Utazgatás

Started by Ramiz, 2005-04-26, 20:46:00

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#450
Quote from: kikuchiyo on 2011-02-08, 00:40:45
Quote from: Kvikveg on 2011-02-08, 00:27:56
Konnektor es dugo.

Sad power outlet is sad. :(
:lul:
Ja, es ha figyeled: a bal oldali luk nagyobb. Ha nem foldelt dugasz van, akkor csak egyfelekeppen lehet bedugni. Ezen eloszor neztem egyet, de a gyarto igy legalabb tudja hova megy a fazis.

Quote from: Próféta on 2011-02-08, 00:53:28
A mosdónál véletlenül nem diszjunkt a hideg és a meleg csap? Az szokott még lenni az ilyen tipikus brit birodalmi 50 éve felújítatlan lakásokban :)
Azt szerencsere megusztuk, itt majdnem jo kevero egykaros csaptelep van. Azert majdnem, mert ha elzarom, akkor mindig kozepre megy, es kicsit nehez beloni vele a jo poziciot. De az meg elmegy.
Igazabol a tulaj minimalkoltsegen epitgette a hazat, anno amikor folepitettek, akkor csaladi kalakaban keszult. A minoseg ennek megfelelo. Bar ahhoz kepest meg tokjol megcsinaltak.
Amin leakadtam, hogy ha a pinceben felnezek, akkor latom a keresztleceket, ami tulkepp a nappali. Remelem, hogy nem a parketta also felet latom, de nem kizart.

Ja: kilincsekbol lattunk par tipust a boltban, es ugy vannak formazva, mintha fejjel lefele lennenek. Ilyen. De szerencsere volt kevesbe ufoid is, mint ami itt a hazban van. Az a szokasos egyenes kilincs, semmi extra.

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Próféta on 2011-02-08, 00:53:28
A mosdónál véletlenül nem diszjunkt a hideg és a meleg csap? Az szokott még lenni az ilyen tipikus brit birodalmi 50 éve felújítatlan lakásokban :)
Na igen, mikor voltam Angliában, én is néztem, hogy WTF? Aztán világosítottak fel, hogy úgy szokták, hogy bedugják a dugót és folyóvíz helyett a kívánt hőmérsékletűre kevert vízben mosakodnak.

Mellesleg azon az ablakon én is néztem. Kész energiapazarlás ez a tolóablak. Úgy tűnik, nem csak az USA, de kedves északi szomszédja is előszeretettel pocsékolja az energiát... :ejj:

motifator

Na itt minden ugyanolyan, mint Kvikveg fényképein. És minden igaz, amit írt, a középre elzáródós csapteleptől az ablakokon át a hosszabbítóig. Annyi, hogy nekem a hotelben volt olyan csaptelep, a lakásban sokkal viccesebb van. Jobbra-balra tekerve állítom a hőmérsékletet, kihúzva nyitom meg és benyomva zárom el. Majd csinálok róla egy fotót valamikor, ha már Kvikveg így belelendült :)

Nálam annyi a hír, hogy pénteken csőtörés volt, mert olyan ügyesen van megcsinálva a ház, hogy az erkélyen egy kis zárható helyiségben van a mosógép meg a szárító, az erkély meg definíció szerint a lakáson kívül van, szal nincs fűtés, a csövek meg elfagytak. De nem csak nálam, majdnem az összes lakás erkélyéről ömlött a víz. Ja, ha már pazarlás, egész nap folyt a víz, és csak estére jelent meg egy vízvezetékszerelő, hogy elzárja a lyukakat. A napokban jönnek, hogy rendesen megcsinálják, addig nincs mosógép. Még szerencse, hogy az utolsó pillanatban kimostam mindent, mielőtt szétverték az erkélyt és elzárták a csöveket.
Ez a szárító amúgy remek dolog, fél óra alatt minden totál száraz, és nem tudom, hogy hogy csinálja, de semmi se gyűrött, nem kell vasalni. Sőt, még mintha minden puhább is lenne tőle, de lehet, hogy ezt csak haluztam. Amit viszont nem haluztam, hogy összemegy tőle minden ruha, pedig a legkisebb beállításokat használtam. Nem nagyon, csak annyira, hogy a pont jó M-es pólóim most pont kicsit kisebbek, mint szeretném. Nem hordhatatlan kategória, de nem szabad nagyon nyújtózkodni benne, mert kilátszik a köldököm, ami amúgy lányoknál nagyon szexi, de nálam nem biztos. Szal megtanultam, hogy innentől kezdve L-es kell mindenből, még ha a próbafülkében kicsit nagynak is látszik, az első mosás-szárítás után tökéletes lesz.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Jo hogy mondod a szaritogepet, ezekutan kerulom majd messzirol. XD
Eszembe jutott errol, hogy itt fregoli az nem nagyon van. Bar tesomek tudtak beszerezni, tehat nem lehetetlen. De az altalanosan megszokott megoldas a szaritogep.
Ezert van az, hogy a filmben fohosunk elmegy a mosodaba, konyvet olvasgat mosas kozben, aztan hazaviszi a fluffy tiszta ruhakat. Illetve tudtommal letezik olyan is, hogy kozos mosokonyha, hazon belul.

