Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2009-01-24, 01:44:10
Quote from: Nakedape on 2009-01-24, 01:41:05
a kép elmúlt közbe
Ne aggódj, browser cacheben megmaradt... :angyali:

jó gondoltam nem múlik minden el, de nem akarom hosszan itthaogyni, még errre téved x-critic, v Christian és no life kiáltásokkal v le szúrnak fokhagymával, vagy megpróbálnak feléleszteni elektromos kiütéssel..




Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Na nem bánom, én is beállok a sorba!

[spoiler=Szenvedjetek!]
(btw, Meske laptopját kellett hirtelen kölcsönkérnem hozzá, mert csak abban van webcam.  ::) )[/spoiler]

Ja, amúgy a LAN party-s képhez jó lenne egy névsor, mert csak Fazék az, akit felismerek rajta... :P

Cobra

A mellényes Preda, középen teraflare (ha jól emlékszem), a 2 szélsőt már nem tudom, de mintha a bal oldali Ramiz ismerőse lett volna.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Quote from: Cobra on 2009-01-24, 02:07:57
A mellényes Preda, középen teraflare (ha jól emlékszem), a 2 szélsőt már nem tudom, de mintha a bal oldali Ramiz ismerőse lett volna.

A jobb szélső én vagyok, de csak a pólóról ismertem fel magam.

Nakedape

szél tippek, Ramiz unokatesó, Xzone talán a másik szél, karba font kéz hátul meg KT, nem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Akkor jól gondoltam, hogy még egy arc ismerős, csak nem voltam benne biztos, hogy Teraflare az...

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2009-01-24, 01:03:44
...
Végül pedig itt egy igazán durva kép... (ne mondjátok, hogy nem szóltam!):
img
Kurve-s kepek jok :lol:, utolsot viszont vedd le, nem ide valo.  :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2009-01-24, 12:25:25
Quote from: Ramiz on 2009-01-24, 01:03:44
...
Végül pedig itt egy igazán durva kép... (ne mondjátok, hogy nem szóltam!):
img
Kurve-s kepek jok :lol:, utolsot viszont vedd le, nem ide valo.  :ejj:

Jó leveszem, de
Quote from: Kvikveg on 2009-01-24, 12:25:25
Quote from: Ramiz on 2009-01-24, 01:03:44
...
Végül pedig itt egy igazán durva kép... (ne mondjátok, hogy nem szóltam!):
img
Kurve-s kepek jok :lol:, utolsot viszont vedd le, nem ide valo.  :ejj:
Jó leveszem, de azt tudnod kell, hogy nincs olyan, hogy a goatse valahova nem való. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

#3608
Quote from: Én on 2009-01-24, 01:29:26
Ja tényleg, ezt még nem mutattam:
Szalagavatós pikcsőr
[spoiler][/spoiler]
Azta az elegáns mindenedet.  :szemuveges:

Amúgy meg szörnyülködjetek.
[spoiler]http://img261.imageshack.us/img261/3022/p1160237fi6.jpg[/spoiler] :lul:

Én

Te is gyönyörű vagy :D

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-01-24, 01:44:10
Quote from: Nakedape on 2009-01-24, 01:41:05
a kép elmúlt közbe
Ne aggódj, browser cacheben megmaradt... :angyali:

Kérni is akartam... :)

Ramiz

Quote from: .Attila on 2009-01-24, 18:14:00
Quote from: Zsiga on 2009-01-24, 01:44:10
Quote from: Nakedape on 2009-01-24, 01:41:05
a kép elmúlt közbe
Ne aggódj, browser cacheben megmaradt... :angyali:

Kérni is akartam... :)

Én azonnal lementettem a vincsire, egy pendrive-ra és kiírtam néhány cd-re is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Pic or it didn't happen!

minuszmiki

Hamáregyszer beindult  a hullám, meg itt lézengek több, mint két éve, kaptok egy könyörtelent belőlem is (az imént csináltam, nem volt kedvem pózolni :D).[spoiler][/spoiler]

@Én: Remélem amelletted üccsit szürcsölő lány  ____________________ (ízlés szerint behelyettesítendő). :D

Ramiz

Quote from: minuszmiki on 2009-01-25, 04:32:09
Hamáregyszer beindult  a hullám, meg itt lézengek több, mint két éve, kaptok egy könyörtelent belőlem is (az imént csináltam, nem volt kedvem pózolni :D).[spoiler][/spoiler]

Wow most már minuszmikit is megismerem majd a kocsmában! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: minuszmiki on 2009-01-25, 04:32:09
@Én: Remélem amelletted üccsit szürcsölő lány  ____________________ (ízlés szerint behelyettesítendő). :D
Egész szalagtűzés alatt azt hajtogatta h milyen szomjas, ezt a barátja észrevette szélről, és rohant neki üdítőért, ami aztán levonuláskor valahogy odadobott neki... Néztem egyet  :zomg:
De érdekes, szalagavatós procedúra előtt alig ismertem ezt a lányt, mostmeg egész jóba lettünk. :smile:
Behelyettesítés: nem igazán emlékszem hogy találkoztam e vele afterpartyn... :D Arról amúgy még mindig derülnek ki érdekes dolgok. Ferenciek terén pénteken kérdezte meg egy hölgyismerősöm, hogy emlékszem e az alakításomra. Mondom nem igazán de jó is ez így :D Bár annyira nem lehetett rossz mert végülis arra lyukadtunk ki hogy a közeljövőben majd megiszunk valamit :D

Amúgy passzol a South Parkos képed :jee:

Cloud

Quote from: Én on 2009-01-25, 13:33:46
Quote from: minuszmiki on 2009-01-25, 04:32:09
@Én: Remélem amelletted üccsit szürcsölő lány  ____________________ (ízlés szerint behelyettesítendő). :D
Egész szalagtűzés alatt azt hajtogatta h milyen szomjas, ezt a barátja...
:frown:
Akkor ezek szerint nem kerültél közelebbi kapcsolatba vele. ^^

Én

Megkínált az üdítőjéből -> INDIRECT KISSÜ!!!!!11 :D

NLZ

Akkor a kézfogás meg indirekt tapizás? :P
[reserved]

Én


Ramiz

Quote from: Én on 2009-01-25, 15:50:31
Megkínált az üdítőjéből -> INDIRECT KISSÜ!!!!!11 :D

Ezzel én is imádom zavarba hozni a lányokat, ha megkínálnak a poharukból. Persze csak olyanokat, akiktől nem akarok semmit... :D És mindig úgy kezdem, hogy az "őrült japánok szerint...". Amit utána bármire fel lehet használni. Pl rágyújt az öngyújtóddal, vagy bármi jelentőség nélküli dolgot csinál. Mire: "Japánban ez azzal egyenértékű... áh, mindegy". Persze kérdezi, de nem mondod el. Utána ő maga fog azon gondolkozni, hogy akkor most mit is kéne veled csinálnia, te meg elégedetten röhögve távozol.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Ramiz on 2009-01-25, 17:28:16
"Japánban ez azzal egyenértékű... áh, mindegy".
Nekem miért nem jutnak az eszembe ilyen fondorlatok?  ^^"

Xzone

Quote from: Ramiz on 2009-01-25, 17:28:16
Quote from: Én on 2009-01-25, 15:50:31
Megkínált az üdítőjéből -> INDIRECT KISSÜ!!!!!11 :D

Ezzel én is imádom zavarba hozni a lányokat, ha megkínálnak a poharukból. Persze csak olyanokat, akiktől nem akarok semmit... :D És mindig úgy kezdem, hogy az "őrült japánok szerint...". Amit utána bármire fel lehet használni. Pl rágyújt az öngyújtóddal, vagy bármi jelentőség nélküli dolgot csinál. Mire: "Japánban ez azzal egyenértékű... áh, mindegy". Persze kérdezi, de nem mondod el. Utána ő maga fog azon gondolkozni, hogy akkor most mit is kéne veled csinálnia, te meg elégedetten röhögve távozol.

Hallod... ez WIN.

Makos

Quote from: Ramiz on 2009-01-25, 17:28:16
Quote from: Én on 2009-01-25, 15:50:31
Megkínált az üdítőjéből -> INDIRECT KISSÜ!!!!!11 :D

Ezzel én is imádom zavarba hozni a lányokat, ha megkínálnak a poharukból. Persze csak olyanokat, akiktől nem akarok semmit... :D És mindig úgy kezdem, hogy az "őrült japánok szerint...". Amit utána bármire fel lehet használni. Pl rágyújt az öngyújtóddal, vagy bármi jelentőség nélküli dolgot csinál. Mire: "Japánban ez azzal egyenértékű... áh, mindegy". Persze kérdezi, de nem mondod el. Utána ő maga fog azon gondolkozni, hogy akkor most mit is kéne veled csinálnia, te meg elégedetten röhögve távozol.
:rotfl:

kikuchiyo

Quote from: minuszmiki on 2009-01-25, 04:32:09
Hamáregyszer beindult  a hullám, meg itt lézengek több, mint két éve, kaptok egy könyörtelent belőlem is (az imént csináltam, nem volt kedvem pózolni :D).[spoiler][/spoiler]

Mondták már, hogy elég könnyen nyerhetnél cosplay-versenyt a Gendo Ikari kategóriában?
Failure is the default option

Moha

Quote from: kikuchiyo on 2009-01-26, 00:43:11
Mondták már, hogy elég könnyen nyerhetnél cosplay-versenyt a Gendo Ikari kategóriában?
Tényleg! :) Ugyanaz a hajstílus, ugyanaz a szakáll... már csak egy szemüveg kellene. :)

NLZ

Quote from: Moha on 2009-01-26, 00:55:59
Quote from: kikuchiyo on 2009-01-26, 00:43:11
Mondták már, hogy elég könnyen nyerhetnél cosplay-versenyt a Gendo Ikari kategóriában?
Tényleg! :) Ugyanaz a hajstílus, ugyanaz a szakáll... már csak egy szemüveg kellene. :)
Meg fekete festék. :F
[reserved]

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2009-01-26, 00:43:11
Quote from: minuszmiki on 2009-01-25, 04:32:09
Hamáregyszer beindult  a hullám, meg itt lézengek több, mint két éve, kaptok egy könyörtelent belőlem is (az imént csináltam, nem volt kedvem pózolni :D).[spoiler][/spoiler]

Mondták már, hogy elég könnyen nyerhetnél cosplay-versenyt a Gendo Ikari kategóriában?
Nem, de valóban így rőten nem lenne annyira okés. Mindenesetre ezt észben tartom, ha egyszer véletlenül cosplayre adnám a fejem. :D

Soldier

ma reggel vásárlás után siao

Bicskei

Quote from: Soldier on 2009-02-07, 13:43:45
ma reggel vásárlás után siao

a háttered egész jó :jee:
Ultras liberi