Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#1530
Es meg mindig... Drei Wetter Taft... 0.o

Es meg mindig tart... XD
Ugy dontottem most mar nem megyek haza. Semmi ertelme. Es ugyis hataridom van ma is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RE@L

Sry, én pöszére emlékeztem   Shame on me :redface:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

sirtomi

Csönd van!

Visszaolvasva, de hülyén néz ez ki egy fórumon  :haha:

Rounin

Kihalt a fórum.
Halk percegés jelzi csak
az idő múltát. :angyali:

Vissza Gitssacsss-t nézni :lazza:

Kvikveg

Hah... 9 szorolapbol 8at utjara inditottam... Pfeh...
Persze, hogy a partnerceg bele akart modositani a szorolapba... aaa... :Eztneked:
Kaptak egy html-es konyvtarat, nyehehe. Szorakozzanak csak a forraskoddal.  :morci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2006-11-21, 15:28:24
Kaptak egy html-es konyvtarat, nyehehe. Szorakozzanak csak a forraskoddal.  :morci:

:ejnye:

sirtomi

Eddig észre sem vettem, hogy át lehet állítanim agyarra a fórumot, de gyorsan vissza is állítottam angolra, baromi furcsa volt minden felirat magyarul :)

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2006-11-21, 15:31:02
Quote from: Kvikveg on 2006-11-21, 15:28:24
Kaptak egy html-es konyvtarat, nyehehe. Szorakozzanak csak a forraskoddal.  :morci:

:ejnye:
:haha:
Persze hozza kell tennem, a masik ceg meg aranyosabb volt. Vittunk volna szoroanyagot, de egy het nem volt eleg nekik, hogy egy nyamvadt prospektust vagy mit atkuldjenek mailen. Vagy papiron. Vagy akarhogy, csak legyen mibol irnom. Ha ennyire nem kell nekik a reklam...  :3x3:

Ezt meg most nem erem el telefonon. Lehet, hogy ongyilok lett?  :eek:  :bsd: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2006-11-21, 16:14:20
Ezt meg most nem erem el telefonon. Lehet, hogy ongyilok lett?  :eek:  :bsd: :D

:wtf:
Belegabalyodott a html-szövevénybe. :angyali:

Bishop

2.5 óra alvás :wtf:
én azthiszem akkor inkább a kétkezü munkát(amugyis) és a seggnyalást választom :lame:

ki az aki ,vagy mi az amiről ennyi oldalt lehet írni,én már az 5-öt is sokalnám :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: carfanatic on 2006-11-21, 17:03:00
2.5 óra alvás :wtf:
Ma már legalább tudtam három órát aludni :o
5 oldalnál kevesebbel is el tudnám intézni, úgy, hogy minden lényegi benne van -
de ilyen faxságokat találnak ki, hogy minimum x oldal :rolleyes: ez a kutatást nem
tudom, miben segíti, inkább csak a rizsázást fejleszti, azt meg utálom  :__devil:

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-21, 17:06:55
Quote from: carfanatic on 2006-11-21, 17:03:00
2.5 óra alvás :wtf:
Ma már legalább tudtam három órát aludni :o
Hétközben átlagban 4-4.5 órát alszom. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-21, 17:09:22
Hétközben átlagban 4-4.5 órát alszom. :)

Mostanában én is, és ennek javarésze is melóhelyen történik... nem éppen luxuskörülmények közt. :D

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2006-11-21, 16:24:27
Quote from: Kvikveg on 2006-11-21, 16:14:20
Ezt meg most nem erem el telefonon. Lehet, hogy ongyilok lett?  :eek:  :bsd: :D

:wtf:
Belegabalyodott a html-szövevénybe. :angyali:
Nem, kiderult, hogy amit atkuldtem, azt tovabbadta az angol anyanyelvu kolleganak, mivel az angolsaga pocsek volt, amit nem vettem eszre, mert atvettem az egeszet egy regebbi doksibol, amit a jo eg tudja ki (nem) ellenorzott. Ahelyett, hogy esetleg szolt volna, hogy ize, talan nezzek ra megegyszer. Argh.
Angol kollega viszont holnap reggelre lett volna kesz, ami nekem meg kizart, es a zsenikem tudta ezt, mert mondtam, hogy a leheto legrovidebb idon belul le kell adnom a nyomdanak.
Gyulolom a szervezest es az unkooperativ embereket... aaa...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-11-21, 17:39:40
Quote from: Fazék on 2006-11-21, 17:24:57
a jegy 750 Ft volt, a film "különlegessége" miatt és diákjegy sem volt rá.
a mozi a Jászai Mari térnél van, ahogy leszállsz a 4-6 villamosról, a híd felé nézve jobb oldalon visszafelé kell sétálni egy utcát, ITT jól látható az elhelyezkedése :)
a sörözést meg természetesen támogatom, várom a többiek véleményét, és ez esetben vszleg én is tömegközlekedéssel megyek be a városba :)
OK, akkor legalább 750Ft lesz nálam. :D És bízom benne hogy odatalálok, bár általában elég jól tájékozódom. A Nyugati mellett meg tudok egy tűrhető kis sörözőt (Patkó Bandi), vagy akár átmehetünk az Óbesterbe ha nyitva van, úgyis arra mennék haza. :)

Ez a leírás erősen túloz!! A Patkó Bandi józanul is barátságos hely :angyali: Bár a budit nem látogattam meg, az tény :lazza:

Bishop

5 óra még nekem is elég csak a bootolás elég lassú lesz reggel,de 2,5 óra  :3x3:

Draconire

Fénymarék miért lett törölve?

Fazék

#1547
Quote from: Gmer on 2006-11-21, 20:24:49
Fénymarék miért lett törölve?
gyanítom páran annyira feldühítették a fórumról, hogy töröltette magát. engem nem zavart, nem is értettem igazán a többieket, miért szívatták ennyire, de hát nem az én dolgom, tegyék ami jólesik.

gondolom rövidesen jön pár gúnyos megjegyzés, hogy "Hú de fog hiányozni", meg "épp ideje volt" de hát ez is a fórum része :)

szerk: bár az is lehet, hogy csak megkérte zsozso-t, hogy változtassa meg a nevét

Draconire

Csak fura, hogy az utolsó postjaiban ilyenre nem volt utalás....meg hát magát csak úgy nem is tudja törölni /ez a moderátorok kiváltsága :P/.
Quote from: Fazék on 2006-11-21, 20:43:15
szerk: bár az is lehet, hogy csak megkérte zsozso-t, hogy változtassa meg a nevét
Akkor csak megváltozott volna a neve, de nem írná ki a postjainál, hogy "guest".

Fazék

Quote from: Gmer on 2006-11-21, 20:48:03meg hát magát csak úgy nem is tudja törölni /ez a moderátorok kiváltsága :P/.[/color]
ha megnézed ezért írtam, hogy "töröltette" magát :) (értelemszerűen zsozso-val ezt is)

Draconire

#1550
Quote from: Fazék on 2006-11-21, 20:49:02
Quote from: Gmer on 2006-11-21, 20:48:03meg hát magát csak úgy nem is tudja törölni /ez a moderátorok kiváltsága :P/.[/color]
ha megnézed ezért írtam, hogy "töröltette" magát :)
Sok volt nekem ez a "magyar társadalom a két vh között" 15 perces tanulása >_>
My bad  :redface:

Selmo

Töröltette magát...

A tökéletesség unalmas.

Yakumo


Selmo

Nem kérdés volt. :)

A tökéletesség unalmas.

Yakumo

Quote from: Selmo on 2006-11-21, 22:34:54
Nem kérdés volt. :)
én sem válaszoltam, csupán megerősítettem. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-11-21, 21:00:04
Quote from: sirtomi on 2006-11-21, 14:39:49
Közlekedés táblák nélkül...
Érdekes kísérlet, az eredményére is kiváncsi leszek majd.
én is olvastam a cikket és nagyon jó kezdeményezésnek tartom!  :jee:
kíváncsian várom az eredményét :)
Baromság.
1.) Mert itt annyira betartják a jobbkézszabályt :rolleyes:
2.) Körforgalommal de lámpák nélkül nem könnyíti meg a gyalogosok helyzetét.
Próbáltál már Butapesten zebrán átmenni forgalomban?  :__devil:
Örülhetsz, ha lámpára egyáltalán megállnak, akkor se mindig  :__devil:

Yakumo

De arrafelé nem azok a "sofőrök" vannak, mint itt. Értsd: itt kicsit a béka segge alatt van a közlekedési morál.

Abban viszont a végletekig egyetértek, hogy itt TUTI nem működne a dolog. ;)

Fazék

#1557
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-21, 22:43:16Baromság.
1.) Mert itt annyira betartják a jobbkézszabályt :rolleyes:
2.) Körforgalommal de lámpák nélkül nem könnyíti meg a gyalogosok helyzetét.
Próbáltál már Butapesten zebrán átmenni forgalomban?  :__devil:
Örülhetsz, ha lámpára egyáltalán megállnak, akkor se mindig  :__devil:
ilyen hozzáállással akarnál nekiugrani az ország gazdasági helyzetének gatyába rázásának is? :__devil: :haha:

szóval én úgy érzem hogy pozitív hozzáállás és meglássuk. :) az hogy a magyar közlekedési kultúra ennyire elkorcsosult, az jó kérdés, hogy kinek a hibája, de úgy érzem hogy ha lassan is, de akarással lehet rajta változtatni.
nevelni kell az autósokat és nem minden hülyének a kezébe nyomni a jogosítványt.

nekem pl megtetszett, amit pár északi/nyugati országban művelnek közlekedés téren és ameddig el nem csapnak, úgy is közlekedek gyalogosként. a zebra az enyém. ha bele kell taposson is a fékbe, de meg fog állni az a tapló különben belerúgok/fölkenődök a kocsijába/-ra, aztán sírhat felőlem. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-11-21, 22:52:10
ilyen hozzáállással akarnál nekiugrani az ország gazdasági helyzetének gatyába rázásának is? :haha:
Az koncepció, megszervezés, kialakítás, betartatás, ellenőrzés,
visszajelzések feldolgozásának, stb a kérdése. Ez viszont ténykérdés.
Úgy érzem nem közlekedsz eleget ebben a városban. Ma is láttam
olyat, hogy nem, hogy lassított zebránál a kedves sofőr, de még
gázt is adott, és 10-20 centi  - vagy 1-2 mp híján két embert
ütött volna el.
Ez egy élet-halál kérdés. Ilyeneknél nem lehet csak úgy kísérletez-
getni. Ha megtöbbszöröződik a balesetek száma, nem lehet csak
annyit mondani, hogy "Sry, experiment failed." Egy békés, nyugodt
nyugati faluban, ahol úgysincs akkora forgalom, működhet, de egy
ekkora városban, ahol ilyen a közlekedési morál, veszett ötlet.

Fazék

#1559
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-21, 23:02:48Úgy érzem nem közlekedsz eleget ebben a városban.
nagyon kíváncsi lennék, hogy te mennyit közlekedsz a városban, illetve havi szinten kb hány km-t vezetsz le...
ugyanis én sajnos heti több alkalommal is be kell segítsek a családi cégnél és ilyenkor 4-10 órán keresztül csak rohangálok a városban egyik helyről a másikra. amikor pedig nem autóval vagyok bent, akkor általában csak gyalogolni szoktam, akár egy fél körúton végig, mert nincsen bérletem, a jegy meg drága, szóval van alkalmam tapasztalni a zebráknál. és ezek alapján úgy érzem kicsit túlságosan sötéten fested le a helyzetet. tény hogy sok barom van az utakon, de úgy érzem, hogy te túlságosan általánosítasz. élet-halál kérdés... hát ésszel kell csinálni a dolgot. én se lépek ki a 120-szal közlekedő sötétített ablakos bmw-s elé, de vannak határesetek és legalább őket lehet próbálni a jó irányba terelni. sztem.

szerk: ja annyi még, hogy azért, mikor így fékezésre kényszerítek egy autóst, akkor azért meg is szoktam köszönni (meg úgy általában is), ettől egy kicsit enyhülni szokott a kezdeti düh, hogy egy átkozott gyalogos miatt meg kellett állnia. persze ez továbbra is messze van a normálistól, de egyelőre ez van, ennyivel kell beérni, remélem hogy javulni fog ez még