A gazdag kornyek-normal kornyek-csoro kornyek itt kicsit mas.
Gazdagek: nagy telek, rajta oszlopos, tornacos, lepcsos nagy haz (vagy kis kastelyka). Kinezetre elmegy, de nem olyan szep es arányos, mint pl a Rozsadombon a villak.
Kozepesek: kisebb kert, kisebb haz, tornacka es oszlopok persze vannak. Es garazs.
Kicsit kevesbe penzes: zsebkendonyi kert, es a haz kb mint az otthoni nyaralo. Talan meg ide lehet venni a condo-t is: itt tobb haz van kozos teruleten, nincs kerites meg ilyenek. Szepek amugy, en mint nem kertbuzi valoszinuleg egy ilyet fogok kinezni.
Van meg epp diplomasoknak vagy diakoknak ketemeletes hazsor, otthon teljesen OK lenne, talan az auto elhelyezese lehet gond. Bar meglepne...
Csorobb: nincs garazs.
Csoroek: panelhaz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Keszulok a KRESZ vizsgamra, es egyelore a "Hannibal of the roads" titulus illik ram, 70%os talalati arannyal.
http://g1test.com/g1test/
Najo az sem segit, hogy nem seggeltem be mindent, es ilyeneket kerdeznek tolem, mint az antialkoholista szekcio kepviselojetol, hogy "hany buntipontot kap On, ha 0.05% alkoholszintje van G1 vagy G2 jogsival"? Bleh.  :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#455
Quote from: Kvikveg on 2011-02-08, 22:56:19
Keszulok a KRESZ vizsgamra, es egyelore a "Hannibal of the roads" titulus illik ram, 70%os talalati arannyal.
http://g1test.com/g1test/
hány kérdéses ez a teszt?? legalább 70 kérdésre válaszoltam már, volt olyan kérdés, amit már harmadszor tett föl...

és vagy még nem válaszoltam egyetlen kérdésre se rosszul, vagy a teszt rossz, mert még egyszer sem javított ki...

szerk: aham, szóval exit és utána van a kiértékelés.
kár hogy nálam ez se működik, mert mindenre 0-t írt :)
5 perc a kukába

Darkstar

Quote from: Fazék on 2011-02-08, 23:21:17
hány kérdéses ez a teszt?? legalább 70 kérdésre válaszoltam már, volt olyan kérdés, amit már harmadszor tett föl...

és vagy még nem válaszoltam egyetlen kérdésre se rosszul, vagy a teszt rossz, mert még egyszer sem javított ki...
Én is elkezdtem és olyan lol kérdéseket tett fel...
Pl mit csinálj piros lámpánál
a) Lassíts
b) Állj meg és ints a gyalogosoknak, hogy mehetnek majd haladj tovább
c) Állj meg és haladj tovább, ha tiszta az út
d) Állj meg, várd meg a zöldet és haladj tovább, ha tiszta az út.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Fazék: ne a next-et nyomd ha valaszolsz, hanem az OK-t. A Next jelentese: "uj kerdest kerek".
Ja, hulyesegek is vannak. Mar elegge unom a lejton parkolos kerdeseket is.  ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2011-02-08, 23:56:30
Fazék: ne a next-et nyomd ha valaszolsz, hanem az OK-t. A Next jelentese: "uj kerdest kerek".
új agyat kérek

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2011-02-08, 23:59:21
Quote from: Kvikveg on 2011-02-08, 23:56:30
Fazék: ne a next-et nyomd ha valaszolsz, hanem az OK-t. A Next jelentese: "uj kerdest kerek".
új agyat kérek
Akkor en meg ismerosom is. Mindketten ugyanigy megszivtuk.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Nekem is kell majd jogsit csinálni, csak még várom, hogy legyen social security number, ami még vagy 1-2 hét, mire elkészül. De nézegettem már online teszteket, és sajnos le kell ülni majd tanulni. Hiába vezetek gond nélkül a magyar jogsimmal itt, azt például nem tudtam, hogy vasúti átkelő előtt legalább 15, legfeljebb 30 láb távolságra kell megállni. Vagy mondjuk hogy ha iskolabuszt látok villogó lámpákkal, akkor akármelyik oldalán is vagyok az útnak, addig állni kell, amíg az iskolabusz el nem indul, vagy a bus sofőrje vagy az átkelést felügyelő stoptáblás emberke nem int, hogy mehetek.

