Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-22, 14:37:58
Quote from: Member on 2011-04-22, 12:36:56
Egyszer Piccolo, egyszer meg Freeza végzett vele, nem?

[spoiler]Meg Boo.[/spoiler]

[spoiler]Meg Super 17 a GT-ben.[/spoiler]
Azért a GT nem számít.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-04-22, 15:07:15
Ezeket már nem láttam, szép. :D Hogyan oldották meg a resu-t akkor?

A szokásos módon.  :angyali:

Quote from: NLZ on 2011-04-22, 19:16:40
Azért a GT nem számít.

Ez mondjuk igaz.

Cheesy

Dragon Crisis

[spoiler][/spoiler]

Jópofa, amolyan cuki kislányként kinéző pusztító sárkány beleszeret a halandó átlagos középsulis srácba. Van benne love polygon, loli, aaawww, furry, boing... összeszedtek mindent, ami egy mai animeben megtalálható, ilyen téren inkább sajnálom, hogy nem tud eredetit felmutatni. Viszont az is elárul róla valamit, hogy a 10. ep-nél tartok...
Nézhető amúgy, egy kis high school life, de inkább Rose és Ryuuji érzelmi csetlése-botlása, megfűzerezve holmi kincsvadászattal, ármánykodással. Láttam már kevésbé szerethető/cukor női szereplőket már animeben, ez a sorozat hozza a szintet.
Egy próbát megér.

Cheesy

Dragon Crisis vége kicsit szokatlanul nyálas lett, de egy 5/10-et kaphat. Egyszer nézős, felejtős.



Color Wars

[spoiler][/spoiler]

Első 4 ep. alapján egész jó. Végre egy anime amin tényleg nevetni lehet egyes jelenteknél (a zöldhajú android szövegei pl. :D), grafika jó, történet elég érdekes ahhoz, hogy kíváncsi legyek az utolsó részekre.

kada

Quote from: Cheesy on 2011-05-08, 13:37:12(a zöldhajú android szövegei pl. :D
Kevés animében pörgetek vissza annyit hogy újra halljak egy viccet mint ennél.
Fapofával mondott olyanokat...

Cloud

Level-e


6. rész


Ez egy elmebeteg sorozat. Power rangers paródia.. lol...

Junchi

Versailles no Bara

Régóta szemezek már vele, tegnap pedig bele is vágtam.

Az Oniisama e óta tudom, Ikeda Riyoko neve garancia a minőségre és ez most sincs másképp - rendkívül szimpatikus anime így első körben, a karakterdesignt imádom, a történetben kellő potencia rejlik és a grafika is egészen kellemes. Seems like maximálisan kiélhetem benne a retro-shoujo mániámat, nameg mostanság úgysem készülnek normális shoujo animék...

Cloud

X-men

6. rész


Ez is jó rész volt, és megemlítették Magneto-t is. Nem valószínű hogy szerepelni fog. ::)

Xzone

Quote from: Cloud on 2011-05-17, 21:59:44
X-men

6. rész


Ez is jó rész volt, és megemlítették Magneto-t is. Nem valószínű hogy szerepelni fog. ::)

X-men, és nem szerepel benne Magneto? Wat.

SaiyaGin

DC 616
...éééés, igen, elkezdődött a London Arc!  :lazza:
All aboard the hype train!

Cheesy

#610
Trigun - Badlands Rumble Movie


Ugyan még csak az első fél órán vagyok túl, de egyszerűen botrányos, hogy a series remek muzsikái után ilyen semmilyen prüntyögéssel jönnek aláfestő zenék gyanánt.
Hát hol van ez, kérdem én a sorozat feelingjéhez?
Mert nem ilyen zenére tudunk elképzelni egy sivatagi porfészek poros kocsmájában egy belépőt?!

mod:
Végignézve nem volt ez azért olyan vészes, de az aláfestő zenék csak nyomokban emlékeztetnek a sorozatéra. A történet, a grafika, a szereplők... mindet jó volt újra látni, de valahogy a series utolsó részei jutottak mindig eszembe amikor Vash volt a képernyőn és valahogy a készítők részéről a "don't give a fuck" hozzáállás jött át a történet egybeszövésével kapcsolatban.

Junchi

#611
Gunslinger Girl ep1-2 (bár igazság szerint mehetne a "Mit láttál legutóbb, hogy tetszett"-be is, merthogy nem fárasztom magam ezzel tovább, az is biztos...)

Ez egy nagybetűs HARDCORE anime a javából, bizony ám! Nem nézheti ám meg akárki, hisz egy igazi, felnőtteknek szánt stuffról van szó. Ez sok mindenből látszik, színek például nincsenek, minden nagyon szürke és komor, mint ahogy a zenéket is igyekeztek kispórolni belőle, vagy ha van is, az is csak valami lassú, szomorkás dallam lehet, nehogy véletlenül elrontsa ezt az atomhardcore-OMGDEEP érzést.

Maga a sztori: kislányok fegyverrel (akik ráadásul még mesterségesen is felvannak turbózza, mert az milyen kúl már), akik egy titkos szervezet (w00t, még több deepness) tagjai, terroristákat vadásznak le, miközben még mindig szól a szomorú zene. Természetesen mindenki, aki a jó oldalt képviseli, az sérthetetlen, ergo még ha az ajtóban is áll a terminátori babérokra törő lánykánk, akkor sem képes senki eltalálni, még gépfegyverekkel sem, miközben ő maga mindenkit szitává lő. Aaahem!

Itt még persze nincs vége, a második részre például az is világossá vált, hogy az anime abszolút semmibe veszi a nézőket. Az epizód majd fele azzal ment el, hogy az első részből vagdostak be jeleneteket, a másik felében meg egyszerűen... nem történt semmi. )Illetve de, kaptam a pofámba még több ,,jaj, milyen kegyetlen világ ez" utalgatást.) Nájsz!

Karakterek: ŐŐLOL. MINDENKI (így, csupa naggyal) komor, életunt, emo, egyik karakter sem mutat semmilyen érzelmet, nehogy véletlenül elrontsák ezt a vérkomoly animét, sőt, mintha még a seiyuuknak is megmondták volna, hogy csak olvassák fel a szöveget a papírról, hisz csak így jöhet át a sorozat ,,mondanivalója".

Atyaég:_piszka:

Kerüljétek!

Wangood

#612
Ultimate Survivor Kaiji:

Most nézem másodszorra, mert már sok mindenre nem emlékeztem, és kell a felvezetés a második évadnak. 22 epizód után újra csak azt mondom: ez rohadtul üt!
[spoiler]Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell Kaijinak ujjat húznia a fő yakuzával, miután már összenyerte a pénzt az adóssága kifizetésére (az életét is jó párszor kockára téve)[/spoiler]

Amaenaideyo Katsu:

Az első évadot nagyon utáltam, és egyelőre semmi nem változott ahhoz képest. Ja deee, kaptunk egy új fanservice-maker ribit, igazán nagyszerű. Bár, így 6 rész után egész nézhető. Oké, a szereplők nagy része még mindig borzasztó, az arcuk pedig olyan elrajzolt hogy vallatni lehetne velük, viszont van sztorija, néhány jó poénja, és úgy egyáltalán, nem idegesítő (annyira). Komolyan kíváncsi vagyok, hogy fejezik be.

SaiyaGin

Quote from: Wangood on 2011-06-20, 01:16:28
Amaenaideyo Katsu:

Az első évadot nagyon utáltam

Akkor miért nézed a folytatást? :gyagya:

Wangood

Quote from: SaiyaGin on 2011-06-23, 09:22:09
Akkor miért nézed a folytatást? :gyagya:

Őszintén érdekelt, hogy van-e még lejjebb   ^^"
De azért mondom, egyelőre egészen nézhető, szóval bizonyos szempontból nem bántam meg.  :D

Member

Quote from: Wangood on 2011-06-20, 01:16:28
Ultimate Survivor Kaiji:
[spoiler]Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell Kaijinak ujjat húznia a fő yakuzával, miután már összenyerte a pénzt az adóssága kifizetésére (az életét is jó párszor kockára téve)[/spoiler]
[spoiler]Kaiji számára fontosak az ígéretei, és azt ígérte Ishidá-nak, hogy az ő részét eljuttatja a feleségének. A második szériában kiderül, hogy a fia adósságát is magára vállalta.
A legszomorúbb halál volt a sorozatban. :([/spoiler]

Junchi

Quote from: Member on 2011-06-23, 12:47:34
[spoiler]A legszomorúbb halál volt a sorozatban. :([/spoiler]

/Agree

[spoiler]Sahara-é pedig szoros második.[/spoiler]

Member

Quote from: Junchi on 2011-06-23, 12:55:54
/Agree

[spoiler]Sahara-é pedig szoros második.[/spoiler]
Az nekem inkább WTF volt. Nagyon nem számítottam rá.

SaiyaGin

Quote from: Wangood on 2011-06-23, 09:58:55
Őszintén érdekelt, hogy van-e még lejjebb   ^^"
De azért mondom, egyelőre egészen nézhető, szóval bizonyos szempontból nem bántam meg.  :D

Ja, értem. :D

SaiyaGin

Michiko to Hatchin 14: tavaly év végén időhiány miatt félbe kellett hagynom, és csak most tudtam újrakezdeni. Továbbra is tetszik, messze túlszárnyalta az előzetes várakozásaimat.

kada

Quote from: SaiyaGin on 2011-07-08, 22:23:12
Michiko to Hatchin 14: tavaly év végén időhiány miatt félbe kellett hagynom, és csak most tudtam újrakezdeni. Továbbra is tetszik, messze túlszárnyalta az előzetes várakozásaimat.
Valahol a negyedik rész környékén szüneteltettem és nem folytattam, aszondod érdemes lenne?
Miért, mi jó benne? :P

SaiyaGin

Quote from: kada on 2011-07-09, 02:42:05
Quote from: SaiyaGin on 2011-07-08, 22:23:12
Michiko to Hatchin 14: tavaly év végén időhiány miatt félbe kellett hagynom, és csak most tudtam újrakezdeni. Továbbra is tetszik, messze túlszárnyalta az előzetes várakozásaimat.
Valahol a negyedik rész környékén szüneteltettem és nem folytattam, aszondod érdemes lenne?
Miért, mi jó benne? :P

(Már nem emlékszem, hogy mi volt a 4. részben. ^^")
Egy idő után megkomolyodik és jellemfejlődős/slice of life részekkel átszőtt gengszteres drámába megy át.

Cobra

Gundam Seed: ennyi újrafelhasznált képsort is rég láttam már :)
Meg az még elmegy, hogy az ep13 recap, de hogy a 26, 27 és 28 is az, az azért már sok volt, még úgy is, hogy kaptunk a 27 és 28-ban 4-5 perc friss történést.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2011-07-22, 20:46:53
Meg az még elmegy, hogy az ep13 recap, de hogy a 26, 27 és 28 is az, az azért már sok volt, még úgy is, hogy kaptunk a 27 és 28-ban 4-5 perc friss történést.

Több már nem lesz, ha jól emlékszem.

Junchi

AnoHanát nézegetek mostanság, ha már valamiért kimaradt a tavaszi szezonból + úgy sincs szinte semmi néznivaló ebben a mostaniban...

Eddig (4 rész) kifejezetten tetszetős. Kicsit melodráma-melodráma, de még bőven belefér. Azt hittem, ez is egy x-random slice-of-life lesz majd, mint a többi, de ez a "Menma szelleme" dolog kifejezetten érdekes.

Chidori

Bunny Drop 1-3

Eddig nagyon jópofa, nagyon tetszik egyelőre.

SaiyaGin

#626
Elkezdtem nézni a Karigurashi no Arrietty-t, gyönyörű, a Ghiblitől megszokott ZOMG animáció, de ez is a gyenge pontja: túl sok benne a grafika fitogtatása és túl kevés a történés, úgyhogy fél óra után félretettem holnapra.

Junchi

Black Lagoon: Roberfag's Blood Trail ep1

Most ez tényleg komolyan fogja venni magát? Ugye nem...?

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: Junchi on 2011-08-02, 12:08:26
Black Lagoon: Roberfag's Blood Trail ep1

Most ez tényleg komolyan fogja venni magát? Ugye nem...?
Ha az első részt látva ez a kérdés merül fel benned, akkor feledje jótékony homály számodra mindent ami vele kapcsolatos, beleértve hogy itt feltettél egy kérdést.