Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

#210
Detroit Metal City 1. rész

Kiválóan alkalmas lenne egy "reaction guys" képsorozatra.

Első 30 mp -- hátő... folytasd (várakozó álláspontú nézők)
Első 2 perc -- fákkje, fákken epik (üdvrivalgó nézők)
Utána (vers) -- vátizdiszfegotri? (visszakomorult fejű nézők)
Azután (cd-bolt) -- fákkjú, fegotrirépdiccószámnessz,
ájmagonakiljú! (dühöngve örjöngő néző, akit rendőrök
visznek el)

Szerk:
na jó, lehet, hogy kicsit elhamarkodott voltam.
A cd-boltos párbeszéd elejének nyálözönét utána szépen
ellenpontozták :haha:
De ez az untrue faggot köcsög a folyamatos hazudozásával
idegesít, olyan szánalmas, hogy nehezemre esik nézni...
Majd meglátjuk milyen lesz..

szerk2:
vazz, ez nagyon fájdalmas...
gyök2 sebességgel nézem, néhány jelenet annyira gáz... :comp: :haha:

Ymir

One Piece 1-178. ep.

Az eddig látottak alapján azt kell mondjam, hogy ez az egyik legjobb rajzfilmsorozat, amit valaha láttam. Az első néhány részben nem igazán kedveltem Luffyt, de most már ő az egyik kedvenc, az össze többi szereplővel egyetemben. Crocodile meg ellenfélként :Kiraly:. Nagyon tetszik, ahogy a történet előre halad, mindig akad olyan rejtélyes szereplő vagy történeti utalás előre hátra, ami miatt alig győzöm várni a következő kalandokat.
Belekezdtem a mangájába is, hátha van olyan benne, ami az animéből kimaradt, de nem találtam igazán eltérést. Furcsa, hogy sokan a mangáját részesítik előnyben. Számomra zavaró volt, hogy nem voltak ott a szinkronhangok és a zenei aláfestések.

Zen

Quote from: Ymir on 2010-05-09, 14:26:01
Belekezdtem a mangájába is, hátha van olyan benne, ami az animéből kimaradt, de nem találtam igazán eltérést. Furcsa, hogy sokan a mangáját részesítik előnyben. Számomra zavaró volt, hogy nem voltak ott a szinkronhangok és a zenei aláfestések.
Előrébb van a sztori, nincs filler, a Oda-t nem váltják le x részenként vmi tehetségtelen szerencsétlenre, nincs büdzsé megkötés, nincs padding, etc. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

A viszonylag új anime indulások közül ezeket nézem és követem...

Ichiban Ushiro no Daimaou
Szereplők: ok, alaptörténet: ok, ecchi: lehetne több is
Egész jól indult a sorozat és amikor már azt gondolom, hogy beindul -> Ep. 7: What the f@ck was this sh@t?  :zomg:

Giant Killing
Végre egy más stílusú focis anime. Nem 1 km hosszú a pálya és nincs időtlen labdavezetés.
Tetszik ez a valóságosabb megközelítés.
Csak ajánlani tudom

B Gata H Kei
Ez is egész jó. Kicsit mondjuk töbet vártam tőle. Nagyon lassan haladnak... (mondjuk más animehez képest több történt 7 rész alatt, mint máshol 38 alatt).


Kaichou wa Maid-sama
Egyik kedvencem. A Special A-hoz tudom hasonlítani (na miért is...), de sokkal jobb :). Itt is remélem belehúznak a dolgokba...


Major 6??? évad talán
A jól megszokott sablon. Shigeno dráma, felépülés, győzelem vagy éppen vereség.
Minden sablon ellenére azért érdekel, hogy mi lesz a végkifejlett.


Ookiku Furikabutte S2
Ez a másik favorit. Eddig jó folytatás.


Arakawa Under the Bridge
Ez is ok. Néhol lapos, de valmiért ezt is nézem :)
Azt hittem gyorsabban fognak haladni az események Nino-val...

Ezeken gondolkodok, hogy lassan elkezdem:
Sarai-ya Goyou: ez is biztos
Mayoi Neko Overrun: kérdéses
KissXSis (2010): ez biztos
Working!! : kérdéses (egész jó az értékelése)

Zen

Spice and Wolf
Idiot peasants provide lots of lulz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Ookami Kakushi 01-04

Zen

Spice and Wolf II + Baccano!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

^Utóbbi nálam is.

Member

Rozen Maiden: Két ep után meglep, hogy mi ez a nagy rajzás körülötte. Vagy csak a lolik gótszerű ruháit csípik?

