Kérdés egy anime fõhõshöz !

Started by Che, 2003-10-14, 17:30:35

Previous topic - Next topic

kokoro

jó nekem nyolc....
csak ne szemétkedés legyen belőle...
lehet hogy nem volt benne b*szogatás de én úgy éreztem...ha volt akkor meg mondjátok meg nyíltan :merci:

Zsiga

Quote from: kokoro on 2007-09-01, 14:55:56
jó nekem nyolc....
csak ne szemétkedés legyen belőle...
lehet hogy nem volt benne b*szogatás de én úgy éreztem...ha volt akkor meg mondjátok meg nyíltan :merci:
Ismeretlen újoncként, jópár khm... érdekes kérdés után, mit vársz? :) (Javaslom a Bemutatkozások topic meglátogatását az Off boardon, sokat segíthet a beilleszkedésben egy ottani jól megírt post... ;))
Egyébként jól érezted, volt benne egy kevés burkolt b*szogatás, de ennyi szerintem még belefér, mint ahogy nálad is belefért a kaze által idézett pár kifejezés (sablonos, köcsög, stb.).

Member

Semmi baj nem volt a postjával, sőt, igazságtartalma is volt.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-09-01, 16:41:02
Semmi baj nem volt a postjával, sőt, igazságtartalma is volt.
Ebben egyetértünk, viszont a többiek postjával sem volt probléma (ahogy írtam is, ennyi még belefér, mindkét oldalról), vitatkozni szabad. :)

kokoro

thá
köszönöm legalább végre a szemembe mondja mit is gondol
de mért nem sablonosak kicsit? már bocs rengeteg anime van elkerülhetetlen a hasonlóság...
ha ezt nem ismeritek be akkor csak a magatok igazár véditek

és ha köcsögnek neveztem egy animét :D :D?
húúú sztem mindekinek megvana  véleménye egyes filmekről...
ha mondjuk valaki leszólja azt a filmet amit én mondjuk nagyon szeretek nem esek rögtö9n a torkának
max kultúráltan rendbe teszem :D
és attól még hogy újonc vok és képes voltam beleírni egy tpopikba nem kell rögtön baszogatni...

Bishop

Mindenkivel megtörtént az elején hogy valami nem oda illőt írt vagy nem úgy ahogy kellet volna és ezért beszóltak,csak lépj túl rajta írjál bemutatkozások topicba és ahova szeretnél. Akkor majd megismered kinél meddig lehet el menni és mi is megtudjuk nálad mi a határ.
Amugy én csak annyit mondanék,ne vedd beszólásnak de ha egy alapjába véve anime-vel foglalkozó fórumon köcsögnek nevezed a japánokat vagy egy anime-t biztos vissza ír valaki. Nem kell csak jó véleményt mondani de ha már mondasz egy rosz vagy negatív véleményt azt próbáld kicsit jobban megfogalmazni mert lehet ha egy ismerősnek mondod ő tudja hogy te ezzel nem akartál senkit megbántani de itt mi nem ismerünk és hajlamosak vagyunk egyes szavakat komolyan venni.

kokoro

köszi Bishop
de nekem ennyi elég volt az animetopicból;)
csak mindenesetre tisztázni szerettem volna ezt mert én ilyen vok:P
de most hogy tisztáztuk akkor szevasztok
abayo;)

Zsiga

Quote from: kokoro on 2007-09-01, 17:13:51
és ha köcsögnek neveztem egy animét :D :D?
húúú sztem mindekinek megvana  véleménye egyes filmekről...
ha mondjuk valaki leszólja azt a filmet amit én mondjuk nagyon szeretek nem esek rögtö9n a torkának
max kultúráltan rendbe teszem :D
és attól még hogy újonc vok és képes voltam beleírni egy tpopikba nem kell rögtön baszogatni...
Én is rendszeresen lefikázok egy csomó animét, sok olyat amit mások imádnak, ráadásul mivel alapvetően egy gonosz kis köcsög vagyok (:D) ezért igyekszem mindezt bicskanyitogató stílusban tenni, mert jókat lehet röhögni ha valaki ezen fennakad és nekiáll anyázni. A különbség kettőnk között az hogy tőlem ezt már mindenki megszokta, tudják hogy poén, így nem veszik fel (vagy aki igen az is poénból (Ugye K_T... xD)), téged viszont még nem ismerünk. ;)

Bishop

Nekem is mennyi bajom volt belőle még régen,de mostmár úgy érzem tudom kinél meddig lehet elmenni(persze néha túllépem) és engem is ismernek már eléggé. De ha nem hát nem.

Zsiga

Quote from: Bishop on 2007-09-01, 17:40:00
Nekem is mennyi bajom volt belőle még régen,de mostmár úgy érzem tudom kinél meddig lehet elmenni(persze néha túllépem) és engem is ismernek már eléggé. De ha nem hát nem.
Épp téged akartalak felhozni jó példaként. :)

Na de mostmár az offot tényleg befejezni, folytatás az Offtopicban. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-09-01, 17:33:01
(vagy aki igen az is poénból (Ugye K_T... xD))
*ártatlan fütyörészés*
Nem is sejtem, mire gondolsz...  :angyali:
:D
(múltkor érkezett a kérés, hogy kevés a flém a fórumon.. én csak megteszem
a tőlem telhetőt :D )

Kokoro:
Leírtad a véleményed, Kaze is leírta a véleményét. Remélem evvel nincs bajod...
Igen, sok anime sablonos, klisészerű karaktereket, fordulatokat, eseményeket,
stb. tartalmaz. Ez van. Ami pedig a "mindenki engem b@$zogat" dolgot illeti:
ismerd el, az egy rendkívűl láma kérdés volt, főleg mivel már előtte megkaptad
a választ is. Ebben a témában pedig egy erős véleményre kaptál egy másik
véleményt. Egy még nem mindenki.
Ha itt feladod, úgy kell neked :hehe: további kellemes szórakozást.

Rin

Öhm...kezdem már nagyon unni az "újvagyokjajmindenkiutál" kis rinyálógépeket, de tényleg.......
Nem volt itt semmi, amin megint így ki kellett volna akadni, de mindegy.

*cuki mód vissza
lálálá  :hopp:

Zsiga

Quote from: Rin on 2007-09-01, 21:38:58
Öhm...kezdem már nagyon unni az "újvagyokjajmindenkiutál" kis rinyálógépeket, de tényleg.......
Nem volt itt semmi, amin megint így ki kellett volna akadni, de mindegy.

*cuki mód vissza
lálálá  :hopp:
Szerencsére mindig gyorsan elűzzük őket... :angyali:

devilinside

Quote from: VASH on 2003-11-14, 17:33:06
QuoteOriginally posted by Lorenor
Másold beeeeeeeee:merci:

van jobb(és még ismered is):
Dirac-i tenger egy felszín, melynek térfogata van, noha ez fizikailag és matematikailag teljesen elképzelhetetlen.Van, aki azt állítja, hogy ez a képzõdmény más univerzumok felé vezetõ út
A Dirac Sea kifejezés Paul Dirac fizikustól származik, aki a Dirac Sea elméletet megalkotta. Az elmélet meglehetõsen bonyolult, lényege a részecskék általunk ismert valóságon kívüli virtuális létezése. Tehát tulajdonképpen az egész univerzum és vele együtt az egész általunk ismert valóság egy hatalmas virtuális képzõdménynek egy kis része. Ezt úgy is lehet értelmezni, hogy végtelenül sok más univerzum létezik, amelyek bizonyos természeti törvények által lettek valósággá.


From:http://aoianime.animehq.hu/evangelion/index.php?page=adatbfogalmak

Ezt egyszer magányos pillanatomban az élet nagy gondjain filozofálva kitaláltam magamtol, mégha  a köret nem is volt ilyen tudományos. :D Csak sajnos tul hülye vagyok ahhoz h zseni lehessek:D
"Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat."

Member

Lehet, hogy már nem is él, akire reagáltál.

pasa

Death Note: Ł miért nem hizik meg az édeségektől?  :muhahah: :muhahah: :muhahah:

chilip

Quote from: pasa on 2008-06-15, 22:06:43
Death Note: Ł miért nem hizik meg az édeségektől?  :muhahah: :muhahah: :muhahah:

olyan magas szinten jár az agya, hogy a többletenergia a cukrok révén elvész simán :D

Solid Snake

#257
Quote from: chilip on 2008-06-15, 22:25:26
Quote from: pasa on 2008-06-15, 22:06:43
Death Note: Ł miért nem hizik meg az édeségektől?  :muhahah: :muhahah: :muhahah:

olyan magas szinten jár az agya, hogy a többletenergia a cukrok révén elvész simán :D

Azt hiszem, valami ilyesmi magyarázat van is az animében/mangában.

Szerk: Jól emlékeztem.