USTEAM - Best of 2012

Started by Zsiga, 2007-04-20, 21:28:54

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Hát a gonosz karakter felhozatal annyira gyenge, hogy akkor oda jelölném Noein-t a Noein-ből.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Legjobb női / lány karakter kategóriába: Nagato Yuki (Suzumiya Haruhi no Yuuutsu)

Dreamcleaver

jelölném

lejobb OST: dot Hack//Roots

legjobb anim/vizuális fx: dot Hack//Roots

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Végignéztem a listát, de durva, hogy egyet sem ismerek közülük... :redface:

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-04-30, 21:33:09
Legjobb női / lány karakter kategóriába: Nagato Yuki (Suzumiya Haruhi no Yuuutsu)

Nem megfelelő, túl merev és frigid egyéniség. :P  :lazza:

Draconire


Solid Snake

#96
[spoiler][/spoiler]  :__devil:

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2007-04-30, 22:34:16
[spoiler]http://i177.photobucket.com/albums/w237/SolidSnakeGH/Fun/saber_vs_yuki.jpg[/spoiler]  :__devil:
....

1. túl nagy a kép /hence the edit/
2. kill yourself
/hagyjuk abba az offolást;)/

noriko

#98
Quote from: Gmer on 2007-04-30, 22:39:31
1. túl nagy a kép /hence the edit/
2. kill yourself
/hagyjuk abba az offolást;)/
fix'd   :hehe:

A visszaszámlálás folytatódik! Egy fél óra 10 perc múlva megnyílik a szavazás! Addig lehet még jelölni!
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

Lehet szavazni! :)



szabályok:

1. Mindenki csak egyszer szavazzon!

2. Mindegyik kategóriában lehet választani, hogy :


  • két animét jelölsz meg,
  • egyet,
  • vagy egyet sem.

3. A szavazás május 14. (hétfő) éjfélkor zárul.
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Próféta, kikuchiyo, melyikőtök szavazott? :)

Rage

Ezt én sem tudom, ellenben 3 perccel ezelőtt én is szavaztam. (Hát, mit mondjak, meglehetősen "érdekes" a lista, de mindent a Szent Cél érdekében! :p)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Shali

Nyah, én is szavaztam [=
Tök izgalmas lesz nézni két héten keresztül, ahogy az animék versenyeznek, ez jobb, mitn a Forma1 (((((=
Bár egy pár kategóriában már most lehet tudni, hogy mi (a Paprika, vehhe /me elfogult) fog nyerni (((((((=
Meg hogy a legjobb új sorozat a Death Note, az is tuti [=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Rage

Mondjuk, ha már a Paprika indult pár kategóriában, nem tudom, hogy a Toki wo kakeru shoujo miért maradt ki, dehát ez van. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Dreamcleaver

Ooops az tényleg kimaradt  :frown:, pedig pl történetben veri a Paprikát, animációban meg van ugyanolyan jó.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Volt másfél hét a jelöltállításra... ::)

noriko

#107
Na figyelem!
Tekintettel arra, hogy még nem szavaztak olyan sokan (16), betettem a rövid animéhez, a történethez és az animációhoz a Toki wo kakeru shoujo-t.

Ha valaki ennek fényében módosítani szeretné a korábbi szavazatát, az szóljon nekem (akár itt, akár pm-ben), és módosítom!
(igen, bele tudok piszkálni a szavazatokba, és nem, nem fogok ezzel visszaélni! :) )
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

En elkezdtem ikszelgetni, aztan abbahagytam, mert 99%arol meg nem is hallottam. Persze bejelolhetem Paprika/Mushishi/xxxHolic/GitS et mindenhol, de nem sok ertelme van, ha a tobbit nem lattam.  :frown:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

#109
Én sem láttam egy csomót, ezért nem is fogok sok kategóriában szavazni.
De, mivel szeretek szavazni, és nem akarok kimaradni, az openingeket és endingeket végighallgattam youtube-on.  :D


(USTEAM - Best of 2006)
"I wish I could, but I don't want to."

