Main Menu

Gravitation

Started by Zsoltika88Csepel, 2007-02-12, 16:10:35

Previous topic - Next topic

Prof. William

A DVD-verzióba kéne egy toleráns és egy nem toleráns ending.

Toleráns ending: Shu összejön a másikkal szép csókjelenet, és mendenki örül.

Nem toleráns ending: Shu összejön a másikkal szép csókjelenet, majd egy csapat nem toleráns személy rommáveri őket basebalütőkkel, amolyan Higurashi stílusban. :)

A homózással nincs bajom, csak amikor fennen hirdetik hogy ők bizony Homók és szeressük őket különben beperelnek a jogvédőknél. Shuék normálisan csinálják.

Akinek meg nagyon böki a csőrét az adjon Shunak lány szinkront és máris semmi baj.  :tezsvir: Úgyis elég lányos.

Monjuk érdekes hogy az ilyenekben mindig lányos fiúk jönnek össze nem pedig kigyúrt, deltás, kemény arcélű, összehúzott szemű nagydarab harcművészek. :) 

Prof. William

Quote from: White SeeD on 2007-02-14, 13:37:17
Quote from: Prof. William on 2007-02-14, 13:20:17



Vagy ilyen régi kommunista plakátokat is megszágyenítően izmos alakok ölelgetik és minden mást csinálnak egymással.


Előbbi a romantikusabb lánoyknak utóbbi meg az keményebb akciókra vágyó lányoknak van. :D


Ezen szakadtam.

Ilyen tényleg van? Mondj már 1-2 címet had lássak pár képet ezekből is. :) Bár végül is ez azt mutatja hogy a reggelre véres húst evő harcművészeknek is van szívük. Egyszer láttam egy animét (nem Shounen Ait) amiben ilyen jó kétajtós szekrény fizikumú bácsik szerepeltek és verekedtek. Annyira nem jött be. A főhősnél még egy ebolafertőzés is szimpatikusabb volt.  :__devil:

Gravi

Quote from: Prof. William on 2007-02-14, 13:20:17
A DVD-verzióba kéne egy toleráns és egy nem toleráns ending.

Toleráns ending: Shu összejön a másikkal szép csókjelenet, és mendenki örül.

Nem toleráns ending: Shu összejön a másikkal szép csókjelenet, majd egy csapat nem toleráns személy rommáveri őket basebalütőkkel, amolyan Higurashi stílusban. :)

A homózással nincs bajom, csak amikor fennen hirdetik hogy ők bizony Homók és szeressük őket különben beperelnek a jogvédőknél. Shuék normálisan csinálják.

Akinek meg nagyon böki a csőrét az adjon Shunak lány szinkront és máris semmi baj.  :tezsvir: Úgyis elég lányos.

Monjuk érdekes hogy az ilyenekben mindig lányos fiúk jönnek össze nem pedig kigyúrt, deltás, kemény arcélű, összehúzott szemű nagydarab harcművészek. :) 


A káprázat lángjaiban egyikük sem túl lányos.

Én úgy keztem el nézni a Gravitation-t, hogy egy árva kukkot sem tudtam róla csak megláttam a szép rajzokat. Meglepődtem egy kicsit mikor kiderült hogy Shu fiú, de érdekelt a folytatás és a második rész után már függő lettem. Azóta a Gravitation a kedvenc animém.
És szerintem elégé fontos mondanivalója van: az igazi szerelemnél nem számít semmi! Se a nem, se a kor, sem a múlt, csak az érzelmek. Egyébként meg a vígjátéki elemek csak a befogadhatóságot segítik mivel ez egy elég komoly dráma.
Ha valakinek nem tettszik ne nézze, de ÚGY SENKI SE MONDJON RÓLA ROSSZAT, HOGY NEM IS ISMERI!!!
Hisz olyanról mégsem mondhatunk véleményt amiről azt se tudjuk, hogy mi is igazán.

csacsa

Nekem is egyik kedvenc animém lett a Gravi és én is a védelmére kelnék, mert nagyon jó szotival rendelkezik, meg a kivitelezés sem annyira rossz. Mondjuk nekem se mindig jött be a chibi- stíl... :szemuveges:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Soldier

Quote from: Gravi on 2007-06-03, 11:00:58

Ha valakinek nem tettszik ne nézze, de ÚGY SENKI SE MONDJON RÓLA ROSSZAT, HOGY NEM IS ISMERI!!!
Hisz olyanról mégsem mondhatunk véleményt amiről azt se tudjuk, hogy mi is igazán.

nem is volt itten erröl szó , csak mindenki "tartozkodik" ettöl a tématol ami szerintem érthetö is(pl en is :) ) akar milyen jo is a story vagy akar milyen + is van benne ami esetleg masban nincs en akkor sem tudnam megnezni söt meg belenezni sem hisz nem tudnam elviselni az eseményeket ,de akit nem "zavar" annak persze joh es néze nyugodtan engem nem zavar amig nekem nem kell:)es have fun(semmi roszindulat ;) ) neha neha bejövök majd a topicba megnezm majd mihelyzet de nem lexek asszem rendszeres latogatoja..

Christian

#35
Quote from: Gravi on 2007-06-03, 11:00:58
Ha valakinek nem tettszik ne nézze, de ÚGY SENKI SE MONDJON RÓLA ROSSZAT, HOGY NEM IS ISMERI!!!
Hisz olyanról mégsem mondhatunk véleményt amiről azt se tudjuk, hogy mi is igazán.

Erre most kedves Edward barátom mondandóját vágnám be, aki lusta volt megkeresni a passát a fórumhoz csak azért,hogy ezt közölje:
"Ha nem ültél még végig villamosszékben attól még lehet jó..."

Na de őszintén...én 2 rész után is megmondom neked,hogy egy.. :Eztneked:   Ja és most lehet bennem van a hiba, de valahogy MÁSképpen nézek azokra a pasikra akiknek tetszik a Gravitation...nem is tudom miért :P

Edit:
Ja igen..és erre a sorozatra kitenném a 18as karikát... Nehogy már azt lássa a gyerek,hogy ez normális. Mert bárki bármit mond, ez beteg :P

Darkstar

[spoiler=sorry]Show has FAGS
Thread over[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Én azoknak a táborába tartozom, akiknek nem jött, be  a story nem a legjobb /ratyi/ a Zene még tetszett néha, de hanyagolható /pedig részben erről szól/, és most jön az amiért utálni fog az összes rajongó... Shuichi lány.. így van, mind kinézetre, mind viselkedésre.. annyiban más a Gravi egy átlagos szerelmes komédiától, hogy Fiúnak állítjk be a csaj karit.. az egész csak azért, hogy a butuska nézőknek tetszen lol.. nah mindegy rám rámkényszerítette egy kedves barátném /ICQ-n átküldte a teljes sorozatot >< és megfenyegetett O.o/ Szal én tapasztalatból mondom, hogy néha röhögtem rajta jókat, de most már van pár/5-6-10/ anime ami humorban is két vállra fekteti a Gravit :D
Akinek tetszik, egészségére :D

Zsoltika88Csepel

Christian: a Gravi semmi a Cool tévés QAF-hoz képest, de a QAF-ot is nézik normális heterók is.
18-as karikát semmi sem igényel a Gravinál. Nem látható semmi szex, és a történet sem elég komoly ahhoz. (Csak az 5. rész premierjén volt 18-as karika - a 16-os figyelmeztetést követően -, de azt meggondolták az ismétlésre. A sokkal komolyabb sztorit és jeleneteket tartalmazó ucsó rész pedig egyszer sem volt 18-as. Így 16-ossal letudva)

LuckyDingo: Shu nem lány, csak (sajnos) vannak lányos tulajdonságai. De a hangja éneklés közben szerintem kifejezetten férfias. Alapvetően ő egy hangulatember.

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-06-04, 02:52:58
[spoiler=sorry]Show has FAGS
Thread over[/spoiler]
[spoiler]Thread has FAGS
LOL B&[/spoiler]

Gregory

Quote from: Zsoltika88Csepel on 2007-06-04, 21:42:16
...
[spoiler]
Sztem amikben homoszexuálisak vannak, az már benne van a "Semmilyen korosztálynak nem ajánlott" kategóriában...
Ha meg nem az a fontos, akkor meg miért nem lehetett volna normálisan fiú-lány szereplőkkel megcsinálni?
[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Zsoltika88Csepel on 2007-06-04, 21:42:16
LuckyDingo: Shu nem lány, csak (sajnos) vannak lányos tulajdonságai. De a hangja éneklés közben szerintem kifejezetten férfias. Alapvetően ő egy hangulatember.
Tom hogy nem lány, írtam is :D Csak úgy néz ki mint egy lány, meg úgy viselkedik, mint egy lány /csak mellei nincsennek meg nyöstörrgős legkevésbé se férfias hangja van :D/ Mindegy komolyabb bajom nincs vele, csak az hogy agyonsztárolják, mikor igazából semmi különleges nincs benne, csak egy jó kis ületi fogás :D /mint a TH, de abba most nem megyek bele, mert megölnek a fanok XD/

Christian

#42
Zsoltika: Shu hangja férfias? Akkor az enyém milyen? Dermesztően férfias? :D Nem érdemel 18as karikát mikor leteperi a pasit egy másik pasi? Akkor mi érdemel?! Nem azért érdmeli a 18at mert látható ami történik, hanem azért mert KÉT PASI között történik. Ezt meg egy gyerek se nézze már mert még elhiszi,hogy normális. Akkor is egy gusztustalan anime....

Ja és igen, egyetértek..amiben homoszexuálisok vannak, egy korosztálynak sem ajánlott. Főleg ez az anime nem, mert itt még nyomatják is,hogy ez tök természetes.

Na...azért a Graviban is legyen jó...aki Grav fan használja ezt signoként, így elviselhető az anime:
[spoiler][/spoiler]

Prof. William

Ez igaz. Nem hiszem hogy jó választás volt a A+ tól ezt megvenni... Nem zavar a dolog de nem hiszem hogy egy ilyen animével kell a kezdő animések idegeit borzolni. Már meg is van a szülőknek a következő érv.

- Nem csak ertőszakos meg véres de még b*zik is vannak benne.  :D

Nem hiszem hogy a magyar A+ -t néző "kezdő animések" + az animével most ismerkedők + tisztelt szülők fel vannak készülve rá hogy két b*zit nézzenek a képernyőn. Tudom ez durván hangzik de hát akárhogy nézzük azok. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-05, 12:07:48
Ez igaz. Nem hiszem hogy jó választás volt a A+ tól ezt megvenni...
Ha belegondolsz üzleti szempontból a legjobb választás volt :D /a Conokon biztos lemérték, hogy melyik animénél sikítoznak a legtöbben :P/
Amúgy sztem tök mindegy hogy a gyerek mit néz.. manapság már mindenhol lehet homoszexualitással találkozni.. szinte minden csatornán :) Vah ahol túl sokkal is >> De mindig megvan a választás lehetősége.. fogod a távirányítót, és elkapcsolsz valahová, ahol normális dolog megy :D

Member

Buszon a legjobb összefutni velük...
Szerintem csak a görcsebb lányokat és a már eleve ilyen hajlamokkal bíró férfiakat fehet erre rávenni, mást miért érdekelne?

motifator

Bocsi, de szerintem a liberális Európában ennyinek bele kéne férnie. És csak saját magát minősíti az ember ilyen meglehetősen homofób kijelentésekkel.
Szerintem tök gáz ennyire túllihegni a dolgot, az irányítás mindig a te kezedben van, és azt úgy hívját, hogy távkapcsoló. Ha nem érdekel, nem tetszik, akkor nem nézed, és kész. De manapság egyáltalán nem meglepő melegekkel (ahogy cigányokkal, zsidókkal, arabokkal, vagy akár leszbikusokkal, transzszexuálisokkal, vagy furrykkel) találkozni a médiában.
A modern európai gondolkodásmódban nincs helye az ilyen kirekesztő megnyilvánulásoknak. Akinek ez nem tetszik, az keressen magának egy kellemes kis diktatúrát valahol, ahol nem tűrik meg a neki nem tetsző csoportokat, csak nehogy meglepődjön, ha valamiért majd őt sem tűrik meg.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Christian

motifator: Teljesen igazad van, ha a modern európa elbutul és az ilyeneket befogadja akkor nekünk is illik. Fogadjuk el,hogy a Győzike show egy kultúrális műsor, a melegek pedig semmivel se rosszabbak, sőt jobbak mint mi, gyermekeinket biztassuk, hogy amit íly módon látnak az teljesen normális, nyugodtan próbálkozzanak ők is ha ezt jobbnak látják!

Tudod ha nekem a TE Európádba kéne élnem lehet nagy problémák lennének. Ahogy előttem is mondták, a buzikkal ált csak azoknak nincs gondja aki az. Hála égnek én egy szabadországban élek, ahol szabadon kirekeszthetem az ilyeneket :P Te pedig nézheted a Gravtitationodat szintén szabadon, ami szerintem beteges és nem fér bele. Na de ugye a fejlett eu :P

Eberinu

Nálunk is vannak melegek, lezbikusok csak ők nem reklámozzák és verik nagy dobra ahogyan Japánban...ott az a természetes itt meg nem az...persze hogy nem veszi be az európai ember gyomra...és azt állíthatom, hogy most conon a sok kiscsaj akik ahányszor gravit láttak a vásznon vagy cosplayen, nagyrészük valszeg divatból csinálja, hogy a japán kiscsajokat utánozzák.Legtöbbjük alig múlt 14 és valszeg már tisztában vannak a dolgokkal,bár a mai világban ki tudja...de azért Mo.-n még tényleg nem igazán tolerálják az ilyet, ez van. Innen biztos lesznek úttörök, akik elfogadják a műfajt,bár fura, hogy fiúk ennyire szeretik o_O' Én is csak az első két részt láttam, de elég is volt, mert nem birta a gyomrom..inkább végig tudnék nézni egy agyonvéres animét.

motifator

Szerintetek ez most tényel arról szól, hogy én szeretem-e a Gravitation-t, vagy nem?  :wtf:
Na jó, inkább most megyek tízig számolni (lehet tízezerig jobb lenne), mielőtt írok valamit amit megbánnék, vagy kipróbálnám az ignore gombokat  :Eztneked:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Nem azzal van a bajom, hogy vki a saját nemét szereti, szeresse, de ne a szemem láttára üljön be a buszon a másik ölébe, könyörgöm!
Meg akinek tetszik a shonen-ai/yaoi vagy a shojou-ai/yuri (pl. utóbbi nekem), az nézze otthon, úgy hogy más ne lássa, de ezt nyomatni a televízióban... :ejj:

Edit:
Evelin: A legtöbb "I love yaoi" csaj csak azért nyomja, mert az milyen metál már, szerintem sincs túl köze a gondolataikhoz.

Christian

Így van! Aki büszke arra,hogy meleg, legyen OTTHON, EGYEDÜL büszke rá a párjával!!! Ne verje nagy dobra, az az igazi büszkeség, nem az,hogy a világ előtt felvállalja, megmutatja, majd még jobbnak is hiszi magát. Ezért is gusztustalan a Gravi!

motifator: Hát figy...a melegek se tehetnek arról,hogy melegek...ha neked tetszik a gravi...  :hopp:

Eberinu

Azért gondolom hogy szereted, mert ennyire véded, főleg a
Quote from: motifator on 2007-06-05, 14:10:24
Akinek ez nem tetszik, az keressen magának egy kellemes kis diktatúrát valahol, ahol nem tűrik meg a neki nem tetsző csoportokat, csak nehogy meglepődjön, ha valamiért majd őt sem tűrik meg.
kijelentés miatt. Majd valószínű útra kelek és mindenkit koncentrációs táborba gyűjtök aki ilyet szeret (erős szélsőség tom)... De ne mond hogy nincsenek sokan, akik divatból nézik....ez olyan mint a Hello Kitty...minden pi*sának az van, mert hogy az milyen menő...Aki tényleg szereti az ilyet az valszeg vagy teljesen közömbös a látottak iránt, vagy rájön hogy a másik nem érdekli.De nem?

Zsiga

Még egy flamepost és zárom a topicot. Anyázni a buzikat meg a buzianyázókat kéretik máshol (legalább az OFF-ban, de inkább más fórumon) tenni, köszönöm.

KeLa

Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 15:04:36
Még egy flamepost és zárom a topicot. Anyázni a buzikat meg a buzianyázókat kéretik máshol (legalább az OFF-ban, de inkább más fórumon) tenni, köszönöm.
Ezt pont te mondod... :D

Quote from: Zsiga on 2007-06-04, 21:45:10
Thread has FAGS
LOL B&

Christian

Záááárjuk be :D Sztem sokan boldogok lennénk  :__devil:

motifator

@Zsiga:
Kérésedet figyelembe vettem, utolsó hozzászólásomat a témában az Offtopicba postoltam.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

#57
Quote from: KeLa on 2007-06-05, 15:13:06

Spoilerbe raktam, ráadásul poén volt nem flame. ::) Az meg moderátori kötelességem hogy rendet tartsak. Poénkodni szabad, offolni egy keveset, flamelni egy keveset sem.

Christian : Sokan meg nem, úgyhogy ha lehet inkább nyitvahagynám.

motifator : Köszönöm.

Prof. William

#58
Quote from: Member on 2007-06-05, 14:55:13
Meg akinek tetszik a shonen-ai/yaoi vagy a shojou-ai/yuri (pl. utóbbi nekem), az nézze otthon, úgy hogy más ne lássa, de ezt nyomatni a televízióban... :ejj:

Én is így gondolom. Semmi bajom a műfajjal. De egy ilyen társadalomban egy emberek 80% szerint "mesének" titulált műfajban és egy sokak szerint "meseadón" talán nem kéne.

Én tudom hogy ez anime és van ilyen. Te is tudod és komoly animések tudják. De többi A+ néző kezdő meg a tisztelt szülők? Nem lenne jó ha megint jönne egy előitélet a animék mellé.

Én csajnak gondolatam ez elején sazóval nem zavart a dolog. Ez is egy anime sztereotípia. Hisz mindig a lányos csajok jönnek össze férfias fiúkkal. :)

Mellesleg itt fent van ez a sorozat. Belenéznék ha már annyit beszélünk rólla. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-05, 17:50:11
Quote from: Member on 2007-06-05, 14:55:13
Meg akinek tetszik a shonen-ai/yaoi vagy a shojou-ai/yuri (pl. utóbbi nekem), az nézze otthon, úgy hogy más ne lássa, de ezt nyomatni a televízióban... :ejj:
Én tudom hogy ez anime és van ilyen. Te is tudod és komoly animések tudják. De többi A+ néző kezdő meg a tisztelt szülők? Nem lenne jó ha megint jönne egy előitélet a animék mellé.
Addig nincs baj, amíg csókolózik Yuki-chan és Shuichi-chan.. a szülők látják, hogy de aranyos, hogy milyen szerelmes az a fiú, meg a fura hajú kislány :D Aztán megszólal Béla öblös férfihangon: Imádlak Yuki-chan, te vagy a mindenem..
Szülő beájul, aztán levéláradat, aláírásáradat, tüntetés A+ székház ledöntése/felégetése XP...
A gay=normal teóriához meg idézném az egyik kedven volt giomis osztálytársnőmet: "Nem lehet normális, mert akkor a Bibliában nem Ádám és Éva lett, volna, hanem Ádám és Béla" O.o!!