Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Még mindig Conan: ma szemmel elég vicces, amikor a 2000 körüli részekben az olyan dolgokról, mint a timerrel beállítható videofelvevő vagy a tévével összeköthető digitális fényképezőgépről úgy beszéltek, mint hihetetlen újdonságokról. :D
(Egyáltalán használtak még videofelvevőt a japánok 2000 körül?)

Junchi

Hirtelen felindulásból elkezdtem revaccsolni a Laint.

Még pelenkás (= 17 éves) koromban láttam, de emlékszem, zűrös egy kapcsolatunk volt, egyfajta kölcsönös utálat formájában. Hátha azóta felnőttem hozzá. (Az OP mondjuk továbbra is telitalálat!)

Finlandia

Quote from: Megmurdel on 2013-01-28, 12:08:05
Elkezdtem végre One Piece-t is és remélem nem fog olyan nagyon sokáig tartani amíg utolérem. OP-nek van rengeteg movie-ja is azokat érdemes megnézni?

A 4-est és a 10-est mindenképpen szerintem. A többi nekem annyira pl. nem tetszett. A 8. és a 9. amúgy is csak feldolgozás, Arabasta, és Drum sziget, újat nem nyújtanak.

Speciálokból pedig a 0. rész az, amit nagyon sok új infót tartalmaz,de azt csak a sorozat kb. 450+ része után szabad megnézni.

blackronin

#783
Quote from: Megmurdel on 2013-01-28, 12:08:05
Elkezdtem végre One Piece-t is és remélem nem fog olyan nagyon sokáig tartani amíg utolérem. OP-nek van rengeteg movie-ja is azokat érdemes megnézni?
Ne aggódj... amilyen izgalmas a történet észre sem fogod venni, hogy megnéztél 30-40 részt egyhuzamban.  :P

Quote
A 4-est és a 10-est mindenképpen szerintem. A többi nekem annyira pl. nem tetszett. A 8. és a 9. amúgy is csak feldolgozás, Arabasta, és Drum sziget, újat nem nyújtanak.

Speciálokból pedig a 0. rész az, amit nagyon sok új infót tartalmaz,de azt csak a sorozat kb. 450+ része után szabad megnézni.
Kb. én is így gondolom.
Hozzátenném még a következőket:
- A 6. movie egy fura animáció-art szörnyszülött, az OP-hez képest nagyon dark történettel. Itt történik meg az egyetlen olyan dolog, amit sohase hittem volna az OP-ben... [spoiler]Luffy megöl valakit.[/spoiler]
- 7. movie pedig pure-fanservice, [spoiler]Nami és Robin óriási és dinnyealakú csöcsökkel, amelyek a legkisebb mozgásra is előadják a jól ismert "boing" hangot. Sajnálom, de lényegében ennyit lehet ott megemlíteni...  ^^"
Meg talán azt, hogy itt van utalás arra, hogy miként fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-öt.[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: Finlandia on 2013-02-20, 01:26:43

A 4-est és a 10-est mindenképpen szerintem. A többi nekem annyira pl. nem tetszett. A 8. és a 9. amúgy is csak feldolgozás, Arabasta, és Drum sziget, újat nem nyújtanak.

Speciálokból pedig a 0. rész az, amit nagyon sok új infót tartalmaz,de azt csak a sorozat kb. 450+ része után szabad megnézni.
Ok thx akkor azokat mindenképp megnézem, de a 450+ még messze van XD

Quote from: blackronin on 2013-02-20, 11:17:11
Quote from: Megmurdel on 2013-01-28, 12:08:05
Elkezdtem végre One Piece-t is és remélem nem fog olyan nagyon sokáig tartani amíg utolérem. OP-nek van rengeteg movie-ja is azokat érdemes megnézni?
Ne aggódj... amilyen izgalmas a történet észre sem fogod venni, hogy megnéztél 30-40 részt egyhuzamban.  :P
Az elején mikor több időm volt ez így is ment, de most kicsit kevesebb időm van.
Quote from: blackronin on 2013-02-20, 11:17:11

Kb. én is így gondolom.
Hozzátenném még a következőket:
- A 6. movie egy fura animáció-art szörnyszülött, az OP-hez képest nagyon dark történettel. Itt történik meg az egyetlen olyan dolog, amit sohase hittem volna az OP-ben... [spoiler]Luffy megöl valakit.[/spoiler]
- 7. movie pedig pure-fanservice, [spoiler]Nami és Robin óriási és dinnyealakú csöcsökkel, amelyek a legkisebb mozgásra is előadják a jól ismert "boing" hangot. Sajnálom, de lényegében ennyit lehet ott megemlíteni...  ^^"
Meg talán azt, hogy itt van utalás arra, hogy miként fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-öt.[/spoiler]
Neked is köszi akkor ezekbe is belepislantok majd. :D

blackronin

Quote from: Megmurdel on 2013-02-20, 12:18:26
Quote from: blackronin on 2013-02-20, 11:17:11