Amúgy 1 évig vezethetnék a magyar jogsimmal, csak egy rakás dolog macerás, ha nincs semmilyen "state ID"-m. Már volt olyan bolt, ahol semmilyen igazolvánnyal nem tudtam venni egy 6-os pakk sört, hiába mutogattam útlevéltől kezdve mindent. Azzal nincs is gond, hogy kérik az igazolványt, itt a kopasz ráncos 70 éves papa is mutatja az ID-t, ha alkoholt vagy dohányárut vesz, mert egyszerűen ez a szabály és kész. De pl. ugyanannak a láncnak egy másik boltjában, ami ugyanazon az úton van vagy 3 mérfölddel odébb simán elfogadták a magyar jogsimat, csak sose találják rajta a születési évet, mindig úgy kell mutogatni meg magyarázkodni.
Ugyanez van bárokban is, mindenhol kérik az igazolványt a bejáratnál, akármennyinek is nézel ki. Az útlevelemet nem szívesen hordom magamnál, mert zsebben nem fér el, meg beletűztek egy lapot amikor bejöttem Amerikába, ami félig kilóg, így aztán szakad meg gyűrődik. De szerintem csúnyán néznének rám a rendőrök, ha igazoltatni akarnának, ezért ott van a hátizsákomban az útlevél, és legtöbbször nálam van a hátizsák, de akkor is, jobb lenne valami itteni hivatalos igazolvány, ami lehetőleg nem egy rohadt nagy füzet kilógó papírokkal, hanem sima plasztikkártya, ami elfér a tárcámban.

Az a vicces amúgy, hogy itt a forgalmi vizsgára saját kocsit kell vinni. Tehát jogsi nélkül kell elvezetned a vizsgahelyig, hogy ott a saját kocsidban vizsgázhass :) Ok, persze megkérhetsz valakit, hogy vezessen neked odáig, de akkor is vicces. Arról nem is beszélve, hogy nekem nem lesz még kocsim április közepéig, most már bérelt kocsim sincs, péntek óta buszozok, így nem tudom, hogy hogy fogok majd vizsgázni. Vagy bérelek egy kocsit egy napra és azzal megyek el, vagy nemtom, megkérek egy kollégát, hogy jöjjön el velem vagy valami.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Noigen, az itteni rendszeren is latszik, hogy a helyi gyerekekre (16+) talaltak ki:
- irasbeli vizsga 2x20 kerdes 20 tabla 20 szituacio/etc
- utana van G1 jogsid es vezethetsz ugy, hogy melletted egy mar 4 eve vezeto ember ul. Semmi vezetestanulas meg ilyesmi. Hm.
Ez tart egy evig.
- utana vizsga, akkor mar G2 jogsid van, na ott mar nem kell, hogy melletted legyen valaki, de vannak meg megszoritasok, de latszik, hogy a partyzos ifjusag megfekezesere. Ez is egy ev.
- es megegy vizsga, akkor mar G jogsit kapsz, na azzal mar autopalyara meg mindenhova mehetsz.

Nekem egy mazlim van, el lehet fogadtatni a kulfoldi tapasztalatot (ha mar a magyar jogsit nem, hurra), es igy nem kell kivarnom eveket mire tudok normalisan vezetni.
Szoval atlag Janinak ket ev megszerezni a full jogsit. Ebbol persze az elso ev a huzos, mert mivan ha nincs itt senkid?
Az alapjan, hogy tesomat otthoni 15 ev balesetmentes naponta vezetes utan meghuztak, es nem kapott kapasbol G-t, hat... ez elmond valamit az itteni rendszerrol. A vezetesi vizsgan csak a delikvens meg a vizsgabiztos van bent a kocsiban, tehat semmi kontroll nincs, ha akar meghuz. Jo, mi?
Itt is a sajat kocsival kell vizsgazni menni, de tudtommal lehet a kozpont kocsijat is hasznalni.

En mar az otthoni vizsgat is utaltam, egyaltalan minden vizsgat utalok igy egyetem utan. Vezetni meg mindig is feltem (kinyirok valakit, tonkrevagom a kocsit), szoval nem mondhatnam, hogy orulok ennek. Az egyetlen pozitivum az lehet, hogy ha megszokom a mi kocsinkat, akkor nem egy olyannal kell vezetnem amit csak parszor lattam. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#462
Na, holnap megyek irasbelire. Tessek szurkolni.
Ma bementem, megetettem veluk, hogy '96 ota vezetek (haha) aztan elinteztuk a papirozast a holnapi teszthez.

Ma megjott a VISA kartyam is eeees elirtak a nevemet rajta. ZS-bol lett SZ. De akkor a PIN levelen ami kulon, elsonek jott, azon meg miert volt jo a nevem??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2011-02-09, 21:00:37
Ma megjott a VISA kartyam is eeees elirtak a nevemet rajta. ZS-bol lett SZ. De akkor a PIN levelen ami kulon, elsonek jott, azon meg miert volt jo a nevem??!
Ez ismerős. Én is rendszeresen Balasz voltam, mikor külföldiekkel emailezgettem. :) Lengyel kollega is el szokta írni.

Amúgy te simán el is hagyhatod a keresztnevedből a Z-t és úgy még nem is fog feltűnni, hogy külföldi vagy. :)

Kvikveg

Quote from: Moha on 2011-02-09, 22:20:18
Quote from: Kvikveg on 2011-02-09, 21:00:37
Ma megjott a VISA kartyam is eeees elirtak a nevemet rajta. ZS-bol lett SZ. De akkor a PIN levelen ami kulon, elsonek jott, azon meg miert volt jo a nevem??!
Ez ismerős. Én is rendszeresen Balasz voltam, mikor külföldiekkel emailezgettem. :) Lengyel kollega is el szokta írni.

Amúgy te simán el is hagyhatod a keresztnevedből a Z-t és úgy még nem is fog feltűnni, hogy külföldi vagy. :)
Jojo, levelezesnel meg talan ok, de bankkartyan??! Amugy meg nem ertem, naluk nem szokas megtanitani a gyereknek, hogy mas nevenek elirasa verbeli tahosag? Nekem meg ezt tanitottak. Minimalis odafigyeles kell hozza...
Ma leadtam, egy het mulva jon a potpeldany. Ami szerintem ket het lesz.
Mindenesetre ma a KRESZre befizetesnel felavattam a debitkartyamat. Gondoltam inkabb most tokoresszek a fizetesnel, es nem mondjuk az ABCben amikor allnak mogottem. XD Hat eltartott egy ideig, mire lehuztam, ok-t nyomtam, kivalasztottam, hogy milyen tipusu a szamla (credit vagy saving - ez is ujdonsag) aztan jott a szokasos kod, OK. Erdekes, hogy van rajta chip is, megis a magnesszalagot kertek hogy hasznaljam. Hm.

Jaja, ha sokat eltevesztik tuti nevvaltoztatas lesz.  :mad:
Ezen rohogtunk az egyik nemet projektnel az osszes odatartozo magyar kollega neveben volt vagy sz vagy zs.  A szivatas teteje. :D
Amikor meglattak, hogy az egyik kollega neve Dömötör, azert elegge kikerekedett a szemuk.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Jelentem, sikerult az irasbelim, 2 hibaval a szituacios-buntis szekcioban.
Csinaltam tegnap meg ma fotokat, itt van par tegnapi tegnapelotti. Tegnap nem nagyon ment a proxyval a forumeleres...

Egy valodi indian haza
Utcakep1
Utcakep2
Utcakep3
Nem tudom mi ez a kek epulet, de erdekesen nez ki.
Utcakep Dirt Busters feliratu kocsival. XD
Sin City - eloszor a film jutott az eszembe, de az XXX felirat helyretett eleg gyorsan.
Gondolom sokan kerestek a 84es hazszamot nala.
Szennyiztelep, visszafogott nevvel.
Bar inkabb igy tudnam elkepzelni.
Kutyapark. Jooo nagy.
A kanadai zaszlo a szennyvizteleprol sem hianyozhat.

Es ha nem tojik be a net, akkor mindjart kaptok olyan jegcsapokat, hogy uff.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#466
Nnna. Itt vannak a tegnapi kepek.
A jegcsapkepzodes itt altalanos jelenseg. Alig lattam hazat amin ne logott volna. Lattunk meg karvastagsagu, meg csatornatoro peldanyokat is, azokrol majd kesobb keszitek kepet ha tudok.
Jegcsapok1
Jegcsapok2
Automatrica: life is full of disappointments
Jegcsapok3
Jegcsapok4
Jegcsapok1 keso delutan
Jegcsapok1 keso delutan2
Jegcsapok5
Jegcsapok6

Tegnapi elmeny volt meg a bankbol: otthon ha pl nemetekkel beszeltem, a  "send money to XY" boven eleg volt annak kifejezesere, hogy atutalok neki penzt. Itt erre kicsit meglepetten nezett a pultos, majd rakerdezett, hogy "transfer"? Szoval most megtanulhatok valasztekosan beszelni. Vegulis logikus, otthon sem "kuldom" a penzt, hanem "atutalom".
Vajon hulyrebevandorlonak neztek vagy hulyebevandorlonak neztek?  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Kék épület...holland vendéglő...wtf? :D
Nagyon nem úgy néz ki mint egy vendéglő. :D

Cloud

A tetkószalon nagyon állat ahogy kinéz.  :whoah:

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2011-02-11, 19:11:17
jegcsapok
jut
is
eszembe

Ez Alpe d'Huez, ahol síeltem. Lejjebb ilyesmi a látvány (legalábbis az egyik részén, mert hatalmas a síterep, több mint 250km-es pályarendszerrel), feljebb meg ilyesmi. Ez pedig egy kép az éjszakai síelésről (pontosabban előtte, amikor még nem volt igazán sötét).

Jogi nyilatkozat: a vacak mobilos kép az enyém, de a többit tettestárs követte el.

.Attila


Kvikveg

Atkoltoztem ide
http://london-on.blogspot.com/
mivel rokonoknak es egyeb ismerosoknek is mutogatom, es mar faraszt, hogy otven helyrol kell osszehalasznom az infot es nem emlekszem mar kinek mit mondtam el...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 21:47:15
Atkoltoztem ide
http://london-on.blogspot.com/
mivel rokonoknak es egyeb ismerosoknek is mutogatom, es mar faraszt, hogy otven helyrol kell osszehalasznom az infot es nem emlekszem mar kinek mit mondtam el...
blogfigyelés fölvéve,
also: canada háttér - adblock, adblock- canada háttér

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2011-02-13, 22:12:27
Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 21:47:15
Atkoltoztem ide
http://london-on.blogspot.com/
mivel rokonoknak es egyeb ismerosoknek is mutogatom, es mar faraszt, hogy otven helyrol kell osszehalasznom az infot es nem emlekszem mar kinek mit mondtam el...
blogfigyelés fölvéve,
also: canada háttér - adblock, adblock- canada háttér
Ehh igen, kene valami normalisabb. :/
Majd ha lesz otletem ra...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 23:29:23
Quote from: Fazék on 2011-02-13, 22:12:27
Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 21:47:15
Atkoltoztem ide
http://london-on.blogspot.com/
mivel rokonoknak es egyeb ismerosoknek is mutogatom, es mar faraszt, hogy otven helyrol kell osszehalasznom az infot es nem emlekszem mar kinek mit mondtam el...
blogfigyelés fölvéve,
also: canada háttér - adblock, adblock- canada háttér
Ehh igen, kene valami normalisabb. :/
Majd ha lesz otletem ra...
Egyszínű?  :redface:
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2011-02-14, 01:40:35
Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 23:29:23
Quote from: Fazék on 2011-02-13, 22:12:27
Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 21:47:15
Atkoltoztem ide
http://london-on.blogspot.com/
mivel rokonoknak es egyeb ismerosoknek is mutogatom, es mar faraszt, hogy otven helyrol kell osszehalasznom az infot es nem emlekszem mar kinek mit mondtam el...
blogfigyelés fölvéve,
also: canada háttér - adblock, adblock- canada háttér
Ehh igen, kene valami normalisabb. :/
Majd ha lesz otletem ra...
Egyszínű?  :redface:
Tessek. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2011-02-14, 02:35:05
Quote from: NLZ on 2011-02-14, 01:40:35
Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 23:29:23
Quote from: Fazék on 2011-02-13, 22:12:27
Quote from: Kvikveg on 2011-02-13, 21:47:15
Atkoltoztem ide
http://london-on.blogspot.com/
mivel rokonoknak es egyeb ismerosoknek is mutogatom, es mar faraszt, hogy otven helyrol kell osszehalasznom az infot es nem emlekszem mar kinek mit mondtam el...
blogfigyelés fölvéve,
also: canada háttér - adblock, adblock- canada háttér
Ehh igen, kene valami normalisabb. :/
Majd ha lesz otletem ra...
Egyszínű?  :redface:
Tessek. :/
Köszi. :\
[reserved]

Nakedape

my old style
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.