Junchi

Baccano ep11

QRVAJÓ ez az anime!  :whoah:

Tiszta Gungrave, csak kevesebb mondanivalóval és pozőr-faktorral, viszont több vérrel, összetettebb sztorival és Fujiwara Keijivel. :D

Erősen top *insert random number between 4 and 10 here* gyanús.

LiaLia

Ghost in the Shell SAC2 - lassacskán a végére érek. A SAC1-el voltam nagyon elakadva, az első 4 rész után hónapokig nem folytattam, aztán rövid időn belül az egészet.
D. Gray-man - 45. rész, nemsokára meglátom a jubileumi 50. részt :smile:

Bishop

Quote from: Junchi on 2010-05-28, 20:21:41
Baccano ep11

QRVAJÓ ez az anime!  :whoah:

Tiszta Gungrave, csak kevesebb mondanivalóval és pozőr-faktorral, viszont több vérrel, összetettebb sztorival és Fujiwara Keijivel. :D

Erősen top *insert random number between 4 and 10 here* gyanús.
Én valahogy nem bírtam követni a sok cselekményszálat meg idősíkot. Meg a 2xer annyi karaktert mint a durarara-ba. De lehet megpróbálkozok megint vele ha Gungrave-hez hasonlítod  ^^

ogre

Quote from: Bishop on 2010-06-02, 00:28:19
Én valahogy nem bírtam követni a sok cselekményszálat meg idősíkot. Meg a 2xer annyi karaktert mint a durarara-ba. De lehet megpróbálkozok megint vele ha Gungrave-hez hasonlítod  ^^

szerintem a baccanoban sokkal több az olyan mellékszereplő, akinek tényleg minimális a funkciója, a drrr-ban meg kb a légypiszok is elmondja a saját történetét :) (Simonnal kéne egy mindenképp)
az biztos, hogy nagyon sűrű, de sztem zseniális.

Rounin

Baccano-val elsőre elkövettem azt a hibát, hogy szépen elkényelmesedett aggyal ültem le elé - félre is tettem az első rész után egy időre, hogy Rocky Balboat megszégyenítő edzésprogram után újra ráeresszem az agyam, két csomag szőlőcukor társaságában.
Aztán már nem is volt vészes a sok ugrálás.

A 14-16. részeknek van amúgy valami értelme? Öt percet nem bírtam ki a tizennegyedikből...

Xzone

Quote from: Rounin on 2010-06-02, 01:13:00
A 14-16. részeknek van amúgy valami értelme? Öt percet nem bírtam ki a tizennegyedikből...

Az a ráadás, tisztán szórakoztató, semmi több :)

Próféta

Quote from: Xzone on 2010-06-02, 01:31:22
Quote from: Rounin on 2010-06-02, 01:13:00
A 14-16. részeknek van amúgy valami értelme? Öt percet nem bírtam ki a tizennegyedikből...
Az a ráadás, tisztán szórakoztató, semmi több :)
Bezzeg az első tizenhárom rész igazi szellemi táplálék, a lelkünket építi :)

Rounin

Quote from: Xzone on 2010-06-02, 01:31:22
Az a ráadás, tisztán szórakoztató, semmi több :)

Nem volt az. :p

Quote from: Próféta on 2010-06-02, 01:51:17
Bezzeg az első tizenhárom rész igazi szellemi táplálék, a lelkünket építi :)

Azóta kevesebb kiskutyát rúgtam fel, hogy megnéztem. :zen:

Junchi

#227
Quote from: Rounin on 2010-06-02, 01:13:00
Baccano-val elsőre elkövettem azt a hibát, hogy szépen elkényelmesedett aggyal ültem le elé - félre is tettem az első rész után egy időre

Itt hibáztad el! :D A Baccano első epizódja tipikusan az a kezdet, mikor szó szerint semmit nem értesz abból, ami történik, hogy aztán csak később, a sorozat legvégére álljon össze mind a sztori, mind úgy ánblokk az egész.

Olyan ez, mint egy jó puzzle.

Btw azóta eljutottam a végére (mmint a sorozatnak), még hátra van a 3 special, aztán majd böffentek róla valami blogbejegyzés-félét, mert emellett a sorozat mellett hiba lenne szó nélkül elmenni.

>Bishop

Hát, igazából annyiban hasonlít a Gungrave-re, hogy mindkettő maffiás, mindkettő kiváló karakterekkel operál, valamint halhatatlanok és hasonló nyalánkságok egyformán dominálnak mindegyikben. :) Szal jah, adj neki esélyt!

