Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Kraivan

Quote from: NLZ on 2014-07-21, 00:37:34
Quote from: Kvikveg on 2014-07-19, 01:33:43
Quote from: Kraivan on 2014-07-11, 11:43:29
Hell!

Egy régi függőségem miatti elvonási tünetek csökkentésére kérnék segítséget.
2 éve h nem tudom eme fórumot látogatni, mert (többek közt) az angliai elérési utak blokkolva lettek egy bizonyos október-novemberi spam incidens miatt, és ki tudja h az aktuális proxy amit használok meddig működik.

Valami javaslat amivel orvosolható eme probléma?
Hol is vagy te?
Elvesztettük :(
Anlgia, Bedford.
A sok munka miatt keveset tudok keresni (az elmúlt 4 hétben 220 órám volt), és nem tudok egyelőre jobb módszert mint próbálgatom a proxykat. Sokszor betölt az oldal, de naggggyon lassúak, így hanyagolom. Most megint van egy jó találat. :)

Kvikveg

Quote from: Kraivan on 2014-08-06, 13:48:09
Quote from: NLZ on 2014-07-21, 00:37:34
Quote from: Kvikveg on 2014-07-19, 01:33:43
Quote from: Kraivan on 2014-07-11, 11:43:29
Hell!

Egy régi függőségem miatti elvonási tünetek csökkentésére kérnék segítséget.
2 éve h nem tudom eme fórumot látogatni, mert (többek közt) az angliai elérési utak blokkolva lettek egy bizonyos október-novemberi spam incidens miatt, és ki tudja h az aktuális proxy amit használok meddig működik.

Valami javaslat amivel orvosolható eme probléma?
Hol is vagy te?
Elvesztettük :(
Anlgia, Bedford.
A sok munka miatt keveset tudok keresni (az elmúlt 4 hétben 220 órám volt), és nem tudok egyelőre jobb módszert mint próbálgatom a proxykat. Sokszor betölt az oldal, de naggggyon lassúak, így hanyagolom. Most megint van egy jó találat. :)
En eppen Brightonban uldogelek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Autós klímákra mondják, hogy 1-2 hetente mindenképp ajánlott beindítani, mintegy "átmozgatni".

Igaz ez az otthoni klímára is?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

A hetente az azért túlzás, de havonta egyszer nem árt. Télen mondjuk nem nagyon tudod bekapcsolni, ha 0 fok alatt van a külső hőmérséklet, de az autót, se az otthonit.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Dehogynem, felfűti a kültéri egységet előtte, ha 10 fok alatt van a hőmérséklet. Mindenesetre köszi, akkor ideje megjáratni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

A mienket idén be se kapcsoltuk.:D

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2014-09-06, 16:38:38
Autós klímákra mondják, hogy 1-2 hetente mindenképp ajánlott beindítani, mintegy "átmozgatni".

Igaz ez az otthoni klímára is?
Hát ha jól tudom autóknál azért szokták ezt csinálni, hogy a csapágyak és egyéb alkatrészek kapjanak kenést és ne menjenek tönkre télen. Otthoni klímánál ez nem hiszem, hogy probléma, vagy esetleg olajozd meg kicsit.  :D Persze lehet, hogy más miatt kell az otthonit is járatni, de ahhoz nem értek.   ^^

Cobra

És hogy olajozod meg az otthoni kompresszorát? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2014-09-06, 22:13:19
És hogy olajozod meg az otthoni kompresszorát? :)
Kihívod a klímást és ő mondja, hogy ez már rossz, venni kell egy újat. :D
[reserved]

Kvikveg

Van a vilagon meg olyan hely ahol csak dombornyomott MasterCard kartyat fogadnak el, sima MasterCardot nem?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2015-04-06, 10:21:39
Internet?
Pont interneten semmi gondom a nem dombornyomottal. MasterCard Online kartyam van, es jo volt eddig minden netes rendeleshez.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2015-04-06, 21:02:01
Quote from: Cobra on 2015-04-06, 10:21:39
Internet?
Pont interneten semmi gondom a nem dombornyomottal. MasterCard Online kartyam van, es jo volt eddig minden netes rendeleshez.

ahol nincs áram de van még indigós áthúzós kártyadomborúról csekkjellegűen pénzlevonó. gondolom kezdenek kihalni, bár egzotikus meleg helyeken meg lehet próbálni fellleni.
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Melyik fényképekezőgép-márkák adnad világgaarit?
Most Aug elején lehet, hogy veszek kint egy kicsit komolyabb (kicsit, nem profi) gépet, viszont jó lenne, ha a gari bárhol, bármikor érvényesíthető lenne. Gyors keresés alapján talán a Nikon ilyen például.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Kicsit felrissíteném a sztochasztika ismereteimet, mert a közelébe nem mentem, mióta végeztem, most viszont lehet, hogy kellene. Tehát valami olyan könyv érdekelne, ami viszonylag érthetően, az elejétől építi fel a tárgyat. Esetleg tud valaki ilyet?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Darkstar on 2015-09-16, 18:10:19
Kicsit felrissíteném a sztochasztika ismereteimet, mert a közelébe nem mentem, mióta végeztem, most viszont lehet, hogy kellene. Tehát valami olyan könyv érdekelne, ami viszonylag érthetően, az elejétől építi fel a tárgyat. Esetleg tud valaki ilyet?
Sajnos csak olyat tudnék most kapásból ajánlani, ami nem annyira jó. Ráadásul a Markov-láncos alapok után a sorbanállások elmélete a fókusza, neked pedig valószínűleg nem ez kell.

Darkstar

Sajnos nem pont ez, viszont sikerült rátennem egy egész jó könyvre a kezem, egy Brüsszeli szemináriumhoz készült és pont a modellezés van benne. Ha érdekel valakit, megpróbálom feldobni valahová.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Kapni valamhol Bp-en Asahi SuperDry Premium-ot? Simát találtam, de egy kollégának ez volt a kívánsága.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Valaki felvilagositana, hogy hasznaltauto vasarlasakor mit erdemes nezni?
Gyanusan sok/keves kilometer?
Kulfoldrol behozott buktatoi?
Mi dragitja meg brutalisan a bizositast?
AaaaAaaa...
140LE es a kiskertajto is be van mar epitve kb??!!??
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

#3169
pl ennél a motornál hiába írták a cserélt dolgokat, még legyen 2-300e Ft tartalékban, mert kelleni fog.
Biztosításnál életkor és lakhely a fő tényezőkk, Netrisk.hu vagy Biztositas.hu és kidobja mi a legolcsóbb (mondjuk a legolcsóbbat lehet érdemes kerülni).
Külföldről behozottnál valaki intézze el a névre írást, mert magánszemélynek nagy szívás. Ilíen teljeítménynél és életkornál kb 100e egy magyar rendszámos autó átírása, külföldinél plusz regadó, ami 50-200e Ft.
Ha sokat mész lakott területen kívül, akkor lehet dízel vagy újabb turbós benzines, ha inkább város, akkor mindenképp szívó benzines, mert nem bírják a rövid távot a közvetlen befecskendezéses turbós motorok (akár benzin akár dízel).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Forum bug:

ha nem a login oldalrol probalok bejelentkezni, hanem a fejlecben levo user/password mezokkel, akkor konzisztensen  "Your session timed out while posting. Please go back and try again." hibat kapok.

Az internetek szerint ez a SMF 2.0.14-ben bevezett valamilyen session-ellenorzes (lol biztonsag) miatt van, modositani kell valamit a forumtemaban (?), hogy ujra mukodjon.
Failure is the default option

zsozso

Quote from: kikuchiyo on 2017-09-07, 01:15:58
Forum bug:

ha nem a login oldalrol probalok bejelentkezni, hanem a fejlecben levo user/password mezokkel, akkor konzisztensen  "Your session timed out while posting. Please go back and try again." hibat kapok.

Az internetek szerint ez a SMF 2.0.14-ben bevezett valamilyen session-ellenorzes (lol biztonsag) miatt van, modositani kell valamit a forumtemaban (?), hogy ujra mukodjon.

Melyik theme-t hasznalod?
Death is the only redemption

kikuchiyo

Nem tudom, azt, ami default bejon. Egyaltalan egy nem bejelentkezett user tud theme-t valtani?
Failure is the default option

zsozso

Quote from: kikuchiyo on 2017-09-19, 00:45:02
Nem tudom, azt, ami default bejon. Egyaltalan egy nem bejelentkezett user tud theme-t valtani?

Azert kerdem, mert az 2.0.14 es topicokban az volt a gond, hogy aki nem tudott belepni az masik theme-t hasznalt, de ha te is a core-t hasznalod akkor valami mas issue lesz.
Death is the only redemption

Darkstar

Én is tapasztalom, core theme.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Nálam is, kipróbáltam a Core, Curve és Babylon theme-eket, mindháromnál előjön a hiba, ha kijelentkezek és utána megpróbálok bejelentkezni.

zsozso

Quote from: SaiyaGin on 2017-09-24, 15:02:52
Nálam is, kipróbáltam a Core, Curve és Babylon theme-eket, mindháromnál előjön a hiba, ha kijelentkezek és utána megpróbálok bejelentkezni.

Lassan kintvan a 2.1 es verzio, remelhetoleg az megoldja majd a problemat...
Death is the only redemption

Darkstar

Másnál is session verification error a vége, ha avatar próbál cserélni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

Darkstar

Akkor lehet a VPN miatt szarozik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん