Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Wangood

Soul Eater 4

Sose néztem még magyar szinkronnal animét, és most, hogy megnéztem az SE 4. részét, biztos vagyok benne, hogy nem is fogom ezt erőltetni. Shinigami-sama egyszerűen elviselhetetlen, olyan mintha egy rainbow warrior szinkronizálná  :ejj:
Magáról a részről: Valahogy kevésbé éreztem dinamikusnak a mostani harcokat, viszont így is bőven jó volt, a végén felbukkanó Franken Stein ( :wtf:) nevű arc pedig már most szimpatikus. Folyt. köv.

Bishop

Érdekes pedig sokan pont azt mondták hogy a magyar szinkron jobb lett mint a japán, mondjuk én azom kevesen közé tartozom aki szerint nem  :smile:

SaiyaGin

Újra elkezdtem folytatni a Kemono no Souja Erint, szándékaim szerint ezúttal már be is fogom fejezni. Továbbra is azt gondolom, hog elég jó anime, ha néha zavaró is, hogy miiiiilyeeen laaaasssúúúúúúúú.

nikici

Quote from: SaiyaGin on 2010-09-26, 12:05:15
Újra elkezdtem folytatni a Kemono no Souja Erint, szándékaim szerint ezúttal már be is fogom fejezni. Továbbra is azt gondolom, hog elég jó anime, ha néha zavaró is, hogy miiiiilyeeen laaaasssúúúúúúúú.

Az Erin nagyon jó anime. :smile: Engem nem zavart, hogy olyan lassú. :) Így bőven volt idő bemutatni a szereplőket, az érzelmeket. Nálam a kedvencek között van a történet. :)

Wangood

Working!!
Most jutottam el oda, hogy belenézzek, és két rész után marha jó. Mindegyik szereplő egy kicsit kattant, de a valóságtól annyira nem rugaszkodik el jó slice of life-hoz méltóan, a poénok jók, és van valami aranyos/nyugtató feelingje. Suli helyett után kifejeztten jól fog majd jönni.  :smile:

Leara

Majutsushi Orphen: vágytam valami régi rajzstílusú animére, amit annyira szeretek (igen, nálam ilyen kategória is van :D). Eddig bejön, bár az első 8 rész alapján egyszer nézős darab.
MAL

Member

Ismerek valakit, aki 4 év alatt nézte végig. :haha:
Nekem az volt a bajom vele, hogy annyira egy témára épült és teljesen kihasználatlan volt a fantasy világ (pl. az op tele volt mindenféle lényekkel, az anime alatt meg semmi).

Chidori

Higurashi no Naku Koro ni. Annyi sok jót hallottam már róla, hogy ideje volt belekezdeni... Persze tisztában voltam vele, hogy a romantikát, vagy a humort nem ebben az animeban kell keresnem, hisz köztudott, hogy ez egy horror.  ::) Annyira azért nem szeretek rettegni, ráadásul ma este kezdtem el, szóval minden adva volt egy kis infarktushoz. 3 részt néztem meg és bár baromira érdekel a folytatás, de nekem mára ennyi elég lesz.  :haha: Mondjuk a 3. rész pont úgy végződött, hogy "na akkor ide a folytatást", de szerintem csak holnap folytatom, abból a négy lánykából már nagyon elegem van és van egy olyan érzésem, hogy lesz ez még durvább is.  :zomg: :zomg: Eddig baromira bejön, de hát.. ez van.. nyuszi vagyok.  :P

Xzone

Quote from: Chidori on 2010-09-27, 00:40:51
Higurashi no Naku Koro ni. Annyi sok jót hallottam már róla, hogy ideje volt belekezdeni... Persze tisztában voltam vele, hogy a romantikát, vagy a humort nem ebben az animeban kell keresnem, hisz köztudott, hogy ez egy horror.  ::) Annyira azért nem szeretek rettegni, ráadásul ma este kezdtem el, szóval minden adva volt egy kis infarktushoz. 3 részt néztem meg és bár baromira érdekel a folytatás, de nekem mára ennyi elég lesz.  :haha: Mondjuk a 3. rész pont úgy végződött, hogy "na akkor ide a folytatást", de szerintem csak holnap folytatom, abból a négy lánykából már nagyon elegem van és van egy olyan érzésem, hogy lesz ez még durvább is.  :zomg: :zomg: Eddig baromira bejön, de hát.. ez van.. nyuszi vagyok.  :P

Az első évad után nehogy abbahagyd, mert nem fogsz érteni semmit. (Pontosabban: azt sem fogod tudni, hogy van mit megérteni ezen.)

ogre

Quote from: Xzone on 2010-09-27, 02:11:36
Quote from: Chidori on 2010-09-27, 00:40:51
Higurashi no Naku Koro ni.

Az első évad után nehogy abbahagyd, mert nem fogsz érteni semmit. (Pontosabban: azt sem fogod tudni, hogy van mit megérteni ezen.)

azt hiszem a detective chapternél hagytam abba, mert valahogy unalmassá vált az elejéhez képest. az első sztori szerintem még önmagában is megállja a helyét. aztán persze lehet, hogy "szép" kerek vége lesz.

Dreamcleaver

Nekem egy évad elég volt belőle. Nem rossz, de abszolút túl volt hype-olva. Jah is randa a grafika.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Dreamcleaver on 2010-09-27, 16:29:05
Nekem egy évad elég volt belőle. Nem rossz, de abszolút túl volt hype-olva. Jah is randa a grafika.

Erről beszélek ::)

Selmo

DC-nek minden ronda, ami elmúlt 2 éves, szóval ezen ne lepődj meg.

A tökéletesség unalmas.

Member

Az az anime tényleg ronda. Pontosabban aránytalanul rusnya.

motifator

Quote from: Dreamcleaver on 2010-09-27, 16:29:05
Nekem egy évad elég volt belőle. Nem rossz, de abszolút túl volt hype-olva. Jah is randa a grafika.
+1

Valahol érdekel egy kicsit, hogy mivel tudták végül olyan ügyesen kimagyarázni a dolgokat. Hogy mi az a remek dolog, amit meg lehet majd érteni a második évad végén.
De annyira nem érdekel, hogy újra nekiüljek Higurashit nézni. A gore abszolút nem izgat fel, a mindfuck érdekes volt kb. 2 iterációig, a lolikra valahogy nem áll fel, a mistery műfaj meg úgy alapból nem a legnagyobb kedvenc.
Ha volna belőle ilyen rövidített változat, mint a kötelező olvasmányokból annakidején, azt talán felvenném a "megnézendő, valamikor, talán egyszer" képzeletbeli listámra, de hogy egy teljes évadot lenyomjak belőle, arra semmi esély. Egy lakatlan szigeten ha ez lenne az egyetlen szórakozási lehetőség, akkor esetleg, de amíg millió más anime van, amit még mindenképp látni akarok, addig nem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Pagan

#315
Pedig tenyleg erdemes megnezni a masodik sorozatot. Aki csak az elsot latta, az csak egy kisse ertelmetlen horror sorozatot lat az egeszbol, fogalma sem lehet arrol hogy mirol is szol az egesz, miert tortennek a dolgok, mi van az esemenyek hattereben. Meg azt sem derul ki elsobol hogy egyaltalan ki a tenyleges foszereplo. A tortenet a masodik sorozat utan all ossze ertelmes egessze (meg a reset-elesekre is egesz elfogadhato magyarazatot ad).

Próféta

Quote from: motifator on 2010-09-27, 18:25:30
Valahol érdekel egy kicsit, hogy mivel tudták végül olyan ügyesen kimagyarázni a dolgokat. Hogy mi az a remek dolog, amit meg lehet majd érteni a második évad végén.
Igen, én is emiatt néztem bele befogott orral a második sorozatba.

Nem fogsz amiatt szegényebben meghalni, hogy a Higurashi Kait nem nézted meg. De a múltkor is azt mondtam, hogy messze nem olyan vacak, mint az első évad (mellesleg gore se nagyon van már benne), és akkor mintha épp sikerült volna meggyőzni :)

Quote from: motifator on 2010-09-27, 18:25:30
De annyira nem érdekel, hogy újra nekiüljek Higurashit nézni.
Viszont ezt is teljesen meg tudom érteni. Spojlozzuk le neked?

motifator

Quote from: Próféta on 2010-09-28, 00:57:37
Quote from: motifator on 2010-09-27, 18:25:30
Valahol érdekel egy kicsit, hogy mivel tudták végül olyan ügyesen kimagyarázni a dolgokat. Hogy mi az a remek dolog, amit meg lehet majd érteni a második évad végén.
Igen, én is emiatt néztem bele befogott orral a második sorozatba.

Nem fogsz amiatt szegényebben meghalni, hogy a Higurashi Kait nem nézted meg. De a múltkor is azt mondtam, hogy messze nem olyan vacak, mint az első évad (mellesleg gore se nagyon van már benne), és akkor mintha épp sikerült volna meggyőzni :)
Lol tényleg :D

Na jó, ne spoilerezzétek le, talán egyszer mégis ott leszek azon a lakatlan szigeten, és megnézem :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud

Nurarihyon no Mago

12.rész


Hehe, tényleg tud valamit a kisöreg, nem csak sétálgatni. Yuki-Onna és Kana-chan jelenetei meg fekveröhögősek voltak nekem. :D Jöhet következő epizód.

Wangood

#319
Working 3-4

Továbbra is marha jó kis sorozat, Souma a maga kis szemétkedéseivel hamar az egyik kedvencemmé vált. Viszont már megint előjöttek ezzel a baromsággal, hogy a főhős családja egyik fele genya, a másik már halott. Minek ezt erőltetni?

Part 5:
Ez is jó volt. Satou főszakács úr szűkszavú beszólásai külön kategóriát érdemelnek. Jó érzés nézni a sorozatot, maximálisan leköti az embert. Bátran ajánlhatom mindenkinek.

nikici

Quote from: Wangood on 2010-09-28, 23:32:34
Jó érzés nézni a sorozatot, maximálisan leköti az embert.
Ezzel teljes mértékben egyet értek. Ez volt az egyetlen sorozat, ami szigorlatra meg államvizsgára készülés közben egy fél órácskéra el tudta feledtetni velem a külvilágot, és kikapcsolt. :D

LiaLia

Quote from: Bütyök on 2010-09-22, 15:46:29
Quote from: LiaLia on 2010-09-20, 22:31:26
Elkezdtem nézni a Miracle Train, Csoda Metrót :smile:  az első részben már felsorakoztak a bishik, bár úgy igazán talán kettő az érdekes, a többi bájgúnár.

Nálam ez egy nagy csalódás volt meg kell mondjam. Bár a végére még próbáltak is valami összefüggő háttérsztorit beleépíteni, de amúgy... Kb azon a szinten van mint a Marginal Prince. Egyszer nézhető, de nem hagy maradandó élményt. Szerintem. De azért neked jó szórakozást hozzá!  :whoah:

Egy rövid, könnyen nézhető sorozatot gondoltam nézni. Sejtettem a sok bishi miatt, hogy könnyed lesz, de Marginal Prince mélységeket azért nem feltételeztem :zomg: abból az első részt alig tudtam végignézni, a csúcsjelenet az volt, amikor[spoiler]dalra fakadnak a holdfényes éjszakában, majd már az eső is elered az erdőben, és a fehér ing rátapad a testére és már minden nagyon vizes és csak dalol, dalol.....áhhhh :D :D[/spoiler]
azért még folytatom a Miracle Traint, hátha, mint műszaki analfabéta, ilyen módon kicsit többet tudok meg a metrók működéséről :D

nikici

Gundam Seed Destiny 32. rész
Az a giga Gundam a nagy tányérral kicsit érdekes volt. XD De jaj, Shinn egyre elviselhetetlenebb. Ha ezek után átmegy valami ideiglenes főgonoszba, akkor vagy nagyon lassan fogok haladni a sorozattal, vagy gyorsan túl esek rajta (mint anno School Days-el). Lehet elgondolkozom azon, hogy tényleg megnézzem e azt a Gin'iro no Olynsis-t.

Bütyök

Lia: Na jó, a Marginal Prince-nál valamivel nézhetőbb... Azokhoz a fejfogós jelenetekhez képest, amit te is említettél... (húú... még a hideg is kiráz az emlékre XD) ez kimondottan szórakoztató tud lenni néha. Bár máskor azért egész fárasztó, de még mindig jobb, mint az MP.
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

motifator

Quote from: LiaLia on 2010-09-29, 23:12:46
[spoiler]dalra fakadnak a holdfényes éjszakában, majd már az eső is elered az erdőben, és a fehér ing rátapad a testére és már minden nagyon vizes és csak dalol, dalol.....áhhhh :D :D[/spoiler]
:zomg:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Wangood

Welcome to the N.H.K!
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
Oltári. Három résznél tartok, de ez oltári. Nem tudom mit mondjak. Egyszerűen félelmetesen jó.
(a+b)2, ahol a=6X1023\10
Rég imádtam animét ennyire. Bár kicsit hasonlítok Satoura, és ez aggodalommal tölt el.  :zomg:

SaiyaGin

Erin 42: ezek még sose hallottak esernyőről?  :lol:

Wangood

NHK part 4
Miért csak 24 rész? Ebből kéne 100+ epizódokat adni, nem a shonen agysorvasztásokból. Egyre betegebb a sorozat- és egyre jobb.  :cool: :jee:

Rounin

Quote from: Wangood on 2010-09-30, 23:55:43
NHK part 4
Miért csak 24 rész? Ebből kéne 100+ epizódokat adni, nem a shonen agysorvasztásokból. Egyre betegebb a sorozat- és egyre jobb.  :cool: :jee:

És szerinted fenn tudnák tartani ezt 100+ részen át?
Höh.

Wangood

Jól van na, lehet hogy túloztam, de ettől függetlenül kegyetlen jó.  :whoah: