatag maradt a túlélőknek. A földön 2 értelmes faj is találhato. Az emberek és valami kristályt a homlokukban hordó emberszerü lények. A bolygóra becsapodik egy különleges meteor ezért a kristályosok adatokat kezdenek el gyüjteni róla. Ezután megismerkedünk a főhösünkel egy fiatal kiscsajjal aki egy nagy tank  és benne a MI jével utazik eggyüt. A kiscsaj baromi jó kardforgató és küldetésen van egy csomó ocsmány pók leőlése miatt. Amint végez feladatával visszatér egy városban ahol az emberek virázó kis szigete van. Később valami miatt a kiscsaj kimegy a sivatagba MI társával ahol megmentenek egy fiatal srácot néhány bazinagy hangya ellen. De mielött elrohant volna megmenteni beverte a fejét és egy pup nőt rajta. De amikor visszatér a tankhoz a sráccal a srác a fejére teszi a kezét és a fájdalom elmúlik.


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Az Ayu nevű csapat fordítja, egyébként ha elmész a tokiói könyvtárba (www.tokyotosho.com) biztos megtalálod ott, én onnét szedtem le.(Még csak egy rész van kint)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.


Cobra

Csak szólok, hogy a Higurashi no Naku Koro Ni-t is elkezdte az Ayu és a második rész fordítása borzalmas volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Ez is megovlt :) És nagyon tetszet. Igaz sok benne a szöveg de kellett is bele. Az a harc a négy robot ellen nem volt túl hosszú viszont igen érdekes volt. Arra kiváncsi leszek hogy azt a páncélt mikor megcsinálják mit fog tudni a kiscsajjal. Na mindjárt nekiugrok a RAWos 3.ik résznek :D :Fanatikus szmájli:


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Quote from: Lazzaret on 2006-05-01, 23:20:44
. Arra kiváncsi leszek hogy azt a páncélt mikor megcsinálják mit fog tudni a kiscsajjal. Na mindjárt nekiugrok a RAWos 3.ik résznek :D :Fanatikus szmájli:

Nem tudom, de a negyedik részben ki fog derülni ezért már alig bírom ki várni a csütörtököt+1,2 napot.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Nem tudja valaki mikor lesz már végre kint a 3. rész subbolva mert már a 4. raw is kint van és már lassan 2 hét ota semmi sem történt.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

No kérem nem bírtam tovább és megnéztem a RAWokat. Hiába értettem meg belőle kevesett még igy is jó volt megnézni. A harmadik rész a sivatagi városban játszodik ahol persze a pénz összekaparása a lényeg hogy a páncél ruhát megtudja veni. Elválik a sráctol Honoka és dolgozni kezd. Egy idő mulva kiderül hogy embereket visznek el a városból de nem tudom miért. Valoszinű hogy a fiatal srácot keresik. Egy idő után ujra összefut a sráccal és együt folytatják az utat tovább.
A negyedik rész. Azzal kezdődik hogy csempészek vagy lázadok épp gépeket pakolnak fel egy tankba amikor egy láthatatlan ellenfél szétlövi őket. Honoka és társa elérkeznek az öreg szerelőhöz és lányához hogy átvegyék a páncélt. Persze Honoka egyből kiakarja próbálni, de ahoz hogy tökéletes legyen az összhang közte és a páncél között egy PSP(ha jól értettem) ruhát kell felvennie. Persze eléggé feszülös a cucc és nagyon szexi benne a kis Honoka. Végre kipróbálja a páncélt ami nagyon jól müködik. Este még egy búcsú vacsorát tartanak és elmennek. Itt jött valami beszélgetés amit nem értettem. Valamit megérez Honoka és visszafordul az öregék felé a tankkal. Már messziről látja hogy megtámadták az öreget. Azonnal beöltözik és bepatan a páncélba és a segíségükre siet, de mire odaér már ég az egész jármű. De a homokban meglátja a kislányt és kiugrik a páncélból. Megint megérzi a támadó szándékot és ráveti magát a kislányra. Épp időben mert pont ott ahol a kislány volt egy golyó süvit el. Mivel nem látja az ellenfelét Honoka összpontosítani kezd. Egy újab támadást sikerül kikerülnie de ettől leesik a piros szalag a felyéről és láthatóvá válik egy kék szem, olyan mint azoké a hegyefülüeké a film elején de az övé kék. A gép láthatóvá válik ami egy olyan páncél mint az övé. De az többé nem támad hanem elmegy. Honoka a kislány felé fordult aki meglátja a 3. szemet és elájúl. No itt a vége. Most jön az 5.


www.arkangyalok.uw.hu

Vegetto

Eddig szerintem is jó,kisebb Scrapped Princess-ből való "rezgéseket" vélek felfedezni (kontrollált világ,felsőbbszintű lények stb.)kiváncsi vagyok mi sül ki belőle,ez is szintén egy sikeres novella sorozat alapján készült akárcsak a Scrapped Princess.(Bárcsak az amerikai kiadók novellákat is sűrűbben kiadnának angolul,nem csak a mangákat :frown:)
Ikus valószínűleg valami idegen lehet (a meteorral biztos ő érkezett) meg az eddigi kijelentései,hogy "látni akarja a világot,meg az ott élő emberket,lényeket" is erre utal szerintem+kiváncsi vagyok Honoka miként kapcsolódik Jouganki-hoz és a Third-höz.

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Hát 4. rész továbbra sincs (valami van, mert se black lagoon, se utawareru mono, se The Third nem jött ki ezen a héten), de Static Subs honlapján azt írják, hogy Ők is belekezdenek ennek az animenek a subolásába, ami faja mert jól dolgoznak, de böszme lassan.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Az nem lenne rossz csak egy kicsit felpöröghetnének. De jól lesz ez az anime előre látom. :)


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Egy másik fansub banda (én még nem láttam tőlük semmit) kidobta az első 4 részt 1 csomagban http://www.datorrents.com/download.asp?id=10357&name=The_Third_1-4_XviD.torrent
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Igen én is néztem ezt a teaM-et de most ujra leszedni az elejétől.... Á inkább most kihagyom. Remélem AYU belehúz egy kicsit és hétvégén már kint lesz a 4 is.


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

A 4. rész is benne van a csomagban én csak azt az 1 epizódot szedtem le belőle.
Egyébként jó kis rész, de csak a következőben kezdődik a fun :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!


Nevl

http://weedy.1.vg:8396/torrents/The%20Third%20-%2005%20%5BFnT-XviD%5D%5B558C59D9%5D.avi.torrent?info_hash=1174ab43bd70a181b234d48ec4d6686259a96657

Fansub no Tameni már kiadta az 5. részt is (ennyit Ayuról, ez a csapat kiadta egybe az első 4 részt+1 napra a vetítés után megvan az 5. is).
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Köszi a linket ezt leszedem és ha jobb a feliratuk mint az Ayu-é akkor ezt fogom leszedni.


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Quote from: Lazzaret on 2006-06-03, 12:44:42
Köszi a linket ezt leszedem és ha jobb a feliratuk mint az Ayu-é akkor ezt fogom leszedni.

Szerintem nincs különbség minőségben.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire

Jó ez az anime nekem tetszik :jee: /megint egy jó kis anime amire Lazzaret hívta fel a figyelmemet, köszi :merci: /

Érdekesen alakul a történet, az 5. részben már kiderült hogy mi is konkrétan Honoka képessége, vagy legalábbis hogy mi az egyik.
Emiatt tud ketté vágni 2,5 m-es robotokat is... hmmm... ilyen erő nekem is kéne :szemuveges:

Kíváncsi vagyok hogy Iks-nek mi is a valódi célja, meg hogy honnan jött, meg hogy tud-e ideges lenni egyáltalán...
/ ez az állandó mosoly kicsit irritál engem :P /

Úgy látszik az eddigiek alapján, hogy egy jó kis akciódűs anime lesz ez amiben vannak poénok /mellnagyobbítás... na az nagyon :lul: volt/
és vannak komolyabb részek is.

Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

chilip

rakja már fel vki pls a The Third-et ftp-re!

Draconire

És kijött a 6. rész! Na ez a sub-os csapat nem semmi, gyorsan dolgoznak  :smile: :jee:

The Third - 06.avi
The Third - 06.mkv

Lazzaret

Már szedem is :)


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

:respect: :)

Hány rész van eddig kinn?!
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

6 subbolva és rawosan.


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Ja, azt hittem ezzel is el vannak maradva mint a Black Lagoon-al.
A 6. rész sem okozott csalódást, bár meg kell hagyni, hogy eddig semmi eget rengetőt nem mutatott ez az alkotás sem, na mind1 azért tetszik (Honokanak eszméletlen hülye fejeket tudnak rajzolni) :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire

#27
A 6. rész is jó volt, Honoka már kezdi megmutatni hogy mit is tud :smile:
Mondjuk az érdekes hogy leszáll a bolygóra egy idegen, aki nem is tagadja hogy az, meg mindenféle titokzatos gyógyító ereje van,
de valahogy nem igazán foglalkoznak vele  :confused:
Jó jó, a The Third-et érdekli hogy mit is akar, de csak a háttérből figyelik.
Bár ha gyorsan elkapnák akkor az túl egyszerű lenne. :muhahah:


Quote from: Nevl on 2006-06-06, 00:39:23
(Honokanak eszméletlen hülye fejeket tudnak rajzolni) :)
Az a legjobb benne, hogy nagyon jól tudják időzíteni, most is befigyelt egyszer :D

Ui.: Mivel nagyon megtetszett ezért időközben leszedtem az opening zenéjét akit érdekel itt megtalálhatja

Nevl

Hát, amikor a doki behívja magához mellnagyobbító műtétre az meg tüzet fog jót röhögtem :D
Azért kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki Iks és Honoka kapcsolatából... barátság, szokásos szeretjük egymást de nem mondjuk ki, tökölünk, pöcsölünk stb, vagy (nem találom a kettyintős smiley-t :D )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Most csak én vagyok vak és béna, vagy tényleg nem jött még ki a 7. rész?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!