Kb. én is így gondolom.
Hozzátenném még a következőket:
- A 6. movie egy fura animáció-art szörnyszülött, az OP-hez képest nagyon dark történettel. Itt történik meg az egyetlen olyan dolog, amit sohase hittem volna az OP-ben... [spoiler]Luffy megöl valakit.[/spoiler]
- 7. movie pedig pure-fanservice, [spoiler]Nami és Robin óriási és dinnyealakú csöcsökkel, amelyek a legkisebb mozgásra is előadják a jól ismert "boing" hangot. Sajnálom, de lényegében ennyit lehet ott megemlíteni...  ^^"
Meg talán azt, hogy itt van utalás arra, hogy miként fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-öt.[/spoiler]
Neked is köszi akkor ezekbe is belepislantok majd. :D
Kíváncsi vagy a dinnyékre, mi?  :P
Meg úgy csak poénból hasonlítsd össze Nami TV-anime kinézetét és a movie-ban látható alakját.
MELLbevágó lesz a különbség.  :D

A 6. movie tényleg csak azért érdekes, mert kb. ilyen lenne az OP, ha átmenne emo-darkness stílusba, beteg látványvilággal párosulva.

Megmurdel

Quote from: blackronin on 2013-02-20, 12:22:56
Quote from: Megmurdel on 2013-02-20, 12:18:26
Quote from: blackronin on 2013-02-20, 11:17:11

Kb. én is így gondolom.
Hozzátenném még a következőket:
- A 6. movie egy fura animáció-art szörnyszülött, az OP-hez képest nagyon dark történettel. Itt történik meg az egyetlen olyan dolog, amit sohase hittem volna az OP-ben... [spoiler]Luffy megöl valakit.[/spoiler]
- 7. movie pedig pure-fanservice, [spoiler]Nami és Robin óriási és dinnyealakú csöcsökkel, amelyek a legkisebb mozgásra is előadják a jól ismert "boing" hangot. Sajnálom, de lényegében ennyit lehet ott megemlíteni...  ^^"
Meg talán azt, hogy itt van utalás arra, hogy miként fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-öt.[/spoiler]
Neked is köszi akkor ezekbe is belepislantok majd. :D
Kíváncsi vagy a dinnyékre, mi?  :P
Meg úgy csak poénból hasonlítsd össze Nami TV-anime kinézetét és a movie-ban látható alakját.
MELLbevágó lesz a különbség.  :D

A 6. movie tényleg csak azért érdekes, mert kb. ilyen lenne az OP, ha átmenne emo-darkness stílusba, beteg látványvilággal párosulva.
ha már csak poénból is de jah nem MELLesleg arra is XD
mondjuk a 6. movie jobban érdekel kicsit :D de ha minden igaz majd a 7. jobban fog tecceni ha végignézem  :rotfl:

Cloud

Macross Zero ugye letolva, erre most nézem Macross Frontiert és cameozzák benne a Zero-t. Vigyorogtam egy sort.  :Kiraly:

Cloud

#788
Attack on Titan

Első rész után:

Fú hát ez komolyan indult, rohadt kíváncsi vagyok a folytatásra.

szerk:

megvolt 2. rész is, nagy királyság lesz ez a sorozat úgy érzem.

-OJ-

Aiura
Dansai Bunri no Crime Edge
Date A Live
Devil Survivor 2 The Animation
Hataraku Maou-sama!
Hentai Ouji to Warawanai Neko.
Kakumeiki Valvrave
Majestic Prince
Namiuchigiwa no Muromi-san
Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai.
Photokano
RDG: Red Data Girl
Shingeki no Kyojin
Suisei no Gargantia
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.

Cloud

Yondemasu yo, Azazel-san. Z

Az első két résztől is halálra röhögtem már magam. :D (Kár a cenzúráért)

Cheesy

Quote from: Cloud on 2013-04-14, 23:01:04
Attack on Titan

Első rész után:

Fú hát ez komolyan indult, rohadt kíváncsi vagyok a folytatásra.

szerk:

megvolt 2. rész is, nagy királyság lesz ez a sorozat úgy érzem.
Vagy én kezdek rá érzékenyebb lenni, vagy tényleg brutál képi világa van ennek a sorozatnak? Az első részt néztem meg, háát.. maga a történet és a csúnyák eredete igazán érdekel, de [spoiler]miért kell beteges vigyor az óriásnak (és úgy általában a többinek), amikor megcsámcsogja a nőt?[/spoiler] Szóval elég durvának néz ki na.  :zomg:

NLZ

Quote from: Cloud on 2013-04-19, 22:13:04
Yondemasu yo, Azazel-san. Z

Az első két résztől is halálra röhögtem már magam. :D (Kár a cenzúráért)
Amilyen jó volt az első kettő, olyan rossz lett ez az utóbbi kettő. Kár érte.
[reserved]

SaiyaGin

Setétebb a FEKETÉNÉL 13-14: már az első megjelenésükkor is azt éreztem, hogy a magánnyomozó meg az asszisztense nagyon nem illenek a sorozatba, a véleményem most sem változott. Őket leszámítva viszont tetszik a sorozat, nagyon bejön az, ahogy lassacskán összeállnak a részletek. 

Cheesy

Az még hagyján, hogy elkezdtem nézni az Attack On Titan-t (és várni a következő részt :) ) de ezzel együtt még másik két sori is becsúszott, ilyen már jópár éve nem volt, hogy 2-nél több sorozatnak várom tűkön ülve a következő részét :)

- Shingeki no Kyojin
- Suisei no Gargantia
- Hataraku Maou-sama!

Zelda

Quote from: Cheesy on 2013-05-16, 22:08:02
Az még hagyján, hogy elkezdtem nézni az Attack On Titan-t (és várni a következő részt :) ) de ezzel együtt még másik két sori is becsúszott, ilyen már jópár éve nem volt, hogy 2-nél több sorozatnak várom tűkön ülve a következő részét :)

- Shingeki no Kyojin
- Suisei no Gargantia
- Hataraku Maou-sama!

Huhh, hát nem vagy ezzel egyedül! xD
Nekem a fentiek mellé becsúszott még a Valvrave, Majestic Prince, Date a live, Uchuu Kyoudai, Oregairu és a Karneval... Mindezt az elmúlt 1 hónapban sikerült felvennem a listára, és jórészt mindnek eljutottam a legfrissebb epizódjaiig... (Oh, a 2011-es Hunter x Hunter-ről ne is beszéljünk.)
Jól aláástam a saját elvem, miszerint nem fogok ongoing anime-t nézni, mert utálom a várakozást. -.-" Jaru ne atashi...

kelvor

#796
The World God Only Knows

Király, tetszik a stílusa. Még a végén kedvet kapok egy VN-hez is.  :D

Zelda

Gundam Unicorn:

Most a 4-nél tartok, s bár miközben nézem, folyamatosan azt érzékelem, hogy ezt már 100ezerszer feldolgozták, megcsűrték csavarták, ilyen-olyan szemszögből megmutatták stb. (Mármint itt konkrétan az alaphelyzetű klasszikus Gundam cselekményre, beállításra gondolok, hogy van két oldal, akik valami anyagin, és az ahhoz kapcsolódó elveken, eszméken, ideákon háborúznak, majd jön valaki, aki elhatározza, hogy véget vet a háborúnak stb...) Mégis még mindig tud újat mutatni, ugyanúgy felkelti az érdeklődésem, és jön az ezeréves örök Gundam feeling... Egyszóval nagyon tetszik, még azzal a sajátos karakterdizájnjával is, ami nekem úgy jön le, mintha ötvözték volna a klasszikust (85-95-ös évjáratú), és a nagyon modern (Gundam 00 feelingű) grafikát. Szóval ha a jövőben tudnak még ilyen színvonalat tartani, tőlem aztán jöhet végtelen számú Gundam sorozat, mert már csak azért is megnézem mert Gundam és mert Mecha! (Ez alól egyetlen kivétel volt: Gundam AGE  :ejj: és ezzel sztem mindent elmondtam.)

Próféta





Cloud

Elf o Karu Mono-tachi

Első rész után: EZ nagyon beteeeeg.  :lol: :lul: :rotfl:

Darkstar

Nohát, ez a Campione még mindig király.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2013-07-08, 23:57:14
Nohát, ez a Campione még mindig király.  :Kiraly:
hiányoznak azok a jó törileckék mi?  :angyali:

Darkstar

Hát, ilyen tanárokkal  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

ejj ott csücsül a vinyón és most kedvem támadt nekem is rewatch-olni :D

gerey

Durarara!!-t Megmurdel tanácsára, és nem bántam meg  :hopp: :szemuveges:

Cloud

#808
Gun X Sword-öt dobtam. Nem tudom, nem jön be. Viszont Asura Cryin bejövős 10 rész után.

szerk:

És be is fejeztem, tök jó volt szerintem. :)

Cloud

Ixion Saga

Kicsit a SaO jutott az eszembe, de itt többet röhögtem az első részen mint ott együtt az egész évadon. :D