Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Zelda

Quote from: gerey on 2015-01-24, 16:11:14
Quote from: danika230 on 2015-01-24, 13:57:29
Quote from: Cloud on 2015-01-24, 13:31:15
Jaj mibe kezdtem akkor. :D
Nem ezzel a 175 résszel van a gond, hanem folytatással ami most megy :D
Illetve ennek a vége felé is lesz egy 24-25 részes filler évad, azt (ha eljutsz addig) hagyd ki, semmi értelme, és később még a történet is ellent mond neki. De igen, még az is fényévekkel jobb, mint ami most megy.  :lol:
Ez is egy olyan, amit sosem fejeztem be, az anime-ben addig jutottam,
[spoiler]hogy mindenki átkerült a másik dimenzióba, ahol nem volt varázserejük[/spoiler]
a mangát meg a
[spoiler]7 éves timejump után dobtam...[/spoiler]
Mindig úgy éreztem, hogy a viszonylag épkézláb szereplőknek sokkal több háttér, és részletesebb sztori lenne a jussa, de ez nem következett be, szóval... De azért jó szórakozást hozzá.  :D

Kicsit off: mert nem nézős kategóriába tartozik, bár nagyon szívesen megnézném anime formában...
[spoiler]Rewrite visual novel. Játszik vele valaki? Csak kíváncsiságból kérdezem.[/spoiler]

Cloud

Fairy Tail

90 rész után:

Egész tűrhető sorozat jó pár hülyeséggel, de valamiért a zenék nekem nagyon bejönnek. Sőt. Imádom őket. (amikor először meghallottam a kánkánt és társat...nemááár. :D)

Megmurdel

Az első évaddal én is így voltam végig ... illetve amíg el nem jutottunk a filler-ig. A mostani "új" évadot meg szinte teljesen szétbarmolták.

gerey

Quote from: Cloud on 2015-01-29, 06:35:41
Fairy Tail

90 rész után:

Egész tűrhető sorozat jó pár hülyeséggel, de valamiért a zenék nekem nagyon bejönnek. Sőt. Imádom őket. (amikor először meghallottam a kánkánt és társat...nemááár. :D)
Igen az OST az kiemelkedően jó, gyakran meghallgatom.

Zelda

Quote from: gerey on 2015-01-29, 14:01:02
Igen az OST az kiemelkedően jó, gyakran meghallgatom.
Az OST-ot Takanashi Yasuharu készítette, ő csinálta többek közt a Naruto zenéit, a Terra he...-t, PreCure-t stb... Én is nagyon szeretem a munkáját.  :smile:

Cloud

Tudom hülyeség, de kiderül valaha is hogy mi a helyzet Mistgun és Gerard párossal?? Most ez izgat kb a legjobban, meg hogy Natsu mikor változik át sárkánnyá. :D (jó utóbbi tudom hülyeség meg nem is várható, csak érdekes lenne. :D )

(meg gondolom az se derül ki hogy mi történt 7 éve Ingeellel meg a társaival.)

gerey

Quote from: Cloud on 2015-01-31, 16:45:34
Tudom hülyeség, de kiderül valaha is hogy mi a helyzet Mistgun és Gerard párossal?? Most ez izgat kb a legjobban, meg hogy Natsu mikor változik át sárkánnyá. :D (jó utóbbi tudom hülyeség meg nem is várható, csak érdekes lenne. :D )

(meg gondolom az se derül ki hogy mi történt 7 éve Ingeellel meg a társaival.)
A Gerard igen, utóbbi kettőről még csak a mangában volt szó.

Cloud

Most így 130 rész után azért ideje rákérdeznem, hogy az OVA-kat, meg movie-t mikor illett volna megnéznem? :D

gerey

Quote from: Cloud on 2015-02-01, 21:42:23
Most így 130 rész után azért ideje rákérdeznem, hogy az OVA-kat, meg movie-t mikor illett volna megnéznem? :D
Igazából tökmindegy, de azért látom darálod rendesen.   :D

Cloud

Quote from: gerey on 2015-02-01, 22:42:51
Quote from: Cloud on 2015-02-01, 21:42:23
Most így 130 rész után azért ideje rákérdeznem, hogy az OVA-kat, meg movie-t mikor illett volna megnéznem? :D
Igazából tökmindegy, de azért látom darálod rendesen.   :D
Hja akkor gondolom csak filler mindegyik. :D

Szabin vagyok, most van időm, le akarom darálni végig. Egyébként a Fairy Tailnek van valami köze a Rave Master sorozathoz? Mintha képeken látnék azonos,vagy nagyon hasonló szereplőket.

gerey

Quote from: Cloud on 2015-02-01, 22:56:15
Quote from: gerey on 2015-02-01, 22:42:51
Quote from: Cloud on 2015-02-01, 21:42:23
Most így 130 rész után azért ideje rákérdeznem, hogy az OVA-kat, meg movie-t mikor illett volna megnéznem? :D
Igazából tökmindegy, de azért látom darálod rendesen.   :D
Hja akkor gondolom csak filler mindegyik. :D

Szabin vagyok, most van időm, le akarom darálni végig. Egyébként a Fairy Tailnek van valami köze a Rave Master sorozathoz? Mintha képeken látnék azonos,vagy nagyon hasonló szereplőket.
A Rave volt az író FT előtti mangája, sok szereplőt onnan hozott át, gyúrt össze, de majd megmondják akik jobban tudják.

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-02-01, 23:05:19
...
A Rave volt az író FT előtti mangája, sok szereplőt onnan hozott át, gyúrt össze, de majd megmondják akik jobban tudják.
Jól összefoglaltad így is. :D

danika230

Pontosan úgy van ahogy gerey írta. Viszont, sztem az animét nem érdemes megnézni, mer a manga harmadát dolgozza csak fel, és teljesen befejezetlen. Ha teljes storyt akarsz a mangát olvasd el.
Az FT OVA-kat is belehet illeszteni a story-ba, de úgy a legegyszerűbb a ha a 175. rész után nézed meg én azt csináltam.

Cloud

Ok köszi, bedarálom azt a pár részt, aztán jöhet OVA, meg movie. :)

Cloud

Fairy Tail
175 rész után.
Továbbra is imádom, azonnal neki is kezdtem a folytatásnak.

2. évad 2 rész után:
Jézusom, mi ez a grafikai visszalépés??? Ez ilyen marad végig??Elhányom magam.

danika230

Quote from: Cloud on 2015-02-06, 09:33:16
Fairy Tail
175 rész után.
Továbbra is imádom, azonnal neki is kezdtem a folytatásnak.

2. évad 2 rész után:
Jézusom, mi ez a grafikai visszalépés??? Ez ilyen marad végig??Elhányom magam.
Hát igen említettük, hogy a folytatás az elődjéhez képest szörnyű. A grafika valamit javulni fog, de nem sokat. Inkább a filler elterelte a figyelmet róla, mer az annyira fos volt.  :D

Megmurdel

Quote from: Cloud on 2015-02-06, 09:33:16
Fairy Tail
175 rész után.
Továbbra is imádom, azonnal neki is kezdtem a folytatásnak.

2. évad 2 rész után:
Jézusom, mi ez a grafikai visszalépés??? Ez ilyen marad végig??Elhányom magam.
Innentől kezdve már csak rosszabb lesz.

gerey

Quote from: Cloud on 2015-02-06, 09:33:16
Fairy Tail
175 rész után.
Továbbra is imádom, azonnal neki is kezdtem a folytatásnak.

2. évad 2 rész után:
Jézusom, mi ez a grafikai visszalépés??? Ez ilyen marad végig??Elhányom magam.
Az alapot imádtam én is, elég hamar ledaráltam anno. A folytatást viszont már dobtam huszonx rész után...

Cloud

Az a gond, hogy érdekel a sztori, meg a világ továbbra is bejön, de most szerintem egy két hétre szüneteltetem, mert a látvány most nagyon mellbe vágott. Csúnya szereplők, az egyik kezdő jelenet totál máshol játszódik mint az előző évad végén, meg ilyenek. (Gazille is hogy néz már ki??)

danika230

Quote from: Cloud on 2015-02-06, 13:30:05
Az a gond, hogy érdekel a sztori, meg a világ továbbra is bejön,
+1
én is csak ezért nézem :D

gerey

Quote from: Cloud on 2015-02-06, 13:30:05
Az a gond, hogy érdekel a sztori, meg a világ továbbra is bejön, de most szerintem egy két hétre szüneteltetem, mert a látvány most nagyon mellbe vágott. Csúnya szereplők, az egyik kezdő jelenet totál máshol játszódik mint az előző évad végén, meg ilyenek. (Gazille is hogy néz már ki??)
Persze értem, csak az már nincs meg ebben az új évadban ami miatt (többek között) az első megtetszett.
Brutális időhúzás van, egy-egy párbeszéd ugyanúgy lejátszódik egy részen belül 3x-4x, és ezt 5-6 részen keresztül. Csak azért, hogy meglegyen egy részből hiányzó másfél perc, betesznek egy totál idióta ellenfelet aki semmit nem tesz hozzá a sztorihoz, nem csinál semmit és még csak értelme sincs.
Aztán jött a filler arc, meg előtte pár szimpla filler rész, én itt szálltam ki.

gerey

Psycho-Pass
Még 2 (4x20p) rész van hátra, de eddig bejön, nem is a világ, hanem inkább a karakterek, párbeszédek, monológok stb.

Második évad hozza ennek a szintjét?

Zelda

Quote from: gerey on 2015-02-07, 23:14:10
Psycho-Pass
Még 2 (4x20p) rész van hátra, de eddig bejön, nem is a világ, hanem inkább a karakterek, párbeszédek, monológok stb.

Második évad hozza ennek a szintjét?
Sokkal véresebb, de egyébként szerintem az első jobb volt. A 2. évadban az alapkonfliktus szerintem több sebből vérzik... Ettől függetlenül persze nézhető.

danika230

Zero no Tsukaima első évad után csak arra tudok gondolni, hogy ebből kell-e nekem még 3 évad :zomg:

Bakuman ezt viszont sokkal szívesebben nézem, a story tetszik, és a karaktereket is szeretem. (1 évad után)

SaiyaGin

Quote from: danika230 on 2015-02-18, 21:46:12
Bakuman ezt viszont sokkal szívesebben nézem, a story tetszik, és a karaktereket is szeretem. (1 évad után)

A második évad még az elsőnél is jobb!  :jee:

danika230

Quote from: SaiyaGin on 2015-02-18, 21:49:56
Quote from: danika230 on 2015-02-18, 21:46:12
Bakuman ezt viszont sokkal szívesebben nézem, a story tetszik, és a karaktereket is szeretem. (1 évad után)

A második évad még az elsőnél is jobb!  :jee:
Ennek örülök :D

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2015-02-19, 00:05:18
Quote from: SaiyaGin on 2015-02-18, 21:49:56
Quote from: danika230 on 2015-02-18, 21:46:12
Bakuman ezt viszont sokkal szívesebben nézem, a story tetszik, és a karaktereket is szeretem. (1 évad után)

A második évad még az elsőnél is jobb!  :jee:
Ennek örülök :D
A 3. se lesz semmi. xD

SaiyaGin

Mujin Wakusei Survive 1-5: egy űrutazás során 7 tinédzser egy ismeretlen (és eddig emberek által nem lakottnak tűnő) bolygóra kerül, ahol minden erejükre szükségük van, hogy ne váljanak mindenféle óriási állatok szörnyek vacsorájává.
Eddig nem egy rettenetesen komoly és komor sorozat, de amikor éppen történik valami, akkor egész érdekes.

danika230

Bakuman a 2.évad után a sorozat még mindig fergeteges. + szeretném kiemelni a mellékszereplőket, mind zseniális. (nah jó van egy-két kivétel) Örülök, hogy nagyobb figyelmet kaptak.  :borul:
Nagyok az elvárásaim a 3.évadhoz.  :D

Zero no Tsukaima szintén a 2.évad után: látom a javulást az előző évadhoz képest, de a főszereplő csaj még mindig naaaaaaaaaaaaaaaaagyon idegesítő.  :ejj:

SaiyaGin

#989
Mujin Wakusei Survive 15: kezd érdekesebbé válni a történet, de az előző rész háromperces összefoglalója azért túlzás volt. ::)