Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

Zsiga

12GET
A Zalman 5.1-es fülese nagyon jó, játékra és filmre ideális, akinek baltával vájták a fülét annak meg zenéhez is. :)

Kuroi Tenshi

Én maradok a sztereónál. Több jó sztereó füles van, mint 5.1-es.
Különben is, két füled van, 1-1 hallójárattal, nem pedig 5+1...

Alkyra

Keresem ezt a játékot:

http://www.hirameki-int.com/appc/products/piece/index.html

torrent, crack akármijöhet. Én semmit sem találtam...(pedig már ki van adva)
Az Ever 17 über votl s gondoltam megnézem, hogy mit alkottak a készítők...

Kvikveg

Keresek 30 koruli depis noi szereplorol kepet. Hercegnok es hasonloan kioltoztetett karakterek kimejenek. Koszi!
Szoval Shinji-feju egyen kene, csak a fenti koordinatakkal. Atlag noname townspeople statisztak se tul jok, mert tul lepukkantak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-05-06, 20:27:22
Keresek 30 koruli depis noi szereplorol kepet. Hercegnok es hasonloan kioltoztetett karakterek kimejenek. Koszi!
Szoval Shinji-feju egyen kene, csak a fenti koordinatakkal. Atlag noname townspeople statisztak se tul jok, mert tul lepukkantak.
?

Kvikveg

Kicsit idosebb kene, de kezdetnek jo. Ki o es mibol?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Ha jól tévedek Sayoko-san a Mahoraba-ból...

Hozzá mit szólsz?


Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-05-06, 20:53:50
Kicsit idosebb kene, de kezdetnek jo. Ki o es mibol?
Kurosaki Sayoko, Mahoraba.

Kvikveg

Zsiga kozelebb volt a celhoz, emeljuk a tetet 30 evvel. :merci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Ja hogy animéből, b+

A +30 kategóriában:
Panaoia Agent, idősebb zsaru felesége?
(ha nem ugrik be, keresek képet)

Kvikveg

#340
Quote from: Próféta on 2007-05-06, 21:28:00
Ja hogy animéből, b+

A +30 kategóriában:
Panaoia Agent, idősebb zsaru felesége?
(ha nem ugrik be, keresek képet)
Bitte, nem lattam. Es igy nev nelkul kicsit problemas Guglizni, ehh.

edit: a depineni kereses kicsit hatterbe szorult, viszont keresem a Blood+ masodik openingjet raw-ban, jo minosegben.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2007-05-06, 21:41:34
Bitte, nem lattam.
:wtf: sürgősen pótlandó...

[spoiler=Feelgood néni]
1.

2.

3.

4.


A képeket a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
[/spoiler]

frozenstein

A Rozen Maiden Overtüre endingjének zenéjét(Kukui - Utsusemi no Kage) keresem mp3(esetleg flac) formátumban, torrentet nem találtam, bár lehet csak én vagyok vak.

minuszmiki

Gendou is your friend. (Regisztrálni kell, ha le akarsz tölteni)

frozenstein


Kuroi Tenshi

Dear /r/...

Ha véletlenül esetleg netalán valaki látta volna wallpaper-méretben
azt a képet, amit GitS Innocenceben az öreg is háttérnek használ
(sötét, sejtelmes erdő, szvsz nagyon jól néz ki), és amit eddig nem
találtam, az számos intarwebet nyer :D

Kösz :)

Gregory

Valaki meg tudna dobni a Genshiken Ovák [subbolt] letöltési linkjeivel? Eddig hiába kerestem, nem nagyon találtam meg, csak raw-okat. Annyit sikerült kideríteni, h elvileg a 'gg' subbolta

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-05-21, 18:24:28
Valaki meg tudna dobni a Genshiken Ovák [subbolt] letöltési linkjeivel? Eddig hiába kerestem, nem nagyon találtam meg, csak raw-okat. Annyit sikerült kideríteni, h elvileg a 'gg' subbolta
A gg trackere: http://lesbianocracy.com:54321/index.html

Gregory

 :merci:
Már vagy 2-3 hete keresgéltem utána ^^"

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-05-21, 18:40:34
:merci:
Már vagy 2-3 hete keresgéltem utána ^^"
AniDB-n fél perc volt megtalálni. ;) Majd ha egyszer lesz időm befejezni a FAQ-t, ez is benne lesz részletesen. :)

Én

Üdv, valaki nem tudna segíteni nekem nyelvi packokat leszedni XP-hez? Nekem spec. japán kellene (ugye, nem unicode) de amikor beállítom hogy felrakja, kéri a SP2 cd-t az pedig nekem nincs meg. Most ezért nincs kedvem letorrentezni egy külön SP2-t, úgyhogy ha valaki tudja honnan lehet leszedni a nyelvi packokat annak örülnék :)

Selmo

Mire kell? Oldalakat nézegetni, vagy írni is akarsz?

A tökéletesség unalmas.

Én

Már semmire, de kösz :)
Edit: Mégis :D csak olvasni kéne

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Én

Bemásoltam a fontsba, de még így is krikszkraksz... de az arial miben segítene?

Selmo

Mit is akarsz pontosan? Másrészt a windows regisztrálta a fontot? Megnyitottad a betűtípusokat? Mert bemásolni kevés. :)

A tökéletesség unalmas.

Én

Megnyitottam, kijött a sok betű, aztán rákattoltam hogy kész, a fejléc alat. Elég n00b vagyok, sajna ezentúl nem tudom hogy kell :P
(Pontosan azt szeretném hogy a japó szöveg helyett ne mindenféle négyzet meg szláv betű legyen :) )

Selmo

De hol; böngészőben, wordben, egyéb?

A tökéletesség unalmas.

Én

Spec az a bajom hogy van egy játék amihez kéne, mert nélküle nem akar működni... (Fate/stay night, próbáltam applocalet meg mindent, csakhát nincs meg a betűkészlet :) )
(Bocs a lassú felfogásért most esett le hogy mit kérdezel :P )

Manitu

Felejtsd el, ha nem telepíted a keletázsiai nyelveket a windowsra, akkor nem fog működni, Applocal ide vagy oda. Kezd el tölteni azt az install CD-t.