Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Ouran 11: most már kezd csökkenni a lelkesedésem, ez a rész, meg a 9. nem tetszett annyira. A másoknak nyújtott segítségekről szóló részek konfliktusai mintha egyre erőltettebb lenne. A 10. rész (látogatás Haruhinál) viszont jó volt. :D

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-02-04, 10:54:27
A 10. rész (látogatás Haruhinál) viszont jó volt. :D
Á az apucis rész, tényleg nem semmi  :D

Cheesy



Felfedeztem a Deadman Wonderland-ot, nem is tudom már hogyan.
Tegnap este ledaráltam az első 5 részt. Érdekes történet, kíváncsi vagyok mi lesz a vége. Rengeteg vér, nem is tudom mikor láttam animében ennyit utoljára. Talán Elfen Lied.

Ja és végig Jyu Oh Sei utánérzésem van, lehet csak a grafika vagy a történetek közti enyhe hasonlóság (fiatal gyereknek élet-halál küzdelmeken kell túljutni), de míg a JOS szerintem nagyon kevéssé mélyült el az egyébként sztori nagy lehetőségeket rejtő világában, addig itt több infóval halmozzák el a nézőt.
Eddig nekem tetszik.

Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy
[spoiler]ki a fene ez a fehérhajú csaj? Bevágásból kiderül, hogy gyerekkorukban is ismerték egymást, de a csaj már akkor különlegesnek számított. Kísérleteztek rajtuk? Akkor hogy felejthette el a srác? A csajt kb. megölni nem lehet, erősebb mindenkinél, ez kicsit zavar, szerintem egy "halandóbb" változat jobb lett volna belőle. Bár a tüskékbe beleesett volna...[/spoiler]

Cobra

Nagyon ne éld bele magad a történetbe, csak ennyi a jótanács, a többi spoiler lenne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Quote from: Cobra on 2012-03-12, 17:42:48
Nagyon ne éld bele magad az anime történetbe, csak ennyi a jótanács, a többi spoiler lenne.
fix'ed

Cheesy

Quote from: Cobra on 2012-03-12, 17:42:48
Nagyon ne éld bele magad a történetbe, csak ennyi a jótanács, a többi spoiler lenne.
[spoiler][/spoiler]

Cheesy

Quote from: Cobra on 2012-03-12, 17:42:48
Nagyon ne éld bele magad a történetbe, csak ennyi a jótanács, a többi spoiler lenne.
hogy törne le a keze annak aki [spoiler]olyan forgatókönyvet ír, ahol az utolsó részt is szinte mondat közepén hagyják abba  :wtf: :grrr: :grrr:[/spoiler]
Egyébként hosszú idő óta az első anime amit végignéztem.

Junchi

Hataraki Man

Eddig (2ep után) jófajta seinen-josei kompót egy 20+-os munkamániás újságírónővel. A felállás tipikus: Sok meló, no freetime, no sex, idegesítő beosztottak, ergo minden, ami csak kell egy ilyen real life "meló meló meló a középpontban" cucchoz.

Remélem később se laposodik el.

kada

Quote from: Junchi on 2012-04-21, 20:09:23
Hataraki Man

Eddig (2ep után) jófajta seinen-josei kompót egy 20+-os munkamániás újságírónővel. A felállás tipikus: Sok meló, no freetime, no sex, idegesítő beosztottak, ergo minden, ami csak kell egy ilyen real life "meló meló meló a középpontban" cucchoz.

Remélem később se laposodik el.
Első két részben a háttérzene nem hagyott nyugodni.
Valahonnan ismertem a bandát...
Jött az isteni szikra, Kuragehime!
Le is szedtem az egész albumot... Sanbonmastertől volt két szám, Chatmonchytól három a summa 39-ből.
De végülis nem vészes a maradék se annyira.

Zelda

Aquarion Evol
12000 évvel a Genesis of Aquarion (Sousei no Aquarion) után most kaptunk egy folytatást, amire csak ma bukkantam rá. Kivi vagyok mit hoznak ki belőle 26 részben. Az első series nagyon jó volt, ennek a grafjával egyelőre nem vagyok kibékülve, de ha a történet jó, akkor okés. (Eddig 19 ep van kint)

Junchi

Ezüst Nyíl revaccs 1-9

Azt hiszem, nem ok nélkül imádtam ezt 16 évvel ezelőtt. :3

White SeeD

Quote from: Zelda on 2012-05-07, 13:21:16
Aquarion Evol
12000 évvel a Genesis of Aquarion (Sousei no Aquarion) után most kaptunk egy folytatást, amire csak ma bukkantam rá. Kivi vagyok mit hoznak ki belőle 26 részben. Az első series nagyon jó volt, ennek a grafjával egyelőre nem vagyok kibékülve, de ha a történet jó, akkor okés. (Eddig 19 ep van kint)

Ne várj sokat tőle. Az 1. szériához képest egy vicc. Mixed hot spring whit teh banan power és egyéb hasonló mértékű kapitális bullshitek.
De ez semmi ahhoz képest amit az utolsó részben csináltak
[spoiler]A zöldhajú csaj gyak halálra van ítélve. Mixről meg lelopták a melleket!!!!!!!!!!!!![/spoiler] :grrr:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zelda

QuoteNe várj sokat tőle. Az 1. szériához képest egy vicc. Mixed hot spring whit teh banan power és egyéb hasonló mértékű kapitális bullshitek.
De ez semmi ahhoz képest amit az utolsó részben csináltak
(click to show/hide)
Hát, eljutottam odáig... Az alap koncepció bejön, a lebonyolítás kevésbé. Egyelőre a másik series-től, (Eureka seven Ao) többet várok, de abból még csak 4 rész jött ki.
Addig is: Shinzou Ningen Casshan (1973) :)

Zelda

DPost sry
Kuroko no basket
Nos, le kell szögeznem, hogy nem vagyok nagy rajongója a sport műfajnak, de miután a mangára rászántam magam, a történet totál beszippantott. Az anime pedig, bár csak nem rég indult, nagyon jól halad, és elég ütős az első 8 rész után. Szal hajrá Seirin!

_Anime Wynter_

Blue Exorcist

Egyelőre valahogy leköt, de meg nem tudom mondani miért. Talán azért, mert kíváncsi vagyok a sátán apukára, meg talán arra, hogy apja, fia kinyírja egymást(?)

Mondjuk ez a kék lángos dolog emlékeztet a KHR-ra. Talán ezért köt le, mert egyfajta nosztalgia fílinget ad. e_o  x'D

frozenstein

Monster rewatch
Most a 60-ik résznél vagyok, jó ez így másodjára is. Ezt kell megmutatni azoknak akik azt mondják az anime csak 'mese'.

SaiyaGin

Future GPX Cyber Formula: autóversenyzős sorozat, amiben a Forma-1 helyett a mesterséges intelligenciával ellátott versenyautók sorozata, a Cyber Formula vette át. A 8. résznél járok, eddig nem rossz, bár van benne pár zavaró dolog, pl. hogy egy ötfős csapat elég egy versenyautó mellé, vagy hogy a főszereplő 14 évesen, korábbi autóversenyzői tapasztalat nélkül is simán el tudja vezetni az elitkategóriába tartozó versenyautót. (De persze más animékben meg a mechákat tudják könnyedén elvezetni a főszereplők ugyanilyen idősen, szóval ezen nem kéne annyira meglepődnöm.  :P)

Cobra

De ha van MI az autóban, akkor a sofőr minek bele, itt is csak energiaforrás? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2012-07-03, 11:17:48
De ha van MI az autóban, akkor a sofőr minek bele, itt is csak energiaforrás? :)

A MI leginkább csak GPS-ként/tanácsadóként szolgál (meg, hogy beszóljon a főszereplőnek), magától nem tud vezetni (vagy legalábbis nem esett szó arról, hogy tudna).

SaiyaGin

Cyber Formula 10. rész: megjelent egy új rivális, Knight Schumacher!  :lol:

Dreamcleaver

Sankarea ezzel a 12-es résszel ér véget? Eléggé elvágotnak tűnik. S2?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cloud

Seto no Hanayome

Ajánlották többen is elkezdtem. 10. résznél vagyok...



Ne, ne, neeeee. Terminator, Total Recall. Bázz ilyen nincs...Megyek kiteregetni inkább, mert meghalok a röhögéstől. :DDD

SaiyaGin

Cyber Formula GPX 19: na EZ jó volt!  :whoah:

Cloud

RahXephon

3 rész után


Hát ez érdekes.Meglátjuk mi lesz belőle.

Junchi

^Hehe, pont ezt néztem legutóbb.

IMHO katasztrofálisan rossz anime, de lehet, te másképp látod majd a végére.

Cobra

Nekem tetszett, még második megnézésre is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Cyber Formula Zero 01: 2 perc 17 mp hosszú opening.  :he:

kada

Na csak hogy alakuljon valamennyire az a haranggörbe, nekem meg olyan (gyengébb?) közepes volt, de néhány kifejezetten kellemesebb meglepetéssel.

SaiyaGin

Cyber Formula Saga 01: elég nagyot változott a karakterdizájn.  ^^"
Az meg külön jó, hogy csak valami egészen borzalmas felirat van hozzá (erősen DO NOT WANT jellegű, az [Ayu]_GPX_Cyber_Formula_Saga_-_02_[xvid-vorbis]_[HK_Sub]-ban a HK_Sub hongkongi bootleget akarhat jelenteni?), és a képminőség se valami jó.
Ezekhez jön még az is, hogy az előző sorozat meg e között volt egy majd' egy éves time skip, úgyhogy eléggé sokkoló volt ez a rész.

Cloud

Aquarion Evol.

Hát, kevésbé tetszik mint előző sorozat, a zenék sem annyira jók, de mivel elkezdtem végignézem. Mondjuk az is kár hogy előző sorozatot sem fejezték be rendesen. Abban reménykedtem hogy ebben talán teljesen lezárják, de eddig nem tűnik úgy... (OVA-kat hagyjuk azok szarok voltak)