Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

blackronin

Attack on Titan 17 részig:
Továbbra is remek sorozat, érdekes irányba mennek a dolgok.
Azonban az új opening a közelébe se ér az elsőnek.
Kár érte.
Az új ending se rossz, de az első megint sokkal jobban bejött.

Közben olvasom hozzá a mangát is, ami kellemesen kiegészíti az anime-t.

gerey

Toaru Kagaku no Railgun
Felénél vagyok, tetszik, érdekes kiegészítés az Indexhez

Cloud

Gurren Laggan


10 rész után.

Ez egy rohadt jó király sorozat...de...de....most tényleg. Kamina???? WTF???

Megmurdel

Baccano eddig imádom :D remélem ez így is marad a sorozat végéig

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-11-03, 23:04:40
Baccano eddig imádom :D remélem ez így is marad a sorozat végéig
Nah végre elkezdted.  :D Hidd el csak jobb lesz  :cool:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-11-04, 14:43:56
Quote from: Megmurdel on 2013-11-03, 23:04:40
Baccano eddig imádom :D remélem ez így is marad a sorozat végéig
Nah végre elkezdted.  :D Hidd el csak jobb lesz  :cool:
Gondolom :D Az opening-en meg nagyot röhögtem .. igaz DRRR! az újabb bennem még is az keltett nosztalgiát mivel azt már láttam 1-2x xD

SaiyaGin

The Tatami Galaxy 01: ezt még szoknom kell.  :zomg: A hadarást is, meg a rajzstílust is.

gerey

IS: Infinite Stratos

Három rész alatt már egész komoly harem alakulgat :D

SaiyaGin

Tatami Galaxy 02: Ez most tulajdonképpen micsoda? Az Endless Eight művészfilmes változata?

danika230

To LOVE-Ru: most vagyok a felénél, eddig nagy változatos a véleményem, 1x poén meg minden, máskor meg agybaj, mind1 majd még kiderül.

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-11-07, 22:31:52
To LOVE-Ru: most vagyok a felénél, eddig nagy változatos a véleményem, 1x poén meg minden, máskor meg agybaj, mind1 majd még kiderül.
azt kihagytad h egyszer sokszor meg bewbs xD

kikuchiyo

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-07, 20:45:22
Tatami Galaxy 02: Ez most tulajdonképpen micsoda? Az Endless Eight művészfilmes változata?

Nézd csak tovább, jó az.
Failure is the default option

Megmurdel

Little Busters! egyenlőre nem rossz de majd meglátjuk

danika230

Sakurasou no Pet na Kanojo: féltávnál eddig  :cool: holnapra úgyérzem befejezem.

SaiyaGin

Kuroko kosárlabdája 1-10: ilyennek kell lennie egy sportanimének! Nincs tele szájbarágós, a csapat egységének vagy a korlátaink meghaladásának fontosságáról szóló szónoklatokkal, hanem tényleg arról a sportról szól, ami a sorozat címében van - és még izgalmas is!

-OJ-

Igaz, a valódi kosárlabda sporthoz köze nincs, de attól még tényleg szórakoztató shounen-fight anime :whoah:

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2014-01-19, 22:40:57
Kuroko kosárlabdája 1-10: ilyennek kell lennie egy sportanimének! Nincs tele szájbarágós, a csapat egységének vagy a korlátaink meghaladásának fontosságáról szóló szónoklatokkal, hanem tényleg arról a sportról szól, ami a sorozat címében van - és még izgalmas is!

Jaja, a Kuroko egyike a decensebb WSJ-cuccoknak, bár a második évad nekem annyira nem jön most be. MEH, tempó...

motifator

#857
Hmm, lehet, hogy ebbe majd belenézek, de majd csak később, mert egyszerre egy sportanime elég.
Ugyanis nemrég elkezdtem az Eyeshield 21-et.
Röviden arról szól, hogy van a főszereplő srác, akit apró termete miatt gyerekkora óta folyton mindenki csicskáztatott és vert, és legtöbbször csak a fürge lábai mentették meg. Aztán amikor végre középiskolába megy, elhatározza, hogy ezentúl nem lesz senki csicskája, és valódi barátokat szerez.
Ilyen-olyan körülmények között bekerül a suli amerikai foci csapatjába managernek, aminek összesen 2 (azaz kettő) tagja van rajta kívül. A srácról kiderül, hogy gyorsak a lábai, elképesztően gyorsak, így be is rakják futójátékosnak, de a csapat démoni irányítója attól tartva, hogy a srácot a jó lábai miatt elcsábítják más csapatba, megparancsolja neki, hogy sötétített maszkos sisakot hordjon, és senkinek se árulja el, hogy valójában ő a 21-es számú maszkos futójátékos.

Eddig a huszonsokadik résznél járok, de imádom. Egyszerű shounen sport, nincs benne semmi kavarás, semmi dráma, semmi túlzott romantika (nem mintha azzal bármi baj lenne). De nagyon jók a karakterek, viccesek a párbeszédek, izgalmas, jó a sztori, és többnyire nem veszi túl komolyan magát a sorozat.
Majd' 150 rész az egész, szal még nagyon az elején vagyok, de eddig nagyon bejön.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2014-01-20, 17:46:38
Jaja, a Kuroko egyike a decensebb WSJ-cuccoknak, bár a második évad nekem annyira nem jön most be. MEH, tempó...

Ez nem hangzik túl jól (de még úgyis el leszek egy ideig az első sorozattal).

Cloud


Muv-Luv:

Na mondom megint egy csajos szörnyes mecha cucc, erre már az első részekben premier plánban zabálják a kislány belsőségeket. Jó lesz ez úgy érzem.

Illetve most egy Initial-D közeledik felém, egy ideje szemezek vele már.

Darkstar

Na ja, attól lesz jó valami.  ::)

Főleg, hogy a legjobb csaj mindjárt az eléején meghal. Ez nem spoiler.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Nem mondtam, csak furcsa kezdés. :)

SaiyaGin

Továbbra is Kuroko: az nagyon  :lol: volt, amikor Aomine a Midorimával való telefonálása közben Momoi rózsaszín mobiljába mondta bele az überkemény szövegét arról, hogy őt csak saját maga tudja legyőzni. :lul:

SaiyaGin

Kuroko 34: szemüveget a bírónak! :morci:

blackronin

#864
Halmozni akarom az élvezeteket (a Space Dandy és a Kill la Kill mellett), így elkezdtem nézni a tesómmal a Jojo Bizarre Adventure-t (a 2012-es változat, a 26 részes). Korábbi OVA-kat már láttam, de tudtam hogy azok csak a jéghegy csúcsát képezik.
6 rész lement és hát az eredménye már meglett... avatár csere rögtön kedves Dio Brando-ra.  :P
Istenem, mekkora királyság az a karakter! Persze Jonathan Joestar is ott lohol a nyomában. 
De miket beszélek?
Az egész sorozat egy nagy OPIC jelzőt érdemel eddig.  :whoah:

És olvastam, hogy a folytatás, Stardust Crusaders, már áprilisban jön...  :hopp: :hopp: :hopp:
Jó év ez a 2014, van mit nézni.  :smile:

kelvor

Jojo-t én is elkezdtem még tavaly nézni de valami miatt félbemaradt, kb 10. részt néztem meg. Elég egyedi darab.  :smile:

Nálam most a Space Battleship Yamato 2199 van soron, igazi minőségi cucc és eléggé rákattantam.

blackronin

#866
Jojo Bizarre Adventure 13. részig:
OPIC.

Úgy írom ezt, hogy a Kill la Kill-t legújabb részét is ma néztem meg (tehát friss viszonyítási alapom van), de a Jojo hasonló szinten mozog, sőt bizonyos szempontból felül is múlja azt!
Egy igazi klasszikus, minden tekintetben.
A Jojo opening-jeit külön kiemelném, mert ilyen hibátlan alkotásokkal nem találkoztam.
Különösen a második opening üt, annyira el van találva az art, a zene és a stílus, hogy a szám megy a fejemben egész nap.  :smile:
Az ending is fantasztikus, tehát azt is dicsérhetném simán.

Számomra nem is kérdéses, hogy folytatom.
Kérdés az, hogy miért nem kezdtem bele hamarabb!  :P

A Stardust Crusader pedig kötelező nézés lesz miután végeztem az alap sorozattal.

blackronin

#867
Jojo Bizarre Adventure 21. részig:
Továbbra is OPIC.

Ez a sorozat egyszerűen nem tud hibázni.  :smile:
Minden rendben van, az egész remekül össze van rakva.
A karakterek, a történet, a hangulat, a zene és a mangaka nem ismeri lényegében a "plot-shield" fogalmát.
Hamarosan érkezik a finálé, de szerencsére áprilisban már jön is a Part 3!
Nagyon várós lesz!  :whoah:

SaiyaGin

Noir 1-2: a "nézzünk meg valamit, amin már évek óta gondolkozunk, hogy egyszer meg kéne nézni" projekt keretében kezdtem el a sorozatot. Eddig egész érdekes, az opening pedig :Kiraly:

Cobra

Még nem láttad a Noirt?  :_piszka:  :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !