Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Wangood on 2010-09-30, 11:12:39
Rég imádtam animét ennyire. Bár kicsit hasonlítok Satoura, és ez aggodalommal tölt el.  :zomg:
Ugyan, nekem még a szülinapom is egyezik. :haha:

SaiyaGin

Quote from: Wangood on 2010-09-30, 23:55:43
NHK part 4
Miért csak 24 rész? Ebből kéne 100+ epizódokat adni, nem a shonen agysorvasztásokból. Egyre betegebb a sorozat- és egyre jobb.  :cool: :jee:

A manga hosszabb, ha végeztél az animével, nekiállhatsz annak is.  :D

Dreamcleaver

Quote from: Selmo on 2010-09-27, 17:22:40
DC-nek minden ronda, ami elmúlt 2 éves, szóval ezen ne lepődj meg.

Ez nem igaz, de a Higurashi-nek kegyetlenül elcseszett karakter dizájn-ja volt. Legalábbis nekem nagyon nem jön be az a stílus. Pláne gore mellé.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Wangood

Quote from: Moha on 2010-10-01, 00:45:04
Quote from: Wangood on 2010-09-30, 11:12:39
Rég imádtam animét ennyire. Bár kicsit hasonlítok Satoura, és ez aggodalommal tölt el.  :zomg:
Ugyan, nekem még a szülinapom is egyezik. :haha:
:lol:  ^^"

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2010-10-01, 15:48:12
Ez nem igaz, de a Higurashi-nek kegyetlenül elcseszett karakter dizájn-ja volt. Legalábbis nekem nagyon nem jön be az a stílus. Pláne gore mellé.
Meg hát az elrajzolt pszicho fejek... Szerintem nem az lett volna a céljuk, hogy megmosolyogjuk őket. ::)

Xzone

Quote from: Member on 2010-10-01, 17:04:10
Quote from: Dreamcleaver on 2010-10-01, 15:48:12
Ez nem igaz, de a Higurashi-nek kegyetlenül elcseszett karakter dizájn-ja volt. Legalábbis nekem nagyon nem jön be az a stílus. Pláne gore mellé.
Meg hát az elrajzolt pszicho fejek... Szerintem nem az lett volna a céljuk, hogy megmosolyogjuk őket. ::)

USZODA!!!

Wangood

#336
Working 6-7

Kimondottan jólesett az NHK maraton után, kellett már egy kevésbé beteg szereplőgárda (itt is van pár inkubátorszökevény).
Azóta a 8. is letudva. Souma képtelen tanulni a hibáiból, mindig addig hecceli Satout, amíg szét nem lesz rúgva a segge... :gyagya:
9-12: Ha már ennyire ráálltak a végére a romantikus szálra, legalább a befejezés legyen majd elfogadható. Bízom benne... ^^

SaiyaGin

Kemono no Souja Erin 46: ebben a sorozatban kb. annyi flashback van, mint a Gundam Seed Destiny-ben és a 00-ban összesen. ^^" Ezt leszámítva elég jó volt az elmúlt pár rész.

Leara

Ne is mondd... nem értem minek kellett bele annyi flashback. Ha azokat + a két idióta filler szereplőt kihagyták volna, sokkal élvezetesebb sorozat lett volna... bár nekem így is nagyon tetszett, de azért voltak benne zavaró dolgok.
MAL

SaiyaGin

Quote from: Leara on 2010-10-04, 22:54:50
Ne is mondd... nem értem minek kellett bele annyi flashback. Ha azokat + a két idióta filler szereplőt kihagyták volna, sokkal élvezetesebb sorozat lett volna... bár nekem így is nagyon tetszett, de azért voltak benne zavaró dolgok.

Ja, a két retard miatt egyszer már majdnem végleg dobtam az egészet. ::)

Wangood

Tenjou Tenge

Most már tudom, mért hagytam abba egyszer még májusban. Egyre kevesebb az esély rá, hogy ebből még valami épkézláb dolgot össze tudnak tákolni. Már csak azért nézem, mert rég volt rossz animéről videókritika  :angyali: Aztán ki tudja, hátha összeszedik magukat.

Kuroi Tenshi

Shigurui
így 6 rész után azt mondom, hogy ez eléggé beteg. :3x3:
Ezért is nézem tovább

kelvor

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-05, 01:38:53
Shigurui
:tezsvir:


Sengoku Basara: 5 rész letudva. Ez mekkora egy állatság, pont ez  kellett most nekem.  :D

kada

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-05, 01:38:53
Shigurui
így 6 rész után azt mondom, hogy ez eléggé beteg. :3x3:
Ezért is nézem tovább
Köszönöm az ajánlást, 2 ZH miatt húzta csak két napot.
Tényleg picit beteg. Ajánlana valaki hasonlót?  ::)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Wangood

Tenjou Tenge még mindig: egy 24 részes sorozatnál hogy fér bele az időbe, hogy egy teljes rész lélektani hadviseléssel teljen? (értsd: nem harcolnak, csak überkeményen pózolva farkasszemet néznek) :lame:
Aya-chan is egyre jobban idegesít, ezek után már valami igazán nagy dobás kéne, hogy kihúzzák a mocsárból...

NLZ

Quote from: Wangood on 2010-10-08, 00:57:47
Tenjou Tenge még mindig: egy 24 részes sorozatnál hogy fér bele az időbe, hogy egy teljes rész lélektani hadviseléssel teljen? (értsd: nem harcolnak, csak überkeményen pózolva farkasszemet néznek) :lame:
Aya-chan is egyre jobban idegesít, ezek után már valami igazán nagy dobás kéne, hogy kihúzzák a mocsárból...
A válasz az, hogy sehogy se, mert egy nagy kusza szar az egész anime, és az OVA is csak ront a helyzeten. :)  Viszont a mangával már egy ideje szemezgetek, mert mégis csak gyanús, hogy 22 kötet lett belőle. De az anime annyira sokkolt, hogy még mindig nem bírtam rászánni magam a beleolvasásába. :)
[reserved]

Wangood

#347
Quote from: NLZ on 2010-10-08, 01:01:11
De az anime annyira sokkolt, hogy még mindig nem bírtam rászánni magam a beleolvasásába. :)
OMG, én eddig szinte csak pozitívumot hallottam mangáról, animéről egyaránt. Az más kérdés, hogy Ikkitousen-klónból már nálam is az "ukrán bányászbéka segge alá"  kategóriába kezd lépni... :__devil:
Edit: A mostani részek egész tűrhetőek voltak, legalább nem aludtam be, de a forgatókönyvírót én páros lábbal rúgnám ki. A rajzolót meg utána, ennyire elrajzolt fejeket (különösen az endingben nagyon ronda, az már veszélyes hulladék kategória) talán még nem is láttam soha.  :he:

NLZ

Az a durva, hogy a flashback teszi ki a sztori felét, a végén meg valami kolosszáris kreténség van. Az OVA meg ugye rádupláz.
[reserved]

Wangood

Quote from: NLZ on 2010-10-09, 03:56:31
Az a durva, hogy a flashback teszi ki a sztori felét
Uff, akkor az szerintem most kezdődött, mert az egész 10. rész flashback volt  :wtf: Ezek szerint jön még?
A legnagyobb bajom amúgy, hogy a készítőknek szemlátomást nem volt elég ötletük 24 részhez, a bowling-termes bunyót 5 részen (5.-9.) át húzták, mikor egy, de maximum 2 részbe meg lehetett volna csinálni. Ugyanebben a betegségben szenvedett a Kyouran Kazoku Nikki is, hogy azt a kevés cselekményt addig húzták, míg nem volt rá elég 26 epizód... :ejj:

SaiyaGin

Quote from: Wangood on 2010-10-09, 11:09:42
Quote from: NLZ on 2010-10-09, 03:56:31
Az a durva, hogy a flashback teszi ki a sztori felét
Uff, akkor az szerintem most kezdődött, mert az egész 10. rész flashback volt  :wtf: Ezek szerint jön még?

Igen, innentől kezdve majdnem az összes rész flashback lesz. Az utolsó játszódik a jelenben, meg ha jól emlékszem, még egy jelenbeli részt beszúrtak valahova és kb. ennyi.
(A tévedés lehetőségét fenntartom magamnak, mivel elég rég láttam az animét.)

Junchi

ATM:

One Piece~
Túl a 68. epizódon is... 100 után dobok majd róla egy hosszabb/velősebb kritikát.

Hayate no Gotoku~
Meglehetősen ingázó cucc - van, mikor rohadt jó (AKAGI!! xDDD) és van, mikor annyira erőltetett, hogy az már fáj...

FMA Brotherhood~ (Gagyimax powa)
Ez csak szimplán EPIC. (És Roy hangja nem Shinichiro Miki!)

Ga-Rei: Zero revaccs~
Mert GRZ, és mert másodjára nézve még nagyobb ÓSZOMSÁG!

ogre

Quote from: kada on 2010-10-07, 23:09:47
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-05, 01:38:53
Shigurui
Tényleg picit beteg. Ajánlana valaki hasonlót?  ::)

ennyire beteget még nem találtam, pedig eléggé szeretem a szamurájos sztorikat. a fő gondom, hogy a történet befejezetlen. [spoiler]Irako-t bemutatják, hogyan is lett az, akit az első részben látunk, de Fujikit nem, pedig 2-3 részt csak megért volna, ha nem többet.[/spoiler]

Member



kelvor



Member

Engem már az lenyűgözött, hogy a srác hagyta volna megdögleni az osztálytársait és csak a kívánt nőt mentené, nem tudtam betelni vele. :D
Ergo az kiderült, hogy a zombik honnan jöttek? Elég hirtelen a kezdés.

Quote from: Acchan on 2010-10-11, 23:29:08
Member, még semmit nem láttál:
[spoiler]http://img1.sankakustatic.com/wp-content/videos/highschool-of-the-dead-hadaka-apron-fellatio-anime-009.gif[/spoiler]
Jól sejtettem akkor, hogy nem a zombikról fog szólni. :)

Zen

Quote from: Member on 2010-10-12, 17:53:47
Ergo az kiderült, hogy a zombik honnan jöttek? Elég hirtelen a kezdés.
Nope.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Acchan

QuoteJól sejtettem akkor, hogy nem a zombikról fog szólni. :)
Már az OP alapján egyértelmű volt számomra is.  :D