Main Menu

Skyrim

Started by Liquid Snake, 2011-11-11, 16:42:16

Previous topic - Next topic

Xzone

Yay, doublepost!

[spoiler][/spoiler]

NLZ

na végre kijött a 4CD-s OST
[reserved]

Draconire




Cheesy

Quote from: White SeeD on 2011-11-21, 14:59:20
Újrakezdtem a gamet, mágussal elég nehézkes a haladás + magasabb szinten tele lesz a térkép instant halállal.
Kihasználva egy bugot felpowerleveleletem magam 100-ra magic terén. Már 2 erős miniont tudok idézni, hurrá. Megyek ki egy küldire, egy elder dragon jön a semmiből, leszáll bekap, megrág, kiköp és instanthalál :zomg:
Meg a felszabadítás sem úgy sikerült ahogy gondoltam. Míg az empire uralta a teret az all hail to teh dragonborn szövegek mentek npc-től. Mióta a lázadóké a terep igencsak tiszteletlenek és letojnak. Úgyhogy a mostani wariorommal az empirenak fogok segédkezni. Rabláncra a sok lázadóval :__devil:
Nagyon op a közelharci kari, sokkal könnyebb vele haladni mint a mageval.
Ugyan én még csak 30-as vagyok, de kb. most kezdett jól használhatóvá válni a wood elf thiefem. Lockpicking/Pickpocket/Archery/Sneak amire gyúrok, de Alchemy lesz a következő, hogy a mérgek hatásosabbak legyenek. Többnyire sneakből 3x dmg, mire megtalálnak (ha túlélik) addigra még legalább 1x eltalálom őket sneakben.
Mondjuk nem hardcore nyomom, még csak a középső várost, Winterholdot szabadítottam fel a Stormcloacks színeiben. Érdekes volt, hogy a megválasztott thánjuk voltam erre lekaszaboltam őket, utána meg mintha mi sem történt volna a lakosság továbbra is kedves hozzám :)

Draconire




blackronin

Egy elég fontos hír:
Jön a héten az új patch, az 1.4-es!  :whoah:
Sok javítás van benne, köztük sok quest-té is.
Pl. Windhelm ház és "Blood on Ice", ami atombugos volt

Ja és elméletileg a PS3-as és X360-as szaggatást is orvosolja.

Szóval erre érdemes volt várni.

Junchi

Quote from: blackronin on 2012-01-24, 11:35:34
Ja és elméletileg a PS3-as és X360-as szaggatást is orvosolja.

NA VÉGRE!

.Attila

[spoiler][/spoiler]

Draconire


blackronin

#103
Wow.  :eek:
EPIC battle is EPIC.
http://www.youtube.com/watch?v=M2DshotexMU&feature=player_embedded

Kijött már egyébként az új patch PC-re, s konzolokra is a héten várható.
Legalábbis remélem!

edit: xbox már kijött a patch...
Már csak a PS3-as kell.

Ja és egyébként a PC patch mellé került a Creation Kit cucc is, amivel remek kis modokat lehet csinálni.
Sajnos ez nem lesz a konzolokon, de a Bethesda megígérte, hogy ők is csinálnak rengeteg letölthető cuccot, valamint a legjobb rajongói dolgokat is kiadják DLC formában.
Hát nem tökéletes megoldás, de jobb mint ha nem jönne semmi...
http://venturebeat.com/2012/02/08/bethesda-reveals-skyrim-dragon-mounts-house-building-kinect-shouts-and-more/

edit2: tegnap PS3-ra is kijött a patch.
Leszedtem...
És meglepődtem.
Mert a Bethesda tényleg tartotta a szavát és VALÓDI, ÉLMÉNYSZERŰ javítást sikerült kiadnia.
A PS3-on a mentések betöltése 5-6-szor gyorsabb, megszünt nálam a szaggatás és a felesleges töltögetés, a nagyobb csatákban (10-15 fő egyszerre, mindenfajta effekttel megspékelve) se lassul le a játék!
Wow.  :eek:
I like it.  :smile:

Ja és végre sikerült megcsinálnom az atombugos "Blood on Ice" quest-et (mindkét részét) is, megvettem a Hjierimet-et Windhelm és gond nélkül megvásároltam mindent benne és be is rendeztem a legkirályabb házat a játékban.  :D
Vigyorogtam is rendesen.

Helyreállították azt is, hogy a próbababákra rakott cuccok ne tűnjenek el, szóval azok is rendben vannak, valamint a könyvespolcokon a véletlenül eltünő könyvek zavara is megszünt.

Szóval NAGYON elégedett vagyok a patch-el.
Megyek is vissza játszani!  :D

blackronin

Már írtam, hogy jönnek a Skyrim DLC-k, s rengeteg remek dolog lesz bennük.
Pl. lándzsák, sárkánylovaglás, adoptálás, vérfarkas és vámpír fejlődési fa, vérmedve, goblinok, házépítés, stb.

Itt egy videó, ami bizonyítja hogy a Bethesda-nál komolyan gondolták az ígéreteiket!
http://www.youtube.com/watch?v=cEKi2TPanGY&feature=player_embedded

Minden benne van, amit megemlítettek.

NLZ

Quote from: blackronin on 2012-02-19, 10:38:52
Már írtam, hogy jönnek a Skyrim DLC-k, s rengeteg remek dolog lesz bennük.
Pl. lándzsák, sárkánylovaglás, adoptálás, vérfarkas és vámpír fejlődési fa, vérmedve, goblinok, házépítés, stb.

Itt egy videó, ami bizonyítja hogy a Bethesda-nál komolyan gondolták az ígéreteiket!
http://www.youtube.com/watch?v=cEKi2TPanGY&feature=player_embedded

Minden benne van, amit megemlítettek.

Ezt a videót mindha már linkelte volna valaki, de nem a DLC-k kapcsán.
[reserved]

frozenstein

[spoiler]
Quote from: frozenstein on 2012-02-20, 19:16:46
Kaptam születésnapomra Skyrim-et(:hopp:), öcsém gépén még el is futna, csak így hogy elkezdődött a második félév nem nagyon lesz rá időm. Sebaj, majd legkésőbb nyáron belevetem magam.
[/spoiler]Hosszú hétvégén felraktam, egyelőre csak hétvégén van időm játszani, úgyhogy kb 10 órát játszottam. Egy 8-as szintű breton summoner-em (conjuration main) van. Most megyek a Greybeards-ökhöz, az odaúton megtámadó sárkányt második próbálkozásra sikerült is kinyírni. :Kiraly:
Eszméletlen jó a játék, suliban egész nap azon agyalok mit csinálnék benne legközelebb. Nemsokára tavaszi aztán nyári szünet, akkor majd tolhatom rendesen. :whoah:

blackronin

Új DLC Skyrim-hez!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MGritiUTSig

Igaz, hogy még a Dawnguard sincs meg (bár most a Dragon's Dogma-t nyomom, ami atomkirályság).
Úgy látom, hogy érdemesebb inkább megvenni majd a Game of the Year Edition, mint egyenkénti fizetni ezekért a cuccokért...  ^^"

NLZ

Lol, ez beteg. :D
[reserved]

Lythis

A beteg az, hogy még a Dawnguard-ot sem láttam itthon sehol...(jó, az alapot is nyilván vérlegálisan szereztem be a netről, de ez akkor is mellékes...)

Fazék

Quote from: blackronin on 2012-08-28, 21:18:10
Új DLC Skyrim-hez!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MGritiUTSig

Igaz, hogy még a Dawnguard sincs meg (bár most a Dragon's Dogma-t nyomom, ami atomkirályság).
Úgy látom, hogy érdemesebb inkább megvenni majd a Game of the Year Edition, mint egyenkénti fizetni ezekért a cuccokért...  ^^"
bocsánat ha ezzel megsértek bárkit is, de ki az az ostoba, aki ezért a DLC-ért fizetni hajlandó? :wtf:

videó közben erősen a naptár felé tévedt a szemem, de nem, nem április elseje van, ez úgy látom teljesen komoly.

chilip

#111
pedig nagyon is van kereslet rá :P ha elég alacsony az ára (mittomén 3-4 euro most látom valaki írta 5 $ lesz :P BIG MAC menü többe kerül) még a nagy skyrim fanoknak meg is érheti

ed.: amúgy viszont kicsit lehúzás szagú mert morrowindben ez alapból benne volt :P 3 birtokod lehetett a 3 háztól

Fazék

Quote from: chilip on 2012-08-29, 10:53:27
pedig nagyon is van kereslet rá :P ha elég alacsony az ára (mittomén 3-4 euro most látom valaki írta 5 $ lesz :P BIG MAC menü többe kerül) még a nagy skyrim fanoknak meg is érheti

ed.: amúgy viszont kicsit lehúzás szagú mert morrowindben ez alapból benne volt :P 3 birtokod lehetett a 3 háztól
ok, ezek szerint csak nem vagyok elég elborult szerepjáték mániás, hogy értékelni tudjam az ilyeneket, de ezek szerint van rá kereslet bőven. kicsit sokkoló.

Cloud

Tuti megveszik. Hallottam én valami menő lópáncélról is Oblivion-ban, ami semmit nem ért, de vették mint a cukrot. :D

Kuroi Tenshi

A vicc az, hogy modként ez (na jó, hasonló: házat építhetsz, átépíthetsz,
berendezhetsz, mindenféle egyéb melléképületet építhetsz, stb) ingyé' is van...

Darkstar

Local modként is?


.

..

...

I'll get my coat
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

blackronin

Hmm... fura.
Nem ad hírt senki a Dragonborn DLC-ről?
http://www.youtube.com/watch?v=d4Xh2UzNmfM

Szerintem klassz lesz, de sajnos PS3 tulajként még az előző DLC-ket se tudom élvezni...  ^^"
Lassan már érdemesebb lesz nekem a a Game of the Year Edition kiadáson gondolkozni inkább.
Olcsóbban jönnék ki biztosan.

blackronin

Kijött a Legendary Edition PS3-ra.
Rögtön meg is vettem az első napon.
Egy szóval:
Remek, de sajnos bugok még vannak benne bőven!

Ja és egész klafa a házépítős rész.
2 napig csak azzal szórakoztam.  :P

frozenstein

Thread Necromancer casts Raise Zombie!

Fölraktam Skyrim-ot az új gépre, de a hivatalos high texture pack dlc-vel sem egy nagyszám. Úgyhogy gondoltam ilyen modokat pakolnék fel, meg rákerestem miket ajánlanak úgy általában: ezt a listát dobta ki.
Első körben fölmegy SKSE, LOOT, NMM. Aztán Unofficial Skyrim Patches, SkyUI, Quality Maps with roads. A Video&Graphics enchancement részlegből: XCE, Climates of Tamriel, Enhanced Blood Textures, Pure Waters, SMIM...és amit nem tudtam eldönteni: itt a Skyrim 2K HD-t ajánlják, de közben találtam ilyet: Tamriel Reloaded HD+ENB. Melyiket érdemesebb?

Meg ha már itt vagyok még belinkelem azt a pár modot, amikkel még szemezgettem: Run For Your Lives+When Vampires Attack, The Dance of Death, Neutral Hjerim.

chilip

skyrim 2k az alap, ezt először
unofficial patchek ugye
Quality maps
van a karakter modell javító PACK = XCE
enhanced blood
static mesh improvement mod
vurt's skyrim flora overhaul
valami víz (water 2, pure waters)
Quote from: frozenstein on 2015-04-24, 23:46:45
Run For Your Lives+When Vampires Attack
Brighter Torches with Bigger Radius
aMidianBorn
Performance PLUS - a különbség nem látható, de ennyi modnál azért számítani fog ;)
glowing ore + less glowing ore

kb ezt... ALAPNAK :D
tovább tart felmodolni a játékot mint végigvinni xD