Main Menu

Kamisama Kazoku

Started by Lazzaret, 2006-05-21, 20:07:51

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Egy új romantikus Shojou vigjáték. Ahogy a címe is mutatja Isten családját mutatja be akik a földön élik minden napjaikat. A történet isten fia és a mellé kirendelt őrangyala körül játszódik. A fiú Samatarou középiskolába jár, ugyanebbe az osztájba jár Tenko-chan is aki a testvéreként nőt fel de ő igazából Samatarou őrangyala. Történetünk egy forró nyári napon kezdődik a suliban ahol Samatarou a lányok piros tornanadrágjára kezd el gondolni. Erre mint kívánságként a tanár felugrik az asztalra azt üvőltözve a megrendült osztálynak hogy ő imádja ezeket a nadrágokat és bizonyitás képen letolja a nadrágját. Persze Tenko-chan egyből tudja mi is történt. Azonnal rárival Samataroura. Hirtelen elködösül körülöttük a világ és a semmiből előtünik maga az isten Samatarou apja. Persze azonnal teljesítette fia gondolatát és a tanárra varázsolta a nacit és elborította az elméjét. Kissebb vita után amit a többiek csak néma szójátéknak néznek elindulnak hazafelé. Samatarou szóvá teszi azt Tenko-channak hogy egyedül menjen haza mert a többiek azt beszélik róluk hogy randiznak. Itt betopan a képbe Samatarou és Tenko egyik osztálytársa aki a fiút a játékterembe invitálja. Persze ezt Tenko nem hadja annyiba és próbálja jobb belátásra ütni (szó szerint :) ) és azt is hozzáteszi hogy ez az ördög megtestesülése. Ekkor feltünik Samatarou nővére aki egyből elvonja az osztálytársuk figyelmét igyhát Tenko elráncigálja a hösünket. Egy parkban beszélgetnek gyerekkorukról. Tenko elmondja hogy amig kicsik voltak Samatarou nagyon kedves volt de ahogy felnőt sokkal szívtelenebb lett. Amikor hazaérnek a család már a piros női tornaruciba várja őket( a mama, a kishúg, a nővér és még a papa is :D szép látvány). Azonnal áttérnek a spirituális világba egy kis sport eseményeket tartani. Mikor vége Samatarou felmegy duzzogva a szobájába. Tenko a fiú kedvencét készítette el Sukiyakit, de bárhogy kérik nem jön le enni. Este mikor már alszik a papa és a mama rátörnek Samatarora hogy ugy mint régen hármasban aludjanak. Persze azonnal kizavarja őket, véletlenül a papa magánhadja a takarót és bedobja a konyhába. Samatarou mivel felkeltették lemegy megenni a maradékot. Mivel már tudja hogy Tenko miatta fáradozott ennyit elmosogat. Akkor veszi észre hogy Tenko bebugyolálva a srác takarójával ott alszik a konyhában. Másnap suliba egy új diák jön egy gyönyörü lány( igen tudom nagyon sablonos). Azonnal megtetszik Samatarounak. De ez láthatóan szíven üti Tenko-chant.

Na ez volt az első rész. Pár jeleneten jókat nevettem és ez az istenes feldolgozás is érdekes lehet. Majd hamarosan kiderül mi is lesz belőle. Nekem eddig nagyon tetszik. :cool:


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

Kösz hogy felhívtad erre az anime-re a figyelmemet! :merci:

Nagyon tetszik az alapfelállás, ebből a történetből még rengeteg poént ki tudnak hozni  :D
Tipikusan a 'vigyázz, hogy mit kívánsz' helyzetben van Samatarou, ami már most kiderült hogy milyen veszélyes tud lenni :D


Lazzaret

Pontosan :D Ez volt az egyik dolog az alapötletben ami megtetszet :) Tényleg jó a kérdés az anime elején: Vajon az emberek mit kívánnának istentől ha teljesítené a kívánságukat?


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Hát ez marha jó!!! Nagyon tetszik ez az anime :) Tényleg nagyon jó pofa a szituáció és ötletesen vannak megoldva a dolgok. Amúgy ha Isten ilyen lenne akkor nagy szarban lennénk :D

Draconire

Kijött a 2. rész! Érdemes megnézni ;)
Itt a link hozzá

Szegény Samatarou megint szívott egyszer-kétszer :lul:
Meg ha én mikor hazaérek ilyen kép fogadna akkor elájulnék, az biztos  :D
A strandos rész az meg teljesen  :lol: volt, főleg amikor a csajok elkezdik imádni :D

Lazzaret

Már lejött de még nem volt időm megnézni. Tuti jó lett :D


www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

#7
Itt a 3. rész!

szerk.: Sikerült megnéznem, és mit mondjak, hozta a formáját :D
          Samatarou ismét kapott egy kis segítséget szerelmi életében, ezúttal Meme-től :D
         
          [spoiler]A vége viszont érdekes furdulattal zárult, Samatarou ember akar lenni, és ez azt jelenti, hogy Tenko-ra mint őrangyalra már nincs szükség. Kíváncsi vagyok hogy fog alakulni ez a dolog.[/spoiler]

Lazzaret

Nemsokára neki ugrok azt majd véleményezem :)


www.arkangyalok.uw.hu

Sancho

Tényleg fain anime!!! Sok jo poénnal... A strandos jelenet meg a szerelem rulet meg rulz! Nagyon cuki még az anygal csajnak a ki gözölgései  :lol: naon eltalálták... :) Aszem ez az anime be került a végig nézni listámba az első 3 rész után... Csak, hogy soha nem ürül ki a listám, de bezzeg a vinyo meg telik!!! :bruhuhu:

Draconire

#10
Kijött a 4. rész!
Csak gondoltam szólok ;)

ui.: Na ez a rész se volt semmi, úgy tűnik azért tudnak újat , nem csak az 'isteni segítség'-el való poénkodásra terjed ki ez az anime. :smile:
     Az a motoros rész nekem különösen tetszett  :smile:
     Na de a legnagyobb poén szvsz az volt amikor Meme-re azt mondta Samatarou hogy ő a legjobb, erre Meme visszakérdez: Mivagy te, pedofil? :D
    :lol:

Nevl

Jó rész volt, de erősen gyerekes is... csak ez nem tetszik benne.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

Haha. nagyon bejönn az anime. Tenko-chan hihetetlen kawaii.:)
Kösz Lazzaret a tippet! +1 Karma!

Draconire

Quote from: Nevl on 2006-06-09, 17:40:21
Jó rész volt, de erősen gyerekes is... csak ez nem tetszik benne.
Majd csak megkomolyodnak  :smile:
Sokáig azért nem kéne húzni ezt a 'hogy valljam be a szerelmem' dolgot ::)
Ha jól láttam az openingben meg van valami kaszás valaki, ki tudja, lehet hogy még harcok is lesznek?

Nevl

Quote from: Gmer on 2006-06-10, 17:53:19
Quote from: Nevl on 2006-06-09, 17:40:21
Jó rész volt, de erősen gyerekes is... csak ez nem tetszik benne.
Majd csak megkomolyodnak  :smile:
Sokáig azért nem kéne húzni ezt a 'hogy valljam be a szerelmem' dolgot ::)
Ha jól láttam az openingben meg van valami kaszás valaki, ki tudja, lehet hogy még harcok is lesznek?

A bevallásra nem nagyon kell várni, mert ha jól vettem ki [spoiler]akkor Kamyama megcsókolja Tenkot a 4. rész végén[/spoiler] :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire

Quote from: Nevl on 2006-06-10, 23:10:47
A bevallásra nem nagyon kell várni, mert ha jól vettem ki [spoiler]akkor Kamyama megcsókolja Tenkot a 4. rész végén[/spoiler] :)

[spoiler]De sztem még a másik csaj vissza fog jönni, szóval biztos lessz itt még kavarás.[/spoiler]

Nevl

Quote from: Gmer on 2006-06-10, 23:13:34
Quote from: Nevl on 2006-06-10, 23:10:47
A bevallásra nem nagyon kell várni, mert ha jól vettem ki [spoiler]akkor Kamyama megcsókolja Tenkot a 4. rész végén[/spoiler] :)

[spoiler]De sztem még a másik csaj vissza fog jönni, szóval biztos lessz itt még kavarás.[/spoiler]

Az fájna...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire

Az openingben elég sokat szerepel ebből valszeg az következik hogy ilyen könyen nem engedik el.
Majd kiderül, mindenesetre arra a kaszás valakire kíváncsi vagyok  :smile:

