Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2015-03-16, 22:33:41
Mujin Wakusei Survive 15: kezd érdekesebbé válni a történet, de az előző rész háromperces összefoglalója azért túlzás volt. ::)

18-19: micsoda idióták... :facepalm:
Azt hiszem, most jött el az ideje, hogy jegeljem a sorozatot. ::)

SaiyaGin

Te tényleg Izumi Shinichi-kun vagy? 13. rész
Nagyon jó a sorozat, meg minden, de kezd elegem lenni a Satomi előtti titkolózásból eredő szenvedésből.

SaiyaGin

Úgy éreztem, ideje lenne újra megnézni a Gurren-Lagannt. A 7. résznél járok, még mindig imádom a sorozatot, viszont szomorúan láttam, hogy az ööö... emlékezetes grafikájú 4. részt a BD-re se javították ki.

[spoiler]Amúgy csak én írok ebbe a topikba?  :3x3:[/spoiler]

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

TTGL 23: már az ötödik részben is elég furcsa érzés volt, hogy a Fate-sorozatok után Nakata Joujit megint egy pap szerepében hallom, és ez ebben a részben is ugyanígy volt. :D

Junchi

Space Battleship YummyToe 2200-1

Kábé két éve tervezem ezt a sorozatot, de csak most jutottam el odáig, hogy a tervezgetés-fázis végül konkrét vaccsolásba csapjon át.
Azt leszámítva, hogy az első részből totálisan hiányzott az expozíció (lol) és a karakterek eddig baromi üresek, egész korrekt cucc, főleg a megvalósítást (yeey, karakterdesign) illetően.

kikuchiyo

Ha az expozíció hiánya alatt azt érted, hogy meg sem kísérelnek megágyazni annak az első, második és harmadik hallásra is irtózatosan nevetségesnek hangzó dolognak, hogy a címszereplő jármű egy tengerjáró hajó, ami repül, az űrben, akkor teljesen igazad van.

Pár rész alatt viszont még ezt is meg lehet szokni, a karakterek pedig nagyon is kiteljesednek majd, és nagyon jól megírt, megvalósított részek is lesznek majd később.
Failure is the default option

frozenstein

Papakiki új OVA miatt újranéztem a sorozatot, de ehhez a gyereknevelős témához kicsit sok volt a fanservice. Ezért most Usagi Drop-ot nézek újra, a 4 BD specialt eddig még nem is láttam.

SaiyaGin

DC 773:
Nem semmi, ami Conannel történt az utóbbi részekben: egyszer Ranról a szeme láttára esett le a törülköző, aztán egy másik középiskolás lány ajánlotta fel neki, hogy megismerkedhet a lány használt fehérneműjével, ebben a részben pedig önmagát Shinichinek álcázva telefonon beszélgetett Rannal a lány melltartó-viselési szokásairól.
[spoiler]A Tropicarium helyi megfelelőjében. ^^"[/spoiler]

SaiyaGin

#999
Shirobako 1-6: eddig még nem győzött meg a sorozat, a Bakumanhoz képest a hangulat, az ipar bemutatása és a szereplők ügyében sincs sehol ez a sorozat, a két debil (a rendező és a hülyegyerek) pedig rendkívül irritáló.

Kérdés:
Jobb lesz-e később a sorozat, vagy ha eddig nem jött be, akkor felesleges tovább próbálkoznom?

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2015-09-22, 22:26:51
Shirobako 1-6: eddig még nem győzött meg a sorozat, a Bakumanhoz képest a hangulat, az ipar bemutatása és a szereplők ügyében sincs sehol ez a sorozat, a két debil (a rendező és a hülyegyerek) pedig rendkívül irritáló.

Kérdés:
Jobb lesz-e később a sorozat, vagy ha eddig nem jött be, akkor felesleges tovább próbálkoznom?

Szerintem jobb lesz kicsivel később, de Bakumanhoz soha nem fog felérni és ha már most nem jött be még max 1-2 részt adj neki, de többet ne vagy inkább hagyd is a fenébe. :)

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2015-09-23, 12:56:38
Szerintem jobb lesz kicsivel később, de Bakumanhoz soha nem fog felérni és ha már most nem jött be még max 1-2 részt adj neki, de többet ne vagy inkább hagyd is a fenébe. :)

:merci:

Leara

Nanatsu no Taizai 1-5: lesz ez még jobb? A világa többnyire bejön, a malacon kívül viszont az összes eddigi főszereplő idegesít, a poénok meg kifejezetten fárasztóak (a mellfogdosós, bugyinézegetős fajtából pedig már az első részben is túl sok volt). Még abban látok valamennyi esélyt, hogy a később felbukkanó szereplők közt talán lesznek kedvelhetők, de nem vagyok biztos abban, hogy csak ezért megérné folytatni...
MAL

-OJ-

Quote from: Leara on 2015-11-11, 00:37:48
Nanatsu no Taizai 1-5: lesz ez még jobb? A világa többnyire bejön, a malacon kívül viszont az összes eddigi főszereplő idegesít, a poénok meg kifejezetten fárasztóak (a mellfogdosós, bugyinézegetős fajtából pedig már az első részben is túl sok volt). Még abban látok valamennyi esélyt, hogy a később felbukkanó szereplők közt talán lesznek kedvelhetők, de nem vagyok biztos abban, hogy csak ezért megérné folytatni...

Nem igazán, nagyjából ugyanezen a színvonalon mozgott végig az anime. Ha már az elején nem tetszik, jó eséllyel később sem fog.

SaiyaGin

Durarara Shou 1-4: eddig nem rossz.

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2015-12-23, 22:50:03
Durarara Shou 1-4: eddig nem rossz.

8. rész: nem rossz, de most már kicsit sokallom a szereplők számát.
Shizuo viszont még mindig hihetetlen alak. :lol:
Nem gondoltam volna, hogy képes ilyen arcokat vágni:
[spoiler]
[/spoiler]

SaiyaGin

Durarara Ten 05: naccerű, pont még egy agresszív debil hiányzott a szereplők közül. ::)

danika230

School Rumble 1-5
Eddig zseniális, sírva röhögős minden rész.   :rotfl:

danika230

Jormugand: eddig csak 5 részt láttam, de úgy érzem nem lesz veszélyben a Black Lagoon helye. A témában még mindig az az etalon nálam.  :D

SaiyaGin

Gekkan Shoujo Nozaki-kun 06: eddig tetszik, de a szereplők idiotizmusa néha már kezd sok lenni.