Dreamcleaver

Valahogy meg kéne h4×0lni, hogy ne a Higurashi nyerje a legjobb horror kategóriát...mondjuk a comedyben meg nem indult.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Shali

Quote from: noriko on 2007-05-01, 16:19:41
Na figyelem!
Tekintettel arra, hogy még nem szavaztak olyan sokan (16), betettem a rövid animéhez, a történethez és az animációhoz a Toki wo kakeru shoujo-t.
Ezt honnan lehet beszerezni? o.O
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Manitu

Sehonnan. Pár napja tettek fel egy rawt TT-re, de felírat még nincs hozzá.


Shali

Quote from: Manitu on 2007-05-01, 19:28:44
Sehonnan. Pár napja tettek fel egy rawt TT-re, de felírat még nincs hozzá.
És akkor csodálkoztok, hogy nem volt a listán d= (((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Raggie

:D Eddig a Mushishi eléggé vezet! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manitu

Quote from: Shali on 2007-05-01, 19:57:49
És akkor csodálkoztok, hogy nem volt a listán d= (((=
Ha jól tudom moziban adták náluk is, szóval akadnak, akik látták. Csak neten nem lehet még beszerezni.


noriko

Hát, elég szoros az állás a legjobb anime kategóriában!  :haha:
Kíváncsi vagyok, még mennyien fognak szavazni! A 43 már majdnem elérte a fórumon egyszerre fentlévők rekordját... :P
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: noriko on 2007-05-02, 20:41:39
Hát, elég szoros az állás a legjobb anime kategóriában!  :haha:
Kíváncsi vagyok, még mennyien fognak szavazni! A 43 már majdnem elérte a fórumon egyszerre fentlévők rekordját... :P
Csináljunk élő közvetítést?
"Jó estét, jó szurkolást. A tabellákat megtekintve látható, a tegnapi etappe óta a Higurashi nagyon belehúzott, és látványosan fordítani tudott az eredményeken. Bár a legjobb horror versenyszámban eddig is őt tartották a legesélyesebbnek, de mindenkinek meglepetést okozott, hogy a legjobb dráma futam sárga pólóját is a fiatal japán versenyző viselheti, méghozzá szinte kihívók nélkül. Vajon a kitartó edzésnek tudható-e be, hogy immár összesítésben is csak egy fél evezőhossznyival van lemaradva a cél felé száguldó F/SN és Haruhi mögött? Ééés ahogy látható, épp egy csípődobással készül megszorongatni a címvédőt a legjobb történet ringben is. Izgalmas estének nézünk elébe, kedves nézőink..."

De most komolyan. Mit lehet erről eszmecserélni, amíg le sem zárul? (sőt, mit lehet utána?)

Manitu

Quote from: Próféta on 2007-05-02, 21:13:37Csináljunk élő közvetítést?
"Jó estét, jó szurkolást. A tabellákat megtekintve látható, a tegnapi etappe óta a Higurashi nagyon belehúzott, és látványosan fordítani tudott az eredményeken. Bár a legjobb horror versenyszámban eddig is őt tartották a legesélyesebbnek, de mindenkinek meglepetést okozott, hogy a legjobb dráma futam sárga pólóját is a fiatal japán versenyző viselheti, méghozzá szinte kihívók nélkül. Vajon a kitartó edzésnek tudható-e be, hogy immár összesítésben is csak egy fél evezőhossznyival van lemaradva a cél felé száguldó F/SN és Haruhi mögött? Ééés ahogy látható, épp egy csípődobással készül megszorongatni a címvédőt a legjobb történet ringben is. Izgalmas estének nézünk elébe, kedves nézőink..."
:lol: :Kiraly: Könnyesre röhögtem magam :lul: Ha lenne még rep, ezért most járna egy :D


Kvikveg

 :lol:
Es en meg nem is szavaztam...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.