Main Menu

Devil May Cry

Started by Lokids, 2007-06-17, 22:06:58

Previous topic - Next topic

Eberinu

Lady szemszíne mindig is felemás volt, és a faterjának is az, pl. a DMC 3ban benne van. Hogy miért? Azt nemtom, de designos.

Zen

Amúgy, Dante mért nem a Sparda Sworddal rohangál, mért Rebellionnal? :confused:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackman


Soldier

Quote from: Zen on 2007-07-06, 02:35:08
Amúgy, Dante mért nem a Sparda Sworddal rohangál, mért Rebellionnal? :confused:

gamebe is az alap nem o.O bár en nem tudom , majd vki biztos megmondja :P

Quote from: blackman on 2007-07-12, 23:14:34
Devil May Cry 3.

danke

minuszmiki


Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-07-12, 23:38:39
A negyedikből is van már sub.
[devils-lair] Devil May Cry - 04 [EC6B44CB].​avi

jo tudni , nem nagyon foglalkoztam vele mostanaban :) gondoltam majd ugyis berakja valki ide :redface:
ty

blackman


Soldier

Megisneztem , jobb 1-2 fokkal mint az 2. .. szodával elmegy

Hiei-sama

Tul vagyok mar az 5. reszen is ,de sajnos ahogy Soldiert idezzem "szodaval elmegy"...Lehetett volna jobb sorozatot is csinalni ebbol,de sztem elkurtak.Mondjuk a rajzok kurvajok meg a csajok benne :D Es a zene is a helyen van,de a story amik vannak szinte pocsekok :/

Lokids

Hírtelenjében megnéztem 3-5-ig. Hát... A kezdeti lelkesedésem megbotlott a küszöbben és pofára esett. Nem rossz, mert van benne sok öldöklés akció, meg ami kell egy kis popcorn zabáláshoz. De sajna mindíg ugyanaz. A sorozatnak az a baja, hogy az érdekességet pont a mellékszereplők adják, Dante maga unalmas...

smash++

Én most nézem majd meg az 5-6 ot.Sajnos kicsit én is csalódtam.Ettől azért többet vártam.Szerintem a gamehoz képest nincs sok akció benne.
Ami pozitív és feldobja az egészet a Dante+2 csaj felállás.De sajna az is csak egy rész volt...
Ha visszatérne a partnere szerintem érdekesebb lenne.

Soldier

#71
Quote from: smash++ on 2007-07-26, 11:29:32
Én most nézem majd meg az 5-6 ot.Sajnos kicsit én is csalódtam.Ettől azért többet vártam.Szerintem a gamehoz képest nincs sok akció benne.

en meg csak most neztem meg, eddig itt "porosodott" a vinyon , elfelejtkeztem roluk :redface: .. ugyan azt a szinvonalat tartjak meg mindig azt a semmilyent. Nem baj megneztem nem unatkoztam. o.O

edit:a helyzet ugyis ugyan az mit amit elöbb leirtam csak most a 7-8 reszzel.. bar mondjuk most atgondolva a Death Note-al jobban jartam volna ,habár ma már ugyis sok volt abbol^^

KeLa

Azért a 8. részben már picivel nehezebb dolga volt Dante-nak, bár ha nincs ott az a nyomi fickó akkor biztos könnyebben ment volna :D

Cobra

Mivel más nem tette, megemlítem, hogy kijött az OST. Sajnos elég vegyes, mindjárt a 2. és 3. szám elég szörnyű, aztán van jópár olyan is, ami háttérzenének elmegy, de kép nélkül hallgatva eléggé semmilyen. Azért kb 6-7 szám volt, ami tetszett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Cobra on 2007-08-22, 20:51:24
Mivel más nem tette, megemlítem, hogy kijött az OST.

köszi , majd lekapom valhonann , bar nem tul sok reményt füzök hozza^^

Cobra

Kicsit élesszük fel a topicot :)
Egész jó volt a 10. rész, a következő is végre fő(bb)történeti szál részének tűnik. Viszont most a 10-es Aone-Conclave féle fordítás elég zavaró volt, pár helyen eltértek az eredeti szövegtől (igaz hasonló jelentésű volt a szöveg, de engem zavar, ha nem szószerinti a fordítás. főleg egyszerű kifejezéseknél).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

elég cliffhangeres volt a vége, de a kövi rész címe mindent elárul: Stylish! ^^"

KeLa

Quote from: Cobra on 2007-09-08, 22:10:09
Egész jó volt a 10. rész, a következő is végre fő(bb)történeti szál részének tűnik.
Majd a maradék 2 részből megtudod h végül is minden résznek köze volt valamilyen formában a végkifejlethez, a 10.-nek is... de csak részben :smile:

Quote
Viszont most a 10-es Aone-Conclave féle fordítás elég zavaró volt, pár helyen eltértek az eredeti szövegtől.
Én nem vettem észre ilyesmit... mi lett volna az? :confused:

Soldier

Quote from: Cobra on 2007-09-08, 22:10:09
Kicsit élesszük fel a topicot :)
Egész jó volt a 10. rész, a következő is végre fő(bb)történeti szál részének tűnik. Viszont most a 10-es Aone-Conclave féle fordítás elég zavaró volt, pár helyen eltértek az eredeti szövegtől (igaz hasonló jelentésű volt a szöveg, de engem zavar, ha nem szószerinti a fordítás. főleg egyszerű kifejezéseknél).


nah jah talan kapunk valmi kis történetet az utolso 3 részben.. kicsit hamarabb is elbirtam volna viselni.

Cobra

pl umi=beach sea/ocean helyett, yakosoku(vagy hogy kel lírni)=date promise helyett. Ezeken kívül is lehetett más, de sajnos többre nem futja a japán tudásom :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Quote from: Cobra on 2007-09-08, 23:38:44
pl umi=beach sea/ocean helyett, yakosoku(vagy hogy kel lírni)=date promise helyett. Ezeken kívül is lehetett más, de sajnos többre nem futja a japán tudásom :)
Na nekem ezek fel sem tűntek, mondjuk nem csoda, a japán tudásom elég minimális :D

Solid Snake

Quote from: Cobra on 2007-09-08, 23:38:44
pl umi=beach sea/ocean helyett, yakosoku(vagy hogy kel lírni)=date promise helyett.

Igen, ezek nekem is erősen feltűntek.  :3x3:

smash++

Amikor elkezdtem nézni a 10-est és a csaj feltünt ár bízta benne,hogy ez "egy jó rész" lesz (néelyikhez képest).De sajna csak Dante szerepelt ami végülis nem volt gond.Én cask azt sajnáltam,hogy a fekete ruhás démonnal a "harcot ha elhet anak nevezni :) nem mutatták. Engem hihetetlen irritál az a kis görcs démon,még a végén kiderül,hogy vmi főgonosz.
Egyébként 2000 évet várni ezért  :confused::wtf: Sikerült egy kicsit Dantet megmozgatni. Ebben az animeben legalább nem az a jellemző,hogy mindenki rohadt erős a főhőshöz lépest,de a főhős power up és mindig győz.Dante gyszerűen bazi erős lehet,pedig még nem sokat láttunk tőle.Vagyis van vmi démon átalakulása is jajj vagy ez spoiler lenne,remélem!

Prof. William

#83
Végül is ez van a DMC játék 3.- ban is...

Dante nyugodtan pizzázik amikor rátörnek a démonok és belevágnak vagy 20 kaszát... Dante erre lazán leteszi a pizzát majd röhögve lehenteli az összeset... Aztán kihúzgatja magából a kaszákat és megy tovább pizzázni... Vagyis menne mert az utolsó pizzaszeletre egy démon rátapos... Persze ez az utolsó cselekedete...

Szóval Dante nagyon erős...

Nevl

11. rész
[spoiler]Dante valóban elég erős lehet, kíváncsi vagyok átszúrt szívvel, keresztrefeszítve mit csinál mondjuk :)[/spoiler]
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Solid Snake

#85
Quote from: Prof. William on 2007-09-09, 11:04:05
Dante nyugodtan pizzázik amokr rátörnek a démonok és belevágnak vagy 20 kaszát... Dante erre lazán leteszi a pizzát majd röhögve lehenteli az összeset... Aztáj kihúzgatja magából a kaszákat és megy tovább pizzázni... Vagyis menne mert az utolsó pizzaszeletre egy démon rátapos... Persze ez az utolsó cselekedete...

Igen, az a jelenet eszméletlen a játékban.  :hopp: :cool:

Szerk: Megtaláltam:whoah:

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-09-09, 09:50:55
Amikor elkezdtem nézni a 10-est és a csaj feltünt ár bízta benne,hogy ez "egy jó rész" lesz (néelyikhez képest).De sajna csak Dante szerepelt ami végülis nem volt gond.Én cask azt sajnáltam,hogy a fekete ruhás démonnal a "harcot ha elhet anak nevezni :) nem mutatták. Engem hihetetlen irritál az a kis görcs démon,még a végén kiderül,hogy vmi főgonosz.
[spoiler=krva nagy spoiler xD]Még szép h a kis görcsből lesz a főgonosz :lol:[/spoiler]

Seth

Na végignéztem, hihetetlen gyenge eresztés volt a sorozat. Amilyen jól indult (végülis az első rész nem volt olyan rossz), olyan fos lett már a 2. résztől fogva. Ennél még a játék első 10 perce is izgalmasabb. Nem is szaporítom tovább a szót feleslegesen, aki teheti kerülje

smash++

Quote from: Seth on 2007-09-09, 14:05:54
aki teheti kerülje
Azért ennyire már csak nem rossz :) .Tény és való,hogy nem nagy eresztés,de azért van benne pár jó rész (részenkt pár perc :D ).

Nekem teljesen jó,hogy Dante nagyon erős és úgyond nem kell fejlődnie.Ez ami kimondottan tetszik a sorozatban.De azért a testvér pártól többet vártam.
Jah az a game egyik trailerje, láttam már régen,annyira nem hasonlítanak...
De azért egy vmit nagyon várok amit remélem nem marad ki. A devil alakja Dantenek (ugyebár van neki :D )

Egyébként őszintén szólva eme op és end megnézése utána valahogy nem várok nagy akciókat (szóval ha ezt nézem hűek maradtak akció terén a mennyiséghez).Amikor először megnéztem nem olyan érzés fogott el,hogy úú itt aztán lesz aprítás,pörgés vagy hasonló.Hanem dráma pici romantika és azért lesz benne kis gyilkolás.A zene lassú és kicsit drámai nekem (de ilyenhez mondjuk botfüleim vannak :D),az a rész amikor átszúr vmit és támasztja a kardját majd felnéz esik a vér folyik a könny (vér) a szeméből,rácseppen egy fotóra amin egy lány van (emberhez hasonlít),majd bejön a csaj már kicsit gyanus képességekkel, ja és egy másik lány,akkor kis családi feeling amikor a köpenyét magára dobja és a kislány imátkozik a visszatéréséért.Aztán a végén egy kis akció. Az endingről meg fölös beszélni,mindenki fordítsa a szöveget és hallgassa a zenét...

GreenDefender

Üdv!
Bocsánat hogy zavarok ilyesmivel, de lusta vagyok átolvasni minden DMC-ről szóló fórumot, vlki meg tudná nekem mondani honnan tudnám letölteni ???
Előre is KÖSZI!!!! :merci: