Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Prof. William

Quote from: Zen on 2010-10-12, 18:02:37
Quote from: Member on 2010-10-12, 17:53:47
Ergo az kiderült, hogy a zombik honnan jöttek? Elég hirtelen a kezdés.
Nope.

Mivel nem tudósok a főszereplők ezért nem. Valamint az igazán klasszikus zombifilmekben sosincs megmagyarázva a dolog hanem egyszer csak elkezdődik.

Member

Végülis fanservice anime, felesleges sokat elvárni. :D

Cloud

Nurarihyon no Mago

13. rész:
Recap. Baz... Erről ennyit

14-15.

Haladunk storyval rendesen. Az ellenség lépett, Nura klán meg egyenlőre tököl. De azért Kappa nem volt semmi.

SaiyaGin

Planetes 1-3: eddig tetszik, csak Tanabe idealizmusát sokallom néha egy kicsit.

Bütyök

Quote from: Cloud on 2010-10-15, 19:40:23
Nurarihyon no Mago

14-15.

Haladunk storyval rendesen. Az ellenség lépett, Nura klán meg egyenlőre tököl. De azért Kappa nem volt semmi.

Kíváncsi leszek még milyen erősebb tagok kerülnek elő a semmiből a Nura klánnál. :) Kappa akciója tényleg tetszett, remélem jó kis összecsapásokat hoznak még össze a továbbiakban is. :)

Amúgy mostanában túúúl sokmindent nézek... Elővettem néhány korábbi sorozatot is befejezésre, mint a Toradora, vagy a Durarara!, még tart a nyári szezon, és már az ősziből is nézek vagy 5öt... Ah, ezért nem végzek soha semmivel időben. XD
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Member

High School of the Dead 08:
Gyerekek... Miféle korlát volt ez, hogy inkább egész délután zombultak és ellőtték az összes töltényt az átmászás helyett?! Nekem nem tűnt többnek egy nagylyukú rácsnál, még ha elektromos is volna, a kocsiról át tudtak volna ugrani.

A fanservice-mérőm meg az egekben, ráadásul ezek a mellek olyan hegyesek, csoda, hogy le nem döfik a másikat!

Acchan

Gyűlik a vidibe az alapanyag?  :haha:

A korlátot mi sem értettük öcsémmel, de nem is az a lényeg... Ebben a részben volt az a jelenet, amikor a csaj melleit használta fedezéknek a srác? Az mekkora állatság már, a sorozat csúcspontja.  :lul:

Quoteezek a mellek olyan hegyesek, csoda, hogy le nem döfik a másikat!
Zombit is ölhetnének velük akár.  :angyali:

Member

Quote from: Acchan on 2010-10-20, 23:45:05
A korlátot mi sem értettük öcsémmel, de nem is az a lényeg... Ebben a részben volt az a jelenet, amikor a csaj melleit használta fedezéknek a srác? Az mekkora állatság már, a sorozat csúcspontja.  :lul:
Nekem az mondjuk tetszett, hogy a csajt használta kibiztosítónak a snipergun-hoz, másra szerintem sem való. :D

Cloud

Quote from: Acchan on 2010-10-20, 23:45:05
Gyűlik a vidibe az alapanyag?  :h

Alig várom már hogy lássam a kritikát. :D

SaiyaGin

Quote from: Cloud on 2010-10-20, 23:55:36
Quote from: Acchan on 2010-10-20, 23:45:05
Gyűlik a vidibe az alapanyag?  :h

Alig várom már hogy lássam a kritikát. :D

Én is, én is.  :D

nikici

#370
Elkezdtem nézni a Dennou Coil-t. Eddig tetszik nagyon, hangulatos anime. Meg ebből a virtuális világból olyan sokmindent ki lehet hozni. Remélem csak egyre érdekesebb lesz. :)
Oyaji meg a Mojok nagyon édesek benne. :D Meg a 4. részben nagyon tetszett, ahogy órán levélbombával szivatták egymást. :D

Rounin

Quote from: nikici on 2010-10-21, 14:17:19
Elkezdtem nézni a Dennou Coil-t. Eddig tetszik nagyon, hangulatos anime. Meg ebből a virtuális világból olyan sokmindent ki lehet hozni. Remélem csak egyre érdekesebb lesz. :)
Oyaji meg a Mojok nagyon édesek benne. :D Meg a 4. részben nagyon tetszett, ahogy órán levélbombával szivatták egymást. :D

Nuclear war of the beards! \o/

Leara

Egy évtizeddel a sorozat befejezte után végre elkezdte egy csapat feliratozni a Strange dawnt. Ahogy elnéztem, nem kapott magas pontszámokat MAL-on meg AniDB-n, de mióta egy blogger írt róla véleményt, azóta érdekel :). Első rész alapján még nem mondanék róla sokat, bár mind a két főszereplő lányban vannak idegesítő dolgok, de még van idejük fejlődni... a pici emberek meg tök aranyosak :D.
MAL

Junchi

Quote from: Leara on 2010-10-21, 15:27:59
Egy évtizeddel a sorozat befejezte után végre elkezdte egy csapat feliratozni a Strange dawnt.

*keresi a hányózacskót*

Az egyik leggányabb karakterdesignnal operáló anime sub-ot kap? Loál. :D

Member


Leara

Engem a karakterdesign nem igazán szokott zavarni, most se zavar :D.
MAL

Cloud

Nurarihyon no Mago

16. rész.



Rövidke csajbunyó, meg a megfélemlítés megvolt. JÖhetne valami nagyon eksön is. :D

Member

Tesómnak átküldtem emailben a HSotD ominózus csöcsfedezékes jelenetét, ennyit reagált:
"Ebben az animében kitaláltak a női mellnek egy új alakot, amitől szabályosan rosszul vagyok." :haha:

SaiyaGin

Planetes 12: szóval beindult a sorozat, eh? Eddig is tetszett, de úgy látom, mostantól még érdekesebb lehet.

nikici

Dennou Coil 12.:
Quote from: Rounin on 2010-10-21, 14:20:40
Nuclear war of the beards! \o/
Végre értem ezt a megjegyzést. XDDD
[spoiler][/spoiler]
Ez a rész nagyon poén volt. XD
Maga a sorozat pedig részről részre egyre jobban tetszik. :D Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége.

Xzone

A Dennou Coil tényleg egyike az utóbbi évek tényleg nézhetőtm sorozatainak :)

Member

HSotD 12: Ennek komolyan ez a vége? Gondolom a mangában nem csapták így össze a buszosok sorsát és még mindig nem akar lezárulni a dolog.

Acchan

Quote from: Member on 2010-10-23, 11:33:03
Tesómnak átküldtem emailben a HSotD ominózus csöcsfedezékes jelenetét, ennyit reagált:
"Ebben az animében kitaláltak a női mellnek egy új alakot, amitől szabályosan rosszul vagyok." :haha:
És abban a gifben a sulidoki melleit nem is láthatta...  :D

Quote from: Member on 2010-10-24, 08:56:14
HSotD 12: Ennek komolyan ez a vége?
Most miért? Legalább a "folytatása következik" végkifejletben hasonlít a horrorokhoz, ha másban nem is nagyon.  :hehe:

Quote from: Xzone on 2010-10-24, 04:27:11
A Dennou Coil tényleg egyike az utóbbi évek tényleg nézhetőtm sorozatainak :)
:tezsvir:

Prof. William

#383
Quote from: Member on 2010-10-24, 08:56:14
HSotD 12: Ennek komolyan ez a vége? Gondolom a mangában nem csapták így össze a buszosok sorsát és még mindig nem akar lezárulni a dolog.

Simán félbevágták a dolgot. A mangában is nagyjából pont így van vége a kötetnek. Azért nem tudjuk meg mi lesz a busszal mert annál pontnál még a mangában sem derült ki.  Ráadásul a végén elrohanó rendőrnőnek éppen a következő kötetben lesz szerepe.

Hogy nem kreáltak neki saját befejezést valamint a végén ezeket a kis jeleket beszámítva éns azt mondom hogy valószínűsíthető egy második szezon is. Csak haladjon a mangával a rajzoló.

Member

Quote from: Prof. William on 2010-10-24, 15:02:04
Hogy nem kreáltak neki saját befejezést valamint a végén ezeket a kis jeleket beszámítva éns azt mondom hogy valószínűsíthető egy második szezon is. Csak haladjon a mangával a rajzoló.
Remélem, hogy nem adnak alább a színvonalból. :haha:

Cloud

Quote from: Member on 2010-10-24, 15:28:20
Quote from: Prof. William on 2010-10-24, 15:02:04
Hogy nem kreáltak neki saját befejezést valamint a végén ezeket a kis jeleket beszámítva éns azt mondom hogy valószínűsíthető egy második szezon is. Csak haladjon a mangával a rajzoló.
Remélem, hogy nem adnak alább a színvonalból. :haha:

Ezek szerint tetszett. :D

Junchi

Quote from: Cloud on 2010-10-24, 18:23:51
Quote from: Member on 2010-10-24, 15:28:20
Quote from: Prof. William on 2010-10-24, 15:02:04
Hogy nem kreáltak neki saját befejezést valamint a végén ezeket a kis jeleket beszámítva éns azt mondom hogy valószínűsíthető egy második szezon is. Csak haladjon a mangával a rajzoló.
Remélem, hogy nem adnak alább a színvonalból. :haha:

Ezek szerint tetszett. :D

Nem hinném, hogy Member épp a pluszos értelemben vett színvonalról beszél. :D

Member

Sajnos a végére ötlettelenebb lett, és csak a még normális szereplők kezdtek el rinyálni (pl. a militarista tag), ellenben addig jobbnál-jobb ötletekkel kényeztettek el, mi ebben olyan hihetetlen? :D

Junchi

Quote from: Member on 2010-10-24, 19:45:53ellenben addig jobbnál-jobb ötletekkel kényeztettek el, mi ebben olyan hihetetlen? :D

[spoiler][/spoiler]