Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Bishop

én azért nem hiszem hogy KG mert mint ha olyat hallottam volna hogy valami special-ként vagy OVa-ként lesz leadva az első movie után......de legyen neked igazad :szemuveges:

blackman

Megnéztem a Shioppuden 5 RAWt. Hát...
Olyan túl sok minden megint nem történt. Majd a következő rész: Sasori vs Kankuro.
Azt hiszem műsoridőhúzásként megjelent az "elevenítsük fel a sima Narutot két percben" effektus amivel sikerült újabb két percet "nyerni" a készítőknek.
Plusz az elején lévő 1 percet az OP után megismétlik. Így sikerült nagyjából 16 percre lenyomni a "rendes játékidőt".   :morci: Azért ehhez már pofa kell.
Remélem felirattal kicsit jobb lesz.
[spoiler]Azért legalább láttam Gaarát mosolyogni.  :D Meg az elején a Shukaku kezek is jók voltak. Szal van még remény...[/spoiler]

chilip

hölgyeim, kinn az 5-ös rész a dattebayo jóvoltából  :haha:

smash++

Én is végeztem az ötössel.A történetről nem sokat tudok mondani,mert már ugye olvastam.De végre vége a kergetőzésnek és a köv 2 után jöhet már a lényeg.Haladunk...
A graf nekem még mindig tetszik.Remélem ez a minimum és később nem fog romlani a lényeges csatáknál.
Háát a Kankuro vs Sasori harctól ne várjál sokat.De talán a készítők csinálnak belőle vmi nem annyira rövid harcot.

PS: Egyébként így,hogy más mangat is olvasok már nem értem miért húznak dolgokat?Az anime fényévekre messzi van a mangatól...
Példát vehetnének a One Piece-ről

Bishop

hogy miért júzzák azt nem tudom de inkább ez mint hogy egy manga hosszúságú legyen minden

a OP meg igenis sok húzás van pl amikor a fele előzetes volt vagy most is az a plusz rész stb

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-03-16, 10:36:13
hogy miért júzzák azt nem tudom de inkább ez mint hogy egy manga hosszúságú legyen minden

a OP meg igenis sok húzás van pl amikor a fele előzetes volt vagy most is az a plusz rész stb

Nem akarok offolni.De azért nálam a Naruto vezeti a listát abban,hogy mekkora rés van az anime és a manga között.Azért az OP anime és a manga között nincs ekkora különbség,szóval ott érthető a húzás.
Itt meg se tudom számolni egy kezemen mennyi úgymond "egyedi" [spoiler]Akatsuki harcok vagy más fő gonosz harc vagy edzés[/spoiler]!!!  rész van még.Ebben az évben szerintem nem is jutnak el odáig ahol most van a mangamha igen akkor örülök neki.Amit már nem bírok kivárni!!!!!!!!!!!!!Jöjjön már ki a sub-os manga :D

De NARUTO  :jee:  Jelen Top3:Naruto,One Piece,Bleach sorrend nélkül.

Kraivan

Valóban lehetne cslekménydúsabb, de már van remény bennem h a következő rész az lesz. 
Bár nálam elérték azt, hogy nem éreztem az időt, így igen kellemetlenül ért, amikor jött az ending.  :__devil:
Most jöhet megint hosszú várakozás.

Bízom benne h a hatalmas taktikai support megmozdulás nem csak szép díszítőelem lesz, hanem tényleg mutatnak valami jóságot. A Sand ebben elég látvány volt. Mégis csak a várost támadták meg, nehogy már 2 ember védje meg míg a többi csak pislog és semmit sem képes tenni.
Gondolom h hagyják 1 vs 1-ben a harcot, ami rendben is van, de ne az legyen már h meghal 1 ember, és a maradék 200 nem tud semmit se tenni.

Várom a köv részt.
Bár félek egy kicsit h dragonball-ra akarják venni az egészet. Nem szeretném ha 5 rész cselekményéből kellene összerakni 1 rövid jót. :S

Dreamcleaver

Wow, ez a Deidara aztán tud. Előbb agyag galamb, most meg agyag bagoly. Kíváncsi vagyok legközelebre mit tartogat a számunkra. Tudom már! egy agyag chokobót, és azon fog elmenekülni! -_- Ebben a mostani részben az égvilágon semmi sem történt a legvégéig.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Nekem nincs bajom az anime-vel. Egyedül a grafika érdekes néha, nézzétek ezt: http://img466.imageshack.us/my.php?image=snapshot20070316204847tf6.png Az 5. részből vettem ki... Amikor ezt a képet beadják olyan mintha egy sima lap lenne a képen. Olyan furcsán hat... Vagy csak én látom így???  :confused: :confused: :confused: Nézzétek meg ti is a 3:30 percnél adják be ezt a képet...

Sőt nekem tetszik h húzták a Gaara harcot, mert a mangában véleményem szerint túl hamar vége lett. Elvégre ő is egy Jinchuuriki...

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2007-03-16, 22:00:26
http://img466.imageshack.us/my.php?image=snapshot20070316204847tf6.png Az 5. részből vettem ki... Amikor ezt a képet beadják olyan mintha egy sima lap lenne a képen. Olyan furcsán hat... Vagy csak én látom így???  :confused: :confused: :confused: Nézzétek meg ti is a 3:30 percnél adják be ezt a képet...

ez kurva jó, észre se vettem  :lol:

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-16, 22:22:44
Quote from: Liquid Snake on 2007-03-16, 22:00:26
http://img466.imageshack.us/my.php?image=snapshot20070316204847tf6.png Az 5. részből vettem ki... Amikor ezt a képet beadják olyan mintha egy sima lap lenne a képen. Olyan furcsán hat... Vagy csak én látom így???  :confused: :confused: :confused: Nézzétek meg ti is a 3:30 percnél adják be ezt a képet...

ez kurva jó, észre se vettem  :lol:

Komolyan mikor néztem az anime-t és amikor ezt a képet mutatták olyan volt mintha egy késsel szembeszúrtak volna  :lul:  :rotfl:

Tyrael

Quote from: Liquid Snake on 2007-03-15, 01:00:34
Quote from: Venom on 2007-03-15, 00:55:58
Nekem egyedüli problémám az, hogy az animéről folyó beszélgetés helyett 10 évesek fröcsögnek jobbra-balra már vagy 10 oldalon keresztül. És nem látom a fényt az alagút végén.

Hát nemtom te milyen fórumot olvastál de mi a Naruto-ról beszéltünk. Ha nem tetszik [spoiler]nem muszály elolvasni...[/spoiler] Ja és 17 vagyok :)

muszáj még mindig pontos j:
amugy szerintem abszolut felesleges ez az allando fikazas.
ha filler, az a baj, ha nem filler az a baj.
ha szorosan koveti a mangat az a baj, ha kicsit elternek tole, akkor abba kot bele valaki.
mi lenne, ha csak neznenk, es elveznenk a musort?

Tyrael

Baltimoor

Tényleg eléggé össze van csapva a grafika. A Shippuuden első duplarészéhez képest ezek nagyon kidolgozatlanok.
Mondjuk nem is csoda, 1 hetük van a srácoknak, hogy előrittyentsenek egy 20 perces részt. :smile:

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2007-03-16, 22:00:26
Sőt nekem tetszik h húzták a Gaara harcot, mert a mangában véleményem szerint túl hamar vége lett. Elvégre ő is egy Jinchuuriki...
Na ja :D.Csak az a nem mind1,hogy mivel húzzák.Gondolom ez a kergetőzés nem sok pluszt adott neked a manga mellé ;).A 100lábú vagy mi viszont tetszett.
Nekem ezzel a harccal csak az a bajom,hogy Gaara ettől jóval többet tud.A köv részben ugyis mindenki azt mondja majd.Na nee már,ez nem egy igazi Gaara-s harc volt.
Én pl azt nem értem Gaara miért nem ment ki a városból,ugyis "tud repülni"?
Deidara szerintem nem nagy szám.Ahhoz képest,hogy Akatsuki tag.Nálam ő a leggyengébb.Gaara-nak simán elkéne intéznie :whoah:.Azért kicsit furi,hogy azok a "sz@ros madarak" ilyen gyorsak...

Tyrael

#2774
Quote from: smash++ on 2007-03-16, 22:51:10
Quote from: Liquid Snake on 2007-03-16, 22:00:26
Sőt nekem tetszik h húzták a Gaara harcot, mert a mangában véleményem szerint túl hamar vége lett. Elvégre ő is egy Jinchuuriki...
Na ja :D.Csak az a nem mind1,hogy mivel húzzák.Gondolom ez a kergetőzés nem sok pluszt adott neked a manga mellé ;).A 100lábú vagy mi viszont tetszett.
Nekem ezzel a harccal csak az a bajom,hogy Gaara ettől jóval többet tud.A köv részben ugyis mindenki azt mondja majd.Na nee már,ez nem egy igazi Gaara-s harc volt.
Én pl azt nem értem Gaara miért nem ment ki a városból,ugyis "tud repülni"?
Deidara szerintem nem nagy szám.Ahhoz képest,hogy Akatsuki tag.Nálam ő a leggyengébb.Gaara-nak simán elkéne intéznie :whoah:.Azért kicsit furi,hogy azok a "sz@ros madarak" ilyen gyorsak...
mivel deidara nem akart kimenni a varosbol, ezert vicces lett volna, ha Gaara fogja magat, es kimegy a falakon kivulre, mig a varost bombazza az a nyomi.
amugy szerintem ne becsuld ala...
[spoiler]azert sakura meg az oreganyi kinyirjak Sasori-t, aki mar x evvel ezelott elintezte az akkori kazekage-t.
ehhez kepest Deidarat nem tudta bedaralni a konoha team, sot, meg fel is robbantak volna, ha Kakashi nem tudja a sharingannal elsealelni (es meg ezt is tulelte a srac)
szal en nem vagyok benne biztos, hogy o a leggyengebb
mas kerdes, hogy a regi Gaara lenyomta volna, hisz nem adta volna fel a vedelmet, hogy mentse a falut.

apropo, tudja valaki, hogy akkor most mizu van Gaara-val?
a sand technikajanak mekkora resze marad meg a Jinchuuriki-bol?
tehat vajon elveszitette az automatikus onvedelmi mechanizmust, vagy akar minden erejet?
[/spoiler]

Tyrael

Liquid Snake

Quotemivel deidara nem akart kimenni a varosbol, ezert vicces lett volna, ha Gaara fogja magat, es kimegy a falakon kivulre, mig a varost bombazza az a nyomi.
amugy szerintem ne becsuld ala...

[spoiler]azert sakura meg az oreganyi kinyirjak Sasori-t, aki mar x evvel ezelott elintezte az akkori kazekage-t.
ehhez kepest Deidarat nem tudta bedaralni a konoha team, sot, meg fel is robbantak volna, ha Kakashi nem tudja a sharingannal elsealelni (es meg ezt is tulelte a srac)
szal en nem vagyok benne biztos, hogy o a leggyengebb[/spoiler]

Tyrael

Egyetértek, lehet h most nem mutat valami sokat de az biztos hogy Deidara nyerné el a legszívósabb Akatsuki tag címet... manga: [spoiler]a mangában már sok Akatsuki tagnak befellegzett és ő még mindig él. Nem szabad lebecsülni...[/spoiler]

Dreamcleaver

Lehet, de akkor is uncsi a fickó.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tyrael

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-16, 23:15:37
Lehet, de akkor is uncsi a fickó.  :D
jo, akkor Lee is uncsi, mert mindig csak tájdzsicuzik, naruto meg ezt az x evadot 2 technikaval tolta vegig (kb. 2.-3. reszben szerzett mass kagebunshin, meg a story fele elott megszerzett rasengan, aztan sanyi)

Tyrael

chilip

Quote from: Tyrael on 2007-03-16, 23:44:07
naruto meg ezt az x evadot 2 technikaval tolta vegig (kb. 2.-3. reszben szerzett mass kagebunshin, meg a story fele elott megszerzett rasengan, aztan sanyi)

Tyrael

nem egészen. első pár részben kage bunshin. aztán mondjuk egy ideig csak kiegészítő technikák (famászás, vízjárás). harmadik chuunin exam előtt idéző jutsu. Tsunades rész  végén szerezte a Rasengant és Sasuke-nél váltott először a possesed form-ba, amit gaara alapból elő tudott hívni (amíg jól el nem verte naruto :D ). A nem filler részek alatt ő fejlődött a legdinamikusabban. Az már más kérdés, hogy a fillerek alatt (vagy 80 rész) csak hinata kapott lézer chakra-pengés technikát, amiből szerintem semmi nem lesz...

edit: már rég meg akartam kérdezni, miért írod ki a nevedet minden postodban a szöveg végére?  :confused:

LuckyDingo

lol érdekes volt ez a rész.. időhúzás ismét, pedig komolyan nem szükséges, mert nem járnak nagyon közel a mangához. Nah mindegy, Kakashi Gaiden normál részek között nem lesz szvsz /jövőhéten tuti nem/ A Naruto meg valljuk be unalmas volt megint. Én még mindig abban bízok, hogy visszahozzák az egyik kedvenc sorozatom régi színvonalát és nem cseszik el végleg -__-
[spoiler]De amúgy lolmá, hogy ha ezt a fightot -ami nem is volt hosszú- így elhúzzák, akkor mi lesz a Sasori-Chiyo-Sakura harcnál? :XD[/spoiler]

Kraivan

A régi sorozat az zsír volt a fillerekig. És nem azért kellett majd 2 évnyi fillert elviselni hogy annyira elmaradjanak a mangától, hogy visszakapjuk a régi színvonalat?

Mi lesz a majd amikor Naruto megmutatja az új technikáját? Mint amikor ShonGoku először süti el a "világmegfngató kiszedem a kraftot a szarból is 10 részen keresztül majd 2 részen át nézitek ahogy magában tartja és fél másodperc alatt ellövi, 4 részig gyönyörködve a hatásban majd visszemlékezünk két részben eme tartalmas cselekményre".

Ezt a lapos Kankurou-s hatást amúgy még hagyjám. Az volt a fura amikor Kakashi meg Jiraiya beszélgetnek. Mint két hegyióriás.

smash++

#2781
Én ezek után se tartom Deidarat nagy számnak.Vagyis az a gond,hogy nem hiszem el,hogy azok a szar kis agyag madarak olyan gyorsan repülnek...meg minden.Az oké,hogy a robantás elég kemény.De amit most Garaa mutatott az mondjuk ki őszintén semmi.Vagyis a kergetőzésen és a bekebelezésen más techet nem mutatott.Ettől sokkal többre képes.Az meg,hogy miért nem csalta ki.Elvileg tudták,hogy jön az Akatsuki és azt is tudták ki után,ezek után ha annyira megakarja védeni a falut megpróbálhatta volna kicsalni.Ha nem jön össze elfogadom,de így próba nélkül.
Deidara addig kemény amíg az ellenfele nem ismeri a technikáját.Na de mind1...szerintem akkor is ő a leggyengébb tag.Vagyis a készítők teszik ennyire szívóssá :D.Ő maga is megmondja,hogy [spoiler]Sasori tőle erősebb.Az ok,hogy egy másik démont is elintézett egymaga,de akkor is valahogy nem tudom elfogadni,hogy olyan erős[/spoiler]

Most esett le mi Kakashi új techje  :lol: amire Naruto-ék nem akartak figyelni...

Modify:
Egy kicsit figyelmesebben megnéztem az OP-t.Naruto elég kemény lesz vörös szemekkel :D.Ha jól vettem ki őz az a végén akit nem nagyon akarnak annyira mutatni még a készítők.Már alig várom...

Darkstar

#2782
Quote from: Liquid Snake on 2007-03-16, 22:00:26
Nekem nincs bajom az anime-vel. Egyedül a grafika érdekes néha, nézzétek ezt: http://img466.imageshack.us/my.php?image=snapshot20070316204847tf6.png
Az QUALITY Gaara-hoz képest nincs sehol. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eli577

Sokan mondják, hogy az anime a mangának egy kibővített verziója kellene, hogy legyen mozgókép formájában.
Ez a Narutonál is így van, csak az a probléma, hogy részenként körülbelül 10 perc nem szól semmiről a mangához képest, és ilyenkor jogosan vetődik fel sokakban a kérdés, hogy tulajdonképpen akkor mire is vártunk 2 éven keresztül, hogyha az anime részekre lebontva hosszabb lesz mint a manga?
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Liquid Snake

Nem tudom miért áll mindenki negatívan hozzá. Sztem csak a grafikával van baj néhol. Akinek meg nem tetszik Deidara akkor találjon ki vmi más Akatsuki tagot helyette... :ejj: Sztem úgy jó ahogy van. " év eltelt, Naruto edzett, idősebbek lettek, ennyi. Nem kell azt várni h mindeki Hokage szintre fejlődött...                              (own opinion :))

blackman

Miután felirattal is megnéztem már jobban tetszett, de a grafika persze ugyanolyan maradt.  :D Végre kezdik összeszedni magukat a készítők. Már csak az időhúzással meg a rajzzal kellene valamit kezdeni és lassan visszajönne a régi filing.
A végén lévő "mutassuk be az előzményeket" résznek pedig a k*va anyját.  :Eztneked: Mért nem lehet 26 perces részeket csinálni ha már mindenáron beleakarják ezt is rakni?  :confused:

Lazzaret

Az OST-okat honnan tudnám leszedni?


www.arkangyalok.uw.hu

chilip

Quote from: Lazzaret on 2007-03-18, 21:09:19
Az OST-okat honnan tudnám leszedni?

<< innen >> de a cím benne van az aláírásomban is ;)

Liquid Snake

#2788
Quote from: Lazzaret on 2007-03-18, 21:09:19
Az OST-okat honnan tudnám leszedni?

Inkább INNEN szedd.

Szerk.: Végülis mindegy honnan csak meglegyen :)

Tyrael

Quote from: chilip on 2007-03-16, 23:55:46
Quote from: Tyrael on 2007-03-16, 23:44:07
naruto meg ezt az x evadot 2 technikaval tolta vegig (kb. 2.-3. reszben szerzett mass kagebunshin, meg a story fele elott megszerzett rasengan, aztan sanyi)

Tyrael

nem egészen. első pár részben kage bunshin. aztán mondjuk egy ideig csak kiegészítő technikák (famászás, vízjárás). harmadik chuunin exam előtt idéző jutsu. Tsunades rész  végén szerezte a Rasengant és Sasuke-nél váltott először a possesed form-ba, amit gaara alapból elő tudott hívni (amíg jól el nem verte naruto :D ). A nem filler részek alatt ő fejlődött a legdinamikusabban. Az már más kérdés, hogy a fillerek alatt (vagy 80 rész) csak hinata kapott lézer chakra-pengés technikát, amiből szerintem semmi nem lesz...

edit: már rég meg akartam kérdezni, miért írod ki a nevedet minden postodban a szöveg végére?  :confused:

idezo jutsuval ha jol emlexem csak 2szer idezte meg az oreg brekit (mikor megtanulta, meg mikor Gaara ellen [illetve remlik valami sos vizbe idezes is, amitol kiutest kapott szerencsetlen])
kage bunshit szerintem minden igazi harcban elsuti.

nevem azert irom oda, hogy idegesitsek vele par embert, ugy latom sikerult egy ujabb taggal bovitenem a listamat.

Tyrael