Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Eberinu

Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 23:18:04
Jajj istenem, hölgyeim, valami humorérzék-félét tessék már beszerezni, ha jól emlékszem most épp akciózzák a Tescoban... :rolleyes: ;)
Van nekünk, csak te nem érted :D

Member

Egy elég rövid idézet jutott erről eszembe:
"Nők..." :rolleyes:

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-02-24, 19:27:19
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 23:18:04
Jajj istenem, hölgyeim, valami humorérzék-félét tessék már beszerezni, ha jól emlékszem most épp akciózzák a Tescoban... :rolleyes: ;)
Van nekünk, csak te nem érted :D

Nem, nektek nincs, csak bemagyarázátok magatoknak, hogy van.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

#3003
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-24, 19:39:48
Quote from: Eberinu on 2007-02-24, 19:27:19
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 23:18:04
Jajj istenem, hölgyeim, valami humorérzék-félét tessék már beszerezni, ha jól emlékszem most épp akciózzák a Tescoban... :rolleyes: ;)
Van nekünk, csak te nem érted :D

Nem, nektek nincs, csak bemagyarázátok magatoknak, hogy van.  :D
Dreamcleaver:Minden nő nevében azt hiszem mondhatom: hát most csak kinevetteted magad a lányok/nők szemében:D:D:D:D:D És valószínűleg nem sok nőt ismersz :D
Member:hát hallod, mi meg sokszor sohajtozzuk fájdalmasan, hogy : ...pasik....pfff XDDD

Zsiga

#3004
Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 00:32:35
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-24, 19:39:48
Quote from: Eberinu on 2007-02-24, 19:27:19
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 23:18:04
Jajj istenem, hölgyeim, valami humorérzék-félét tessék már beszerezni, ha jól emlékszem most épp akciózzák a Tescoban... :rolleyes: ;)
Van nekünk, csak te nem érted :D

Nem, nektek nincs, csak bemagyarázátok magatoknak, hogy van.  :D
Minden nő nevében azt hiszem mondhatom: hát most csak kiröhögteted magad :D:D:D:D:D
Légyszíves ne sértegesd a női nemet azzal hogy a nevükben beszélsz.
(Igen, viccnek szántam ezt is, bár tudom hogy neked nem fog bejönni, de nem is ez a lényeg. :))

Eberinu

Quote from: Zsiga on 2007-02-25, 00:35:36
Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 00:32:35
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-24, 19:39:48
Quote from: Eberinu on 2007-02-24, 19:27:19
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 23:18:04
Jajj istenem, hölgyeim, valami humorérzék-félét tessék már beszerezni, ha jól emlékszem most épp akciózzák a Tescoban... :rolleyes: ;)
Van nekünk, csak te nem érted :D

Nem, nektek nincs, csak bemagyarázátok magatoknak, hogy van.  :D
Minden nő nevében azt hiszem mondhatom: hát most csak kiröhögteted magad :D:D:D:D:D
Légyszíves ne sértegesd a női nemet azzal hogy a nevükben beszélsz.
(Igen, viccnek szántam ezt is, bár tudom hogy neked nem fog bejönni, de nem is ez a lényeg. :))
Igazad van, a te reszortod a nők nevében beszélni XDDDDDDD

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2007-02-25, 00:35:36
Légyszíves ne sértegesd a női nemet azzal hogy a nevükben beszélsz.
(Igen, viccnek szántam ezt is, bár tudom hogy neked nem fog bejönni, de nem is ez a lényeg. :))
:lol: :lol: Itten szóló egyed kinek neve Zsiga,helyesen szóla s szavai mint fénylő arany...

HVp213

bazz vigyázz ari ekkora nyalást :)

kilog zsiga száján a nyelved :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zsiga

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 01:00:34
Igazad van, a te reszortod a nők nevében beszélni XDDDDDDD
Semmi ilyesmit nem mondtam, nem figyelsz. :rolleyes:
Arian : Köszönöm, végre valaki értékeli a hülyeségeimet. :) :hail:

Vili te meg kabbe. :D

Rounin

Költői túlzás, de mint azokban, ebben is fellelhető az igazság :angyali:.

Darkstar

Quote from: HVp213 on 2007-02-25, 01:13:31
kilog zsiga száján a nyelved :p
Rothadt tetves /b/, első gondolatom mindjárt az volt, hogy vajon hol megy be...  :oops:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

látom tényleg 4chanon nevelkedtél :p

Quote from: Zsiga on 2007-02-25, 01:14:39

Vili te meg kabbe. :D
hmmm
inkább kihagyom ezt a kedves ajánlatot de igazán köszönöm

látod Rounin egyre többen akarnak engem XD
:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

arianrhod

Quote from: HVp213 on 2007-02-25, 01:13:31
bazz vigyázz ari ekkora nyalást :)

kilog zsiga száján a nyelved :p
1. ne legyé féltékeny egy egyszerű költői megnyilvánulásomra :P
2. nagyon vigyázz magadra mert a kezem sokáig elér  :__devil:  :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 00:32:35
Member:hát hallod, mi meg sokszor sohajtozzuk fájdalmasan, hogy : ...pasik....pfff XDDD
:rolleyes:
Egy ilyen megnyilvánulás után tényleg nehezen beszélhetsz a nők nevében...

Quote from: Darkstar on 2007-02-25, 01:15:07
Rothadt tetves /b/, első gondolatom mindjárt az volt, hogy vajon hol megy be...  :oops:
Neadz moar pooper  :whoah:

OFF-Police: kérjük haladjanak tovább (az Off vagy a 4chan felé), nincs itt semmi
látnivaló...

Eberinu

Dark: hát kiállítottál magadról egy bizonyítványt az tuti XDD Ami Zsigát illeti, semmilyen formában nem érintkeznék vele, már bocsánat :D
Kuroi: hát te is nő lennél? XDDDKötve hiszem....és igen, beszélhetek a nevükben, mivel nem is tudom ki mondta,hogy nincs humorérzékünk,ezt bárki megcáfolná :D

Darkstar

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 03:27:56
Dark: hát kiállítottál magadról egy bizonyítványt az tuti XDD
Látszik, hogy nem régóta vagy itt, ha ezen meglepődsz. ^^  :szemuveges:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 03:27:56
Kuroi: hát te is nő lennél? XDDDKötve hiszem....és igen, beszélhetek a nevükben, mivel nem is tudom ki mondta,hogy nincs humorérzékünk,ezt bárki megcáfolná :D
Ezt meg hogy hoztad össze?
Amúgy: akinek a férfiak pasik, az inkább bige, mint nő :hehe:
De mint már mondtam, OFF

Zsiga

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 03:27:56
Dark: hát kiállítottál magadról egy bizonyítványt az tuti XDD Ami Zsigát illeti, semmilyen formában nem érintkeznék vele, már bocsánat :D
Kuroi: hát te is nő lennél? XDDDKötve hiszem....és igen, beszélhetek a nevükben, mivel nem is tudom ki mondta,hogy nincs humorérzékünk,ezt bárki megcáfolná :D
Ami engem illet, senki nem említette hogy bármilyen formában érintkeznénk, ezeken a fórumos üzenetváltásokon kívül. Komoly gondjaid vannak szövegértésből.
Ezt bizonyítja az is hogy azt hiszed a komplett női nemre értettem hogy nincs humorérzéketek, pedig egyértelmű a szövegkörnyezetből hogy csak rád és Edina-chanra gondoltam.

Szerk.: Ha válaszolni kívánsz azt légyszíves az offtopicban vagy priviben tedd, mert ebben a topicban nincs helye, ahogy azt már Tenshi is leírta párszor.

noriko

#3018
"I wish I could, but I don't want to."

Member

But we don't. ;)
Valamiért utána azonnal megnéztem a profile-odat, de már nem is tudom miért. :haha:


Member

Ha komoly, akkor nem, ha poén, akkor nem nevettem. :rolleyes:

noriko

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 17:38:04
Ilyen az emo :D -_- "felvágom az ereim,mert utál a világ és mert a szemembe lóg a hajam"
eh, hát igen, az enyémről hiányzik a piercing. de azért igyekeztem!  :D

emo bloopers: oops, I smiled! XD (+ bevillant az emo-szemüvegem ^^")
"I wish I could, but I don't want to."

Eberinu

Quote from: Member on 2007-02-25, 17:39:11
Ha komoly, akkor nem, ha poén, akkor nem nevettem. :rolleyes:
Nem viccnek szántam, de ilyenek az emok...az igazi öngyilkos lesz, ahogy ígérgeti, a pózer pedig nem...én nem bírom egyiket sem.

Member

Szerintem elég divatbuzogányul néz ki, aki csak szeretne emo lenni. :haha:

Nakedape

Quote from: noriko on 2007-02-25, 17:44:43
Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 17:38:04
Ilyen az emo :D -_- "felvágom az ereim,mert utál a világ és mert a szemembe lóg a hajam"
eh, hát igen, az enyémről hiányzik a piercing. de azért igyekeztem!  :D

emo bloopers: oops, I smiled! XD (+ bevillant az emo-szemüvegem ^^")
aszemüveg nem lehet emo mer enyém is egész hasonló, a képek meg jók, a videó is jó volt , anno,Noriko meg akar hódítani minket attól tartok :D :D ha nem lennék társas még sikerülne is  :angyali: :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

Quote from: Nakedape on 2007-02-25, 19:17:58
aszemüveg nem lehet emo mer enyém is egész hasonló
megkérdőjelezed komoly kutatómunkámat??
Quote from: wikipediaEmo fashion is usually defined to have roots in punk fashion as well as gothic fashion.[3] By almost all current definitions, emo clothing is characterized by tight jeans on males and females alike, long bangs often brushed to one side of the face, dyed black hair, tight t-shirts (often bearing the names of emo bands), studded belts, belt buckles, Chuck Taylor All-Stars or other black shoes (often old and beaten up), and thick, black-rimmed glasses.
(forrás)
+ másik tudományos forrás
+ emo-picture google search (a legtudományosabb.)
:szemuveges:


ui:  :merci: a hódítós szöveget!  :D
De nem voltak ilyen hátsó szándékaim! ^^"  ...can't help I'm so loveable! :muhahah:
"I wish I could, but I don't want to."

Eberinu

Quote from: Member on 2007-02-25, 17:50:00
Szerintem elég divatbuzogányul néz ki, aki csak szeretne emo lenni. :haha:
Ez igaz....meg ahogy viselkedni tudnak...na mindegy, én már láttam őket utcán is meg zárt helységben is, hát nem akarnék közéjük keveredni O_O

Edina-chan

offoffoffoff
nem vagyok modi, de lehet kéne nyitni egy "Nők..." meg "Emók" topicot...?  :D

Zsiga

Quote from: Edina-chan on 2007-02-25, 20:43:30
offoffoffoff
nem vagyok modi, de lehet kéne nyitni egy "Nők..." meg "Emók" topicot...?  :D
Felesleges, tökéletesen megfelel a célnak az Offtopic, mint ahogy azt már Kuroi Tenshi modtársam is megjegyezte párszor, csak egyeseknek kicsit nehéz a felfogásuk (igen Eberinu rád gondolok, még mielőtt bárki is félreértené) hogy ott folytassák a vitát, és ne itt meg még vagy három másik topicban.