Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: motifator on 2008-08-28, 15:26:56
Asszem többet nem hozom fel ezt a témát, mert tera még dührohamot kap és megáll a szíve.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen mélyen gyökerező gyűlölet lesz a reakció :D
Valamiért egyszerűen ezt váltja ki belőlem.  :D A Pokemon, Yugioh, Bleach stb nem tud feldühíteni, de ez igen.  :haha:

Quote from: motifator on 2008-08-28, 15:26:56
Az a vicces, hogy ezt akár magamra is vehetném, ugyanis ha nem dolgoznék napközben, valszeg otthon rontanám a levegőt animézéssel :D
A normális animésekkel nincs is gond (különben mit keresnék még itt?  :haha:), az otakukat gyűlölöm akiknek össz-vissz ez teszi ki az életét. Rájuk alapozva ítélnek meg más animéseket is meg később más szórakozást is ami csak kicsit is eltér a szokványostól. Igen, a LARP-ra gondolok, sokan azt hiszik azok is akik évente 1x, 2x játszanak egyet benne, olyanok mint azok a gyökér otakuk. Nem azt mondom hogy én csak kicsit is normális vagyok a gyúrással meg capoeirával de nem rontom a viselkedésemmel a megítélésüket. (Hisz itt mindenki tudja hogy én vagyok a hülye nem amit csinálok  :D)

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-08-28, 15:44:38
A Pokemon, Yugioh, Bleach stb nem tud feldühíteni, de ez igen.  :haha:
Még jó, ezek teljesen jó sorozatok :)

.Attila

Quote from: sirtomi on 2008-08-28, 16:01:47
Quote from: teraflare on 2008-08-28, 15:44:38
A Pokemon, Yugioh, Bleach stb nem tud feldühíteni, de ez igen.  :haha:
Még jó, ezek teljesen jó sorozatok :)

Ízlések és pofonok.
Bár a Bleach-ből még nem láttam egy részt sem.

sirtomi

Bleach nekem tetszett. Egész kellemes kikapcsolódás volt, Yugioh helyett legyen inkább Dragonball :)

.Attila

Tegnap a Kálvin téren láttam két lányt, az egyik gyanúsan Naruto stílusban viselt fejpántot, de nem ez volt az árulkodó, hanem a két baba, amiket a kezükben tartottak. Csak az egyiket láttam: Vegita volt. Gondolom a másik is az volt vagy Goku, de a baba hajából be lehetett lőni, hogy az is DB.

LittleElf

Quote from: .Attila on 2008-08-28, 17:10:28
Tegnap a Kálvin téren láttam két lányt, az egyik gyanúsan Naruto stílusban viselt fejpántot, de nem ez volt az árulkodó, hanem a két baba, amiket a kezükben tartottak. Csak az egyiket láttam: Vegita volt. Gondolom a másik is az volt vagy Goku, de a baba hajából be lehetett lőni, hogy az is DB.

Bhlöe. A kamikáze-pilóták is fejpántot viseltek, és ők is meg akartak halni...   :uzi:

teraflare: második még ugye lehetek?   :haha:

Engem a yugi is tud azért irritálni. Albérletben hkk-partik alatt mindig pont annak kellett szólnia aláfestő zajhatásként... és mikor XY hatodjára idézte meg a VÉGSŐ KIBERSÁRKÁNYt, kezdtem kiesni a formámból...  :P

Kvikveg

#25566
Quote from: motifator on 2008-08-28, 14:49:27
Valszeg senkit se érdekel, de:
A cégnél az a szokás, hogy a webbel kapcsolatos szervereket játékokról nevezik el. Van megaman (én általában ezen dolgozok, mivel ez a VCM-es dev szerver), bioshock, robocop, guildwars, tetris, duckhunt, pong, meg még egy rakás.
Azt viszont nem tudom megszokni, hogy a search-ös kollégáim éppen arról pofáznak már vagy egy órája, hogy a naruton át kell-e írni a konfigfájlt vagy nem. Egyszerűen nem szoktam hozzá, hogy a munkahelyemen bárki is kimondja azt a szót, hogy Naruto. Főleg nem Karesz vagy Boresz, a két web search-ös srác. Minden alkalommal, amikor kimondják azt, hogy Naruto, valami hülye érzés fog el. Nem értem, de vicces.
:lol:
BME H epulet gepteremben a gepek nyomozokrol voltak elnevezve. Marple, Poirot, Watson stb. Kb 14 gep. Ami a vicces, hogy a masik szinten kb ekkora terembe is sikerult osszeszedni eleg nevet, de ott vegul nem igy neveztek el oket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: LittleElf on 2008-08-28, 21:10:14
Engem a yugi is tud azért irritálni. Albérletben hkk-partik alatt mindig pont annak kellett szólnia aláfestő zajhatásként... és mikor XY hatodjára idézte meg a VÉGSŐ KIBERSÁRKÁNYt, kezdtem kiesni a formámból...  :P
A Naruto nekem is az agyamra megy, a Pokémon meg szimplán nem az én korosztályomnak szól, a jugilyóót viszont néha egészen élveztem, épp azért mert a gyerekkori HKK-meccsek jutottak eszembe róla. :) A Bleach meg meglepően nézhető, pedig nem bírom az ilyen shounen szemetet, mégis megnéztem belőle vagy 100 részt.

kikuchiyo

T. elvtársak,

holnap megkezdem failtúrámat a messzi Holdföldön. Laptopot, PDA-t vagy más kommunikációs eszközt nem viszünk, a telefonom szerintem nem kompatibilis az ottani hálózattal, utcai terminálról meg nem fogok fórumozni, úgyhogy útközbeni élménybeszámolót ne várjatok. A következő kb. két hétben tehát jó trollkodást mindenkinek.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 21:50:23kommunikációs eszközt nem viszünk
Azt viszont nem meséled be nekünk, hogy az újonnan megvett fényképezőgépet sem. Szóval hazatérés után nyomás beszámolót írni, nincs menekvés!

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 21:50:23A következő kb. két hétben tehát jó trollkodást mindenkinek.
Lesz benne részünk, kendnek meg jó utat.

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 21:50:23
T. elvtársak,

holnap megkezdem failtúrámat a messzi Holdföldön. Laptopot, PDA-t vagy más kommunikációs eszközt nem viszünk, a telefonom szerintem nem kompatibilis az ottani hálózattal, utcai terminálról meg nem fogok fórumozni, úgyhogy útközbeni élménybeszámolót ne várjatok. A következő kb. két hétben tehát jó trollkodást mindenkinek.

Ha benézel egy mangacafé-ba, ott lehet netezni. Jó utat :)

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2008-08-28, 12:18:38
Megyek unokatesó esküvőjére, majd vasárnap este I'll be back:ayay:
So, no explanation tiem? :(

Kiku: Mulass jól!

Xzone

Jó utat, Kiku!

Mivel Baggio minden bizonnyal elfelejtette, te mindenképp látogass meg a nevünkben egy pantsu-automatát :D

Member

Ez a Junkies Fansub annyira sz*r, hogy egy paródiasubból többet értenék... (Ai yori)

Amúgy üdv mindenkinek, ne jelentkezzetek anglisztikásnak Szegedre, qrvanehéz volt felvenni Araki-nak a tárgyait és az egyikhez a papírt most küldtem emailben, mert ma mondták az előadáson, hogy nem árt.

Konzulens-jelöltjeim közül az egyik nem nézi az emailjeit (nincs más elérhetősége), a másiknak végre ma megkaptam a mobilszámát, ha az email és a munkahelyi már megszűnt, erre felhívom és szerbbül kapom a pofámba, hogy "jelenleg nem elérhető". :eek:

.Attila

Már vagy a 4. álláslehetőséget kapom iwiw-en, kicsit kezd elegem lenni belőlük.

Member

Mit ajánlanak?

.Attila

Szokásos nagy ajánlatok, csábító fizetés, de nagy valószínűséggel alja munka.
Pénzügyi tanácsadó, wellness termékek marketingje vagy mi a sz@r.
Olyan munkák, amikkel alaposan elcseszheted a karriered rögtön a pályád elején.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 21:50:23
T. elvtársak,

holnap megkezdem failtúrámat a messzi Holdföldön. Laptopot, PDA-t vagy más kommunikációs eszközt nem viszünk, a telefonom szerintem nem kompatibilis az ottani hálózattal, utcai terminálról meg nem fogok fórumozni, úgyhogy útközbeni élménybeszámolót ne várjatok. A következő kb. két hétben tehát jó trollkodást mindenkinek.
Jo utazast kiku!  :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LittleElf

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 21:50:23
T. elvtársak,

holnap megkezdem failtúrámat a messzi Holdföldön. Laptopot, PDA-t vagy más kommunikációs eszközt nem viszünk, a telefonom szerintem nem kompatibilis az ottani hálózattal, utcai terminálról meg nem fogok fórumozni, úgyhogy útközbeni élménybeszámolót ne várjatok. A következő kb. két hétben tehát jó trollkodást mindenkinek.

Jó utat kikuchiyo, vigyázz az alacsony gravitációval!  :smile:

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 21:50:23


Jóvan, de azé hozzá má valami vásárfiátloliját az
itthonragadtaknak. No meg az élménybeszámolót
sem fogja kend megúszni.

Quote from: Member on 2008-08-28, 22:42:43
erre felhívom és szerbbül kapom a pofámba, hogy "jelenleg nem elérhető". :eek:

;D
(amúgy annak a hálózatnak a nyelvén mondja be ezt
a szöveget, amelyiken a készülék ki lett kapcsolva/
kikapcsolódott. Tehát az is simán lehet, hogy csak
nyaral.)

Lythis

Jó utat Kiku!

Member

Vagy csak a helyi romák helyzetét kívánja felmérni, mint tavaly Ukrajnában. :)
Többször be volt kapcsolva, csak kinyomta, és mindig ugyanaz a "dallamas" szerb női hang szólalt meg, szóval szerintem elvan ott, nem ment tovább.

sirtomi

Jó utat kiku!

Kuroi Tenshi

[spoiler=rant]
Ávazz, egy ilyen napot...
Úgy terveztem, hogy a mai megbeszélés után délután
befejezek egy eddig elmaradt feladatot, utána ma már
5-kor befejezem a munkát, és elmegyek cipőt venni,
mert kéne egy tartalék irodábajárós kényelmes-elegáns
cipő; és a héten a túlórák miatt eddig nem tudtam volna
a 8-as zárás előtt érdemben körbenézni.
A múlt heti betegségem nem tudtam rendesen kipihenni,
így ma reggel tök fáradt és gyenge voltam, alig tudtam
felkelni. Próbálom magam összeszedni, rohanok a város
túlvégére egy megbeszélésre. Metrónál rohanok le a
mozgólépcsőn, erre egy vén fasz áll az út közepén.
Hallja, hogy rohanok, megállok, szólok neki, hogy
Elnézést, amire hátrasandít, de nem áll arrébb. szólok
mégegyszer, és harmadszorra is mondom, hogy
Elnézést, arrébbállna? de még erre sem. Rohadt
faszparasztja.
Maratoni megbeszélés 10-től fél4-ig. Étlen-szomjan.
Visszafelé, ha már arra vagyok, vegyek át pár dolgot
a cégnek, és vigyem vissza. Gyalog.
Gondoltam kipróbálom a 105-ös buszt, amivel 3-4
átszállást megspórolhatok. Az a tetves busz gyök2
sebességgel, a város összes dugóját megkeresve,
másfél óra alatt tette meg a menetrendben szereplő
harmincvalahány perces utat.
A gyökkettes sebességet az andrássy úton is tartotta
a busz, így alaposan végignézhettem, hogy néhány
akkora bunkóparaszt, hogy a kapa lóg a szája szélén,
milyen jó csajokkal az oldalán sétál, miközben egy másik
threadben annyiszor felmerült "miért az ilyenekre
buknak, s rám miért nem?" gondolatsor villant át az
agyamon.
Negyed-fél 6 körül érek az irodához. Sejtettem, hogy
már mindenki elment. Azt viszont nem, hogy a kinti
rácsot is bezárja valaki, amihez persze nekem nincs
kulcsom. Így hát álltam ott, fél 6-kor, kezemben a
városon átcipelt cucc, amit így nem tehetek le,
hanem cipelhetek haza és hétfőn vissza; táskámban
pedig az ebédem, amit így nem ehetek meg.
B+.
Hazafelé átszállásnál hirtelen, csak pár másodpercre
erős szél támad. Egy ág hirtelen lehajol és pofánvág.
Szegény embert ugyebár az ág is...
Buszra várni kell. Látom, hogy arrább egy nő próbál
egy babakocsit feltolni egy lépcső melletti rámpán.
Két táska vállaimon, egyik kezemben pár kilós doboz,
mégis egyből, gondolkodás nélkül megyek és segítek.
Utána mégis elkezdek gondolkozni, méghozzá azon,
hogy miért nem mozdult senki más. Na meg azon,
hogy próbálok rendes ember lenni, és mégis a tahó
parasztokra buknak a nők...
[/spoiler]

Member

Részvétem. Igaz, nekem ilyen izgi duplanapom csak 1x volt, a képernyő túloldalán, de az nem ennyire frusztráló.
A jó nők alatt, akik a kapásszájúak mellett sétáltak, mit értessz? Mert lehet, ha megszólalnak, már be sem raknád nekik.

Engem most ez idegel, ami miatt a cuccomból dobálhatok ki egy csomó dolgot:

Draconire

Nekem remek napom volt.
Adott volt kb egy tucat bútor, pár szerszám (kalapács, feszítővas, etc.) és a cél: minél kisebb darabokra szétverni a bútorokat.
It was awesome.

Makos

Quote from: Draconire on 2008-08-29, 20:29:52
Nekem remek napom volt.
Adott volt kb egy tucat bútor, pár szerszám (kalapács, feszítővas, etc.) és a cél: minél kisebb darabokra szétverni a bútorokat.
It was awesome.

Stresszoldónak jó :angyali:

Member

Most elképzeltem, ahogyan Pinoccio "apja" (talán Gepherto?) pirospozsgás arccal, minden négyzetmilimétert végigcsiszolt, végiglakkozta, simogatta, becézte, te meg szétzúzod pár másodperc alatt. :D
Btw. szakmai ártalom, de az ilyeneket raktárakba illik szállítani és szétosztani a rászoruló nagycsaládosoknak. ;)

Draconire

Hát elég rothadtak voltak + ahhoz szállítás is kellett volna.
Meg úgy nem lett volna mit szétvernem.

LittleElf

Quote from: Draconire on 2008-08-29, 20:29:52
Nekem remek napom volt.
Adott volt kb egy tucat bútor, pár szerszám (kalapács, feszítővas, etc.) és a cél: minél kisebb darabokra szétverni a bútorokat.
It was awesome.

Jó poén, kivéve, ha az egyik komód a halálán megátkoz, és utolsó napodig szálkás deszkák és kitört, nyikorgó fiókok kísértenek  :__devil:
Kiskoromban nagyon rosszul viseltem a vandalizmust egyébként, gyakran megríkatott.

Member: Azon a játékon mit lehet egyszerűsíteni, hogy ne mondogasson ilyen csúnyát? Vagy talán az újabb pályák miatt teszi? Jó lesz a további rész későbbi expansion-ökben is, meg már nagyon rávetném magam egy magyar Annoying Platform Game-re  :D Elfogyott a 150 részes Custlemm megapack, és most nincs min őrölnöm az idegeimet  ^^