Lazzaret

Hű ez a 4. rész is ott volt. Hamar rájött emberünk mien is embernek lenni :D Éhes vagyok! :D De a végén a motoros jelenet az nagyon ott volt. Amikor kinyilnak Tenko szárnyai sz nagyon ott volt. És a végén a kis gőzfelhő már otthon amikor megkapja a srácól a zenegépet az is nagyon kawai volt ;)


www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

Igen az a gőzeregetés, nagyon aranyos szokott lenni, főleg amikor nem tudja megállítani :smile:

Lazzaret

Jaja azon jót röhögtem :lul: A kis féltékeny :)


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Mikor jönn ki az 5. rész?-.- Alig várom, hogy Tenko, hogy reagálta le a dolgot.:)(mármint a gőzölgésen kívűl.:))

Draconire

Mi van már???
Most látom kint a 6. részt rawban de az 5 subosan még sehol  sincs? :bruhuhu:

Alkyra

Quote from: Gmer on 2006-06-25, 10:48:22
Mi van már???
Most látom kint a 6. részt rawban de az 5 subosan még sehol  sincs? :bruhuhu:

Hogy hol van? Vlhol a szerkeztők gépén.A szerkeztők meg valahol vízközelben.XD
Tod nyár van.:) Ilyenkor csak a legelvetemültebb emberek maradnak a meleg szobában.:)
Szal ilyenkor mindig lelassulnak a subbok. Nyugi. Majdcsak kijönn.:)
Bár lehet, hogy dobták a projectet.(le lett licenelszelve vagy vlm hasonló történhetet)
Így már nem subbolják. Kis millió oka lehet.:)

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2006-06-25, 18:33:38
Quote from: Gmer on 2006-06-25, 10:48:22
Mi van már???
Most látom kint a 6. részt rawban de az 5 subosan még sehol  sincs? :bruhuhu:

Hogy hol van? Vlhol a szerkeztők gépén.A szerkeztők meg valahol vízközelben.XD
Tod nyár van.:) Ilyenkor csak a legelvetemültebb emberek maradnak a meleg szobában.:)
Szal ilyenkor mindig lelassulnak a subbok. Nyugi. Majdcsak kijönn.:)
Bár lehet, hogy dobták a projectet.(le lett licenelszelve vagy vlm hasonló történhetet)
Így már nem subbolják. Kis millió oka lehet.:)

Ez az orz fórumáról: "It's summer, the staff are all taking vacation at various times so some releases may be slower."
Ez meg a kamisabu főnökétől: "Anyway, I've decided to formally drop it unless orz slows down beyond what I think is reasonable."
:frown:

Draconire

Quote from: Zsiga on 2006-06-25, 21:55:50
Ez az orz fórumáról: "It's summer, the staff are all taking vacation at various times so some releases may be slower."
Ez meg a kamisabu főnökétől: "Anyway, I've decided to formally drop it unless orz slows down beyond what I think is reasonable."
:frown:
*kétségbeesetten a földön kúszó smylie*
:bruhuhu:
Pedig ez olyan király anime!
Meg minek vakációzni? Maradnának otthon a légkondis szobában  :grrr:

Draconire

#26
Kijött az 5. rész!
És a jó hír hogy egy másik csapat is csinálja és az nemsokára kiadja a 6-7 részt.


Szerk.: Jó kis rész volt!
Tenko nagyon kawaii ^^
Szegény hősünk családja meg...no komment  :muhahah:

Fura, de pont az utolsó mondat az ami a legérdekesebb volt az egészben, majd meglátjátok mire gondolok :D
/lesz egy kis  :wtf: az biztos   :D/

Zsiga


Draconire

Quote from: Zsiga on 2006-07-11, 11:51:08
Ep. 6
Jó tudni hogy más is nézi még rajtam kívül ^^
Ez a rész tiszta poén volt, ahogy a gyereket megpróbálták állandóan elrejteni :lul:

És mellékesen eléggé kezd megkomolyodni a történet, kíváncsi vagyok hogy ki az a tolószékes lány, és hogy milyen álmokról beszélt.

Christian

Én meg remélem,hogy nem vált majd át drámába. Kár lenne ha egy ilyen ötletet átvinni drámába.