Xzone

Quote from: Próféta on 2010-06-02, 01:51:17
Quote from: Xzone on 2010-06-02, 01:31:22
Quote from: Rounin on 2010-06-02, 01:13:00
A 14-16. részeknek van amúgy valami értelme? Öt percet nem bírtam ki a tizennegyedikből...
Az a ráadás, tisztán szórakoztató, semmi több :)
Bezzeg az első tizenhárom rész igazi szellemi táplálék, a lelkünket építi :)

Inkább arra gondoltam, hogy az extra részekben nincs igazán feszültség. Nagyon lehet érezni, hogy mindenképp happy end lesz a vége, így nem kell senki miatt aggódni. Kicsit olyan, mint egy onsen/tengerpart epizód egy átlagos animében :)

kelvor

Toradora...hmm...hogy én ezt miért nem néztem eddig.(?) Ált. nem vagyok oda a tsundere karakterekért de Taigaban van valami...valami hawt.

Junchi

Na, hát belecsaptam az Escaflowne-ba, már csak azért is, mert ez volt az egyik olyan anime a '90-es évek felhozatalából, melynek completed listámon történő hiánya meglehetősen szúrta a szemem, illetve megbízható emberek is ajánlották már korábban, úgyhogy most itt az idő, hogy pótoljam.

Ami már így első rész alapján lejött, az a különböző animés műfajok precíz (egyelőre legalábbis) ötvözése, szal eddig nem sűrűn találkoztam olyan animével, ami egyszerre lett volna fantasy, mecha és shoujo. o.O Az alapszituáció mindenesetre érdekes, a CGi nagyon igényes és a karakterek sem tűnnek rossznak. Egyedül a mecha részétől tartok kicsit, szal még mindig nem a műfajom, de... majd eldől. :3

Rounin

Quote from: Junchi on 2010-06-11, 12:06:06
Ami már így első rész alapján lejött, az a különböző animés műfajok precíz (egyelőre legalábbis) ötvözése, szal eddig nem sűrűn találkoztam olyan animével, ami egyszerre lett volna fantasy, mecha és shoujo. o.O Az alapszituáció mindenesetre érdekes, a CGi nagyon igényes és a karakterek sem tűnnek rossznak. Egyedül a mecha részétől tartok kicsit, szal még mindig nem a műfajom, de... majd eldől. :3

Ha más nem zavar benne, csak a mecha, akkor azt még érdemes szerintem lenyelni, kárpótol érte a többi része.

Junchi

^Hát, konkrétan van is egy mecha anime a kedvenceim között, szal ha nem ezt a részét fogják benne erőltetni legjobban, akkor nem gond. ^^

Junchi

Dupla...

Na, hát kezd ez az Esca egy korrekt képet adni, hogy mit is várjak a maradék ~20 epizódtól, ami még hátra van. Ami meglepő volt, hogy egyáltalán nem zavarnak a mechák! o.O Valahogy túl jól(!) beillesztették őket ebbe a fantasy-shoujo kezeslábasba, szal tényleg le a kalappal az animét jegyző stúdió előtt, a történet pedig csak hab a tortán.

Member

Nálam az Escaflowne tipikusan az "átlagos" kategória.
[spoiler]Már régen láttam, de Newton szerepeltetése sehogyan sem illik bele.[/spoiler]

SaiyaGin

Pár napja nekiálltam folytatni a Kemono no Souja Erint. Esténként megnézek egy részt, ennyi pont elég is belőle, de sokkal jobb így, mint amikor hétről-hétre próbáltam visszaemlékezni arra, hogy mi is volt utoljára a helyzet azzal a mellékszállal, amit 3-4 részenként mutattak csak.

Member

Eve no Jikan 01: Lol, nagyon ügyes! Nem is kell sok, hogy elvonatkoztassunk a ma világára.

kelvor

Quote from: Member on 2010-06-16, 22:03:19
Eve no Jikan 01: Lol, nagyon ügyes! Nem is kell sok, hogy elvonatkoztassunk a ma világára.

Szerintem ezt hamar végig fogod nézni. Engem simán odaragasztott a tv elé.

LuckyDingo

Quote from: kelvor on 2010-06-16, 22:26:35
Quote from: Member on 2010-06-16, 22:03:19
Eve no Jikan 01: Lol, nagyon ügyes! Nem is kell sok, hogy elvonatkoztassunk a ma világára.

Szerintem ezt hamar végig fogod nézni. Engem simán odaragasztott a tv elé.
+1

SaiyaGin

Erin 24-25: még két ilyen unalmas és zavaróan erőltetten vicceskedő rész és lehet, hogy másodjára is dobom. :ejj: