Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

.Attila

Üdv Kuro Tenshi!
Most már a túlpartról is jönnek emberkék :)

Kuroi Tenshi

Hú micsoda üdvözlés!
Még sehol nem üdvözöltek ennyien és ilyen gyorsan
*meghatódik*
 :)

Kuroi Tenshi

#2972
Quote from: PirulaÜdv itt köztünk!
Fééééééénykéééééééépeeeeeet! :D

http://www.tar.hu/ferencmartin/honlap/Hangszerkepek/P5080015b.jpg

Kuroi Tenshi

Quote from: BonciÜdv Kuro Tenshi!
Most már a túlpartról is jönnek emberkék :)
Túlpart?  :confused:
Mármint Közgáz-Mûszaki vontakozásban?

Rounin

#2974
Üdv Kuro_Tenshi!

Gyorsan szedd ki a képet és link formájában rakd be, mert ezt nem szeretik itt a modik (lassítja a fórumot)! Amúgy érezd jól magad :)

via_mala : a Berserket már sokan, sokszor szárnyunk alá vettük ;>

Ramiz

Ezzel már jót lehetne :whoah: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RouninÜdv Kuro_Tenshi!

Gyorsan szedd ki a képet és link formájában rakd be, mert ezt nem szeretik itt a modik (lassítja a fórumot)! Amúgy érezd jól magad :)
Oké.
(Úgykülönben ez szerintem nem sokat lassít. Amikor anno a honlapot készítettem, egy flopppyn bõven elfért az egész. Pedig volt rajta egy rakás kép. De "jobb a békesség", nem akarok egybõl összetûzésbe kerülni a modokkal  :) )

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiOké.
(Úgykülönben ez szerintem nem sokat lassít. Amikor anno a honlapot készítettem, egy flopppyn bõven elfért az egész. Pedig volt rajta egy rakás kép. De "jobb a békesség", nem akarok egybõl összetûzésbe kerülni a modokkal  :) )

OFF:
De ha egy csinálhatja, akkor a többi is "miért ne csinálhatnám én is" alapon elkezdi és akkor már nem egy kép elsz, hanem sok. Nem mindenkinek van 2mbit/sec :)

HVp213

Üdv Itthon Kuro_Tenshi! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: Kuro_TenshiTúlpart?  :confused:
Mármint Közgáz-Mûszaki vontakozásban?
Pinpo (vagy mi, amit a japánok mondanak :)).

Damnatus

Üdv köztünk Kuro Tenshi!

aquana

Bár én is új vagyok itt... hi!
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Üdvözlet Kuro_Tenshi!!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: aquanaBocsánat, szánom-bánom bûnömet ...  A CB-vel megpróbálkoztam még egyszer, és rájöttem, hogy nagyon tetszik (nem igazán volt mostanában idõm gépezni, szóval csak a 18. rész körül vagyok)...
:d helyess!

Üdv KT!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: RouninOFF:
Ja, ott vagyunk  :haha:
Quote from: RouninNem mindenkinek van 2mbit/sec :)
Nálad még nem emelték? Nekem itt kb 4 van.. volt már, hogy rövid idgeig még azt is túlszárnyalta, de az ilxen tényleg ritka. Na de ez már tényleg nagyon off  :rolleyes:

Kuroi Tenshi

Quote from: BonciPinpo (vagy mi, amit a japánok mondanak :)).
Félreértések elkerülése végett: 100% hamisítatlan HU vagyok ;)
Csak a usernevemmel megcsillogtattam azt a húsz-szavas japán-tudásom  :rolleyes: meg hát úgyis anime-fórum, és hát mi is az animék és a mangák õshazája?  :)

.Attila

Quote from: Kuro_TenshiFélreértések elkerülése végett: 100% hamisítatlan HU vagyok ;)
Csak a usernevemmel megcsillogtattam azt a húsz-szavas japán-tudásom  :rolleyes: meg hát úgyis anime-fórum, és hát mi is az animék és a mangák õshazája?  :)
"meg hát úgyis anime-fórum, és hát mi is az animék és a mangák õshazája?"
Hát pont ezért írtam a pinpo-t ;)
De most már elég lesz az :_off:-ból :)

Lythis

Nah, szal mostmár van pofám nekem is úgyvislekedni, mint aki húdeha régen van itt, pedig közbe nem is...
 Szóval: Üdv minden új tagnak!!!

 (Én annó nem mutatkoztam be, az most nagyon gáz? :confused: :))

Raggie

Quote from: Lythis(Én annó nem mutatkoztam be, az most nagyon gáz? :confused: :))
Nam, csak max kövi meeten meglincselünk! :D :__devil:
(nem is, csak azért mondjuk pótlólag megtehetnéd a nem pestiek kedvéért!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: LythisNah, szal mostmár van pofám nekem is úgyvislekedni, mint aki húdeha régen van itt, pedig közbe nem is...
 Szóval: Üdv minden új tagnak!!!

 (Én annó nem mutatkoztam be, az most nagyon gáz? :confused: :))
Ehhez csatlakozom :D

Pirula

Quote from: Kuro_Tenshihttp://www.tar.hu/ferencmartin/honlap/Hangszerkepek/P5080015b.jpg
Most majdnem leestem a székrõl... Gyönyörû arzenál. Ha jól látom balkezes vagy. :)
Miféle zenékben veted be ezeket?

Kvikveg

Udv Kuro Tenshi!

Quote from: Kuro_Tenshi...mellette zenész (hever itthon egy gitár és három basszusgitár, egy negyedik meg készülõfélben van  :haha: ) és miegyéb.
Na, teged egyszer meglatogatlak! :D

Tulpart: most vegeztem ki a BME-t, tobben oda jarnak. Nem feltetlenul kozgazra. Nyehehe... :haha:

Balkezes... Marmint... Jobb kezzel fog es ballal penget? Jujj! :D

Najo ez nem maradhat le:
Nezz Hellsinget! :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Lythis(Én annó nem mutatkoztam be, az most nagyon gáz? :confused: :))
"Life is a gas" (Ramones)
Mutatkozz be, vagy visszamenõleg is elfelejtünk. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramiz"Life is a gas" (Ramones)
Mutatkozz be, vagy visszamenõleg is elfelejtünk. :__devil:
MR. GONOSZ RAMIZ :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaMost majdnem leestem a székrõl... Gyönyörû arzenál. Ha jól látom balkezes vagy. :)
Miféle zenékben veted be ezeket?

Kösz!  :) És ha majd a következõ is elkészül...  :eek:
Tegnap érkezett meg a nyaka :cool:

Nagyon sokféle zenében mozgok... kedvencem a jazz és a funk rockkal és egy kis metállal manapság.
Most éppen nem vagyok egy együttesben sem.. nyáron a szigorlat miatt teljesen visszavonultam mindenbõl, most kezdem újra az együttes-keresgélést... pontosabban inkább engem keresgélnek  :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegBalkezes... Marmint... Jobb kezzel fog es ballal penget? Jujj! :D

Najo ez nem maradhat le:
Nezz Hellsinget! :__devil:

Hát valahogy úgy ;) És még nekem milyen jujj, amikor bemegyek bármely gitárboltba és nincsenek balkezes hangszerek  :rolleyes:

Hellsing? Check  :hehe:  :gevumezs:
alucarD sirály... csak rövid a sorozat...  :rolleyes:

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiHellsing? Check  :hehe:  :gevumezs:
alucarD sirály... csak rövid a sorozat...  :rolleyes:
Jön a Hellsing OVA.  :jee:

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomiJön a Hellsing OVA.  :jee:

Várom is ám... remélem jobb lesz, mint a trailer  :haha: