Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

-OJ-

Code Geass újranézés

Még mindig egy awesome WTF?  :muhahah:

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2014-06-11, 19:35:35
Én se néztem meg még mindig, ezek szerint érdemes mi?  :D (Ugyanígy vagyok a Kill la Kill-el is...) Ami jó, azt rendszeresen húzom.  :gyagya: Én hülye.
csak egyet tudok érten gerey kollégával, minél előbb elkezded őket annál jobb :D

Zelda

Kaichou wa maid-sama
I looked into it on a whim, but... Na ilyen kellemeset rég csalódtam, tetszik nagyon.

SaiyaGin

Elővettem néhány régebbi DC-részt, és... ez a zseniális helyzetfelismerés... fél percig röhögtem rajta  :lul:

Zelda

Quote from: SaiyaGin on 2014-06-17, 23:41:17
Elővettem néhány régebbi DC-részt, és... ez a zseniális helyzetfelismerés... fél percig röhögtem rajta  :lul:
Hát nem csodálom  :rotfl:

Cloud


Nobunaga the Fool

2. rész után.

Caesar, Jean Darc, Leonardo Da Vinci, Burut... Érdekes egy sorozat lesz ez úgy érzem. :D

Kvikveg

Quote from: Zelda on 2014-06-18, 21:14:28
Quote from: SaiyaGin on 2014-06-17, 23:41:17
Elővettem néhány régebbi DC-részt, és... ez a zseniális helyzetfelismerés... fél percig röhögtem rajta  :lul:
Hát nem csodálom  :rotfl:
:lul:
Ööö nem, semmi, semmi, ez egy tök szokásos izé....
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LuckyDingo

Quote from: Cloud on 2014-06-23, 22:22:02

Nobunaga the Fool

2. rész után.

Caesar, Jean Darc, Leonardo Da Vinci, Burut... Érdekes egy sorozat lesz ez úgy érzem. :D

Most szólok, nem akarod látni a többit. :D Most lett vége, tudom miről beszélek. xD

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2014-06-23, 22:50:04
Quote from: Cloud on 2014-06-23, 22:22:02

Nobunaga the Fool

2. rész után.

Caesar, Jean Darc, Leonardo Da Vinci, Burut... Érdekes egy sorozat lesz ez úgy érzem. :D

Most szólok, nem akarod látni a többit. :D Most lett vége, tudom miről beszélek. xD
:tezsvir:
hogy annak mekkora egy ki*****tt egy szar vége lett  :falba:

Cobra

Utolsó 2 részt még nem láttam, de annyira nem volt rossz, mint amire számítottam az első 2 rész alapján :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

#910
Hát, már elkezdtem, ahhoz dobjam, ritka fosnak kell lennie. :D Mondjuk ha egy Star Driver-t kibirtam ez sem lesz akkor vészes.


szerk:

Mekakucity Actors

Háttő izé, érdekesnek tűnik első rész alapján, kicsit talán a Bakemonogatari-ra emlékeztet.

Bicskei

Quote from: Megmurdel on 2014-06-24, 00:09:41
Quote from: LuckyDingo on 2014-06-23, 22:50:04
Quote from: Cloud on 2014-06-23, 22:22:02

Nobunaga the Fool

2. rész után.

Caesar, Jean Darc, Leonardo Da Vinci, Burut... Érdekes egy sorozat lesz ez úgy érzem. :D

Most szólok, nem akarod látni a többit. :D Most lett vége, tudom miről beszélek. xD
:tezsvir:
hogy annak mekkora egy ki*****tt egy szar vége lett  :falba:

abbahagytam ttizenx rész után amikor a szőke jean darcot elrabolták asszem...
érdemes folytatni.???
Ultras liberi

Megmurdel

Quote from: Bicskei on 2014-06-25, 14:55:52
Quote from: Megmurdel on 2014-06-24, 00:09:41
Quote from: LuckyDingo on 2014-06-23, 22:50:04
Quote from: Cloud on 2014-06-23, 22:22:02

Nobunaga the Fool

2. rész után.

Caesar, Jean Darc, Leonardo Da Vinci, Burut... Érdekes egy sorozat lesz ez úgy érzem. :D

Most szólok, nem akarod látni a többit. :D Most lett vége, tudom miről beszélek. xD
:tezsvir:
hogy annak mekkora egy ki*****tt egy szar vége lett  :falba:

abbahagytam ttizenx rész után amikor a szőke jean darcot elrabolták asszem...
érdemes folytatni.???
Szerintem abszolút nem. :D

Edit: lol Trigun-t most már végre végig kellene néznem :D

gerey

Néztem egy régebbi One piece részt, és konstatáltam hogy a nyelés hangeffektje 15 éve változatlan. :D 

Megmurdel

Baby Steps csak úgy elkezdtem, de eddig szerintem nem rossz sorozat, max ha bejön beleolvasok a mangába is

SaiyaGin

Kawaisou 5-7: Sumiko néni néha nagyon ijesztő tud lenni. :zomg:

gerey

Quote from: SaiyaGin on 2014-07-06, 13:06:40
Kawaisou 5-7: Sumiko néni néha nagyon ijesztő tud lenni. :zomg:
+1  :jee:
5. résznél vagyok, de az öreglány valóban veszélyes, mondjuk ilyeneket kordában tartani, kell is a mentalitása hozzá.   :D

SaiyaGin

Soredemo Sekai wa Utsukushii 3. rész: az gáz, hogy eddig ez tetszik a legjobban a tavaszi szezon sorozatai közül?

danika230

#918
Quote from: SaiyaGin on 2014-07-14, 23:36:51
Soredemo Sekai wa Utsukushii 3. rész: az gáz, hogy eddig ez tetszik a legjobban a tavaszi szezon sorozatai közül?
Sztem is jó volt, én rosszabbra számítottam. Jobbak közé tartozott a tavaszi szezonból.
De nálam a NGNL a tavaszi befutó!   :cool:


Edit:
Baby Steps: volt már foci,kosár,baseball,bringa,röplabda most jöhet egy kis tenisz :D

SaiyaGin

Hitsugi no Chaika 6-7: most, hogy már többnek érződik egy Scrapped Princess-klónnál, kezd tetszeni.

Cloud

Hunter X Hunter

2. rész után nem olyan rossz. :D

Junchi

Touch

Elkezdtem, bár fogalmam sincs, milyen tempóban fogok haladni vele, idő hiányában. 7 rész után azt kell mondjam, jó. Lassú, meg a baseball, mint olyan egyelőre csak alibiként van jelen, szal inkább olyan az egész, mint egy retro iskolai élet + románc + vígjáték kompót, de valahogy mégis tetszik, amit látok. Talán a szereplők teszik, akiket máris sikerült megkedvelnem. Vagy valami más, dunno.

Ha kipörgettem a 101 részt, majd még jelentkezem (illetőleg, ha túléltem motifator feltételezhetően ördögi szorítását a nyakamat megcélozva, amiért nem a Cross Game-et választottam megvaccsolásra :D).

chilip

Quote from: Cloud on 2014-08-10, 00:54:07
Hunter X Hunter

2. rész után nem olyan rossz. :D

az ujjat nézed?

NLZ

Quote from: chilip on 2014-09-23, 15:47:51
Quote from: Cloud on 2014-08-10, 00:54:07
Hunter X Hunter

2. rész után nem olyan rossz. :D

az ujjat nézed?
Valószínű.
Ám most esett le nekem, hogy mi a bajom az aktuális anime részekkel és azzal a kevéssel, ami még csak mangában van: Amiben nincs benne Gon/Killua, azok unalmasak és/vagy irritálóak.
Szerencsére, vagy nem, de már csak egy rész van hátra az animéből. Valszínű rittyentenek valami lezárást és várhatunk 5-10 évet, hogy összegyűljön néhány OVA-ra való manga. Sajna ami mangából összejött az kevés és a már említett rossz kategóriába esik.
[reserved]

chilip

nekem semmi bajom az új sztorival csak az hogy kurvára nem ad ki chaptert.... -.-

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2014-09-23, 15:39:49
Ha kipörgettem a 101 részt, majd még jelentkezem (illetőleg, ha túléltem motifator feltételezhetően ördögi szorítását a nyakamat megcélozva, amiért nem a Cross Game-et választottam megvaccsolásra :D).

Már két hónapja nem járt erre, úgyhogy szerintem (egyelőre) biztonságban vagy.  ^^

SaiyaGin

Elkezdtem nézni az idei Conan-filmet (a 18., ha valakit érdekel), és már rögtön az elején megadta az alaphangot: ez is olyan, a manga/sorozat stílusától homlokegyenest eltérő, irreális akciójelenettel indított, amin kínomban röhögtem.
[spoiler]Mondjuk nem kellene annyira meglepődnöm ezen, hiszen már az előző években is ugyanez ment. ::)
[/spoiler]
De legalább az első 25 percben egyetlen időzített bomba se volt.

Cheesy

Egészen véletlenül, a "random" gomb nyomogatása közben találtam rá AniDB-n: Log Horizon

S01E19-nél tartok, de már most ki merem jelenteni, hogy a SAO-nál szintekkel jobb, a "virtuális világban ragadtunk" kategóriában.
Ugyan a SAO volt az első, amit láttam ezzel a plottal, de a LH egyetlen részében annyi történik és annyi adattal, töténettel látnak el, annyi plot twisttel, amivel a sima fanservice-vé degradálódott SAO esetében évadokat lehetne megtölteni... Az LH érdekes, a SAO nagyobb reklámot kapott, de előbbinek is van már S02 folytatása.

NLZ

#928
Quote from: Cheesy on 2014-12-06, 16:50:55
Egészen véletlenül, a "random" gomb nyomogatása közben találtam rá AniDB-n: Log Horizon

S01E19-nél tartok, de már most ki merem jelenteni, hogy a SAO-nál szintekkel jobb, a "virtuális világban ragadtunk" kategóriában.
Ugyan a SAO volt az első, amit láttam ezzel a plottal, de a LH egyetlen részében annyi történik és annyi adattal, töténettel látnak el, annyi plot twisttel, amivel a sima fanservice-vé degradálódott SAO esetében évadokat lehetne megtölteni... Az LH érdekes, a SAO nagyobb reklámot kapott, de előbbinek is van már S02 folytatása.

Nem rossz, de nem estem tőle hanyatt:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg526209#msg526209

Ám a második évad már kellően elnyújtott, 8 rész alatt kb semmi nem történt, csak a power of friendship igazolása.
[reserved]

frozenstein

SAO előtt volt még a témában a .hack sorozat. Annyira emlékszem, hogy a folytatások nem hozták a SIGN szintjét, bár a 2010 után kijötteket nem is láttam.